Pracowity weekend zapaśników Dalinu

 • 26 wrz 2016

  Pan Ryszard wkłada w ten sport wszystkie umiejętności i sporo życia! To wybitny trener i prawdziwy działacz sportowy.

  1

Myślenice: Przez trzy miesiące będą remontować drogi i chodniki

 • 11 wrz 2016

  Mam nadzieję ,że zamontują też ławeczki przy dłuższych chodnikach.

  6 2

Gminy pytają: Co powinno powstać wokół zbiornika dobczyckiego? [ANKIETA]

 • 31 lip 2016

  I po co pytać? Ten temat "wałkuje" się od wielu lat i nic z tego nie ma! Trzeba poprostu udostępnić ten zalew ludzom do celów rekreacyjnych I wędkarzom!

  10 5

Myślenice: Ile zapłacimy za wodę i ścieki w 2016 roku?

 • 24 lut 2016

  Czy naprawdę nie można było prościej przedstawić tej podwyżki? I po co ta kolejność wysokości stawek do 26.04.16?

  19 1

Tu można sprawdzić jakość powietrza w Małopolsce. W Myślenicach... dobra

 • 17 lut 2016

  Pan mirekm uznał mnie za geniusza le tylko złośliwie. Na komputerze pracuję od jego prawie że powstania.Nie wiem czy pan nie jest przypadkiem daltonistą? Dalej twierdzę,że podawane tutaj wyniki są zafałszowane lub nieprawdziwe!i

  4 1
 • 15 lut 2016

  To wreszcie gdzie można sprawdzić zapylenie w Myślenicach? "Tu" to znaczy gdzie?Może podacie jakiś adres. A wogóle coś tu się nie zgadza bo zapylenie dzisiaj w powiecie i w Myślenicach jest śrdnie a jutro będzie złe wg Publikacji "Wrota Małopolski". Komu teraz wierzyć!

  11 7

UWAGA! Ostrzeżenie II stopnia. W nocy wiatr może łamać drzewa

 • 9 lut 2016

  Panie Revan a co pan tam widzi?

  2 3
 • 9 lut 2016

  Co ma znaczyć ten prawie pusty obszar nad artykułem?

  3 10

Święta, święta a po nich… powroty i kontrole

 • 6 kwi 2015

  Dyscyplinowanie kierowców jest bardzo ważną sprawą.

  4 6

Libertów-Siepraw: Szaleńczy pościg za motocyklistą

 • 29 mar 2015

  A może szaleńcza ucieczka a nie pościg?

  3 3

Stróża: Wypadł z drogi. Samochód zatrzymał się w rzece

 • 24 sty 2015

  To jest pewne,że wszyscy byli trzeźwi tylko w samochodzie było za ciasno!

  21 6

Lubień: Tak będzie wyglądać rondo

 • 27 lis 2014

  To nawet nie impresjonizm lecz abstrakcyjne malarstwo kolorowych plam!

  5 5

Czy Myślenice są przyjazne ludziom starszym

 • 29 paź 2014

  Wracam do tematu "Czy Myślenice są przyjazne ludziom starszym" Niestety absolutnie nie! Ja w swoim i znajomych imieniu dopominałem się o montaż ławek zdemontowanych na ulicach Poniatowskiego, Niepodleglości i innych, które całkiem dobre,zostały usunięte w czerwcu 2014r. W zamian obiecywano nowe wygodniejsze ławki. Od lipca interweniuję w tej sprawie w Wydziale Mienia, u Dyrektora U.M. i wszyscy zbywali mnie stwierdzeniem,że są zamówione i lada dzień zostaną zamontowane. Oczywiście "Obiecanki cacanki a głupiemu radość". Do dzisiaj nikt nie kiwnął palcem w bucie w tym temacie. Obecnie "władza" zajęta jest "obiecankami" dla wyborców samorządowych, obiecując pewno "gruszki na wierzbie". Dziwi mnie,że "władza" zapomina, ze nam seniorom nikt nie odebrał prawa głosu i głosować będziemy zgodnie z własnym sumieniem. No cóż, idąc na cmentarz można odpocząć przysiadając na czyichś schodach czy też po drugiej stronie na trawniku, pod blokami. Będzie to godnie wyglądało i świadczyc będzie nie o emerytach tylko o tych,którzy mają obowiązek zapewnić minimum infrastruktury miejskiej.

  13 1

Rusza remont krytego basenu. Będzie zamknięty do 1 grudnia

 • 14 paź 2014

  Miło mi,że dopiero po dwunastu latach,trzeba zrobić ,sądząc z kwoty, niewielki remont. Mam satysfakcje ponieważ bylem glównym inspektorem nadzoru na tym obiekcie.

  6

Piłka nożna V liga: Orzeł w strefie spadkowej

 • 13 paź 2014

  Szkoda, bo po wycofaniu z rozgrywek zasłużonego klubu jakim był Dalin, jeden z najstarszych w Polsce mieliśmy nadzieję w Orle. Brak prawdziwych działaczy społecznikow, którzy Dalin nawet w najtrudniejszych chwilach wspomagali swoim doświadczeniem, pracą w czynach spolecznych i żyli życiem klubu.Było , minęło.Myślmy jak temu zaradzić. Nie tylko pieniądze się liczą ,lecz również duma z reprezentowania takiego miasta jak Myślenice.Nikt nie oczekuje I czy II ligi, bo to ponad stan, ale przynajmniej ta IlI iga w tak pięknym mieście powinna być.

