DRAŃSTWO - stan ekologii w mieście i w jego obrębie

 • 31 mar

  jeśli o drogach mowa to doskonałymi przykładami są drogi: Myślenice-Zawada, Stróża-Trzebunia.

  3 1
 • 31 mar

  Jeśli komuś leży na sercu stan ekologii w mieście i w jego obrębie niech wybierze się na spacer lewą stroną rzeki Raby od mostu [poniżej górnego jazu] w kierunku mostu w Osieczanach. Przerażająca jest ilość i różnorodność zalegających tam śmieci. Kto odpowiada za ten stan rzeczy? Może instytucje bądź organizacje parające się tą problematyką /ale nie tylko/ powinny podjąć w tym temacie jakieś działania. A może sprzątanie tego terenu objąć czynem społecznym? Przecież organizacyjnie rzecz jest prosta. Jestem pierwszy do takich działań.

  16 3

Myślenicki Oddział Obrony Terytorialnej szuka kandydatów

 • 12 wrz 2014

  A co to takiego znowu ? Sroga zima idzie a Wam w głowie partyzantka.

  6 6

Sułkowice: Seat dachował. Dwie osoby ranne

 • 28 sie 2014

  też uważam, że droga ta winna zostać przebudowana by bezpieczniej czuli sie na niej tak kierujący jak i piesi. W końcu kategoria tej drogi jest dość wysoka.Szczególnie nieznający tej drogi /pewnie w tym wypadku/ mogą skończyć podobnie.

  6

Nauka niemieckiego

 • 21 sie 2014

  chciałbym nieco poszerzyć umiejętność komunikowania sie za pomocą języka niemieckiego. Gdzie można tego dokonać lub kto udziela w Myślenicach korepetycji?

  2 2

Tragedia w sułkowicach

 • 17 sie 2014

  to na pewno bzdury. Od dawna w Zakopanem nie handluje sie gumiakami. Tam ino kierpce są w obrocie.

  11 17

Dobczyce: Kierowca busa potracił kobietę

 • 18 gru 2012

  Przypuszczam - ale tylko - przypuszczam, że tak to pewno było. Zapewne ta starsza pani niezbyt właściwie upewniła się czy wybrała właściwy moment na przekroczenie jezdni. Oby szczęśliwie i szybko wróciła do zdrowia.

  3

Sylwester 2012: Nie będzie zabawy na Rynku?

 • 13 gru 2012

  Mam takie same zdanie. Dla kogo i co to za zabawa? Popieram utrzymanie pokazu ogni sztucznych. Szkoda kasy dla jakiejś tak kapeli, sa ważniejsze potrzeby w tym mieście.

  14 12

Trasy rowerowe...

 • 12 wrz 2012
  renaw napisał/a:

  Wnoszę poprawkę do tego co napisałam wcześniej!!! Zwracam honor!
  Są tabliczki z opisem ścieżek. Przy każdym wjeździe do parku i skrzyżowaniu alejek . Trzeba się tylko dobrze rozglądać :)

  Pleciesz pierdoły !!!!

  3
 • 9 wrz 2012
  taki_gość napisał/a:

  papiok1 napisał/a:A czy w nowym parku na Zarabiu, wśród alejek, nie można wytyczyć i oznakować ścieżki rowerowej. Usprawniło by to chyba nieco ruch spacerowiczów i rowerzystów.Przecież jest wytyczona alejka dla rowerów, wszystkie alejki są oznakowane, gdyby tylko rowerzyści i piesi chcieli się stosować do oznakowania.

  Przeszedłem dzisiaj wzdłuż przez cały park i nie trafiłem na żadne oznakowanie. Czyżby kolor czerwony jednej z alejek miał oznaczać trasę rowerową? Niezbędne jest jednak oznakowanie poziome.

  5
 • 9 wrz 2012

  A czy w nowym parku na Zarabiu, wśród alejek, nie można wytyczyć i oznakować ścieżki rowerowej. Usprawniło by to chyba nieco ruch spacerowiczów i rowerzystów.

  5 1

Brawo !!

 • 11 wrz 2012

  Myslę, że z tego tytułu można pogratulować tym wszystkim, którzy zaznaczyli swój udział w uzyskanie tego efektu: http://www.naszakalwaria.pl/

  1 9

i znowu było "puk!!!!"

 • 15 wrz 2010

  Tym razem na krzyżówce pod CPN-em na tarnówce. Koło 13.00 pukły sie dwie osobówki. Znalazłem sie tam wówczas gdy służby wyspecjalizowane robiły juz porządek. Trudno mi było ocenic okoliczności ale wydaje się, że najprawdopodobniej którys z uczestników musiał wjechać na "czerwonym". Chyba że jeden drugiemu wjechał w dupę - temu jednak przeczyły uszkodzenia jednego z samochodów - wgięte drzwi od strony kierowcy. Tak więc pewno którys wjechał na "czerwonym". Niezauważył świateł czy też może podjął wysokie ryzyko? A może sie z kimś założył, że np. zdąży. Która wersja jest najbardziej prawdopodobna??????

ceny ziemi

 • 14 sie 2010

  Szukam działki pod budowę domu. Czy możecie podzielić się swoimi uwagami na temat cen? Okolice centrum miasta odpadają bo ceny z nieba wzięte, ale gdzieś nieco dalej - może K.Wielkiego, Średniawskiego, Daszyńskiego, Zarabie.

i ponownie....

 • 29 lip 2010

  WYPADKI. Deszczowa pogoda i niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drogach stało się w poniedziałek przyczyną kilku kolizji i jednego wypadku.

  Serię kolizji na drogach rozpoczął, już o 7 rano, kierowca daewoo lanos, który - jadąc "zakopianką" - stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu. Został za to ukarany mandatem. Kilkadziesiąt minut później na drodze w...

  Jest jakaś rada na to by nie dochodziło do tego typu zdarzeń?

wczoraj był ponoć ....

 • 25 cze 2010

  światowy dzień przytulania /???/. Czy jest ktoś szczególny kogo chciałbyś /łabyś/ przytulić? Może to ktoś np. z Magistratu? A może Szpitala? A może któraś z Pań sprZedających obwarzanki? A może chciałbyś lecz brak Ci odwagi?

zderzenie busa

Protetycy

 • 3 lip 2009

  Skoro o dentystach był temat to może ktoś weźmie udział w ocenie pracy myślenickich protetyków.To temt chyba dla wąskiego i określonego wiekowo zbiorowiska.

  1 1