Zrywanie plakatów wyborczych

 • 19 paź 2019

  PO w Myślenicach tez ma swoją ,,jachire,,tylko ze ta myslenicka przegrała sromotnie ,,,,,

  12 11

Radni powierzyli dalsze dzieje i losy Miasta i Gminy opiece Matce Boskiej Myślenickiej

 • 20 sie 2019

  Wspaniałe zawierzenie !!brawo Myślenice,dzisiaj przyznawanie się do wartości chrześcijańskich staje sie coraz trudniejsze a wiara w Boga to ciemnogród i zacofanie a tak naprawdę jest to największa wartość jaką możemy przekazać następnym pokoleniom ...

  14 35

Uważalcie na rowerzystę

 • 4 cze 2018

  Podsumowując; Ten rowerzysta ze strachu zeby nie zostać przejechanym odruchowo przytrzymał się lusterka, to nie ma nic wspólnego z prostactwem rowerzysty. ,,Tonący brzytwy się chwyta,,A kto samochodem wojuje Ten musi się liczyć z utratą lusterka );

  32 25

Temat offtopowy , czyli czego teraz słuchasz ?

 • 13 kwi 2018

  Leo Rojas.

  1

Złote Słowa czyli cytat za cytat. Zabawa.

 • 27 mar 2018

  ,,Ambicja łatwiej chwyta się małych duszyczek niż dusz wielkich, jak ogień ima się snadniej strzech niż pałaców,,
  Miguel Saavedra.

 • 1 lut 2018

  I nadeszły...czasy ludzi latawców, którzy lecą tam gdzie mocniej zawieje zamiast tam dokąd chcą.....jj

  1

Niedziela z zamkniętymi sklepami. Jak oceniacie zmianę przepisów?

 • 26 mar 2018

  Einstein, nie przejmuj się tymi zakazami, juz super markety coś wymyślą zebyś w sobotę w ogóle z nich nie wychodził. W niedziele zaproś ,,strozaniaka,, i odreagujcie np. polatajcie sobie po małych sklepach, cukierniach ,kawiarenkach bo wszystkie małe sklepy są otwarte, chyba że musisz mieć lody z lidla i inne produkty ..................Daj znać kiedy w naszym Kraju zaczną się masowe zgony z powodu zamkniętych super marketów .

  16 7

Myślenice: Sześcioletni Bartek Rapacz to prawdziwy bohater. Uratował swoją mamę

 • 27 cze 2017

  Gratulacje dla Bartka, brawo !
  a dla mamy dużo zdrowia.

  87 15

Policjant służbista podczas procesji na osiedlu .

 • 17 cze 2017

  Powodzianin nie chciałbyś spotkać tego policjanta na drodze, kiedy będziesz wiózł rodzącą żonę do szpitala, żona będzie rodziła w samochodzie a ten policjant będzie wypisywał Ci mandat za przekroczenie prędkości i złe zaparkowanie
  Profesjonalny policjant musi z każdej najtrudniejszej sytuacji znalezć wyjście i udzielić wsparcia tak po ludzku a przede wszystkim powinien mieć w sobie wrażliwość, godność.
  Wtym konkretnym przypadku zawiódł,ksiądz jechał z Jezusem w Świętym Sakramencie .

  16 132

Jaki kolor do miętowego?

 • 14 cze 2017

  Żółty mocny taki słoneczny.

  4

Ulubione słodycze

 • 17 mar 2017

  a ja uwielbiam chałwę mogłabym ją jeść i jeść ;) a z ,,gorzkości ,,czekoladę z min 75% kakao.

  3 2

Gdzie to może być?

 • 21 lut 2017

  Myślę, że to zdjęcie było zrobione w tym samym dniu i tym samym aparatem co zdjęcie ,,kursowego autobusu ,,. Zdjęcie to można zatytułować ,,organista z rodziną ,,,Nie sugeruj się ubiorem w małych wioskach kobiety jeszcze w latach trzydziestych nosiły długie spódnice. Zobacz kobiete na zdjęciu ,,kursowego autobusu w jakiej jest sukni ;) . Adzygmunt nie bądz taki tajemniczy podaj date tej fotografii .

  1
 • 19 sty 2017

  Trzemeśnia lata trzydzieste ubiegłego wieku. Szkoła obok kościoła a potem dom parafialny nazwany powszechnie organistówką. ? ? ;)

  3 1

Zapomniane zwyczaje?

