Piłka nożna V liga: Porażka Orła w Śledziejowicach i powrót do strefy spadkowej

 • 27 paź 2014

  Czytając coś takiego człowiek się zastawia czy śmiać się już, czy może płakać..
  Zastanawiam się co ludzie mają w głowach.
  Cechą ludzi którzy umieją korzystać z narządu takiego jak mózg jest to iż na tematy o których nie mają zielonego pojęcia, poprostu się nie wypowiadają, Ty zaś służbisto zabierasz głos na tym forum w wielu tematach.
  Fajnie że się udzielasz, dziwi mnie natomiast to, dlaczego pod każdym tematem w którym zabierasz głos sprowadzasz wszystko do tematu "Nie głosujcie na Ostrowskiego i jego sitwę.."
  Myśle że zgodzisz się ze mną w stwierdzenie że idealnego kandydata na burmistrza nie ma! I nie ważne czy są to Myślenice, Kraków, Sopot czy inna Włoszczowa, jeśli jednak nie widzisz tego co w ostanich latach udało się zrobić w naszym jakże przepięknym mieście, to chyba znaczy że powoli zaczynają Cie dotykać problemy ze wzrokiem..
  Jeśli już o wyborach mowa, jestem wyborcą który na chwilę obecną nie jest zdecydowany kogo poprze w wyborach na Burmistrza, skoro nawołujesz to tego by nie głosować na Ostrowskiego, napisz proszę dlaczego taki wyborca jak ja miałby poprzeć Jarosława Szlachetkę(mam nadzieję że zaraz nie napiszesz że Ty Pana Szlachetki nie popierasz itp. itd., siłą rzeczy musisz go popierać bo skoro nie Ostrowski, to Szlachetka, nie trudno chyba zauważyć że mamy tylko dwóch kandydatów..).

  Na koniec zadam jeszcze pytanie Tobie Służbisto, parafrazując Waszego ulubieńca "Pana Paprykarza",
  Panie Służbisto, JAK GŁOSOWAĆ??!!

  Trochę się zagalopowałem, temat tego artykułu dotyczy oczywiście Orła, życzę im wszystkiego dobrego, niech zaczną regularnie punktować.
  pozdrowienia

  15 8

Wybory Samorządowe: Pierwsi kandydaci na stanowisko burmistrza Myślenic

 • 27 wrz 2014

  Tak sobie czytam wszystkie posty i dochodzę do wniosku że kolega GDK jest chyba recznikiem Jarka Szlachetki:)
  Mam do Ciebie jedno pytaniedotyczące p.Synowca,
  jak możesz oceniać kogoś o kim nie masz pojęcia, nie słyszałeś, nie widziałeś a oceniasz(siedzi w jednym ze szklanych budynków... i nie myśli o tym macie ciępłą wodę w kranie).
  Zgadzam się z Tobą w jednym, też nie słyszałem o kimś takim jak p. Synowiec ale nie mam zamiaru od razu odrzucać jego kandydatury, jest jeszcze czas na to żeby się zaprezentować(o ile ten Pan ma zamiar kandydować.)
  Widać że na tym forum uaktywniasz się tylko przed wyborami i masz z góry przyjętą retorykę, Ostrowskie- Nie, Szlachetka- Tak.
  Rozumiem że najbliżej jest Ci do do Pis-u, no cóż, każdy ma swoje poglądy.
  Napisze tylko jedną rzecz, nie uważam że Ostrowski jest mega,super burmistrzem i że nie ma lepszego kandytada, jak jest niech się zaprezentuje, uważam też że Szlachetka to nie jest odpowiednia osoba na burmistrza Myślenic.
  Ale z dwojga złego zagłosuje na Ostrowskiego(chyba że pojawi się ktoś ciekawy).
  Ostrowskiego krytykować można, ale trzeba pamietać o tym ile dla miasta zrobili jego poprzednicy(a w zasadzie nic nie zrobili!).
  Dla narzekających na to iż Myślenice są rozkopane, ciekaw jestem bardzo czy będziecie również narzekać, jak skończą się remonty, powstaną nowe nawierzchnie drogowe(bez dziur,wystaących studzienek itp..)
  Pozdrawiam i życzę merytorycznej dyskusji.

  10 7

Krzyszkowice: Bazgrali po murze i drzwiach gimnazjum. Wpadli na gorącym uczynku

 • 25 lut 2014

  Ciekaw jestem czy uda się złapać "myślenickich artystów" którzy swoje dzieła zostawili pod wiaduktem na Kazimierza Wielkiego. Złapać,ubrać w odpowiedni strój i wysłać w teren(sprzątanie ulic, zamalowywanie bazgrołów, koszenie trawników) innej metody na zwalczenie takiego kretyństwa nie widzę.

  8 1

Myślenice: Antysemickie napisy na murach cmentarza żydowskiego

 • 15 mar 2013

  Skoro nawiązał ktoś do charakteru pisma i litery "J"
  Nie jestem pewien, ale wydaje mi się że bardzo podobny charakter pisma można zauważyć na bazgrołach pod wiaduktem na ul. Kazimierza Wlk. obok szkoły Osińskich.
  Dzisiaj to sprawdzę, może to był by jakiś trop, bo z tego co wiem gówniarzerie która zabazgrała wiadkukt policja złapała.

  10 2

Pizzeria w myślenicach

 • 12 paź 2012

  Mam jedno pytanie!
  Dlaczego w ogłoszeniu dotyczącym pizzeri "pizza chata" jest informacja że lokal jest otwarty do godziny 22?
  Chciałem spróbować pizzy u nich, bo z tego co mówią znajomi jest w niezła, ale miałem już trzy podejścia.
  Pierwszy raz 21.30 zamkięte!.
  Drugi raz 21.30 zamknięte!
  Trzeci raz 21.15 i też już zamknięte.
  od razu napisze do krzykaczy który będą mi probowali uświadomić że mogę sobie iść o 18, że nie mogę sobie iśc o 18 bo wracam do myślenic po 21:)
  Więc o co chodzi?
  Jest do 22 drugie czy może do 21?
  pzdr

  9 1