Na przystankach pojawiły się rozkłady linii miejskiej. "Są pełne błędów ortograficznych" - piszecie

 • 2 mar

  do jakiej? Przecież podobno zamykają

  11 1

Posterunek i więcej patroli. To recepta na wandali grasujących w mieście?

 • 26 gru 2019

  toż przecież kiedyś tam funkcjonował już Posterunek Milicji. Był jakiś powód, że go zlikwidowano. Powołano Straż Miejską, którą też zlikwidowano. No chyba nie dlatego, że poczucie bezpieczeństwa spadało. To mi wygląda na taką okresową zabawę - teraz zlikwidujemy by trochę później powołać. Musimy przecież sprawiać wrażenie, że coś ciągle robimy i na coś wydajemy kasę - naszą kasę.

  6 1

DRAŃSTWO - stan ekologii w mieście i w jego obrębie

 • 31 mar 2019

  jeśli o drogach mowa to doskonałymi przykładami są drogi: Myślenice-Zawada, Stróża-Trzebunia.

  3 1
 • 31 mar 2019

  Jeśli komuś leży na sercu stan ekologii w mieście i w jego obrębie niech wybierze się na spacer lewą stroną rzeki Raby od mostu [poniżej górnego jazu] w kierunku mostu w Osieczanach. Przerażająca jest ilość i różnorodność zalegających tam śmieci. Kto odpowiada za ten stan rzeczy? Może instytucje bądź organizacje parające się tą problematyką /ale nie tylko/ powinny podjąć w tym temacie jakieś działania. A może sprzątanie tego terenu objąć czynem społecznym? Przecież organizacyjnie rzecz jest prosta. Jestem pierwszy do takich działań.

  16 3

Myślenicki Oddział Obrony Terytorialnej szuka kandydatów

 • 12 wrz 2014

  A co to takiego znowu ? Sroga zima idzie a Wam w głowie partyzantka.

  6 6

Sułkowice: Seat dachował. Dwie osoby ranne

 • 28 sie 2014

  też uważam, że droga ta winna zostać przebudowana by bezpieczniej czuli sie na niej tak kierujący jak i piesi. W końcu kategoria tej drogi jest dość wysoka.Szczególnie nieznający tej drogi /pewnie w tym wypadku/ mogą skończyć podobnie.

  6

Nauka niemieckiego

 • 21 sie 2014

  chciałbym nieco poszerzyć umiejętność komunikowania sie za pomocą języka niemieckiego. Gdzie można tego dokonać lub kto udziela w Myślenicach korepetycji?

  2 2

Tragedia w sułkowicach

 • 17 sie 2014

  to na pewno bzdury. Od dawna w Zakopanem nie handluje sie gumiakami. Tam ino kierpce są w obrocie.

  11 17

Dobczyce: Kierowca busa potracił kobietę

 • 18 gru 2012

  Przypuszczam - ale tylko - przypuszczam, że tak to pewno było. Zapewne ta starsza pani niezbyt właściwie upewniła się czy wybrała właściwy moment na przekroczenie jezdni. Oby szczęśliwie i szybko wróciła do zdrowia.

  3

Sylwester 2012: Nie będzie zabawy na Rynku?

 • 13 gru 2012

  Mam takie same zdanie. Dla kogo i co to za zabawa? Popieram utrzymanie pokazu ogni sztucznych. Szkoda kasy dla jakiejś tak kapeli, sa ważniejsze potrzeby w tym mieście.

  14 12

Trasy rowerowe...

 • 12 wrz 2012
  renaw napisał/a:

  Wnoszę poprawkę do tego co napisałam wcześniej!!! Zwracam honor!
  Są tabliczki z opisem ścieżek. Przy każdym wjeździe do parku i skrzyżowaniu alejek . Trzeba się tylko dobrze rozglądać :)

  Pleciesz pierdoły !!!!

  3
 • 9 wrz 2012
  taki_gość napisał/a:

  papiok1 napisał/a:A czy w nowym parku na Zarabiu, wśród alejek, nie można wytyczyć i oznakować ścieżki rowerowej. Usprawniło by to chyba nieco ruch spacerowiczów i rowerzystów.Przecież jest wytyczona alejka dla rowerów, wszystkie alejki są oznakowane, gdyby tylko rowerzyści i piesi chcieli się stosować do oznakowania.

  Przeszedłem dzisiaj wzdłuż przez cały park i nie trafiłem na żadne oznakowanie. Czyżby kolor czerwony jednej z alejek miał oznaczać trasę rowerową? Niezbędne jest jednak oznakowanie poziome.

  5
 • 9 wrz 2012

  A czy w nowym parku na Zarabiu, wśród alejek, nie można wytyczyć i oznakować ścieżki rowerowej. Usprawniło by to chyba nieco ruch spacerowiczów i rowerzystów.

  5 1

Brawo !!

 • 11 wrz 2012

  Myslę, że z tego tytułu można pogratulować tym wszystkim, którzy zaznaczyli swój udział w uzyskanie tego efektu: http://www.naszakalwaria.pl/

  1 9

i znowu było "puk!!!!"

 • 15 wrz 2010

  Tym razem na krzyżówce pod CPN-em na tarnówce. Koło 13.00 pukły sie dwie osobówki. Znalazłem sie tam wówczas gdy służby wyspecjalizowane robiły juz porządek. Trudno mi było ocenic okoliczności ale wydaje się, że najprawdopodobniej którys z uczestników musiał wjechać na "czerwonym". Chyba że jeden drugiemu wjechał w dupę - temu jednak przeczyły uszkodzenia jednego z samochodów - wgięte drzwi od strony kierowcy. Tak więc pewno którys wjechał na "czerwonym". Niezauważył świateł czy też może podjął wysokie ryzyko? A może sie z kimś założył, że np. zdąży. Która wersja jest najbardziej prawdopodobna??????

ceny ziemi

 • 14 sie 2010

  Szukam działki pod budowę domu. Czy możecie podzielić się swoimi uwagami na temat cen? Okolice centrum miasta odpadają bo ceny z nieba wzięte, ale gdzieś nieco dalej - może K.Wielkiego, Średniawskiego, Daszyńskiego, Zarabie.

i ponownie....

 • 29 lip 2010

  WYPADKI. Deszczowa pogoda i niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drogach stało się w poniedziałek przyczyną kilku kolizji i jednego wypadku.

  Serię kolizji na drogach rozpoczął, już o 7 rano, kierowca daewoo lanos, który - jadąc "zakopianką" - stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu. Został za to ukarany mandatem. Kilkadziesiąt minut później na drodze w...

  Jest jakaś rada na to by nie dochodziło do tego typu zdarzeń?

wczoraj był ponoć ....

 • 25 cze 2010

  światowy dzień przytulania /???/. Czy jest ktoś szczególny kogo chciałbyś /łabyś/ przytulić? Może to ktoś np. z Magistratu? A może Szpitala? A może któraś z Pań sprZedających obwarzanki? A może chciałbyś lecz brak Ci odwagi?

zderzenie busa

Protetycy

 • 3 lip 2009

  Skoro o dentystach był temat to może ktoś weźmie udział w ocenie pracy myślenickich protetyków.To temt chyba dla wąskiego i określonego wiekowo zbiorowiska.

  1 1