Prezydent 2015

23. Finał WOŚP w Myślenicach: Zebrano 82 084,83 zł

Ice Bucket Challenge: Internetowa moda dotarła do Myślenic [WIDEO]

 • 18 wrz 2014

  " Na punkcie tego wyzwania oszalał cały świat, a wodą oblewają się m.in. sportowcy, aktorzy, celebryci, politycy i muzycy..... " IDEAŁY godne naśladowania szczególnie celebryci i politycy :D ; warto poszukać informacji czym dokładnie zajmuje się fundacja dla której przeznaczane są datki ... a nie jak małpki w zoo .

  19 5

UKRAINA

ZAGINIONE/ZNALEZIONE/POTRZEBUJĄCE POMOCY ZWIERZĘTA

 • 1 lip 2013

  Znaleziono psa rasy husky więcej info i zdjęcia: http://www.siepraw.pl/index.php?option=16&action=news_show&news_id=946

 • 27 kwi 2013

  W środę ok. godz. 15 widziałem wilczura długowłosego z mieszańcem (czarny był prawie tak duży jak wilk) biegały po łąkach na granicy Polanki i Zawady ok. 500m przed mostkiem za którym jest skład budowlany w Zawadzie. Dawniej do Zawady skręcało się w prawo (od Myślenic) a po remoncie jedzie się łukiem. Ale widziałem tylko dwa psy może trzeciego nie zauważyłem bo jechałem samochodem a tam jest pełno krzaków.

Lodowisko

 • 26 sty 2013

  Za to w Wieliczce jest świetne lodowisko oświetlone, gra muzyka super !
  Co prawda ferie się kończą, ale mróz trzyma a Wieliczka całkiem blisko.
  Lodowisko jest zaraz przy kopalni tzw. Miasto Solne lubiącym łyżwy - Polecam :)
  http://www.solnemiasto.eu/icerink/

  5 3

XXI Finał WOŚP: Myślenice uzbierały 81652,79 zł. To o 10 tys. zł więcej niż rok temu

 • 14 sty 2013
  renaw napisał/a:

  majcinek napisał/a:lukasz86 napisał/a:jak ktos czuje potrzebe utrzymywac owsiaka, to droga wolna...
  Ja nie wrzucilem ani zlotowki.odpukac, ale....moze kiedys jak wyladujesz w szpitalu i sprzet z czerwonym sercem uratuje ci zycie, to poczujesz inna potrzebe.Albo jak wyląduje w szpitalu ( lub jego dziecko ) to niech zastrzeże, żeby nie używali sprzętu od WOŚP bo nie dał grosza!

  całe życie jak pracuję to odprowadzam składki do instytucji która nazywa się ZUS robię to z przymusu nie dobrowolnie każdemu z nas należy się pomoc i dostęp do aparatury medycznej - przez wiele lat na to wpłacamy niemałą kasę jeśli te pieniądzę odłożyłbym na swoją prywatną lokatę to dziś mógłbym opłacić sobie leczenie w prywatnych szpitalach a tak co ani kasy ani pomocy w państwowej służbie zdrowia nie ma
  gdyby Państwo pilnowało interesów swoich obywateli to tego typu akcje nie były by potrzebne.
  A na marginesie w szpitalach a na pewno w Szpitalu w Suchej Beskidzkiej ludzie WOŚP pomimo protestów personelu szpitalnego obkleili wszystkie sprzęty znajdujące się na sali ( a przekazali tylko jedno urządzenie) byłem obecny przy całym zajściu - z tego wniosek że serduszko wcale nie znaczy że sprzęt pochodzi z WOŚP

  16 9

21 finał WOŚP: Orkiestra gra dla dzieci i seniorów

 • 14 sty 2013

  cyt:
  “[Na Przystanku Woodstock w Żarach] widziałam wiele upojonej alkoholem i znarkotyzowanej młodzieży (…). Słyszałam jak pan Owsiak w wulgarnych słowach wyrażał się o naszym kraju i podburzał młodych przeciwko Polsce. Widziałam w jaki sposób odśpiewany był hymn narodowy. To była istna profanacja, za którą powinni ponieść karę (…).

  Ktoś, kto rozpija młodzież jest wrogiem Narodu! Czy prawdziwy Katolik stwarzałby przeszkody “Przystankowi Jezus”, a w niesamowity sposób promowałby Hare Kriszna i inne groźne sekty?!? (…).

