Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

 • 12 lis 2015
  kasiakk83 napisał/a:

  witam... czeka mnie wyrwanie ósemki, stresss dopadł mnie ogromny.... szukam chirurga w myślenicach... mieszkam tu od kilku lat i jeszcze nie wszystko zdążyłam ogarnąć... słyszałam o doktorze Święchu? ktoś cos podpowie?

  Byłam ostatnio u dr Sobieraja, nawet się nie zorientowałam a ząb był wyrwany :) Mistrz w swoim zawodzie :) i nawet mi sie udało na NFZ :)

  14 11

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

 • 10 sie 2015

  szukam jakiegoś fajnego fotografa. Co polecacie:)

  4
 • 23 sty 2014

  może ktoś się podzieli opinią o zespole MAXI z Koźnic?:)

  1 3

Tragiczny wypadek w Osieczanach

 • 3 lut 2015

  właśnie dajcie sobie spokój. Albo załóżcie jakiś inny temat a nie tu. To też był mój kolega. Bardzo fajny chłopak a wy tu się tak wypowiadacie że szkoda gadać. Nikt już mu życia nie przywróci.

  4 1
 • 14 sty 2015
  onaaa napisał/a:

  Ej holoa hola gruva przesada mówic teraz o przepisach gdy wiekszosc spoleczenstwa ich nie przestrzega. Popatrzmy na siebie jak w codziennym zyciu sie zachowujemy. Nie raz pozwalamy sobie na wiekszosc predkosc nie myslac co by bylo gdyby i nie raz przechodzimy tu i owdzie nawet przelatujac przez jezdnie. Zawsze gdy stanie sie tragedia ludzie mowia o zasadach i przepisach a sami ich nie przestrzegaja.

  Bardzo dobre słowa!!

  8 4
 • 14 sty 2015

  To wypowiedzi na tym forum zaczynają być przerysowane . Może lepiej zakończyć to i pomodlić się za tego młodego człowieka ...

  14 4
 • 14 sty 2015
  szu20 napisał/a:

  jeśli chcesz mi coś udowodnić kopiując tekst z kodeksu to chociaż przeczytaj ze zrozumieniem a dokładnie to

  3. Przechodzenie przez jezdnię poza przejściem dla pieszych, o którym mowa w ust. 2, jest dozwolone tylko pod warunkiem, że nie spowoduje zagrożenia bezpieczeństwa ruchu lub utrudnienia ruchu pojazdów. Pieszy jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa pojazdom i

  Ciesz się że czytasz kodeksy ze zrozumieniem ale nie wiem do czego to bijesz . Teraz będziemy karać za co że chciał przejść na drugą stronę? Dasz sobie rękę uciąć że nigdy w zyciu nie przechodziłeś w miejscu niedozwolonym ?

  6 12
 • 14 sty 2015
  onaaa napisał/a:

  Jak naprawdę było wie tylko kierowca , sam Ś.P. Damian i świadek jeśli jakikolwiek był. Nie można snuć pochopnych wniosków jak do tego doszło wedlug naszych teorii badź informacji z dróg pośrednich, bo nie ułatwia to niczego. Nikt nikomu nie zabrania wypowiadania sie na forum , ale ludzie najpier trzeba przemyslec to co sie pisze. Tekst typu wskoczył po koła.. Najlepiej nie wiedziec i zwalic. Każdy z nad na codzien zachowuje sie rutynowo spieszy sie , przebiega przez droge , nie tam gdzie sa pasy , wszyscy jestesmy nie uwazni , ale widzi sie wszystkich oprocz siebie. Rzucanie sobie do gardeł ostrych tekstów też mu już nie pomoże. Jesli chcecie mu pomoc pomodlcie sie za jego dusze. I uszanujecie go.

  popieram, tego typu teskty że wsoczył pod koła ..... totalna przesada

  12 4
 • 14 sty 2015

  Ale też jakby jechał przepisowo 50 na godzinę to raczej nie byłoby zgonu na miejscu. Tyle media o tym trąbią ale nie ciemno , słaba widoczność i nadmierna prędkość. Jeśli kierowca był niewinny i zachował się przepisowo to prokurator nie będzie miał przyczyn postawienia mu zarzutów. Świadek był więc teraz wszytsko w rękach wymiaru sprawiedliwości. I proszę tez pomyśleć o rodzinie ? Teraz przeżywają ogromną stratę.Jak już patrzymy na wszystkich to na tych też .

