Myślenice. Na drzwiach urzędu powiesiła kartkę z napisem „PiS=drożyzna”. Sąd wydał wyrok

 • 16 cze

  Czego się nie robi żeby w przyszłych wyborach zwiększyć szansę na ciepłą posadkę😛

  24 25

Myślenice. Kolejne parkomaty w centrum? Mogą stanąć na ul. Królowej Jadwigi. (GMINA PRECYZUJE ZAPOWIEDŹ)

 • 4 lut

  Pozwala się na zabudowę apartamentami każdego wolnego skrawka w mieście nie patrząc czy nabywca będzie miał miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Następnie okazuje się, że wszystkie ulice są zastawiane samochodami, a jedynym pomysłem władzy na tzw. uporządkowanie jest strefa płatnego parkowania najlepiej w całym mieście. Dramat.

  71 2

Myślenice. Radni za wprowadzeniem zakazu palenia węglem w mieście. Jak argumentują swoją decyzję?

 • 29 wrz 2021

  A może czas, aby te "radne ludziki" zrozumiały, że człowiek nie ma żadnego wpływu na klimat. On i tak będzie się zmieniał niezależnie czy wywalimy stare piecyki, zerwiemy z węglem czy też zostaniemy przy dotychczasowej formie ogrzewania. Kiedyś nie było żadnych piecyków a klimat i tak się zmieniał. Na to wpływają niezależne od nas czynniki (roślinność światowa i związane z nią fotooddychanie, aktywność Słońca itp.) Nic na to nie poradzimy żadnymi dennymi uchwałami. Dymy z fabryk czy domowych kominów niewiele tutaj zmieniają. Radni-bezradni powinni się wpierw douczyć a potem ewentualnie coś uchwalać.
  BTW; uchwały sobie a życie sobie, więc pewnie niewielu się do tego zastosuje. A do 2030 sporo może się zmienić (np. władza), więc zobaczy się co z tego wyjdzie.

  8 3

Myśleniczanie protestowali w obronie TVN i wolnych mediów. Kolejnego dnia Sejm przegłosował zmiany w ustawie medialnej

 • 11 sie 2021

  Myśleniczanie? Chyba raczej stale ten sam zramolały obwoźny cyrk XD

  38 27

Powiat myślenicki w czerwonej strefie. Wraca obowiązek chodzenia w maskach, ale to nie wszystko

 • 1 paź 2020

  Myślę, że busy się nie zawiną bo za dużo osób musi dojeżdżć w porównaniu do kwietniowego lockdownu (dzieciaki,studenci,pracownicy). A limity będą pewnie tylko na papierze, bo bus jadący na Krk w końcu opuszcza czerwoną strefę i limit przestaje obowiązywać. Podobnie bus jadący z Krk do Myślenic, gdzie sporo osób wysiądzie na okolicznych przystankach może jechać obładowany. Tak więc myślę, że będzie spoko.

  34 4

Zamaskowane Myślenice. Tak wyglądał pierwszy dzień obowiązkowego zakrywania twarzy

 • 17 kwi 2020

  Ja sądzę niestety, że przestrzeganie tego przepisu zacznie maleć wraz ze wzrostem temperatury na zewnątrz. A najgorzej będzie w punkcie kulminacyjnym lata (czerwiec-sierpień), gdy za oknem pojawią się tropikalne upały.

  5

Lekarz uprawniony do badań kierowców

 • 2 kwi 2013

  Trzepla nie jest jedyna w tej okolicy. Tę rolę spełniają jeszcze lek. Chęciński i Gawlas; można ich "łapać" na terenie szpitala lub w domu.

  5 1

Nastoletni piłkarze umieścili wulgarne napisy pod estakadą

 • 22 gru 2012

  Byłoby tak jak z alkoholem. Też jest zakaz dla nieletnich, a i tak mają do niego dostęp

  2

Niewypał

 • 23 paź 2012

  już po krzyku bo go wywieziono, a to pole znajduje się jeszcze na terytorium Myślenic, nie Polanki

 • 21 paź 2012

  Podobno na Dolnym Przedmieściu na tzw. dziołach znaleziono wczoraj (20X) niewypał, chyba pocisk moździeżowy na jednym z pól uprawnych. Wiadomo coś wiecej na ten temat komuś?

  4 10