religia jak supermarket?

 • 20 cze 2009

  Dawoozo- nie pisz "biedni ateiści", oceniaj poglądy, a nie ludzi. Ateisci zaraz zaczną nas nazywać biednymi katolikami, a to kłótnia bez sensu. Ja też mam takiego księdza w parafii (może jesteśmy z tej samej ;)). Kijano ma rację. Zreszta, wg mnie celibat jest potrzebny ze względu na to, że ksiadz powinien całkowicie poświęcić się Bogu. Zresztą nie angażowałby się tak bardzo w sprawy wiernych, gdyby miał rodzinę.

  3

Muzyka i my

 • 13 cze 2009

  Czy umiecie grać na jakimś instrumencie? Lubicie śpiewać (np. pod prysznicem :D)? A może ktoś założył własny zespół? Chwalić się :D

  Ja od września zaczynam naukę gry na gitarze (na klasyku). A śpiewać uwielbiam.

Najlepsze filmy

 • 13 cze 2009

  Książki są, teraz filmy :). Jakie filmy polecacie? Macie jakiś ulubiony?

  Ja nadal kocham "Titanica", choć niektórzy mówią, że przereklamowany. Świetne są też "Pianista", "Katyń" i "Karol- człowiek, który został papieżem". Słyszałam, że świetne są "Zielona mila", "Życie jest piękne" i "Szkoła uczuć". Mam zamiar obejrzeć.

  1 5

Jakie książki czytacie i co polecacie ?

 • 13 cze 2009

  [quote=Mała Mi]Czyta ktoś książki o tematyce II wojny światowej i o sprawach dotyczących społeczności żydowskiej w tym okresie?[/quote]
  Ja czytałam "Na aryjskich papierach" (świetne). Oprócz tego polecam bardzo gorąco: "Długi marsz" (chyba najlepsza ksiażka, jaką czytałam) i "Córka oficera". Teraz czytam "Dymy nad Birkenau".

  1 5