Parkuj i płać! Radni robią porządek na drogach

 • 24 gru 2019

  Jak widać Szlachetka i Suder niewiele mają do zaproponowania w temacie parkingów.
  Kolejne opłaty, kolejne podwyżki i kolejne niezrealizowane obietnice wyborcze to wyznacznik ich zarządzania gminą. Miało być tak kolorowo, a tymczasem nic im nie wychodzi (za wyjątkiem propagandy sukcesu za nasze podatki). Rozczarowanie mieszkańców takim zarządzaniem coraz większe. Zegar tyka!!!

  36 4

Jarosław Szlachetka: Pierwszy rok? Mogę być z siebie zadowolony

 • 30 lis 2019

  Ile trzeba mieć w sobie pychy żeby po podwyżce cen śmieci, parkowania, ścieków, podatków być z siebie zadowolonym? Niestety, mieszkańcy Myślenic już tacy zadowoleni nie są i pamiętają co Szlachetka obiecywał a co robi. Rachunek wystawią przy następnych wyborach!

  48 6

Podwyżki 2020

 • 25 lis 2019

  Pewnie Suder Mateusz i Pitala Robert zwołają teraz konferencję na rynku i będą krzyczeć jak to radni burmistrza Szlachetki z PIS podnieśli nam cenę śmieci o 50 %. :) Burmistrz zapomniał już co obiecywał w wyborach. I jak on teraz napisze że dotrzymuje słowa?

  13 3

Kadencja 2018-23: Tak oceniacie gospodarzy gmin po pierwszym roku

 • 25 lis 2019

  Burmistrzowi Szlachetce już dziękujemy. W czerwcu cena ścieków wzrosła z 8,22 na 9,10, a teraz śmieci z 9,90 na 14,90. A przecież przed wyborami obiecywał że wszystko poobniża. Ja i mieszkańcy gminy Myślenice czujemy się oszukani!!!

  19 6

Czesław Bisztyga i Izabela Kutrzeba odchodzą z Klubu Macieja Ostrowskiego

 • 13 lis 2019

  Gdyby mieli odrobinę honoru zrzekli by się mandatu radnego. Jak chcieli być niezależni to po co kandydowali z listy M.O. Nie mam szacunku dla takich ludzi.

  29 20

Radni ustalili nowe stawki za śmieci. Mieszkańców czeka podwyżka o 100 procent

 • 22 wrz 2019

  Myślenicom to nie grozi. Szlachetka obiecał że nie będzie podwyżek. A Pcim niech płaci jak sobie wybrali wójta z PiS.

  6 5

Jarosław Szlachetka: Jestem dumny, że mimo wielu różnic Maryja potrafi nas łączyć

 • 9 wrz 2019

  Jest takie przysłowie: "Modli się przed figurą, a diabła ma za skórą".

  6 1

Zaczęło się! Ruszyła rewitalizacja Rynku. Drogowcy zdzierają asfalt z otaczających go ulic

 • 9 wrz 2019

  Dobrze że Burmistrz Ostrowski zostawił gotowe zadanie i zabezpieczył pieniądze na jego realizację. Mija rok a BuMiś sam jeszcze niczego nie stworzył poza "kolesiowsko-partyjnym" układem.

  12 14

Pożar na wysypisku śmieci to nie kwestia hydrantów. „Może zawiodła wiedza druhów”?

 • 29 sie 2019

  Najlepiej zwalić na strażaków zamiast wyciągnąć konsekwencje wobec prezesa spółki. Ale żeby aż tak prymitywnie wmawiać ludziom że woda w hydrantach była jak wszyscy twierdzą że jej nie było to tylko obecny burmistrz potrafi. Powinien ze wstydu schować się pod stół za to "mijanie się z prawdą".

  25

Komu przeszkadzał mural? Wandale zniszczyli malunek przy Zakopiance

 • 29 sie 2019

  Ksiądz powinien być zadowolony z mowy nienawiści. Przynosi efekty.

  30 6

Nielegalnie pobierasz wodę, albo odprowadzasz ścieki? Zgłoś to, albo odwiedzą cię kontrolerzy

 • 21 sie 2019

  Szanowna Pani Psycholog bezumowne pobieranie wody i odprowadzanie ścieków jest przestępstwem i Pani w okienku ma obowiązek zgłosić to do Prokuratury gdyż inaczej sama popełni przestępstwo. Sama abolicja zwalniająca z odpowiedzialności jest przestępstwem i chyba ktoś sobie nie przemyślał konsekwencji takiego działania ale pewnie niedługo zostanie ono zweryfikowane. Oszuści i złodzieje nie mogą być bezkarni chociaż jak widać niektórzy wychodzą im naprzeciw.

  4 3
 • 9 sie 2019

  Ludzie uczciwi musieli robić projekty, mapki, ponosić opłaty, Oszuści i złodzieje nie robili niczego, a teraz będą się uczciwym ludziom śmiać prosto w oczy bo mają abolicję. Co za Prawe i Sprawiedliwe czasy nastały. Ciekawe pod kogo ta abolicja została przygotowana?

