Pojawiam się i Znikam... Bono, mysleniczaninzdziada, Mirekm, oportunista to jeden i ten sam powiatowy hejter!!! Jak dojdę do jego kolejnych kont to lista będzie zaktualizowana! Stop manipulowaniu opinią publiczną!

Sanepid zbadał jakość wody w tzw. „dzikich kąpieliskach” na Górnym i Dolnym Jazie

 • 8 lip

  No tak lepsze było siedzenie w krzakach z nieuregulowaną rabą i syfem na jazzie jak za poprzednich kadencji bywało :D z prześlicznym budynkiem słonia i rozwalającym się kiblami w tle :D ty lubisz takie klimaty wiem :D wiec skończ siać tą propagandę ślepcze bo znowu się z ciebie śmiać będą :*

  6 9
 • 7 lip

  Nareszcie zarabie zaczyna przypominać dzielnice wypoczynkową miasta. A nie ten beton i księżycowy klimat który nam przez dekady serwowali. Brawo gmina, dobra robota. Rozwijajcie te tereny nadal !

  14 32

Po niespełna trzech latach przepychanek wzięli się za remont drogi na Chełm

 • 7 lip

  Zgadza się, już dawno temu powinna być droga dostępna dla wszystkich mieszkańców gminy. Jeżeli chcą mieć prywatę, za prywatną kasę niech sobie remontują.

  18 16
 • 7 lip

  Powiat zgadza się, a kogo chcesz do tej gminy wsadzić? Stary beton? Daj pan spokój.

  5 29

Wręczyli Rafałowi Trzaskowskiemu dyplom z herbem Myślenic. Jeden z nich otrzymał pozew, a sprawę rozstrzygnie sąd

 • 7 lip

  Hipokryzja powiatowców jak zwykle sięga zenitu! Przecież gdyby to jakiś pisowiec bez wiedzy i zgody Starosty zabrał herb powiatu i wręczył go Dudzie przy okazji pisząc że to od mieszkańców to tutaj padaczki z nerwów dostalibyście, od hejtu to niejednemu żyłka by pękła ! Ale że to w drugą stronę to przecież „nic się nie stało”.
  Płatek (KOD) mógł zapytać a nie zachowywać się w ten sposób. I jeszcze na bezczelnego podpisze „mieszkańcy”.
  Bardzo dobra decyzja Burmistrza, który dba o symbole gminy !

  13 53

Jarosław Szlachetka z wotum zaufania za rok 2020. Poparło go 13 radnych, 6 się wstrzymało, a 1 osoba była przeciw

 • 26 cze

  To że J. Szlachetkę krytykują najwięksi lewacy tego powiatu świadczy tylko o jednym- że to genialny burmistrz, który nakrywa czapka poprzednika!
  Brawo Jarek, ciężką pracą za każdym razem zamykasz gęby hejterom!! Na takiego włodarza gmina czekała latami!

  19 60

Rewitalizacja centrum Myślenic dobiegła końca. „Chodziło o to, żeby wyprowadzić samochody z Rynku i przywrócić go mieszkańcom”

 • 9 cze

  Jak ja kocham ten wasz lewacki świński kwik :**** słychać wycie? Znakomicie!

  4 14
 • 8 cze

  Od dawna mówię, dopóki nie skruszymy tego powiatowego betonu to współpracy nie będzie. Nadal trzeba wam przykładu niechęci i bezpardonowych ataków ze strony miłościwie nam panujących z Reja? Po dekadach „kolesiostwa” w gminie, udało się przewietrzyć budynek, (i wyszło to nam wszystkim mieszkańcom na dobre) czas najwyższy to samo w powiecie zrobić. Tam z tego zasiedzenia to już chyba nie wiedzą co mają robić. A te ciągłe ataki miłościwie nam panującego i jego przybocznego Rafałka już męczą. Ludzie na prawdę mają już dość tej waszej politycznej błazenady. Śmieją się z was, a wy dalej swoje :) jak już pomagać nie chcecie to chociaż nie przeszkadzajcie.

  Rafałku szkoda, że wypełnianie obowiązków zawodowych nie idzie Ci tak dobrze jak nagrywanie filmików ;) ty na prawdę nie widzisz jakie one wszystkie są ubogie, budzące politowanie? ;)
  będzie druga cześć walki z workami na śmieci? Zastępca starosty szarpie się z workiem na śmieci i próbuje zrobić z tego hucpę polityczna :D KABARET gdzie ja żyje?

