Salony kosmetyczne - gdzie i co robic?

 • 8 lip 2013

  [cytat=olka]a-sia-g napisał/a:Najlepsze kosmetyczki w Myślenicach? to nikt inny jak Asia Nowacka i Justyna Pitala, dokładne, miłe i znające się na swoim fachu. W końcu dziewczyny otwierają swój salon, więc teraz nie zastaniemy ich już w ich dawnym miejscu pracy, bo już tam nie pracują. Więc się nie nabierajcie gdy "przemiła" pani Jola będzie was umawiać do którejś z dziewczyn, a gdy już przyjdziecie to powie "pochorowały się" i zaproponuje swoje usługi.Chodzę tam od zawsze i osobiście wolę P. Jolę, dla mnie to ona jest zdecydowanie dokładniejsza i zadaje mniej bólu. Gdy np. depilowały mnie Asia lub Justyna zawsze miałam ranki a po P. Joli nie. Nie mówię że dziewczyny są złe bo to nie prawda są ok, ale z mojego doświadczenia to P.Jola jest lepsza.

  Ja korzystam z usług Asi i Justyny, bo w ogóle nie zadają bólu:). Myślę, że większość osób chodzi do kosmetyczek żeby się zrelaksować, a nie zadawać sobie ból.

  7 10
 • 29 cze 2013

  Najlepsze kosmetyczki w Myślenicach? to nikt inny jak Asia Nowacka i Justyna Pitala, dokładne, miłe i znające się na swoim fachu. W końcu dziewczyny otwierają swój salon, więc teraz nie zastaniemy ich już w ich dawnym miejscu pracy, bo już tam nie pracują. Więc się nie nabierajcie gdy "przemiła" pani Jola będzie was umawiać do którejś z dziewczyn, a gdy już przyjdziecie to powie "pochorowały się" i zaproponuje swoje usługi.

  15 12

PIOSENKA NA PIERWSZY TANIEC

 • 4 maj 2013

  "Oczarowanie" sorry:)

  1 1
 • 4 maj 2013

  zbigniew wodecki "oczarowani"

  1 1

Urząd Skarbowy sprawdził czy przedsiębiorcy wydają paragony

 • 11 wrz 2012

  Nie mam lęków przed pójściem załatwienia czegoś w urzędzie jeśli o to ci chodziło:). Zdenerwowała mnie taka bezmyślność, bo jak to inaczej nazwać?......No i już zdążyłam ochłonąć, a poznałam pracę Urzędu (akurat nie tego) od wewnątrz więc wiem, że przy odrobinie chęci może to pójść sprawniej.

  12 4
 • 11 wrz 2012

  Urzędnicy sprawdzają czy wydaje się paragony, a może by tak sprawdzić ich jak pracują. Dzisiejsza godzina spędzona w Urzędzie Skarbowym przyprawiła mnie o ból głowy na parę godzin. Wydanie zaświadczenia do MOPS-u, niby prosta sprawa ale przecież "wspaniały " urzędnik musi ci utrudnić życie. Młody Pan z okienka na sali obsługi nie raczył mnie poinformować, że dla siebie i męża muszę złożyć osobny wniosek pomimo faktu, iż rozliczamy się razem. Wprowadził dane do systemu i tak przez dobre 15 minut coś tam "klepał" w klawiaturę. Czekałam spokojnie za mną kolejka rosła w końcu poinformował mnie, że zaświadczenie odbiorę w ostatnim okienku więc i tam poszłam czekałam drugie 15 minut. Pani w końcu tam poinformowała mnie, że nie wyda mi zaświadczenia, bo źle złożyłam wniosek, który powinien być osobny dla męża osobny dla mnie. Więc pytam dlaczego mi od razu ten Pan nie powiedział o tym, usłyszałam odpowiedź że to nie leży w jego obowiązkach. Więc przepraszam bardzo w jego obowiązkach leży przyjmowanie źle wypełnionych wniosków i tracenie mojego i JEGO czasu? Od nowa wypełniłam tym razem już dwa wnioski i odstałam znowu 30 minut. Przez ten czas Pani z okienka obok Młodego Pana wyraziła dość głośno swoje niezadowolenie z faktu iż młoda mama przyszła do urzędu z 2 letnim dzieckiem, robiąc uwagę "Czy do banku też zabiera się dzieci?". Ta sama Pani odmówiła również młodej dziewczynie pomocy, gdy ta podeszła i o coś chciała zapytać "Ja teraz jestem zajęta, proszę do okienka obok" Siedzi ta "przemiła " Pani w okienku nad którym wisi tabliczka z napisem "BEZPOŚREDNIA OBSŁUGA", skoro ta Pani tam już zasiadła to może by chociaż zachowywała się jak należy. Skoro ma zajęcie inne niż przyjmowanie klientów to po co siedzi na tej sali?. Od dawna już się słyszy o jakości obsługi w tym Urzędzie, a moje dzisiejsze doświadczenie to pewnie kolejne zażalenie.

  32 5