  36 7

Uszkodzony plac zabaw na Zarabiu. Rodzice wezwali straż

 • 19 sie 2019

  Niech burmistrz sam się weźmie za robotę, a nie zagania radnych, bo jak na razie efektów jego pracy nie widać.

  4 3
 • 18 sie 2019

  Burmistrz nie ma czasu zawracać sobie głowy jakimiś tam placami zabaw. Ma inne ważne obowiązki. Ale jak wytną drzewa w rynku to na pewno przerobią na deski i naprawią place zabaw.

  9 2

Czy radni powierzą losy Miasta i Gminy Matce Boskiej Myślenickiej? Dzisiaj nadzwyczajna sesja

 • 19 sie 2019

  Od kiedy Szlachetka został burmistrzem nic innego nie pozostało.

  21 5

Prezydent podpisał postanowienie. Wybory do Sejmu i Senatu odbędą się 13 października

 • 7 sie 2019

  Tylko po co się powtarza skoro zrobił to już premier Morawiecki. Widać że tańczy jak mu zagrają.

  14 2

Sąd umorzył postępowanie wobec byłego burmistrza. „Nie było przestępstwa”

 • 30 lip 2019

  Ciekawe czy Suder, Pitala i Szlachetka przeproszą teraz burmistrza Ostrowskiego?

  56 13

Pociągiem z Myślenic do Krakowa w 45 minut za 5,50 zł? Ruszyły konsultacje w sprawie kolei

 • 6 lip 2019

  Putin zapomniałeś o otwartym od maja Zalewie Dobczyckim. Przecież to też nam obiecał. Pojedziemy koleją tak jak pływamy po zalewie.

  42 8

Jarosław Szlachetka bez wotum zaufania.Czy to pierwszy krok do referendum o jego odwołaniu? [SONDAŻ]

 • 27 cze 2019

  stefano teraz z "korytka" korzystają ci, którzy podobno działali dla ludzi. Widziałeś parcie Pitali na jakikolwiek stołek? Najwyższy czas żeby Rada przywołała do porządku burmistrza. Niech zacznie coś robić dla mieszkańców bo minęło już pół roku, a efektów pracy nie widać. Jak nie to następnym krokiem powinno być zabranie dodatku specjalnego.

  11 4

Wstęp na studzienki i do kapliczki zagrodzony

 • 27 cze 2019

  A co w tej sprawie robi BUMiś? Najwyższy czas żeby zaczął robić coś dla mieszkańców.

  17 19

Andrzej Urbański w ogniu pytań. Tak radni przepytywali byłego prezesa wodociągów

 • 24 cze 2019

  Pani Katarzyna odpowie za wszystkie obietnice burmistrza Szlachetki, które nie zostaną zrealizowane. Cen nie obniżyła (o podwyżce ceny ścieków z 8,22 na 9,10 już nie wspomnę), strat wody nie ograniczyła (jak tłumaczył ostatnio dyrektor na sesji to efekt kradzieży a nie starej sieci), zatrudnienie zwiększyła (tworząc nikomu niepotrzebne stanowisko np. dyrektora) itd., itp.
  Oj myślę że w ostateczności skończy jak poprzedni prezes i to szybciej niż się jej wydaje ale przynajmniej posiedzi na nowym fotelu, nie tak jak Urbański.

  4
 • 19 cze 2019

  Myśleniczanin007 z Dobczyc dziwisz się że prezes zrezygnował. Kto by chciał pracować ze Szlachetką? Pewnie tylko Suder i Pitala z konkursu. :)

  36 5
 • 19 cze 2019

  To się radni z PiS popisali. Całe 10 pytań o bzdety. Pani prezes Burda też się nie popisała skoro przychody ma o 7 mln zł mniejsze niż koszty. Czekamy zatem na te obniżki cen.

  27 23

Były prezes wodociągów bez absolutorium za to z wnioskiem do prokuratury. Gorąca dyskusja radnych

 • 24 cze 2019

  Lula jesteś pewna że to burmistrz Szlachetka doniósł na Pana Ostrowskiego w sprawie zabytkowej szkoły w Krzyszkowicach? Podobno prokuratura umorzyła postępowanie, a jeśli tak, to Pan Ostrowski powinien oddać Szlachetkę do sądu za zniesławienie.

  1 1
 • 19 cze 2019

  Proponuję jeszcze udostępnić badanie sprawozdania finansowego za 2018 rok przeprowadzonego przez biegłych rewidentów, którzy jak przeczytała prezes Burda wydali pozytywną opinię zaprzeczając tym samym sporządzonemu audytowi. Jestem ciekawy co jest ważniejsze - biegli rewidenci, czy audytorzy? Pojawia się też pytanie dlaczego Urbański nie dostał absolutorium skoro biegli nie mieli do niego zastrzeżeń? Niestety ten temat Szlachetka przemilczał.

  36 4