koniec początków, początek końców.

Myślenice oczami mieszkańców: Czy rondo w śródmieściu powinno nosić jakąś nazwę? [WIDEO]

 • 7 gru 2012

  dobrze że już jest jedno kaczyńskie rondo, bo przynajmniej nie trzeba się bać że to zostanie nazwane tak samo.

  Pizzaro napisał/a:

  RONDO IM. JANA PAWŁA II największego z Polaków, który w Myślenicach bywał wielokrotnie zarówno jako biskup a potem kardynał. Wielu myśleniczan było przez Niego bierzmowanych, do tego przyjaźnił się z byłym proboszczem ks. Józefem Bylicą który tak jak On pochodził z Wadowic.

  a może dla mnie największym Polakiem był Chrobry lub Feliks Dzierżyński. Taka taktyka nazewnictwa nie należy do najlepszych.

  14 3

Światowy Dzień Walki z Aids: Darmowe prezerwatywy na Rynku i apel do powiatu

 • 2 gru 2012

  miałem użyć tych samych argumentów pod zdjęciem na FB ale stwierdziłem, że i tak nikomu nie będzie się chciało tego czytać

  Walker84 napisał/a:

  Lewacy jak to lewacy ogólnie. Zamiast spojrzeć na problem poważnie tzn. wbijać dzieciakom do głowy że sex w wieku szkolnym jest zły to rozdają im jeszcze prezerwatywy. Mało ambitne podejście akceptujące z zasady zachowanie które jest zwyczajnie złe. Pan S. i jego kompani powielają spaczone podejście do tematu swoich pierwszoligowych mentorów typu senyszyn,piekarska czy chodzby nowicka niestety. Bo to one o tym najwięcej trąbią. Jak wyżej ktoś wspomniał wychowanie to sprawa rodziców i państwo niech nie wchodzi z butami do naszych domów. Szkoła jest od nauczania.

  A posłance Senyszyn należy się szacunek.

  6 8
 • 2 gru 2012

  ja tam żadnego masakrowania nie dostrzegam, no ale cóż.

  5 11

Temat offtopowy , czyli czego teraz słuchasz ?

Myślenice: Kierowcy ignorują znak STOP. Dwie stłuczki pod liceum w dwa dni

 • 19 wrz 2012

  Dokąd sięga Polska, psuje prawo.

  2

"Ksiądz" J.J

 • 19 wrz 2012

  "Gdyby Bóg istotnie liczył się dla swych kapłanów wielokroć więcej od wartości doczesnych, nie zabiegaliby o nie aż tak łapczywie." F. Nietzsche

  9 2

Jakie gimnazjum

 • 19 wrz 2012

  każda szkoła może być dobrą a zarazem złą, jaki więc sens poświęcania czasu nad rozważaniem zagadnień, które zagadnieniami nie są. Każdy wyrazi się pozytywnie (w większości), bez względu na to czy rzeczywiście jest tam tak fajnie, stąd dane można uznać za zakłamane o szkole którą ukończył, starając się umniejszyć te pozostałe. Na forum nie uzyska się oczekiwanych informacji. Nie marnujmy więc czasu mając go niewiele.

  13 1

Religia i katecheci w szkołach

 • 19 wrz 2012

  "Gott ist tot" - Nietzsche
  "Nietzsche ist tot" - Gott

  1 4