 • 8 lis 2016

  Myślę, że to jest strug do obróbki wygiętych elementów z drewna .;)

  1

Kocham PiS

 • 3 lis 2016
  prywatnie napisał/a:

  O jakze to prawe. Kocham PiS!
  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/w-pis-brakuje-ludzi-mieli-wyroki-dostaja-stolki/xfbgrhc

  PiS też Cię kocha z wzajemnością . Wrzuć parę linków, jak to Twoi koledzy robili machloje, miliardowe przekręty, rozkradanie majątku narodowego, mafia reprywatyzacyjna. Setki tysięcy ludzi wyrzuconych na bruk, tysiące dzieci odbieranych rodzicom z powodu biedy .Prawde powiedział pan Si ,,to państwo istnieje teoretycznie, myśleli że będą wiecznie rządzić to się nikogo nie bali i robili co im się podobało bo nie było bata na nich. Aż bat się znalazł i teraz jest płacz i zgrzytanie zębów . PiS sprawiedliwie wynagradza, ale też sprawiedliwie karze winnych,-prywatnie serdecznie Cię pozdrawiam.

  1 6
 • 14 paź 2016
  Endrju napisał/a:

  Podniesie z kolan. Upadając na twarz nogi same w górę polecą!

  Pogadamy jak już PiS upadnie na twarz,;) a Petru z Kijowskim utworzą nowy rząd, na razie to są tylko Twoje pobożne życzenia, a tak im mi dalej do kogoś kto zle życzy Polsce, tym mi lepiej i piękniej .

  3 2
 • 13 paź 2016

  WKibic tak Cię oślepił blask Twoich ,, gwiazd ,, Kijowski, Petru i nie wiem kogo tam jeszcze wielbisz, że nie wiesz co piszesz. Załóż wreszcie okulary to zobaczysz dokładnie, że tylko PiS może teraz Polske podnieść z kolan.

  8 6
 • 13 paź 2016

  Bardzo się cieszę, że nareszcie mamy Rząd, który dba o Polskę i nas wszystkich .

  2 10

"Dobra zmiana" PiS

 • 20 paź 2016
  Lukaszz napisał/a:

  Walker, cały Świat to lewacy.
  Kobiety z całego świata popierające "czarny marsz " w Polsce to wg. ciebie "szmaty".
  Czy wg. ciebie poza Kaczyńskim, Szydło i Dudą jest jeszcze na Świecie ktoś "normalny"?

  Walker84 nie ma za co przepraszać . Wiem że musicie dorównać swoim intelektem do waszych guru Petru i kijowskiego i dlatego nie mieści się w waszych głowach, że jest wśród was grupa radykalnych feministek idiotek, które same swoją organizację nazwały SZMATY, powiedz mi, która normalna kobieta mówi tak sama o sobie . ( to nie ma nic wspólnego z kobietami z Myślenic ) To tak jakbyś żądał przeprosin, że ktos na KOD mówi KOD, a na Nowoczesną, Nowoczesna .

  1 4
 • 7 wrz 2016
  Lukaszz napisał/a:

  Cóż. Wyborco pis- dajesz przykład miłości do bliźniego, szacunku do drugiego człowieka i upadłości moralnej. Wartosci te jak widać skutecznie tłoczy Wam do mózgów prezes. Jezyk nienawisci to wasza katolicka broń.

  Zal patrzeć jak cześć Polaków nisko upadło :-(

  Ale jesli sie nie ma argumentów to obraża sie oponentów. Przyklad idzie z góry. Pamietacie 'spieprzaj dziadu' lub 'małpę w czerwonym'.
  Kaczynscy zawsze dawali przyklad jak nie szanuje sie blizniego i jak nie szanuje sie kobiet.

  Są tacy co lepiej dogadują sie z kotem niz z ludźmi.

