Szkoła rodzenia w Myślenicach

 • 25 sty 2016

  Było po nią furmankę posłać, a nie czekać, aż zajedzie elegancką bryką ( mimo wszystko to fiat 500 na pewno od co najmniej dwóch lat) i będzie drażniła oczy bogactwem.
  Może pamiętasz jeszcze inne szczegóły z tego okresu, bo mnie ujęła jej wiedza, fachowość, doświadczenie i to, że mogłam na nią liczyć zawsze. Przychodziła pieszo, a jak coś nagłego to właśnie owym fiatem za co jestem bardzo wdzięczna.

  4 2
 • 25 sty 2016

  A ta "fura" (fiat 500) to jakiś zarzut, bo nie kumam? Czymś trzeba pomykać jak się pracuje w środowisku, myślę.

  6 2

Gdzie chrzciny??

 • 17 lis 2015

  W kościele zazwyczaj odbywa się Chrzest t.j. przyjęcie sakramentu ( dla niewtajemniczonych). Po tym zwykle są chrzciny czyli przyjęcie i organizuje się je tam, gdzie komu wygodnie z uwagi na ilość gości i.t.p. Jeśli ktoś pyta o poradę w sprawie chrzcin czyli przyjęcia, to po co te wywody o religii? Czy każda okazja dobra żeby dokopać?

  12 2

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

 • 10 lis 2015

  Potwierdzam, dr Sobieraj robi to tak, że nie zauważyłam kiedy było po wszystkim. Nie stresuj się dłużej tylko załatw sprawę raz dwa.

  22 8
 • 3 wrz 2013

  Musisz być raniutko /5-ta rano/ na Ogrodowej, zarejestrować się do dr Sobieraja jako jedna z 9-ciu pierwszych pacjentów. Potem wrócić na czas do kolejki i powodzenia.

  11

ZAGINIONE/ZNALEZIONE/POTRZEBUJĄCE POMOCY ZWIERZĘTA

 • 8 sie 2015

  Tak, miał długi ,ciężki łańcuch. Może był nim przywiązany do drzewa?. Polak potrafi niestety

  4
 • 7 sie 2015
  Malgorzata___ napisał/a:

  Głogoczów nie szuka ktoś psiaka
  http://ogloszenia.miasto-info.pl/inne/25524,glogoczow-i-okolice-znaleziono-psa.html

  Nikt z Głogoczowa go nie zna? Czyżby przyjezdny z łańcuchem?
  Co się dzieje z tymi ludźmi?

  1
 • 22 gru 2012

  A jednak ktoś szuka łcollie z Tokarni. Bardzo się cieszę że nie dotarł do zakopianki :)

 • 6 gru 2012

  "samopas" to znaczy bez opieki. Na spacer pies wychodzi z właścicielem i wtedy nie ma wątpliwości czyj jest.
  Pisałam " zaniedbany" bo był brudny, miał splątaną sierść, poprzyczepiane liście i.t.p. Niezbyt wysoki pies o długiej sierści po wyjściu z lasu lub spacerze przez niekoszone łąki tak wygląda.
  Szedł przed siebie rozglądając się na boki i za siebie, jakby szukał drogi.

  3 2
 • 5 gru 2012

  Ja widziałam owczarka collie idącego od Więcierży w kierunku centrum Tokarni w dniu 19.XI. Wyjeżdżałam wtedy do Myślenic, a spotkałam go wracając gdy on doszedł już do Krzczonowa. Potem dowiedziałam się, że ktoś widział collie na Więciórce (wrócił?) Jeśli p. Anna B. ma takiego psa i puszcza go samopas to może to jej. Ten którego ja widziałam był ewidentnie zagubiony i wyglądał na zaniedbanego. Podążając w kierunku zakopianki wyraźnie szukał drogi.

  1 2
 • 30 lis 2012

  Podobno owczarek collie był widziany na Więciórce w tym tygodniu. Jeśli będę coś wiedzieć więcej, dam znać.

