Pojawiam się i Znikam... Bono, mysleniczaninzdziada, Mirekm, oportunista, Lula, Obserwator30, Antypatus to jeden i ten sam powiatowy hejter!!! Jak dojdę do jego kolejnych kont to lista będzie zaktualizowana! Stop manipulowaniu opinią publiczną!

Barbara Bylica bez mandatu radnej? Komisarz Wyborczy wydał postanowienie w tej sprawie

 • 2 maj

  Ale ja karma szybciutko dojechała! Super! Hahahaha

  Ps. Co tu tak cicho się zrobiło? 😂 kolejne 5 lat sponsorowanego szczekania co? 🤣

  30 36

Ewa Wincenciak-Walas: Swój głos oddam na ciebie Maciek

 • 17 kwi

  Z tego co widać po Myslenicach to współpracownicy popierają J.Sz. No chyba nie piszesz o skompromitowanej męczenniczce na własne życzenie Basi 🤣

  21 40
 • 17 kwi

  Przecież Ewa nigdy przy nim nie była 🤣 a ta druga za mieszkanie ponoć się sprzedała więc tylko się cieszyć że takich ludzi trzyma na dystans 😀

  25 40
 • 17 kwi

  Zaraz będą jeszcze śmieci za złotówkę i darmowy prąd 🤣 czują już porażkę na horyzoncie stąd te kompromitujące obietnice.

  24 44
 • 17 kwi

  Wszyscy na jednego to banda rudego!
  Kolejna kukiełka ustawiona przez Maćka 😂 liderka z 900 głosami 🤣 wy macie ludzi za idiotów którzy nie potrafią łączyć faktów?
  Ale was Jarek rozniesie w niedzielę 😀 i ta kompromitacja z wodą za złotówkę 😂 gość co rady nie ma będzie obiecywał gruszki na wierzbie a beton łyka 🤣

  30 46

Barbara Bylica: Mimo nieuzasadnionej fali nienawiści wylanej na mnie, nie poddaje się

 • 16 kwi

  Nic nie zrobi bo radę gminy ma Szlachetka i tylko on jest w stanie z nią współpracować. Dwa gongi nieufności dostanie Maciek od rady i leci ze stołka. Jarek wygrał wybory Radą i zdrada Kukiełki tego nie zmieni.

  17 67
 • 16 kwi

  „Mimo nieuzasadnionej fali nienawiści” NIEUZASADNIONEJ? 😂😂 Baśka Ty już pięknie odrealniona jesteś.
  Zrobiłaś wszystkich w … szefa, kolegów i koleżanki, rodzinę oraz wyborców i dalej nie widzisz swojej winy? 😂 Bo wiesz tu nie chodzi o twój wybór bo w penklu go mamy ale skoro ty żadnej swojej winy nie widzisz w swym żenującym postępowaniu to nie ma o czym dyskutować nawet 😂 karma wróci a ty z tym będziesz musiała żyć. Masz co chciałaś. Mam nadzieję że chociaż mieszkanko w Zawadzie wygodne będzie 😄
  Kończę bo zaraz odklejeni Baśkę na ołtarze wyniosą a ze mnie hejtera zrobią 🤣 każdy kieruje się innymi wartościami w życiu jak widać.
  A handlowa niedziele dopiero przed nami 😂

  Najlepsi są ci co 4 tygodnie temu na stosie ją palili że jest „ustawką szlachetki” a dzisiaj do tyłka wchodzą jaka to wspaniała kobieta. Ha tfu na was hipokryci 😀

  34 71

Wybory Samorządowe 2024. Barbara Bylica poparła jednego z kandydatów. "Mój głos 21 kwietnia otrzyma burmistrz Maciej Ostrowski”

 • 12 kwi

  Mieszkańcy jej podziękują. Deweloper ją kopnie w tyłek po przegranych wyborach a ona będzie musiała z tym do końca życia się mierzyć. Takich rzeczy ludzie nie zapominają. Judasz tylko to mi przychodzi na myśl.

  60 112
 • 12 kwi

  Przecież na nią głosowały osoby raczej prawicowe. Szlachetka nie musi żebrać o poparcie jak ten. Zobaczycie że to będzie easy win Jarka, ludzie nienawidzę być marionetkami w rękach układów jakie zafundowała im Baśka i Maciuś.

  39 106
 • 12 kwi

  I jeszcze jedno, w niedzielę w pierwszej ławce judaszka będzie śpiewał „łooo panieeee to ty na mnie spojrzałeś” 😂
  Baśka skompromitowałaś siebie i swoich wyborców którzy mam nadzieję że nie będą uczestniczyć w tej twojej i Maciusia szopce.
  Gardzę takimi ludźmi ale to już ty będziesz musiała z tym żyć nie ja :)

  36 114
 • 12 kwi

  Jarek nie potrzebuje korumpować ludzi żeby wygrać w wyborach. I tym się właśnie różni i dlatego też ma mój glos!
  A ten judasz w niedzielę pewnie w pierwszym rzędzie będzie śpiewała „łoo panie to ty na mnie spojrzałeś” 😂

  29 111
 • 12 kwi

  Przecież ostrowski w życiu tego nie wygra 😂 ludzie nigdy nie pójdą za głosem takiego Judasza jak ta sprzedajna marionetka! Easy Win Jarka bo to jedyny prawdziwy i czysty kandydat a nie umoczony w jakieś zakulisowe przekupne gierki! Judaszowi mówimy NIE!