  Śmiem twierdzić, że wszystko co zostało powiedziane przez pana Owsiaka na konferencji prasowej mogło być kłamstwem. Nawet to, co tyczyło się zabezpieczenia imprezy. W swoim myśleniu posuwam się dalej. Każde słowo i działanie pana Owsiaka może być przesiąknięte kłamstwem!”
  za:
  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=8260&Itemid=100

  2 4
 • 14 sty 2013

  @ sie ma

  jestem osobą nie wierzącą więc datki "niedzielne" mnie nie dotyczą.
  Całe życie jak pamiętam płacę składki na ZUS więc pewne rzeczy należą mi się jak psu .....
  jeśli chodzi o pomaganie to chętnie się dzielę ,ale bezpośrednio nie korzystam w tym celu z pomocy różnych "instytucji i stowarzyszeń"
  Kocham młodzież i mam stały kontakt ze wspaniałą młodzieżą - zajmuje się charytatywnie sportem i wspomagam utalentowanych bardzo młodych sportowców i wiem ile to kosztuje aby zapewnić im jako takie warunki rozwoju i treningu

  Natomiast nie interesuje mnie wspomaganie imprez typu PRZySTANEK WOODSTOK gdzie rozwiązłość, narkotyki, chamstwo itp. są powszechne

  1 4
 • 14 sty 2013

  @ sie ma

  Jeśli tak, to ja mam propozycję ustawodawczą, by WOŚP Jerzego Owsiaka uznać za organizację dobra publicznego i wpisać do ustawy budżetowej, a najlepiej do Konstytucji RP i ustawy specjalnej obowiązek przekazywania co roku na WOŚP 120 mln z budżetu centralnego i wprowadzić do PIT osobny podatek na Jurka Owsiaka. Podatek nie byłby wielki, na poziomie 6-7 zł. rocznie od osoby. Jednocześnie jednak pozbawiono by WOŚP możliwości organizowania zbiórki publicznej (fiskus by przecież to robił), zawierania kontaktów z samorządami oraz wszelkimi instytucjami, a także osobami prywatnymi i prawnymi. Trochę podobnie jak mają partie polityczne. Państwo by przestało sie wstydzić, że czegoś nie robi, bo zacznie oficjalnie robić Owsiakiem, uzyska kontrolę nad przychodami, przetargami i wydatkami WOŚP, oraz będzie mogło poprzez własciwy nadzór (troche jak przy funduszach strukturalnych) wylegitymować się osiagnięciem 100 mln mądrze wydanych na sprzęt medyczny i inne dobra zdrowotne, tam gdzie potrzeba (a nie np. tam gdzie kto odpali 10% co przecież może się zdarzać gdy nadzoru nie ma) przy podobnych 120 mln pozyskanych. Ba, by artyści nie płakali można na kulturę odpalić kolejne 5 mln. Zarząd i struktury WOŚP mogą pozostać te same, sprawne, sprawdzone, wykute w ogniu walki dla dobra publicznego. Kto wie, może ich zadowoli pozostałe 15 mln rocznie na rozpirz.
  więcej na:
  http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/85642,podatek-na-owsiaka

  Jestem za !!!

  1 5
 • 13 sty 2013

  Oby wreszcie do ludzi dotarło co znaczy owo magiczne „sie ma”.

  Po prostu, że sie ma wszystkich w d…

  i sie ma siedzibę na Dominikańskiej za 8,5 złotego melona – pardon miliona złotych

  i że sie ma ochotę na jeszcze więcej…
  Jerzy O przeciwko wolności słowa :

  http://marucha.wordpress.com/2013/01/12/owsiak-msci-sie-na-studentce-z-kostrzynia-ktora-zdemaskowala-jego-klamstwa/
  http://orwellsky.blogspot.co.at/2013/01/w-co-gra-przemys-farmaceutyczny-o-tym.html

  9 12

GMO FAKTY

Szczepienia dzieci

 • 14 lis 2012

  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/570853,Szczepionki-dla-dzieci-wycofane

  Portugalski Instytut Leków i Produktów Zdrowotnych Infarmed prewencyjne zawiesił w trybie pilnym użycie serii dwóch rodzajów szczepionek dla niemowląt, wykorzystywanych także w Polsce.

 • 14 lis 2012

  SZCZEPIENIA DZIECI!!!!