  11 3

Ławki i "Tereska"

 • 30 wrz 2014

  Jeżeli chodzi o "Tereskę" to dla mnie jest rzeczą niedopuszczalną aby remont o takim niewielkim zakresie prac trwał 2 lata (zaczęto w połowie ubiegłego roku) a może 3 lata. Turyści robiąc sobie zdjęcia widzieli w środku to rumowisko i śmietnisko.Tyle z racji wyjaśnienia.

  14 3
 • 30 wrz 2014

  Panie Korwin, każdy tekst trzeba czytać ze zrozumieniem. Człowieku ty też będziesz stary i co nie bedziesz walczył o swoje?Placę i płaciłem podatki dlatego coś proszę. Poczekamy zmienisz zdanie!

  7 2
 • 30 wrz 2014

  Jeszcze raz "dziękuję" Wydziałowi Mienia Urzędu za zdemontowanie w czerwcu ławek na ulicy Poniatowskiego i Niepodległości i nie zastąpienie ich nowymi. Co planowanie to planowanie! Czyżby Wydział liczył,że nas tam zaniosą? Kiedyś tak.Ale na moje interwencje byłem zapewniany,że zaraz będą. Czyżby Myślenice zbankrutowały?
  Ponadto dziękuję za wznowienie wiekopomnego Remontu "Tereski". Roboty wznowiono 2 tygodnie temu. Ogrodzono i roboty trwają. Od czasu do czasu postawią niwelator, raz na czas pokaże się pracownik. Wg mnie do wykonania jest podbicie cokołu wokół i wykonanie wewnątrz posadzki w ilości kilku m2, Ale tak bardzo nie martwię się bo wszystko owinięto folią i może Tereska jakoś przezimuje.

  17 5

Rondo "Dom Grecki" powstanie do końca października 2014

 • 26 wrz 2014

  Brawo to rondo jest bardzo potrzebne!

  50 12

Trwa przebudowa mostów na Bysince

 • 23 wrz 2014

  Nie ma co narzekać, w ostnich latach zrobiono dużo dobrego dla poprawy komunkacji w mieście.

  10 4

Wybory Samorządowe: Pierwsi kandydaci na stanowisko burmistrza Myślenic

 • 22 wrz 2014

  Nie chcę żeby wpływ na rządzenie miastem miała jakakolwiek partia

  50 10

Myślenice: Fałszywy wnuczek wyłudził kilkanaście tysięcy złotych

 • 21 wrz 2014

  Ludzie są bardzo naiwni.

  3

Myślenice miastem seniorów (też)

 • 12 wrz 2014

  Jestem starszym emerytem, który z racji ograniczń ruchowych ( niepełnosprawności) nie może pokonywać dłuższych spacerowych odcinków po moim ukochanym mieście, bez odpoczynku. 2,5 m-ca temu, wydział Mienia naszego U.M.i G., zlikwidował ławki na ul.Poniatowskiego i Niepodległości w sumie bodajże 6 szt i do dnia dzisiejszego 12.09. w ich miejsce nic nie postawił. Na moje kilkukrotne interwencje słyszę cały czas odpowiedż,że ławek jeszce nie ma. Słyszę też w słuchawce zdziwienie co ten dziadek chce. A ja chcę żyć tylko wygodnie. Po co ktoś kazał ławki demontować nie mając możliwości zamontować nowych? Przecież te zdemontowane były całkiem wygodne,napewno nie takie jak przy "Teresce" czy południowej pierzeji rynku. A propo, za te ławki to projektant nie powinien dostać zapłaty. Ażeby dojść z rynku do cmentarzy należy pokonać w jedną stronę ok.750m i żeby odpocząć trzeba siąść na czyichś schodach lub na trawie. Ciekawym bardzo czy przed wyborami doczekam się życzliwości władz mojego miasta dla osób starszych? I jeszce jedno obserwowałem turystów i jak to dawniej mówiono letników w Myślenicach.Robili sobie zdjęcia pod Tereską ale jak zaglądali do fontanny to byli przerażeni. Tam od roku jest gruzowisko, nikt nie kwapi się dokończyc dzieła. Dla mnie to okropne.

  21 1

Myślenicki Oddział Obrony Terytorialnej

 • 12 wrz 2014

  Myślę ,że to niefortunny pomysł. Kojarzy mi się nie z bojownikami AK walki o niepodległość tylko z grasującymi bandami typu Ogień, Mika, Sałapatek po wojnie.I nikt mnie nie przekona nawet p.Lemański,że to było w imię walki o wolność. Pamiętam te czasy, nawet pracowali ze mną ludzie , którzy w tych bandach byli. Czy nie można by było tego niby pospolitego ruszenia poddać zarządowi Wojska Polskiego?

  5 9

Odbezpieczyli defibrylator. Komu przeszkadza sprzęt do ratowania życia?

 • 20 kwi 2014

  Parę dni temu pisałem o tym na forum.Dokładnie stało się to co przewidziałem! A co by się stało aby obok była tablica z opisem i przeznaczeniem tej aparatury.Może by do tego nie doszło,a tak to każdy głupek będzie chciał sprawdzać do czego to jest,osobiście. Przestrzegałem.

  5 1