Stacja narciarska Myślenice góra Chełm

 • 26 sty 2013

  Po lekturze artykułu- wszystko stało się jasne i przejrzyste jak nigdy wcześniej:(

  7 1
 • 6 sty 2013

  To zapewne kolejny sposób na odzyskanie majątku przez upadającą Spółkę ECO-SPORT...Założone Spółeczki z kapitałem ledwie 5 tyś każda- wcale się nie zdziwię, jak za jakiś czas Artemida wejdzie w posiadanie wyciągu narciarskiego w drodze "licytacji" masy upadłościowej, jaką zapewne przeprowadzi Pan Syndyk...i wszystko zostanie w rękach poprzednich właścicieli!
  Żałość ogarnia, bo Chełm mógł być alternatywą dla innych stoków...nie daleko Krakowa.

  5

Stacja narciarska ruszy w tym tygodniu?

 • 7 sty 2013
  MGGG napisał/a:

  Czarm napisał/a:MGGG napisał/a:Czarm napisał/a:Maro napisał/a:jadąc dziś na 6 do pracy stok się świecił, więc myślę że na dniach będziemy juz tam jeździć :)Kto będzie to będzie :)
  Sytuacja, a ściślej rzecz ujmując smród, panujący wokół całego tematu i stronniczość władz skutecznie mnie zniechęciła do odwiedzania tego miejsca...jak kto woli. zawsze ktoś musi w takiej sytuacji zarobić..

  nie wiem jak dla ciebie, ale dla mnie najważniejsze jest to, że jest blisko i przychylny jak dla mnie profil stoku, dlatego jak najszybciej niech otworzą, nie jest dla mnie ważne kto.porozmawiamy, jak okaże się, że stok jest otwarty tylko dla wpływu z kas. skoro artemida = eko-sport to śmiem twierdzić, że nad SN Chełm/Myślenice znów zbierają się czarne chmury. i nie są to chmury smogu ;) sądząc po kondycji stoku za panowania eko-sportu i porównując go do działań byłego już dzierżawcy śmiem twierdzić, że wiele osób jeszcze zatęskni za panem Paskiem ;) może idealny nie jest, ale przynajmniej o swoje dbał...moim zdaniem jednak nic się nie zmieni, ta spółka - wspomniana Artemida mająca kapitał zakładowy 5000zł - jak myślisz po co została utworzona? J. Pasek z pewnością dalej będzie prowadził działalność na stoku tylko z tytułem prawnym na słupa, Aleksandra W. prezesa zarządu wspomnianej spółki. Wpisz sobie nazwę tej spółki i zobacz w ilu branżach działa. Fikcyjny byt prawny i tyle;)

  Co za zbdury tu wypisujesz! Pan Pasek zwinął się do Koninek...a nowa Spółeczka Artemida to nic innego jak twór Eco-Sportu, żeby przez przypadek nie pójść całkiem na dno z uwagi na upadłość...Poczekajmy chwile to zobaczymy- jak szybko Artemida zgodnie z literą prawa w wyniku "licytacji" uzyska prawo zakupu infrastruktury na górze Chełm...zresztą cytując p. Sitarza z dzisiejszej wypowiedzi na łamach dziennika polskiego- " Podpisując umowę z syndykiem byliśmy zainteresowani tym, aby w przyszłości stać się właścicielem stacji - powiedział Jarosław Sitarz" Coś więcej trzeba dodawać??????????? Chyba NIE!

  4 1

Pizzeria w myślenicach

 • 19 paź 2012

  bar parkowy też dowożą.

  3 5