Bezpłatny prawnik

 • 7 sty 2015

  witam !potrzebuję opini na temat adwokata Marka Sudra z góry dziękuję!

  Jak już kilka osób pisało... to i ja też mam taką opinię o psełdo adwokacie ...porażka.Dużo gada wiele obiecuje jeszcze więcej trzeba zapłacić a żadnych rezultatów.Ja również byłam świadkiem jak czekałam u Niego w poczekalni a klient opieprzał Pana adwokata za niezrobienie nic na sali sądowej. I u mnie było tak samo,szkoda że człowiek się na błędach swoich dopiero uczy.Radzę nie korzystać z Jego usług!!!

  8 1

Tancerki z Myślenic zatańczyły na koncercie gwiazdy muzyki dance

 • 16 paź 2013

  dziewczyny 3mam za Was kciuki,aby tak dalej...powodzenia

  nie patrzcie na innych róbcie swoje bo i tak wszystkich nie zadowolicie!

  9 7

GINEKOLOG na NFZ...gdzie takiego znajdę?

 • 9 wrz 2013

  jakiś czas temu został otwarty gabinet ginek-poło w Myślenicach z umową NFZ.w tym samym miejscu się znajduje gdzie dawniej była poradnia K.przyjmują tam dwie BARDZO sympatyczne panie doktor(a na dzień dzisiejszy tylko jedna bo druga jest na macierzyńskim-chyba że coś się zmieniło).bardzo miłe sympatyczne pomocna i z dużą wiedzą.przyjmuje tam również doktor onkolog-bardzo dobry pomysł.polecam ten gabinet,ale jeden minus spore kolejki(bo do dobrego specjalisty zawsze są kolejki!!!:-D)

  15 1

Nowa moda: Internetowy "Wirus" Harlem Shake dotarł do Myślenic

 • 10 mar 2013

  wyluzujcie !!!
  przecież każdy ma prawo bawić się jak mu się podoba!!!

  58 20

ALARMUJECIE: Myślenice zaśmiecone reklamami i ogłoszeniami

 • 8 paź 2012

  oczywiście że zaśmiecają, nie ma nawet o czym dyskutować!!! nie mówiąc już o Myślenicach ale jadąc jakąkolwiek autostradą w Polsce nawet i zakopianką to reklama na reklamie wisi.to jest porażka...w innych krajach UE to jest zabronione.

  1 1