Powiat myślenicki w czerwonej strefie. Wraca obowiązek chodzenia w maskach, ale to nie wszystko

 • 1 paź 2020

  Myślę, że busy się nie zawiną bo za dużo osób musi dojeżdżć w porównaniu do kwietniowego lockdownu (dzieciaki,studenci,pracownicy). A limity będą pewnie tylko na papierze, bo bus jadący na Krk w końcu opuszcza czerwoną strefę i limit przestaje obowiązywać. Podobnie bus jadący z Krk do Myślenic, gdzie sporo osób wysiądzie na okolicznych przystankach może jechać obładowany. Tak więc myślę, że będzie spoko.

  34 4

Zamaskowane Myślenice. Tak wyglądał pierwszy dzień obowiązkowego zakrywania twarzy

 • 17 kwi 2020

  Ja sądzę niestety, że przestrzeganie tego przepisu zacznie maleć wraz ze wzrostem temperatury na zewnątrz. A najgorzej będzie w punkcie kulminacyjnym lata (czerwiec-sierpień), gdy za oknem pojawią się tropikalne upały.

  5

Lekarz uprawniony do badań kierowców

 • 2 kwi 2013

  Trzepla nie jest jedyna w tej okolicy. Tę rolę spełniają jeszcze lek. Chęciński i Gawlas; można ich "łapać" na terenie szpitala lub w domu.

  5 1

Nastoletni piłkarze umieścili wulgarne napisy pod estakadą

 • 22 gru 2012

  Byłoby tak jak z alkoholem. Też jest zakaz dla nieletnich, a i tak mają do niego dostęp

  2

Niewypał

 • 23 paź 2012

  już po krzyku bo go wywieziono, a to pole znajduje się jeszcze na terytorium Myślenic, nie Polanki

 • 21 paź 2012

  Podobno na Dolnym Przedmieściu na tzw. dziołach znaleziono wczoraj (20X) niewypał, chyba pocisk moździeżowy na jednym z pól uprawnych. Wiadomo coś wiecej na ten temat komuś?

  4 10
Dom z pięknym widokiem na Zalew Dobczycki (Brzezowa/k Myślenic).

Dom z pięknym widokiem na Zalew Dobczycki (Brzezowa/k Myślenic).

Brzezowa k/Myślenic - sprzedam dom o pow. użytkowej 100 m2 w stanie surowym otwartym wraz z działką budowlaną o pow. 22 ar z pięknym widokiem na Zalew Dobczycki. Na działce znajdują się również ławy pod kolejny dom. Media: prąd, woda, kanalizacja. Ciche, spokojne i urokliwe miejsce. Dogodny dojazd d...

6 lut