Pojawiam się i Znikam...

Mieszkańcy Chełmu: Nie zgadzamy się z tym, że wysyłanie dzieci do szkoły na Zarabie jest dla ich dobra

 • 18 lut

  Wszystko by pod chałupą chcieli mieć. Ok zostawmy szkołę ale utrzymujecie ją, opłacacie nauczycieli sami ok ?

  3 13

Blokada Zakopianki w Krzyszkowicach. Burmistrz apeluje o złagodzenie protestu. Organizatorzy mają 3 postulaty

 • 25 sty

  Oczywiście ze polityczny, kod Myslenice zjawił się w bardzo licznej obstawie. A ze burmistrz przyszedł ? Pokazal tylko ze jest ponad podziałami i zamknął niektórym KODziarzom gęby, bo liczyli ze się nie pojawi i będą mieli pożywkę do hejtowania. I co wybudowali wam ten tunel ? Bo jadę za chwile go obejrzeć. Dobrze ze szopka się kończyła.

  4 8
 • 24 sty

  Tak samo jak myślenie, a widzę ze problem masz straszny. Piotruś nie wiesz do kogo była kierowana aluzja z fake kontami, to nie udzielaj się.

  4 9
 • 24 sty

  No chyba nie. Bardzo dużo ludzi zostaje w domach. Podziękujcie KOD Myslenice.

  13 17
 • 24 sty

  Widać, ze fake konto zalozone teraz, ale odpowiem. Trzeba być idiotom, żeby nie widzieć, ze to kod organizuje. I tak z informacji jakie mam od rodziny juz bardzo dużo osób zrezygnowało z tego wiecu politycznego, wiec prawdopodobnie sami kodowcy z „organizatorami” będą.

  15 15
 • 23 sty

  Bono Sherlocku, ty cierpisz na jakas manie, ze z urzędu cie prześladują czy coś ?

  19 49
 • 23 sty

  Daj mu już spokój, dzieciak się rozbeczał o plusy to teraz kodziarstwo będzie plusował a wszystkich innych minusował. Dzieci nie powinny mieć dostępu do internetu. W sobotę śpię do południa. Antypatus dawaj ze 100 minusów i tak każdy już widzi, że ameba jesteś. Ust nam nie zamkniecie.

  25 150
 • 22 sty

  Najbardziej bawi, jak o intelekcie pisze chłoptaś używający skrótu „iks de”. Samozaoranie level hard.

  12 9
 • 22 sty

  Zazwyczaj czytam tez inne komentarze, widocznie nie do końca opanowałeś te umiejetność jeszcze. Szkoda jednak, ze to gimbaziarskie iks de usunąłeś, idealnie obrazowało twój obecny poziom intelektualny. Bez odbioru sherlocku...

  16 10
 • 22 sty

  Pisze to gość, którzy wczoraj natrzaskal 100 minusów w 5 minut.

  19 12
 • 22 sty

  Dawaj pobaw się minusami jak wczoraj. Nie odmawiaj sobie tej „przyjemności”. I ktoś taki śmie innym manipulacje zarzucać. Tez pisze w ten sam sposób, według Twojej bardzo dziwnej logiki jestem ta sama osoba co pozostali ? Weź się za odrabianie lekcji „iks de”.

  13 14
 • 22 sty

  Nie wiedziałem, ze aby się moc wypowiadać na Miasto Info, konto trzeba minimum pół roku wcześniej założyć. Twoje logika nigdy mnie nie przestanie zadziwiać.

  36 16
 • 22 sty

  Co ty chłopie ćpiesz ? do mnie piszesz w ogóle ? od szufladkowania na tym forum to zawsze byłeś Ty i wszyscy to doskonale wiedzą. Obrońca uciśnionych się znalazł...

  34 10
 • 22 sty

  Ja nowym użytkownikiem nie jestem a na protest się również nie wybieram. Coś słaba ta twoja teoria Sherlocku. Nie będziesz ludziom ust zamykał.

  38 18
 • 22 sty

  Na szczęście czasy PO, kiedy to zabierano głos komu chciano skończyły się bezpowrotnie. Kończę z Tobą dialog bo albo masz 15 lat albo nie masz pojęcia o funkcjonowaniu świata a w szczególności inwestycjach planowanych na zakopiance, bo tego temat dotyczy. Żyj w swoim wirtualnym świecie, w którym się liczysz tylko ty i twoje wygody.

  30 11
 • 22 sty

  Bono skończ już pieprzyć bo jak zwykle pieprzysz głupoty zamiast odnieść do meritum swojego kodziarstwa, które organizuje ten protest. Chcieliście brzydko mówiąc "wyruchać" mieszkańców Krzyszkowic i wykorzystać ich do swoich nędznych gierek politycznych. Jednak jak słusznie ktoś zauważył, "maski opadły" i wszyscy już widzą ile polityki w tym całym "proteście". Ludzie otwórzcie w oczy, bo nawet w słusznej sprawie jak widać, ktoś wami manipuluje.

  Ps. Nie pisz, że Europa to głupole bo Cie Twoje Pany z kodu za jajca powieszą.

