Gute Arbeit

 • 14 paź 2020

  Teraz to "Dziki kraj" . WU-HAE P.S.

  4 1

Ślub - ile to jest "co łaska"?

 • 25 paź 2018

  Organista i kościelny po 150zt ksiądz 300zt co łaska brutto ;) albo fige z makiem,ale wtedy nici ze ślubu :).

  1

Jiu Jitsu: Złoto, srebro i brąz dla Bastionu Myślenice na European Championship 2017

 • 8 gru 2017

  Gratulacje

  8

XXI Finał WOŚP: Myślenice uzbierały 81652,79 zł. To o 10 tys. zł więcej niż rok temu

 • 14 sty 2013

  "......Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Myślenicach wystartowała już w sobotę 12 stycznia w Music Club Jumanji na Osiedlu Tysiąclecia, gdzie zagrały zespoły The Bastard, The Krasz,>Lajerkejk< i Fame Fatal, natomiast w pubie Przystań wystąpił ManeKing i zespół Magnum........." pzdr.dla redakcjii ;)

  7 7

Stacja narciarska w Myślenicach nieczynna

 • 4 sty 2013

  Zima nas * jak na razie stok leży...chyba na 100%...odpisać pozytywnie i prawdomównie.....pzdr.

  1 3

Koncertowo-muzyczna stagnacja Myślenic.

 • 4 sty 2013
  def_ibrylator napisał/a:

  Ps. Co MOKIs robi ? Odwołany WOŚP, odwołany sylwester, brak przeglądu, brak możliwości załatwienia koncertów. Kosztem kiepskiego kina znikają wszystkie imprezy myślenickie ? Czy MOKIs w ogóle jeszcze istnieje ?

  Ps. Fajnie, że jest spory odzew ze strony organizatorów oraz zespołów. Oby urodziło się z tego coś fajnego. Wspólnymi siłami możemy pokazać MOKIS&#039;owi jedyny i właściwy palec środkowy.

  Fajne jest to że coś tak wielkiego zawsze się rodzi przy delikatnym nadmiarze sił,wielkich chęci ludzi bardzo dobrze zorganizowanych,na taką orkiestrę pracuje rzesza ludzi tak naprawdę nie zrzeszona :) czyli,ja zrobię to ty tamto inny zrobi to a inny tamto sponsoruje a tamten coś zorganizuje a następny mu pomaga i tak się to kręci....tak zwana Wielka Orkiestra.....a każdy z nas robi to za free,czyli (bez żadnych profitów i korzyści majątkowych) 21 Finał......jest,będzie,odbędzie się bez MOIKSU jednak...........nic nie pomogli.....taka kulturalna kolebka myślenickiego "betlejem"........

  2
 • 28 gru 2012

  Dotarła do nas smutna wiadomość ze Sztabu WOŚP Myślenice o takiej tresci:
  "Witam, niestety w tym roku koncert się nie odbędzie. MOKiS zaproponował warunki nie do przyjęcia, a inne sale są po prostu za drogie. Zachęcamy jednak do grania na rzecz WOŚP w zaprzyjaźnionych pub&#039;ach. Mam nadzieje, że za rok uda się zorganizować coś na większą skalę. Pozdrawiamy Sztab WOŚP"
  Jednak nie martwcie się,scena Punk Rockowa Wośp 2013 w Myślenicach się odbędzie,nasze chęci,czas,pomoc przyjaciół oraz Sztabu Wośp Myślenice i klubu JUMANJI potwierdziły że cel uświęca środki.I tak oto urodziła się data koncertu na którym zagrają 4 zespoły.Data koncertu przewidziana jest na 12.01.2013r o godź.17.oo w klubie JUMANJI na ul.Pardyaka 12.Reszta informacji wkrótce :)
  Pozdrawiamy.

  4

Sąd pracy, inspekcja pracy - czyli jakie mamy prawa

 • 11 paź 2012
  Malatesta napisał/a:

  Krwiopijcy wykorzystują brak pracy do nabijania sobie sakwy pieniędzmi. Żywią się i pasą na nieszczęściu innych. Nie znam innych słów niż najgorsze przekleństwa żeby określić człowieka (choć istota ta dla mnie zatraca wszelkie człowieczeństwo) który wyzyskuje w ten sposób ludzi. Sorry ale 4 zł i takie warunki to już nawet nie jest totalny wyzysk. Krew się gotuje jak się takie rzeczy czyta.