  31 112
 • 12 kwi

  Jak kogoś wyzywasz od nazwisk to sam się przegrywie przedstaw. Takimi ludźmi bez honoru dwulicowymi sprzedajnymi otaczacie się właśnie i dlatego przegracie wybory bo mieszkańcy brzydzą się sprzedajnymi judaszami!

  31 108
 • 12 kwi

  deweloperowi jaj brakło do bezpośredniego starcia w pierwszej Turze to sfinansował takie Baśki i inne ryski żeby mieć nadzieję na walkę w 2 turze. Nadzieja matką głupich. To będzie Ease win Jarka, bo ludzie brzydzą się fałszywymi dwulicowymi ludźmi.

  38 124
 • 12 kwi

  Ale się skompromitowała Baśka, taka owocna taka niezależna taka bez układów (hmm Grażynka 2.0?) a sprzedała się ostrowskiemu 😂 za ile srebrników judaszu sprzedałaś osobę której wszystko zawdzięczasz?
  Górne przedmieście judaszu ci podziękuję za tą szopkę którą nam zafundowałaś.

  47 121
 • 12 kwi

  No bardzo wymowny.
  Że jest osobą niegodną zaufania i na maksa fałszywą ale skoro wy podniecacie się takimi ludźmi to gratuluję wartości którym się kierujecie w życiu

  32 99

Wybory Samorządowe 2024. W Myślenicach druga tura między Jarosławem Szlachetką i Maciejem Ostrowskim

 • 9 kwi

  A może plebs szkolny który na Maćka głosował?

  7 4
 • 9 kwi

  No ale za Szlachetki dofinansowania sięgały ponad 90% przy kilku procentach wkładu własnego. Za Maćka dofinansowania były po 30% reszta w kredyt. Widzisz różnicę?

  12 4
 • 9 kwi

  Ostrowski szans nie ma. Na jaką cholerę nam burmistrz który ani rady gminy ani sejmiku nie ma? Przecież on kompletnie nic nie zrobi dla Myślenic.

  13 16
 • 9 kwi

  Co ty palisz? Co ci niby Maciek załatwi jak cała rada i sejmik województwa jest Jarka? 😂 nikt racjonalnie myślący nie zagłosuje na kogoś kto nie ma rady miejskiej ani sejmiku bo nie pozyska żadnych środków dla Myślenic!

  13 10
 • 9 kwi

  Szlachetka ma Radę Miasta,
  Szlachetka ma Sejmik,
  Szlachetka ma doświadczenie na szczeblu ogólnopolskim,
  Szlachetka ma doświadczenie w pozyskiwaniu setek milionów złotych dla Myślenic.
  I najważniejsze - Szlachetka ma kolejną kadencję bo to jedyny gwarant dla rozwoju Miasta i Gminy Myślenice.
  Gratuluję burmistrzu! I do pracy bo do zrobienia jest jeszcze wiele!
  hejterzy, darujcie sobie sponsorowanych waszych komentarzy czytał i tak nie będę. Przegraliście i doskonale o tym wiecie!

  8 38

Myślenice. Burmistrz z zastępcą prezentują Zarabie przyszłości. Koncepcję nazywają Zarabiem 2.0

 • 29 mar

  Kartonowy to masz kraj pod rządami kolegów Maćka z pslu i Józka platformy!

  9 79
 • 29 mar

  A na jaką cholerę całe zarabie ma być zalane szczającymi po krzakach pijanymi chrzczonym piwskiem lumpami? W centrum jest przynajmniej kultura. Chcesz wiejskiej potańcówki? Pod remizę na którąś wioskę się wybierz w lato

  11 71
 • 29 mar

  Jak zwykle opłacone Maćka pseudo konta zakrzywiają rzeczywistość i łżą jak psy. Nie obrażając naszych czworonożnych przyjaciół oczywiście. Fakty są takie że Szlachetka przez 6 lat zrobił więcej niż wasz pierdzący w stołek przez 15 lat cudotwórca! Kłamcie, manipulujcie, wyśmiewajcie. W końcu na coś te 50 tysięcy od O. z krzyszkowic i 50 tysięcy od I. od wody Maciek musiał wydać. Jak widać potężne inwestycje na miasto info poczynił. Krzyczcie i płaczcie dalej. Przegraliście bo nawet podjazdu do Szlachetki nie macie. I co najlepsze Wy już o tym doskonale wiecie 🙂 ale gdzie długopis Kosiniaka który pod rączkę z Tuskiem jak zwykle prowadzi kraj do ruiny (i polskie rolnictwo) miał jakiekolwiek szanse 😂 po 15 latach stagnacji Myślenic przyszedł ambitny gość który ruszył inwestycje. Rozumiem że to dla was szok i do dzisiaj myślicie że to sen 😂 betonowi i pato developerce która zaleje betonem całą gminę My mieszkańcy 😂 mówimy stanowcze nie.
  I nie napinajcie się bo i tak sponsorowanych waszych komentarzy czytał nie będę przegrywy 😘

  15 99
 • 29 mar

  No właśnie skończy, jak w niedzielę po świętach rozniesie w pył waszego „zbawiciela” z Kazimierza!

  Dla twojej wiedzy ignorancie remont Dalinu się zaczyna, to samo żłobek więc co kłamco dalej będziesz wprowadziła ludzi swoimi wypocinami w błąd? Łżecie jak psy bo tyle wam pozostało

  10 84