Myślenice. Gmina wchodzi w 2024 rok bez budżetu. Do jego uchwalenia radnym PiS zabrakło jednego głosu

 • 19 sty

  Nic dobrego się nie wydarzy dopóki nasi "włodarze" będą tak skłóceni że sobą. Tak dobrze było to widać na zebraniu wiejskim. Jak przemawiał burmistrz (mimo ciągłych przytyk ów do starosty) wszyscy słuchali, nawet pan Murzyn (jak dobrze kojarzę nazwisko) oddelegowany przez starostwo. A kiedy on zabrał głos, burmistrz i jego świta (wszyscy) zaczęli zabawiać się telefonami.

  29 2

Myślenice. „Ciemność widzę, ciemność” – pisze mieszkanka ulicy Zdrojowej

 • 3 lis 2023

  A w Jasienicy przez całą noc świecą się nawet te po bocznych ścieżkach i też źle bo ludzie pyskują po co? A przecież wiadomo kto za to musi płacić.

  11 7

Założyli oddział Górali Myślenickich Związku Podhalan. Należy do niego 35 osób

 • 10 paź 2023

  Coś mi tu nie pasuje.

  16

Pielgrzymi z Myślenic i Mszany Dolnej wyruszyli na Jasną Górę. Przed nimi ponad 160 km marszu

 • 5 sie 2023

  Szczęść Boże wszystkim pielgrzymom.

  47 4

Myślenice. Samorządowcy obchodzili 30-lecie MZWiK i 130-lecie pierwszego wodociągu

 • 7 lip 2022

  To już wiadomo dlaczego stawki podniesione. Szlachta się bawi.

  2

problem dojazdów z Sułkowic

 • 15 kwi 2020

  Uważam ,że kierowca busa powinien odgrodzić się szybą a pasażerowie (wszyscy bez wyjątku) maseczki i rękawiczki.BUSY POWINNY NORMALNIE KURSOWAĆ.Jeżeli pracodawca nie potrafi zrozumieć tego,że pracownik nie może dojechać to powinien też mieć pretensję do burmistrza a nie do pracownika.Siedzę na urlopie,tylko na ile mi go starczy

  1

Po naszej interwencji burmistrz zapowiada uruchomienie zastępczej komunikacji na linii Myślenice-Poręba-Myślenice

 • 15 kwi 2020

  Pisałam bezpośrednio do burmistrza,ale widocznie nie ma czasu dla swoich wyborców.Kiedy będzie jeżdził bus do Jasienicy?Dla kogoś kto nie ma samochodu to jest horror chodzić po 10 km. w jedną stronę.A w pracy nikogo to nie obchodzi.

  17 13

śmieci

 • 12 maj 2013

  Mieszkam w "bliżniaku",który jest usytułowany na dwóch oddzielnych działkach ,jest też dwóch różnych właścicieli [niespokrewnionych]Problem w tym,że jakiś bezmyślny urzędnik wpisał nas do jednej rubryki,być może zasugerował się tym samym numerem domu.Ja już złożyłam formularz w Gminie ,ale to co się dowiedziałam od urzędniczki na 1 piętrze mnie zszokowało.Otóż moj sąsiad nie musi płacić za śmieci co więcej nie musi podłączać się do kanalizacji bo nikt tego nie będzie mu sprawdzał. Żadna kontrola do niego nie dotrze bo sprawdza się tylko czy z pod danego numeru są ściągane należności[a będą ściągane ode mnie]Kiedy próbowałam zapytać co wobec tego z sąsiadem,pani odpowiedziała,że jeżeli sam tego nie zgłosi to nie będzie płacić.To po prostu bezczelność.

  8 1

Jasienica: Dzieci zdemolowały cmentarz

 • 7 paź 2012

  odwołuję się do autora tego tekstu. Nie dwa wazony uszkodzili ,ale KILKANAŚCIE porozbijali kijami a odlatujące z siłą odpadki zarysowywały płyty.Teraz się słyszy ,że są niepełnoletni i nie poniosą kary,albo że trzeba było nagrobki ubezpieczyć.To chore . Te dzieci ,które to zrobiły powinny razem z rodzicami posprzątać,przeprosić chociaż.A nie zamykać się w domu.Sama pokaleczyłam ręce sprzątając za chołotą. Czekam na odzew rodziców,trochę honoru.

  15 3