problem dojazdów z Sułkowic

 • 15 kwi

  Uważam ,że kierowca busa powinien odgrodzić się szybą a pasażerowie (wszyscy bez wyjątku) maseczki i rękawiczki.BUSY POWINNY NORMALNIE KURSOWAĆ.Jeżeli pracodawca nie potrafi zrozumieć tego,że pracownik nie może dojechać to powinien też mieć pretensję do burmistrza a nie do pracownika.Siedzę na urlopie,tylko na ile mi go starczy

  1

Po naszej interwencji burmistrz zapowiada uruchomienie zastępczej komunikacji na linii Myślenice-Poręba-Myślenice

 • 15 kwi

  Pisałam bezpośrednio do burmistrza,ale widocznie nie ma czasu dla swoich wyborców.Kiedy będzie jeżdził bus do Jasienicy?Dla kogoś kto nie ma samochodu to jest horror chodzić po 10 km. w jedną stronę.A w pracy nikogo to nie obchodzi.

  17 13

śmieci

 • 12 maj 2013

  Mieszkam w "bliżniaku",który jest usytułowany na dwóch oddzielnych działkach ,jest też dwóch różnych właścicieli [niespokrewnionych]Problem w tym,że jakiś bezmyślny urzędnik wpisał nas do jednej rubryki,być może zasugerował się tym samym numerem domu.Ja już złożyłam formularz w Gminie ,ale to co się dowiedziałam od urzędniczki na 1 piętrze mnie zszokowało.Otóż moj sąsiad nie musi płacić za śmieci co więcej nie musi podłączać się do kanalizacji bo nikt tego nie będzie mu sprawdzał. Żadna kontrola do niego nie dotrze bo sprawdza się tylko czy z pod danego numeru są ściągane należności[a będą ściągane ode mnie]Kiedy próbowałam zapytać co wobec tego z sąsiadem,pani odpowiedziała,że jeżeli sam tego nie zgłosi to nie będzie płacić.To po prostu bezczelność.

  8 1

Jasienica: Dzieci zdemolowały cmentarz

 • 7 paź 2012

  odwołuję się do autora tego tekstu. Nie dwa wazony uszkodzili ,ale KILKANAŚCIE porozbijali kijami a odlatujące z siłą odpadki zarysowywały płyty.Teraz się słyszy ,że są niepełnoletni i nie poniosą kary,albo że trzeba było nagrobki ubezpieczyć.To chore . Te dzieci ,które to zrobiły powinny razem z rodzicami posprzątać,przeprosić chociaż.A nie zamykać się w domu.Sama pokaleczyłam ręce sprzątając za chołotą. Czekam na odzew rodziców,trochę honoru.

  15 3