Pojedzie z Myślenic do Łeby rowerem, aby pomóc choremu Kacperkowi

 • Trol Trol 26 cze 2014

  Może ten filmik reklamuję konkurencje z Telewizja Powiatowa Myślenice iTV i dlatego został usunięty .

  1 1

Wielka Woda 2014: Najgorsze za nami. Czas podsumować straty

 • Trol Trol 19 maj 2014

  Wydaje mi się że wystarczyło by oczyścić dno od zalewu do jazu i po kłopocie , albo pozwolić zbierać ludziom żwir z raby. Wtedy koryto raby się obniży i nie powinna siać spustoszenia , a odnośnie Zarabia to jeżeli dalej maja wykładać pieniądze na odbudowę to niech pierw wał wybudują jaki jest w osieczanach przed zalewem .

  2 3

Jawornik: Na Zakopiance zginął mężczyzna idący poboczem

 • Trol Trol 21 sty 2014

  Wybudują jedną kładkę za 7,5 mln złotych co mi się wydaje że jak by postawili normalne stalowe kładki których koszt oceniam na 0,5 mln to by wybudowali na wszystkich przejściach dla pieszych, było by o wiele bezpieczniej i nie doszło by do tej tragedii. Drugą opcją jest to że parę lat temu gruntownie modernizowali ten odcinek (Myślenice - Kraków ) i właściwie nie wiem czemu nie przerobili tej drogi na ekspresową.

  5 2

Znęcał się nad domownikami. Pijany trafił do aresztu

 • Trol Trol 16 sty 2014

  Roboty przymusowe np w kamieniołomie lub kopalni wprowadzić, publiczne chłosty. Od razu zmniejszy się przestępczość.

  24

Krzeczów: Czołowe zderzenie z cysterną. Kierowca ciężko ranny

 • Trol Trol 9 sty 2014

  Tak to jest jak się człowiekowi śpieszy i wyprzedza w niedozwolonym miejscu (linia ciągła ) . Ja jadąc w stronę zakopanego zjeżdżając z dwupasmowej czasami się wlekę za autem ciężarowym aż do Skomielnej bo naprawdę nie ma dogodnego miejsca na wyprzedzanie. Trzeba czekać aż wybudują nową drogę:)

  14 7

BUSY: 11 sposobów, aby jazda nimi stała się przyjemniejsza

 • Trol Trol 5 sty 2014

  Do przewoźników ; odległość pomiędzy krzesłami jest taka że osoba która ma powyżej 170 cm nie jest w stanie normalnie usiąść.

  14 4

Jakość paliw na stacjach

Dolne Przedmieście: Otwarcie placu targowego

 • Trol Trol 28 sie 2013

  Plac powinien być w poniedziałek i w piątek otwarty , tak jak był stary do tej pory. Kto będzie przyjeżdżał handlować np jarzyną codziennie? Jak by oficjele nie wiedzieli to w inne dni są place w innych miastach.
  Jeśli chodzi o placowe to wydaje mi się dużo 5 zł za m2 , Można się spodziewać że mało kupców będzie chciało tu przyjeżdżać handlować, jeśli za mały kawałek 10 m2 przyjdzie płacić 50 zł .

  6 2

Nowy kościół w Trzemeśni

 • Trol Trol 13 sie 2013

  Fajnie by było jak by ławeczki na polu postawili koło kościoła było by gdzie usiąść na mszy :) Ciekaw jestem po co tyle tych koszy na śmieci postawili na parkingu , jak by się bali że ludzie idą do kościoła z chipsami .

  20 3

UP Kraków- studia Myślenice

 • Trol Trol 17 lip 2013

  Odnośnie tego kierunku to nic się nie wypowiem bo nie mam pojęcia co to jest ta Pedagogika przedszkolna ... Jeżeli masz wybierać pomiędzy Myślenicami a Krakowem to wybierz Kraków. Będziesz miała lepsze perspektywy oraz obeznasz się z Krakowem.

  1 4

Żebraczki przy kościele wcale nie były chore

 • Trol Trol 24 wrz 2012

  ROM BEZ RĄK ?? - godny zaufania

  7 1