Myślenice. Dwa miliony dotacji na remont kościołów. Radni opozycyjni: „to kiełbasa wyborcza” i "dlaczego gmina nie remontuje starej szkoły w Krzyszkowicach"?

 • 26 lip 2023

  ,,Andrzej,,mówisz o sobie ,,polaczek cebulaczek inteligentny inaczej ,,ok zgadzam się taki właśnie jesteś..Dla mnie ta kieubassssaaa wyborcza jest bardzo smaczna..

  19 10

Wczorajsza burza nad Myślenicami w obiektywie Łukasza Kocota

 • 25 lip 2023

  Piękne zdjęcie.

  11 1

Zrywanie plakatów wyborczych

 • 19 paź 2019

  PO w Myślenicach tez ma swoją ,,jachire,,tylko ze ta myslenicka przegrała sromotnie ,,,,,

  12 11

Radni powierzyli dalsze dzieje i losy Miasta i Gminy opiece Matce Boskiej Myślenickiej

 • 20 sie 2019

  Wspaniałe zawierzenie !!brawo Myślenice,dzisiaj przyznawanie się do wartości chrześcijańskich staje sie coraz trudniejsze a wiara w Boga to ciemnogród i zacofanie a tak naprawdę jest to największa wartość jaką możemy przekazać następnym pokoleniom ...

  14 35

Uważalcie na rowerzystę

 • 4 cze 2018

  Podsumowując; Ten rowerzysta ze strachu zeby nie zostać przejechanym odruchowo przytrzymał się lusterka, to nie ma nic wspólnego z prostactwem rowerzysty. ,,Tonący brzytwy się chwyta,,A kto samochodem wojuje Ten musi się liczyć z utratą lusterka );

  32 25

Temat offtopowy , czyli czego teraz słuchasz ?

 • 13 kwi 2018

  Leo Rojas.

  1

Złote Słowa czyli cytat za cytat. Zabawa.

 • 27 mar 2018

  ,,Ambicja łatwiej chwyta się małych duszyczek niż dusz wielkich, jak ogień ima się snadniej strzech niż pałaców,,
  Miguel Saavedra.

 • 1 lut 2018

  I nadeszły...czasy ludzi latawców, którzy lecą tam gdzie mocniej zawieje zamiast tam dokąd chcą.....jj

  1

Niedziela z zamkniętymi sklepami. Jak oceniacie zmianę przepisów?

 • 26 mar 2018

  Einstein, nie przejmuj się tymi zakazami, juz super markety coś wymyślą zebyś w sobotę w ogóle z nich nie wychodził. W niedziele zaproś ,,strozaniaka,, i odreagujcie np. polatajcie sobie po małych sklepach, cukierniach ,kawiarenkach bo wszystkie małe sklepy są otwarte, chyba że musisz mieć lody z lidla i inne produkty ..................Daj znać kiedy w naszym Kraju zaczną się masowe zgony z powodu zamkniętych super marketów .

  16 7

Myślenice: Sześcioletni Bartek Rapacz to prawdziwy bohater. Uratował swoją mamę

 • 27 cze 2017

  Gratulacje dla Bartka, brawo !
  a dla mamy dużo zdrowia.

  87 15

Policjant służbista podczas procesji na osiedlu .

 • 17 cze 2017

  Powodzianin nie chciałbyś spotkać tego policjanta na drodze, kiedy będziesz wiózł rodzącą żonę do szpitala, żona będzie rodziła w samochodzie a ten policjant będzie wypisywał Ci mandat za przekroczenie prędkości i złe zaparkowanie
  Profesjonalny policjant musi z każdej najtrudniejszej sytuacji znalezć wyjście i udzielić wsparcia tak po ludzku a przede wszystkim powinien mieć w sobie wrażliwość, godność.
  Wtym konkretnym przypadku zawiódł,ksiądz jechał z Jezusem w Świętym Sakramencie .

  16 132

Jaki kolor do miętowego?

 • 14 cze 2017

  Żółty mocny taki słoneczny.

  4

Ulubione słodycze

 • 17 mar 2017

  a ja uwielbiam chałwę mogłabym ją jeść i jeść ;) a z ,,gorzkości ,,czekoladę z min 75% kakao.

  3 2

Gdzie to może być?

 • 21 lut 2017

  Myślę, że to zdjęcie było zrobione w tym samym dniu i tym samym aparatem co zdjęcie ,,kursowego autobusu ,,. Zdjęcie to można zatytułować ,,organista z rodziną ,,,Nie sugeruj się ubiorem w małych wioskach kobiety jeszcze w latach trzydziestych nosiły długie spódnice. Zobacz kobiete na zdjęciu ,,kursowego autobusu w jakiej jest sukni ;) . Adzygmunt nie bądz taki tajemniczy podaj date tej fotografii .

  1
 • 19 sty 2017

  Trzemeśnia lata trzydzieste ubiegłego wieku. Szkoła obok kościoła a potem dom parafialny nazwany powszechnie organistówką. ? ? ;)

  3 1

Zapomniane zwyczaje?

 • 8 lis 2016

  Myślę, że to jest strug do obróbki wygiętych elementów z drewna .;)

  1

Kocham PiS

 • 3 lis 2016
  prywatnie napisał/a:

  O jakze to prawe. Kocham PiS!
  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/w-pis-brakuje-ludzi-mieli-wyroki-dostaja-stolki/xfbgrhc

  PiS też Cię kocha z wzajemnością . Wrzuć parę linków, jak to Twoi koledzy robili machloje, miliardowe przekręty, rozkradanie majątku narodowego, mafia reprywatyzacyjna. Setki tysięcy ludzi wyrzuconych na bruk, tysiące dzieci odbieranych rodzicom z powodu biedy .Prawde powiedział pan Si ,,to państwo istnieje teoretycznie, myśleli że będą wiecznie rządzić to się nikogo nie bali i robili co im się podobało bo nie było bata na nich. Aż bat się znalazł i teraz jest płacz i zgrzytanie zębów . PiS sprawiedliwie wynagradza, ale też sprawiedliwie karze winnych,-prywatnie serdecznie Cię pozdrawiam.