  Ależ. Łukaszku wierz mi to był tylko najpiękniejszy komplement, jaki mógł Bono usłyszeć, mogło być duuuużo gorzej ;) Pytanie główne do Ciebie gdzie twoim zdaniem przebiega granica jeżeli chodzi o ubliżanie, obrażanie granica chamstwa ?,,,,,,,,,,,,,czy ciągła drwina, kpina ze wszystkiego i wszystkich jest dla Ciebie zabawne ?,,,,,,,,,czy jednego można tolerować a drugiego już nie ?do jakiego momentu można tolerować pewne słowa ,,,

  2 5
 • 7 wrz 2016
  bono napisał/a:

  Moja inteligencja, każe wybierać mi mniejsze zło.

  bono nazywasz siebie inteligentnym ?, tak długo to sobie wmawiałeś że aż uwierzyłeś bidulku, ja widzę w tobie tylko chamstwo, grubiaństwo i desperacje, coś ci w życiu nie wyszło, że sam siebie chwalisz?. Żałosny jesteś .

  4 9
 • 2 wrz 2016
  WKibic napisał/a:

  Czy Ty jesteś tak naiwna, czy tak cyniczna, jak kpisz? Bajeczki dla dzieci. Patriotyzm z osiłkami z ONR-u i kibolami. To jest piękna Polska? Polska owita smoleńską mgłą, łgarstwami Macierewicza, miesięcznicami , drwinami Prezydenta nad trumną zamordowanej przez aparat komunistycznego państwa,UB Inki, robienie jarmarku z pogrzebu bohaterów, wymazywaniu niewygodnych postaci z historii bieżącej, łgarstwie odnośnie Trybunału Konstytucyjnego. To jest piękna Polska? Ty kpisz. pis zakłamuje i niszczy wszystko co prawdziwe i patriotyczne. Obrzydza nam patriotyzm. To największa podłość jaka Polskę po 27 latach demokracji spotyka. Kijowskiemu bliżej do Inki i Selmanowicza ze względu na tradycje rodzinne niż Kaczyńskiemu, Szydło czy Dudzie.

  WKibic każda ,,operacja,, boli, jak masz chorą ręke i nie ma innej opcji to ją musisz obciąć, żeby żyć. Boli to co robi PiS, ale nic się nie martw poboli i przestanie. cytat dla Ciebie ,,Trzeba jednej skłonności przeciwstawić inną skłonność, nawykowi, inny nawyk, podobnie jak jeden klin wybije się innym klinem ,, .;)

  6 3
 • 1 wrz 2016
  prywatnie napisał/a:

  Filmiki, widac kto robi zadyme. Pieknie Sojka, wszyscy mowia ze PiS wspiera organizacje narodowe.Wspieracie kiboli.
  Wypowiedzi Szydlo i innych z rzadu- "prowokacja KOD".

  A jakzeby, prokurator generalny Ziobro znow zainterweniuje?

  Szkoda slow na to jaka Polske budujecie...

  Polska jest bardzo pięknym krajem i nasz Demokratycznie Wybrany Rząd buduje Polskę idealną jeszcze piękniejszą i w takiej Polsce będziesz żył Ty i Twoje dzieci. Nie wierz w KOD, co ten Kijowski może Ci zaproponować no co ?

  9 4

Myślenice: Szkoła na Dolnym Przedmieściu szuka patrona

 • 24 wrz 2016

  Archanioła Gabriela, opiekun wszystkich dzieci.

  2 3

Program 500+ - wyborcze oszustwo?

 • 27 sie 2016
  bono napisał/a:

  Mam babcię, która oprócz mojej mamy, ma jeszcze dwóch synów, którym powodzi się gorzej.
  Mój ojciec zasuwa na dwie zmiany, tamci jego szwagrowie nie przemęczają się. Gdy przychodzą do naszego domu babcia ich gości za pieniądze ojca i jest dla nich bardziej miła niż dla córki i ciągle mojemu ojcu sugeruje, że ten powinien (jako bogatszy), pomagać jej synom.
  Przy czym, żaden matce nigdy nie przyniesie nawet cukierków a liczy, że na coś się załapie.
  Ich matka ( moja babcia) też serwuje synom co najmniej 20+ za każdy pobyt ( w różnej formie), z pieniędzy moich rodziców, z których jest też ona utrzymywana i karmiona, leczona.
  Rentę odkłada w banku do równego podziału.

  Czy o taką pomoc chodzi, aby skubać pracujących dla wyrównania szansy pozostałym, którzy kochają nie pracować ?

  Bono Babcie już takie są jak PiS, obdarzają nas wielką miłością i bezinteresowną chęcią niesienia pomocy. Znasz dużo takich co kochają nie pracować ?

  3