  10 13
 • 14 sty 2015

  ale jesteście ludzie dziwni ! tam jest niebezpieczne miejsce zarówno dla kierujących jak i pieszych ! Osobie która dziś zmarła należy się szacunek . Myślecie że jak to znajomi czytają to łatwiej im znosić ból? Bardzo dużo pieszych ginie trzeźwych a tu widzę na forum że najważniejsze to to że był pijany. To był mój kolega! Bardzo dobry chłopak i przykro mi jak czytam że " rzucił się pod koła" ludzie dobierajcie słowa albo choć starajcie się! a jeżeli chodzi o kierowce to na pewno prokurator dojdzie do tego w jakim stopniu zawinił i jaką dostanie karę.

  24 8

Gimnazjaliści coraz częściej chodzą do szkoły pijani

 • 29 lis 2013

  widzę że tu wszyscy zaczęli pić jak mieli 18 lat.. Owszem przyjść do szkoły to przesada.. Jednak powinniśmy z tą młodzieżą rozmawiać, tłumaczyć im jakie są skutki tego, pokazywać ludzi którzy się stoczyli przez alkohol a nie od razu skazywać i obczerniać. Godzina wychowawcza owszem jest ale z praktyki ona wygląda tak że każdy robi co chce a właśnie na takich lekcjach powinno się im tłumaczyć, przedstawiać różne dokumentalne filmy.

  8 8

Do pieszych

 • 26 lis 2013

  tez popieram aby piesi zaczęli choć patrzeć co się w ich otoczeniu dzieje a nie że przechodzi na pasy bez wcześniejszego rozglądania się, wpatrzeni w komórki . Fakt pieszy ma pierwszeństwo na pasach ale może warto dbać o relacje pieszy-kierowca. o wiele lepiej by się nam żyło:)

  8

NOWY ZAKŁAD W JAWORNIKU

 • 26 lis 2013

  składałam CV tu w Jaworniku i pan mi powiedział że nie dadzą znać wcześniej o wynikach naboru jak po nowym roku. Podobno już koło tysiąca zostało złożonych podań.

  3 2

praca - myslenice i okolice

 • 30 wrz 2013

  jest praca w Legendario.. wie ktoś może czemu tak często tam szukają kelnerek?

  8

Wójt Pcima aresztowany

 • 28 kwi 2013

  Ludzie zastanówcie się co piszecie! Naprawdę jesteście tak złymi ludźmi że umiecie tylko obczerniać! jak się już coś czyta to trzeba to robić ze zrozumieniem. jakby BYł winny to by Wójta tak szybko nie wypuścili. nie znacie go a tak piszecie! Jeśli chodzi o chorobę to jak nie wiece to się nie wypowiadajcie bo to może zaboleć niektóre osoby. Wogóle mieliście kiedykolwiek z nim kontakt? bo wydaje mi się że wypowiadają się tu ludzie którzy albo mu zazdroszczą albo poprostu kiedyś ich sprawa nie była załatwiona tak jak by chcieli tylko wtedy zapomnieli że urząd gminy działa wedle przepisów a nie ich widzi misie. A jeśli chodzi a nagłośnienie tej sprawy przez Wójta to nie jest tak jak wy piszecie.. i tak by ta sprawa trafiła do publicznej wiadomości bo złe sprawy szybko się rozchodzą.. i od razu by się zaczeły obelgi plotki więc chcąc tego uniknąć wydał to oświadczenie. Zrobił według mnie bardzo słusznie. Choć i tak znaleźli się tacy co nie wierzą w uczciwość tylko wolą kogoś ze szkalować publicznie... ciekawe jaki macie w tym interes??

  14 60

Gmina Pcim - zachować, czy sprzedać?

 • 8 sty 2013

  jak nie wicie to się nie odzywajcie bo sami na niego głosowaliście a teraz macie pretensje.. sami byście nic nie zrobili !! najlepiej siedzieć w domu i kogoś oceniać!

  4 7