Wybory Samorządowe 2018: Poznaj kandydatów na radnych w twojej miejscowości

 • 28 wrz 2018

  Wybory, wybory ktoś tu się chce chyba wybić kosztem kogoś. Tylko po co mieszać w to dzieci.

  18 7

Dalin Myślenice 2015

 • 7 lis 2015

  Dalin przegrywa z Borkiem 2-1!!!!!!!!!!!
  co sie dzieje??? drużyna która tym składem powinna wszystkich ogrywac kilkoma bramkami w ostatnich czterech meczach tylko raz zwycięża i zamiast byc zdecydowanym liderem, dzisiaj prawdopodobnie tego lidera straci.. czym to jest spowodowane- brakiem zaangażowania,zadyszką, czy może ten trener jakis cienki że nic nie może od nich wyciągnąc...

  2 8

DALIN MYŚLENICE sezon: 2011/12 i 12/13

 • 15 wrz 2013

  kolejne baty. tym razem z Przebojem 0-3. Dalin raczej pewnie spadnie z hukiem z tej czwartej klasy rozgrywkowej. Wstyd i Hańba dla myślenic. Najlepiej to by chyba było wycofac zespół, ały zarząd, i zacząc wszystko od nowa, od klasy okręgowej, z nowymi ludzmi.niech sie nie tłumaczą że wyniki słabe spowodowane są odmłodzeniem zespołu, bo to jest tylko i wyłącznie wina zarządu że taki jest skład.

  7 1
 • 23 cze 2013

  dobrze że ten sezon się skończył, 10 pkt w drugiej rundzie to żenada, bramki 9-28 tragedia. trener-kpina, zarząd - masakra. po takiej rundzie to tylko wszystko rozp.. i zaorac

  6 1
 • 16 cze 2013

  Czarni-Dalin 5-1
  to już nie jest tragedia, to już jest

  7 2
 • 2 cze 2013

  no i co znowu baty tym razem 0-4. Jesteśmy jedynym klubem w trzeciej lidze,w którym jest zero jakiej kolwiek organizacji.co roku są problemy ze skompletowaniem składu, albo z utrzymaniem składu do końca sezonu. gdzie te czasy z lat dziewięcdziesiątych w których może nie było w klubie za dużo pieniędzy, ale był zespół poukładany, po prostu byli ludzie którzy potrafili to poukładac. ludzi też przychodziło średnio około 1000.Bo na tak grających piłkarzy miło było patrzec.

  8
 • 20 paź 2012

  Dalin przegrywa już 0-2 z Limanovią

  1
 • 29 wrz 2012

  Dalin sie coraz bardziej zbliża do strefy spadkowej. dzisiaj dostali baty 4-0 z Hutnikiem.

  7 2

Piłka nożna V liga: Orzeł Myślenice - Piast Wołowice 3:1 (3:1) [WIDEO]

 • 3 maj 2013

  najlepsze jest podsumowanie na końcu...

  2

Nowy kościół w Trzemeśni

 • 6 sty 2013

  Na Mszy było mianowanie nowego proboszcza przez Dziekana, a także pożegnanie księdza Mariana, Dobrze się stało że tyle ludzi przyszło, i tylu składało mu podziękowania, mimo wszystko co się stało , to należało mu się to pożegnanie, za to czego dokonał. Ktoś może powiedzie że były pieniądze to robił, ale ile jest takich parafii ,co też są duże pieniądze przeznaczane na Kościół, a proboszczowie mało co robią.

  49 9

Dalin - siatkówka

 • 7 paź 2012
  gość: tom napisał/a:

  Pan Prezes Dalinu d/s siatkówki Krzysztof Murzyn chce doprowadzić do DEGRADACJI, ROZWIĄZANIA sekcji siatkówki kobiet!!
  Zaczeło sie od Wielkich Słów , że bedzie szukał sponsorów, że wprowadzi Dalin do wyższej klasy rozrywkowej itp ...
  Jednak wyszło inaczej. Dalin opusciło już niespełna połowa dziewczyn..
  Pan Prezes stawia za cel na ten sezon .... spadek do III ligi, ale myśle że prędzej sprzeda miejsce.
  Szkoda tych dziewczyn które wywalczyły utrzymanie w lidze i pozostały w drużynie oraz trenera Jerzego Bicza który włożył w to dużo zdrowia i serca.
  Ponoć za czasów prezesa Roberta Kęska (poprzednika Murzyna) było źle. A prawda jest taka że było o niebo lepiej pod każdym względem.

  Pisze to aby każdy wiedział jaka jest sytuacja w klubie oraz żeby odbyły się wybory na nowego prezesa który odda serce dalinowi.

  Prosze o wasze uwagi na ten temat.

  już kiedyś jak Dalin grał w seri A to też mówił że nie wyobraża sobie żeby Dalinu w przyszłym sezonie zabrakło w ekstraklasie, a miesiąc póżniej sprzedali miejsce Azs-owi Białystok.
  Ten sezon będzie prawdopodobnie ostatnim Dalinu w drugiej lidze, a co za tym idzie to już jest chyba początek końca siatkówki w myślenicach, sportu w którym Dalin ma swoje tradycje min.brązowy medal mistrzostw polski juniorek, z tego klubu wyszły Anna Kosek, Joanna Mirek( Podoba), Agnieszka Lehman-Dybała, zawodniczki które były znaczącymi postaciami na parkietach ekstraklasy oraz barw reprezentacji.Ale najlepiej jest siedzie przykutym do krzesła i czerpac korzyści, a wszystko inne niech się wali. oto cały sport myślenicki..

  6