SKLEPY Z ARTYKUŁAMI DZIECIĘCYMI/ NIEMOWLAKI

 • 16 maj 2016

  Na dolnym przedmieściu jest sklep z artykułami dla dzieci. Ich ofertę z żoną znaleźliśmy w internecie i naprawdę mogę polecić.

  2

Wyprawka dla dziecka

 • 7 wrz 2014

  Ja tam śmiało mogę polecić sklep Lolek. Kupowaliśmy z żoną wyprawkę dla dziecka, a później także fotelik u nich. Mają dobre ceny i towar dobrej jakości, a do tego odbiór w Myślenicach.

  3 5

Używane gry PS3

 • 9 sty 2014

  Empik, Avans

  1 1

Zarabie: Baza Wisły Kraków rośnie w oczach [FOTO]

 • 11 paź 2013

  Jakbyś czytał dokładnie warunki umowy to byś wiedział, że czynsz jaki Wisła będzie płacić ma pokryć ratę kredytu oraz koszt utrzymania obiektu.

  krowka123 napisał/a:

  robertko5 napisał/a:Co Miasto i mieszkańcy będzie mieć z tego, że będą tutaj biegać faceci w krótkich portkach za piłką ze świńskiej skóry?Długi do spłacenia.

  Jeżeli to taki byznes dla miasta aż dziw że żaden z przedsiębiorców na to nie wpadł.A co gdy klub spadnie w lidze lub zbankrutuje co u nas się zdarza?

  Jeżeli tak się stanie to ten kredyt ma solidne zabezpiecznie, które wynika z warunków umowy. Tak że czy będzie dobrze czy źle, koszt obiektu i tak pokryje właściciel klubu. A gdy po 10 latach skończy się wyłączność dla Wisły, będą mogły przyjeżdzać i trenować tu inne kluby, a na tym skorzysta zarówno miasto jak i okoliczni przedsiębiorcy (tj. sklepy, hotele, restauracje itd)

  10 13

Myślenice: Na Zarabiu powstanie kompleks treningowy Wisły Kraków

Używane gry PS3

 • 1 sty 2013

  W Empiku skupują używane gry więc tam zapytaj