  Lepiej bym tego nie ujął!!!!!!Taka jest rzeczywistość!!!!!

  5

Żebraczki przy kościele wcale nie były chore

 • 25 wrz 2012

  Nie słucham księdza
  "...Nie czytam Naszego Dzienika,nie słucham Radia Maryja,najwięcej oszczędza ten kto nie daje na księdza
  Nic ci nie zapłacę
  Nic ci nie dam na tace..."
  WiEpRzE M-ce

 • 25 wrz 2012

  Balice-Kraków-Rom cierpiacy na noge......czerwone swiatło,szybko wraca do zdrowia.....podobno dobrze płatna robota.. :)

  4

Amstaf pogryzł 14 latka w centrum miasta. Właścicielka uciekła

 • 23 wrz 2012

  &#039;&#039;pierwszy raz słyszę, żeby amstafy były łagodne, towarzyskie i miłe !!! co więcej trzeba mieć pozwolenie na tak groźne &#039;&#039;bydlę&#039;&#039; cyt.

  Do koza:

  Ale akurat to nie mój wpis tylko użytkownika "myślenice91" ja chciałem zacytowac jego wpis i mi wkleiło wszystko.........zobacz wyżej.
  pzdr.

  1
 • 22 wrz 2012

  Bullterier do walki z bykami ? HAHHAHAHHHHHHHHHAA skąd ty to wyczasnołeś,z pamiętnika młodego zielarza czy z elementarza,a może z gazety "Fakt" hehehhh....dobre,w każdym razie mam Bulteriera nie jest agresywny tak jak Amstaf,Pitbull i inne psiaki dobrze wychowane i ułożone! Jeszcze raz napiszę zatem że rasa nie ma tu znaczenia,psa sobie trzeba ułożyć!!!Są to psy bojowe,trzeba mieć zamiłowanie dużo,zdecydowanie dużo miłości i chęci żeby psiaka dobrze wychować i ułożyć...a czym to odwzajemni nawet nie piszę,bo te psy mają za dużo pozytywnych cech,czego nie można napisać o niektórych osobach...

  4 6
 • 21 wrz 2012
  myślenice91 napisał/a:

  KONSHVITZZ_666 napisał/a:Hmmm.....a czy pies nie został jakoś sprowokowany? Może miała miejsce jakaś nietypowa sytuacja,np,najechał na niego niechcący itp.....z reguły Amstafy to łagodne towarzyskie i miłe psiaki.... właścicielka psa zachowała sie bardzo nieodpowiedzialnie,wręcz karygodnie.....Amstaf czy inny pies niewychowany społecznie mógł sie tak samo zachowac,także rasy nie biorę pod uwage,wina jest po stronie właściciela!!! Znasz charakter swojego psa? jeżeli nie to postępuj rozważnie!!!
  pierwszy raz słyszę, żeby amstafy były łagodne, towarzyskie i miłe !!! co więcej trzeba mieć pozwolenie na tak groźne &#039;&#039;bydlę&#039;&#039;

  Widzę że jesteś "wielkim znawcą" psów bojowych,jezeli pierwszy raz słyszysz zeby Amstafy były łagodne to nawet nie miałeś z nimi kontaktu,piszesz to co ci media podały na talerzu i obrażasz,zatem ci zacytuje pewnego hodowce:
  "Pomimo swojego wyglądu, budzącego respekt w oczach niejednego przechodnia, amstafy nie są psami agresywnymi, o ile tylko pochodzą od rozsądnego hodowcy, zaś właściciel dba o prawidłowy rozwój psychiczny zwierzęcia. Amerykański Staffordshire Terrier, dzięki swoim wrodzonym cechom: wierności, inteligencji oraz odwadze, nadaje się, jako pies rodzinny oraz pies do towarzystwa."
  To nie pies jest winny!!!
  pzdr.

  9 6
 • 21 wrz 2012

  Hmmm.....a czy pies nie został jakoś sprowokowany? Może miała miejsce jakaś nietypowa sytuacja,np,najechał na niego niechcący itp.....z reguły Amstafy to łagodne towarzyskie i miłe psiaki.... właścicielka psa zachowała sie bardzo nieodpowiedzialnie,wręcz karygodnie.....Amstaf czy inny pies niewychowany społecznie mógł sie tak samo zachowac,także rasy nie biorę pod uwage,wina jest po stronie właściciela!!! Znasz charakter swojego psa? jeżeli nie to postępuj rozważnie!!!

  6 13