Radni wybrali przewodniczącego i dwie wiceprzewodniczące Rady Miejskiej [WIDEO]

 • 18 lis 2018

  Grażyna bez układów ledwo zdanie potrafi sklecić i będzie rządzić. Kłamczucha, bo miała byc przeciw układowi no chyba, że miala być przeciw PISowi. Chyba sama nie wiedziała przeciwko czemu jest.
  Pierwsza kandydatka na burmistrza Myślenic, o masakra!

  50 22

Pluskwy w mieszkaniach

 • 7 sie 2014

  Ciesze się, że wreszcie ktoś poruszył ten temat. W 18 są na pewno ale od wiosny już nie u mnie :) póki co wytępiłam dziadostwo http://allegro.pl/nowosc-na-karaluchy-i-prusaki-gwarancja-i4490533527.html i nie jest żadna kryptoreklama poczytajcie o kulkach z kwasem borowym. A próbowałam już naprawdę wszelakich metod. Niestety zdaję sobie sprawę, że nieobecność robali u mnie jest tylko tymczasowa bliżej jesieni trzeba będzie zabieg powtórzyć. Jedynym skutecznym rozwiązaniem jest dezynfekcja w całym bloku. Tutaj kieruje swoje myśli ku nowemu z-cy prezesa SM ZORZA co by przyjrzał się łaskawie bliżej temu tematowi, przecież tu chodzi o zdrowie mieszkańców. Karaluchy też są ważne, nie tylko kotłownie i kredyty.

  1 2

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

 • 14 maj 2013

  obecnie

  amanna napisał/a:

  poszukuję fryzjera - Damian ma na imię. Byłam u niego w grudniu 2008 - myślę, że był to salon pani Doroty Strzępek, ale to moje przypuszczenia. Bardzo dobrze strzyże włosy. Byłam w Myślenicach gościnnie i do dziś jestem zachwycona tym fryzjerem a drugiego takiego w swoim mieście nie mogę znaleźć. proszę o informacje, jeżeli ktoś się orientuje....

  obecnie pracuje paris-studio

  3

TELEWIZJA REPUBLIKA

 • 7 maj 2013
  alapatala napisał/a:

  nie wiem czym się tak podniecasz jest kilka jak nie kilkanaście tego typu stacji np. POLSAT NEWS
  czy TVP info

  tvn 24

  buuuahahahaha :)

  1 6

Smoleńsk - zamach czy katastrofa?

Parafia św. Brata Alberta w Myślenicach

 • 18 wrz 2012
  piękny maryjan napisał/a:

  seba napisał/a:Zastanawia mnie dla czego dali nam starego księdza, z naszej parafii wyszło 2 młodych wikarych, a w zamian otrzymaliśmy księdza sporo po 40, dodatkowo niezwykle nudnego, dziś na mszy bardziej przypominał szamana niż księdza, oj odbiją się ludzie z naszej parafii odbiją ....Czego oczekujesz , że ksiądz ci zatańczy i zaśpiewa abyś miał show ?

  Obejdzie się bez tańców i show ale jakby miał do powiedzenia coś bardziej porywającego i dającego do myślenia to nie miałabym nic przeciwko temu. Ode mnie ma plusa, za błogosławienie dziec np. podczas komunii.

  11 2

OBUDZICIE SIĘ