  16 35

Lidl w Myślenicach

 • 20 maj

  A co mnie to obchodzi że małe sklepy (z cenami wyższymi) padają? Będę wydawał SWOJE pieniądze tam gdzie będę chciał i nic nikomu do tego :) zdecydowanie wole robić zakupy w dużych sklepach i jak zaznaczyliscie wyżej dzieki burmistrzowi takie mam w Myślenicach :) nie trzeba do Krakowa na duże zakupy jeździć. Chcecie średniowiecze z bazarami to na wioskę się wyprowadźcie :)

  6 8

o co się jeszcze pokłócą

 • 13 maj
  jaskokrakow napisał/a:

  i to prawda - sciąga takie pieniądze jakie im sie nie sniły bo to ten burmistrz to sen kaczora wiec kasa na wszystko musi byc - inni nie snili o wodnym ptactwie wiec kasy nie było . ale czas pokaże kto za to zapłaci - pewnie wnuki bedą przeklinać ten trend .
  a moze jeszcze i my? wszak chleb juz po 4,30

  Mnie osobiście nie interesuje czy to sen kaczora czy tuchola czy Bóg wie jeszcze kogo. Szlachetka ściąga miliony które zostaną w naszej gminie ja zawsze, dzięki niemu budujemy, remontujemy zaopatrujemy. Reszta mnie zupełnie NIE INTERESUJE.

  Z tym płaceniem za wszystko za X lat tez bym nie przesadzał. Udowodniono już ze wysarczylu uszczelnić złodziejski VAT, żeby miliardy się znalazły. A ze wszystko drożeje? Pokaz mi duże europejskie państwo gdzie wszystko tanieje, ba! Albo od lat stoi w miejscu. Minimalna się podnosi, za PO wisiała na 1600 brutto a paliwo po ~7 zł było.

  Publicysta napisał/a:

  Patrząc zupełnie racjonalnie ci którzy coś przegrali zawsze będą dążyć do tego żeby to odzyskać. Rzadko kiedy wygrany szuka dodatkowo kłótni z wszystkimi dookoła. Otwórzcie oczy.

  Podpisuje się rękami i nogami!

  7 22

Punkt powszechnych szczepień gotowy na czas, ale stoi pusty. Do Myślenic nie dotarły szczepionki. Kiedy będą? Nie wiadomo

 • 29 kwi

  Ale powiatowych piecze że kasa im uciekła buahahahaha 😂 i ta żenada z roznoszeniem przez strażaków maseczek 😂 których lada dzien nie będzie trzeba nosić 😂 powiat nigdy nie przestanie mnie bawić 😂😂😂

  3 16
 • 29 kwi

  Ale was piecze w tym starostwie że pieniążki uciekły 😂 jak się jest niezdarą to nawet punktu szczepień nie potrafi się zorganizować! Brawo Gmina!

  Ps. Na otarcie łez maseczki rękami strażaków będziecie roznosić? SERIO???? 😂😂😂

  3 12

Były burmistrz Myślenic stanie przed sądem. Odpowie za rozpoczętą rozbiórkę "starej szkoły" w Krzyszkowicach

 • 19 kwi

  O widzę że Maciuś już powoli z siebie robi „ofiarę politycznego reżimu” coś jak Nowak ostatnio 😂 pozwólmy że Sąd osądzi byłego burmistrza, byleby nie ten myślenicki, bo chyba całe Myslenice już wiedzą jakie były burmistrz ma tam „chody”...

  Oni wszyscy tacy niewinni, to przecież ten niedobry PiS ich teraz zamykać chce tymi swoimi Sądami😂 szkoda tylko że po dziś dzień w tych wszystkich „niezawisłych Sądach” nadal potomy komuchów siedzą, te same które platforma tak gloryfikowała.

  A ten post na FB świadczy o jednym, krzyku rozpaczy, że być może tym razem się już nie uda uciec od odpowiedzialności?

  27 63

"Nie ma nic gorszego niż samotność w chorobie". Dlatego postanowili pomagać w oddziale covidowym

 • 13 kwi

  A jozek z rafauem zamiast dać tym ludziom dodatek za ich ciężką pracę to sobie budynek za miliony stawiają.... dramat..., a szpital ledwo zipie....wstyd!