  1 6
 • 14 paź 2016
  Endrju napisał/a:

  Podniesie z kolan. Upadając na twarz nogi same w górę polecą!

  Pogadamy jak już PiS upadnie na twarz,;) a Petru z Kijowskim utworzą nowy rząd, na razie to są tylko Twoje pobożne życzenia, a tak im mi dalej do kogoś kto zle życzy Polsce, tym mi lepiej i piękniej .

  3 2
 • 13 paź 2016

  WKibic tak Cię oślepił blask Twoich ,, gwiazd ,, Kijowski, Petru i nie wiem kogo tam jeszcze wielbisz, że nie wiesz co piszesz. Załóż wreszcie okulary to zobaczysz dokładnie, że tylko PiS może teraz Polske podnieść z kolan.

  8 6
 • 13 paź 2016

  Bardzo się cieszę, że nareszcie mamy Rząd, który dba o Polskę i nas wszystkich .

  2 10

"Dobra zmiana" PiS

 • 20 paź 2016
  Lukaszz napisał/a:

  Walker, cały Świat to lewacy.
  Kobiety z całego świata popierające "czarny marsz " w Polsce to wg. ciebie "szmaty".
  Czy wg. ciebie poza Kaczyńskim, Szydło i Dudą jest jeszcze na Świecie ktoś "normalny"?

  Walker84 nie ma za co przepraszać . Wiem że musicie dorównać swoim intelektem do waszych guru Petru i kijowskiego i dlatego nie mieści się w waszych głowach, że jest wśród was grupa radykalnych feministek idiotek, które same swoją organizację nazwały SZMATY, powiedz mi, która normalna kobieta mówi tak sama o sobie . ( to nie ma nic wspólnego z kobietami z Myślenic ) To tak jakbyś żądał przeprosin, że ktos na KOD mówi KOD, a na Nowoczesną, Nowoczesna .

  1 4
 • 7 wrz 2016
  Lukaszz napisał/a:

  Cóż. Wyborco pis- dajesz przykład miłości do bliźniego, szacunku do drugiego człowieka i upadłości moralnej. Wartosci te jak widać skutecznie tłoczy Wam do mózgów prezes. Jezyk nienawisci to wasza katolicka broń.

  Zal patrzeć jak cześć Polaków nisko upadło :-(

  Ale jesli sie nie ma argumentów to obraża sie oponentów. Przyklad idzie z góry. Pamietacie 'spieprzaj dziadu' lub 'małpę w czerwonym'.
  Kaczynscy zawsze dawali przyklad jak nie szanuje sie blizniego i jak nie szanuje sie kobiet.

  Są tacy co lepiej dogadują sie z kotem niz z ludźmi.

  Ależ. Łukaszku wierz mi to był tylko najpiękniejszy komplement, jaki mógł Bono usłyszeć, mogło być duuuużo gorzej ;) Pytanie główne do Ciebie gdzie twoim zdaniem przebiega granica jeżeli chodzi o ubliżanie, obrażanie granica chamstwa ?,,,,,,,,,,,,,czy ciągła drwina, kpina ze wszystkiego i wszystkich jest dla Ciebie zabawne ?,,,,,,,,,czy jednego można tolerować a drugiego już nie ?do jakiego momentu można tolerować pewne słowa ,,,

  2 5
 • 7 wrz 2016
  bono napisał/a:

  Moja inteligencja, każe wybierać mi mniejsze zło.

  bono nazywasz siebie inteligentnym ?, tak długo to sobie wmawiałeś że aż uwierzyłeś bidulku, ja widzę w tobie tylko chamstwo, grubiaństwo i desperacje, coś ci w życiu nie wyszło, że sam siebie chwalisz?. Żałosny jesteś .

  4 9
 • 2 wrz 2016
  WKibic napisał/a:

  Czy Ty jesteś tak naiwna, czy tak cyniczna, jak kpisz? Bajeczki dla dzieci. Patriotyzm z osiłkami z ONR-u i kibolami. To jest piękna Polska? Polska owita smoleńską mgłą, łgarstwami Macierewicza, miesięcznicami , drwinami Prezydenta nad trumną zamordowanej przez aparat komunistycznego państwa,UB Inki, robienie jarmarku z pogrzebu bohaterów, wymazywaniu niewygodnych postaci z historii bieżącej, łgarstwie odnośnie Trybunału Konstytucyjnego. To jest piękna Polska? Ty kpisz. pis zakłamuje i niszczy wszystko co prawdziwe i patriotyczne. Obrzydza nam patriotyzm. To największa podłość jaka Polskę po 27 latach demokracji spotyka. Kijowskiemu bliżej do Inki i Selmanowicza ze względu na tradycje rodzinne niż Kaczyńskiemu, Szydło czy Dudzie.

  WKibic każda ,,operacja,, boli, jak masz chorą ręke i nie ma innej opcji to ją musisz obciąć, żeby żyć. Boli to co robi PiS, ale nic się nie martw poboli i przestanie. cytat dla Ciebie ,,Trzeba jednej skłonności przeciwstawić inną skłonność, nawykowi, inny nawyk, podobnie jak jeden klin wybije się innym klinem ,, .;)

  6 3

Myślenice: Szkoła na Dolnym Przedmieściu szuka patrona

 • 24 wrz 2016

  Archanioła Gabriela, opiekun wszystkich dzieci.

  2 3