  35 18
 • 22 sty

  "Jestem bardziej zorientowany w temacie niż ci się wydaje" a wcześniej "burmistrz faworyzuje jawornik". Prosze Cie człowieku nie załamuj mnie. Manipuluj dalej. Nie, mój tok rozumowania polega na tym, że w jakiejś wsi jest strefa przemysłowa z KTÓREJ GMINA MA PROFITY (jak byś nie zrozumiał o co chodzi, bo jesteś chyba strasznie niekumaty) to wypadałoby rozwiązać problem komunikacyjny, który tam jest od zawsze. Już nie wspominam po raz kolejny SKRZYŻOWANIA koło kładki, które codziennie przecina o wiele więcej osób jadąc na Rudnik/Sułkowice/Bielsko. Wyobraź sobie, że nie każdy jest takim Januszem jak ty i myśli tylko i wyłącznie o własnej dupie. Więc lepiej nie ośmieszaj się i zamilcz, wyjdzie ci to na zdrowie. Widać, że kolejny platfus się dorwał do klawiatury (taki klon bono).

  53 12
 • 21 sty

  Poniosło Cię grubo z tym faworyzowaniem. Węzeł w Jaworniku jest o wiele bardziej strategiczna inwestycja od przedmiotowego skrzyżowania. Ale to pasuje trochę poczytać, dowiedzieć się coś na dany temat a nie pleć bzdur bo „tak mi się wydaje”.

  Już pomijam fakt, ze jest to największa wieś w gminie, mająca bardzo rozwinięta strefę przemysłowa (a nie mająca dojazdu do niej z prawdziwego zdarzenia). Wszystko jest zaplanowane z głowa, po kolei i tego się trzymajmy. Nie szukajcie problemów tam gdzie ich nie ma !

  85 66
 • 21 sty

  Wy podziękujcie lepiej Bogu, ze Jarosław Szlachetka został burmistrzem, gość z którym się przynajmniej liczą w takim GDDKiA, Sejmiku czy Województwie. Jestem pewny, ze z jego pomocą uda się zorganizować przebudowę tego skrzyżowania. Oj biada by wam była, biada, gdyby Pana Szlachetka zabrakło.

  147 92

Bożena Góra: Będziemy protestować do skutku

 • 18 sty

  Trochę to żałosne, opowiada pani ze to nie jest protest polityczny po czym na pani wydarzeniu komentarze osób broniących burmistrza znikają a wypociny miłośników KOD są nadal widocznie i nikt nic z nimi nie robi (o PiS-ie a nawet Kaczyńskim tam pisano). Żenujące podejście. Albo usuwam wszystkie Komentarze polityczne albo zostawiam wszystko. Zreszta poza kołkiem wzajemnej adoracji ludzie widza ze zrobiła się hucpa polityczna ! Nic nie wywalczycie więcej a dodatkowo stracicie to co już było mówione i zobaczymy co wtedy pani będzie miała do powiedzenia. Kabaret

  23 29

Ponad sto osób manifestowało w obronie niezawisłości sędziów

 • 19 gru 2019

  Myślenice przepraszają za tą szopkę !!

  94 63

ŚMIECI DROŻEJĄ. Burmistrz tłumaczy dlaczego, a opozycja przypomina mu obietnice wyborcze

 • 2 gru 2019

  Kolejna lewaczka dorwała się do klawiatury...

  49 37
 • 2 gru 2019

  Myślenickie (z gminy) cebulaki najpierw atakują urząd bo chcą częstszego wywozu śmieci a gdy idą za tym koszta i cena wzrasta to kwiczą na lewo i prawo. Jakiez to lewackie i prostolinijne :D

  50 41
 • 2 gru 2019

  Gdzie masz obietnice ze nie pośniecie ceny śmieci ?? No gdzie ???? Gdzie nie dotrzymał słowa ? Łżesz jak cała banda lewackich prosiaków oderwanych od koryta :)

  51 48

Myślenicki szpital BANKRUTUJE ???

 • 25 lis 2019
  bono napisał/a:

  Od ul. Mickiewicza, jest olbrzymi teren przyszpitalny, który może służyć do zarabiania pieniędzy dla szpitala i usprawnić, komunikację.
  Wykorzystujemy ten teren na parking płatny tylko dla płacących , wraz z połączeniem parkingu z wejściem. Szlaban i automat do biletów wraz z automatem do płatności, każda rozpoczęta godzina 5 zł.
  Dotychczasowy wjazd i wejście od Żwirki Wigury tylko dla pogotowia i pracowników.

  Chopie teraz cebula chce Cię zjeść bo musi za parkowanie złotówkę zapłacić. Gdy przeczytają o 5 za wjazd to Cię na myślenickim rynku na pal nabija ;) Nie wiesz ze w tym mieście wszystko by za darmo chcieli ? A najlepiej gdyby im jeszcze dopłacać :D
  jak wspominano jedyna opcja zmiana dyrektora albo od razu starostę do odwołania skoro ma gdzieś szpital i mieszkańców powiatu. Może jakaś petycja za odwołaniem tomala ?

  3 8