Analizujemy nowy regulamin utrzymania czystości: Masz psa? Masz nowe obowiązki

 • 5 paź 2012

  dyskusja na temat tego kto w tej rabie był pierwszy ma najmniej sensu ja wiem, ale kto bardziej wpływa na jej zanieczyszczenie sens ma już większy, bo to zanim nie pojawił się człowiek a był misiek/wilk i cała reszta mniejszy ściek wydaje się mi tamtędy płynął ;) generalnie jednak tendencja w naszym państwie jest przerażająca do nakładania ograniczeń które z rzeczywistością mają niewiele wspólnego. MAM nadzieję że jakość wody w rabie poprawi się znacznie od wprowadzenia zakazu ;)

 • 5 paź 2012
  dziubiXon napisał/a:

  fryzjerka napisał/a:Czy to są jakieś żarty, że pies nie może wejść do Raby żeby sie ochłodzić i napić wody????Szkoda nawet komentowac tak idiotycznej decyzji, jestem w szoku.Czy wy patrzycie co piszecie?? albo chociaz się chwilę zastanawiacie3?? "co komu szkodzi"?? a no ku * wa szkodzi!!! gdy idąc z dziećmi sie popluskać w upalne dni czy poopalać nad rabę obok kąpie się i siura zawszony kundel. Rzeka to nie kąpielisko dla psów To jest obleśne, ohydne, odrażające !!! Jak wam się podobają takie fetysze to piana do wanny i pieska pod pachę - we własnym zaciszu domowym , a nie w miejscu publicznym psiarnie do wody wpuszczać. To jest bezczelne!Każdemu takiemu mandat po 500 zł! Sama osobiście będę dzwonic za każdym razem gdy zobaczę taką sytuację.

  A przepraszam bardzo siurające do wody dziecko nie jest obleśne? szczający w krzaki facet nie jest obleśny ? prawdziwy właściciel czworonoga dba żeby pies nie sikał do wody i dość często co wynika z obserwacji zwierzak ten zachowuję się 200% bardziej cywilizowanie niż niejeden użytkownik dwunożny KURORTU nad RABĄ ściekiem ociekającego, martwcie się o swoje porozbierane dzieci kąpiące się w odpadach z góry rzeki, psa przestałem do tej wody wpuszczać jak dostal uczulenia na skórze pytanie co mają WASZE dzieci ;), przepisy są wszystko spoko tylko miasto jest do ich stosowania i egzekwowania kompletnie nieprzygotowane, ja poczekam specjalnie z kupą psa na pracownika miasta, zapraszam go do merytorycznej dyskusji obiecuje że nad rękami będę panował. Ale nie chce wzroku oburzonej babci której pod nosem wkładam do śmietnika kupe w woreczku... (śmietniczek elegancki super duper nowy tuż przy ławeczce na której babcia spoczywa) cóż piszmy więecj :D

  12