  1 1
 • 20 lis 2012

  Tego się właśnie obawiam, że wywieziony pies wraca do domu. To straszne :(

 • 19 lis 2012

  Samotny owczarek collie podążał dziś z Tokarni w kierunku zakopianki. O 16.30 był w Krzczonowie. Wyraźnie zagubiony / porzucony?/ Nie szuka ktoś?

 • 17 lis 2012

  Lisek i Żabcia są już w nowym domciu :) razem.

  3
 • 7 lis 2012

  W centrum Tokarni znaleziono psa. Młody, dość wysoki, chudy i bardzo głodny. Ma dwie obroże:przeciwpchelną i skórzaną z dużym kółkiem / do łańcucha/ Maść rudawa. Jest łagodny. Informacje pod nr tel 12 2747465

 • 11 paź 2012

  bociek ma szanse jeśli człowiek mu pomoże. należy dać mu zadaszone i osłonięte od przeciągów schronienie, dostarczać ciepłą wodę i mięsne pożywienie np.rozdrobnione mięso z kośćmi, ryby. Nie dawać chleba ani potraw mącznych! Te informacje były w programie pytanie na śniadanie i udzielali informacji opiekunowie boćków z przemyskiego ośrodka rehabilitacji ptaków chronionych.

Kantor sprzedaż Eur gdzie?

 • 24 lut 2015

  Kraków. Sławkowska kilka kantorów i najlepszy kurs tylko tam.

  4 2

Lekarze specjaliści, wizyta domowa, prywatna, opinie

 • 24 lut 2015

  Tylko dr Chmiel. Byłam z wnukiem, załatwił sprawę raz dwa.

  5

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

 • 6 mar 2014

  Czegoś tu nie rozumiem Gosiaczekbany . 21 lutego pytasz ile dać bo dawno nie byłaś na weselu, a parę dni później dajesz odpowiedź nt. zespołu, przy którym bawiłaś się super miesiąc temu. O co naprawdę chodzi?

  8

Opieka Społeczna w Myślenicach

 • 29 lis 2013

  Jeżeli dobrze zrozumiałam, żyła Pani jako samotna matka 11 lat przed ślubem. Urodziła Pani wtedy troje dzieci będąc z partnerem i status samotnej jak sądzę był wtedy ,,na rękę". Potem 04 września 2011 straciła pani ten status wychodząc za mąż. Pisze Pani, że mąż po slubie znęcał się nad rodziną i pani odeszła. Dwa lata po ślubie rodzi pani dziecko innemu mężczyźnie poznanemu przez internet. Teraz chciałaby Pani mieć znowu status samotnej matki ale nie ma rozwodu. Przychodzi Pani do Mopsu z facetem i waszym dwumiesięcznym dzieckiem, mieszka Pani w jednym domu z nim i nie wiem co pani chce od urzędników. Kiedy była pani tak naprawdę samotna?Jest Pani formalnie mężatką ,a faktycznie mieszka pod jednym adresem z innym ojcem swojego dziecka i żąda aby traktowano ją jak samotną. Jestem zniesmaczona.

  29 10

Profesor radzi: Czyli edukacja na blogu pt. "POLSKA JĘZYKA TRUDNA JĘZYK"

 • 12 lis 2013

  Przepraszam, że zapytam: a co to jest "blendu"

  2 3

Kto zna Kraków?

 • 18 wrz 2013

  Aha, upewnij się, że bus jedzie Alejami. Jeśli nie jedzie Alejami to wysiądź pod Galerią Krakowską i wróć na przystanek 4 w stronę Bronowic (zapytaj o drogę, każdy wskaże).

  8
 • 18 wrz 2013

  Czy nie mówisz czasem o Akademii ekonomicznej?? według mnie należy wysiąść z busa za skrzyżowaniem z ulicą karmelicką i wrócić parę metrów do Karmelickiej i wsiąść w tramwaj jadący do Bronowic. Wysiadasz pod Uniwersytetem Pedagogicznym.
  Pozdrawiam

  10