  6 27

Jakość powietrza będzie mierzyć stacja pomiarowa. Stanęła na Górnym Przedmieściu

 • 31 mar

  Twoje braki w logicznym rozumowaniu nigdy nie przestaną mnie zadziwiać 😂

  Oświecę cię bo słabiutko z twą wiedzą 😂 burmistrz raczej nie decyduje kiedy gioś przyzna gminie stację :D a do tego ona jest na stałe więc w grudniu styczniu itd. będzie działać.

  Miejsce również wybierają inspektorzy giosiu a nie żaden Mietek, Józio czy Rafał :D Eh skąd wy mędrcy się bierzecie? 😂

  Wystarczy poczytać zainteresować się tematem, po co się potem ktoś ma z was śmiać?

  Ps. Seba,co do wyników pewnie na stronie i jakiejś aplikacji będą umieszczane.

  2 2

Trwają prace nad nową siedzibą starostwa. Oddanie budynku najpóźniej nastąpi jesienią

 • 31 mar

  Naiwna myśli ze wywalenie 18 milionów coś zmieni? W wydziale komunikacji się kawe pije a nie ludzi obsługuje i nowy pałac dla wielmożnych tego nie zmieni 😂 niech 18 milionów dadzą personelowi szpitala zarobić. Już pomijam zupełnie fakt ile tam zdrowych drzew pod tą budowę musieli wyciąć...

  3 21
 • 31 mar

  A ty jak zwykle się kompromitujesz z bronieniem tej myślenickiej umieralni 😂 ludzi na mrozie w kolejkach trzymają, kasy na nic nie ma, wydział komunikacji to groteska a jozek z rafauem pałace sobie budują 😂 a za chwile usłyszymy ze powiat jak zwykle na coś pieniędzy nie ma

  3 15

Burmistrz potwierdza. CBŚP prowadziło działania w UMiG Myślenice

 • 31 mar

  A w starostwie oczywiście dalej udają że nikogo nie było 😂😂 że ich sprawa nie dotyczy 😂 burmistrzowi przynajmniej nikt kont nie blokował i nie pukał o 6 rano do domu 😂 jak tam powiatowcy napiszecie coś więcej ? :D

  16 28

CBSP w starostwie i gminie

 • 29 mar
  bono napisał/a:

  Wydawało mi się, że WZ- kę. daje wydział. pani M w UMiG.
  Czy coś się zmieniło?

  Bono skończ już odwracać kota ogonem :D okazało się ze twoje „nieskazitelnie czyste” starostwo jest umoczone po uszy :D a kobita o której wspominasz już chyba dawno nie pracuje bo burmistrz ja pogonił. A jak już o niej wspominasz to pracowała za kogo rządów? Za twojego wspaniałego Maciusia :D i to są fakty :D wiec skończ błazenadę i posyp łeb popiołem :D

  Wychodzą na jaw jakieś kombinacje w starostwie a klakierzy upadającego układu piszą na temat....Burmistrza 😂😂😂 kruszy się beton ! Robi się ciekawie :)

  20 24
 • 28 mar

  Pamietam jak burmistrz się zmienił i biznesmen J pisał:
  „Kolejne nasze inwestycje projektujemy w innych miastach, takich jak Kraków, Wieliczka, Dobczyce i Skawina. Z Myślenic rezygnujemy m.in. z powodu nieprzychylnego klimatu inwestycyjnego panującego w tym mieście.”

  Czarno na białym kto jest umoczony w aferę deweloperska. Beton powiatowy się kruszy. W koncu się za tych cwaniaków CBŚ wzięło.

  20 15

Śmieci drożeją, ale nie wszędzie. Ile za ich odbiór płacą mieszkańcy gmin powiatu myślenickiego?

 • 25 mar

  Nie, dopłacą ci jeszcze za śmieci 😂 janusze wszystko by za darmo chciały mieć (a i tak maja najtaniej w powiecie)

  3 6
 • 25 mar

  Piecze?

  2 5
 • 25 mar

  Wiadomo kto tam rządzi 😂

  2 3
 • 25 mar

  Naiwni to wy jesteście obrońcy upadającego betonu :D dm_s nie stać cię na taka usługę :D

  3 5
 • 25 mar

  No ja np zdecydowanie wole podwyżkę ale z zachowaniem mimo wszystko najtańszej stawki niż na odwrót 😂 masochista z ciebie piękny musi być :D

  3 5