  21 czerwca wybieram się z Filipkiem do Warszawy. Niestety wszystko co najlepsze w Polsce jest właśnie w Warszawie i nieważne, że tylko 300 km w jedną stronę. Jedziemy tam do Pani doktor, która umie leczyć autyzm, a właściwie skutki uboczne SZCZEPIEŃ. Właśnie ze szczepieniami wiążemy autyzm Filipka. Było to dokładnie 13 kwietnia 2004 roku. Tego dnia nie zapomnę nigdy, tak jak i dnia diagnozy. Poszliśmy do ośrodka na zwykłe szczepienie (odra, świnka, różyczka) ze zdrowym, pogodnym i szczęśliwym dzieckiem, a wróciliśmy z dzieckiem, które nie potrafiło powiedzieć mama, pokazać gzie jest Bozia. W tym dniu zmieniło się całe nasze życie. Wtedy jeszcze tego nie wiedzieliśmy. Nie wiązaliśmy tego ze szczepieniem, ot taki bunt malucha. Pare dni i mu przejdzie. Ale nie przeszło. W tym czasie walczyliśmy z jelitami małego, tzn. wiecznie powracające biegunki.

  Pewien angielski lekarz robił obszerne badania i dowiódł, że istnieje związek pomiędzy szczepieniami, a autyzmem. Nie wytłumaczę tego fachowo, bo lekarzem nie jestem, ale chodzi o to, że gdy jelito jest chore to wszczepiony wirus odry przedostaje się z jelita do krwiobiegu, dalej do mózgu i powoduje zaburzenia. Niestety kto wygra dziś z ogromnymi pieniędzmi koncernów farmaceutycznych? Mają one taką moc, że ten angielski lekarz musiał wyjechać do USA.

  http://filip-autyzm.blog.onet.pl/2,ID216005539,index.html

  Dwadzieścia Faktów Na Temat Szczepionek O Których Nie Dowiecie Się Od Rządu

  http://www.grazingsheep.com/polski/nauka-zdrowie-edukacja-technologia-trendy/2011/20-faktow-na-temat-szczepionek-o-ktorych-nie-dowiecie-sie-od-rzadu-2011-grazingsheep.asp

  Są to tylko sporadycznie wybrane przykłady nieskuteczności szczepień, a co gorsze, w dużej mierze ich szkodliwości. Nikt nie musi być zwolennikiem teorii spiskowych, aby dojrzeć tendencyjność polityki, raportów i działań ONZ, rządów i wysoko sytuowanych osobistości i rodzin, które od wielu lat usiłują przepchnąć politykę szczepień. Często dokonywane jest to w ramach "pomocy" dla tych mniej rozwiniętych gospodarczo państw. Rodzina Rockefeller, a obecnie Gates (Bill i Melinda; Gates Foundation) są znani ze swojej agresywnej polityki depopulacji planety. Bill Gates przyznał, czy też wyrwało mu się w czasie jednej konferencji, że polityka szczepień jest jednym z lepszych narzędzi w zakresie kontroli populacji (można znaleźć to wideo w zasobach różnych archiwów mediów; patrz: Google, Youtube, Archive, etc.).

  Na stronach Vactruth.org znajdziecie wiele anglojęzycznych zasobów związanych z tym tematem. Sam artykuł zawiera wiele referencji w sekcji komentarzy (link poniżej).
  http://vactruth.com/2011/10/25/20-vaccination-trivia-facts/

  4 4
 • 14 lis 2012
  muza napisał/a:

  Wybacz ale jakieś blogi Marka, you tube, czy fora na których sami wiemy jakie "wartościowe" są wpisy nie są wstanie mnie przekonać do zmiany zdania, moje dorosłe już dzieci szczepiłam obowiązkowo, są zdrowe ja też przeszłam wszystkie szczepienia , ateraz odnoszę wrażenie że nastała moda na nie szczepienie , głupia moda

  jeśli wypowiedzi dr. Majewskiej profesora medycyny uważasz za głupoty to winszuję "inteligencji", a że na jakimś blogu u Marka ; tak u Marka bo jako jeden z nielicznych nie jest sponsorowany i cenzurowany przez lobbystów firm farmaceutycznych.

  Pani profesor Maria Majewska jest neurobiologiem i zajmuje się badaniem wpływu szczepień na Centralny Układ Nerwowy.
  http://www.youtube.com/watch?v=d3BUgYXtJ10

  Jeśli uważasz że zespół prawników ze stowarzyszenia LEX NOSTRA pomagający rodzicom uzyskać rekopensaty za straty ZDROWIA I ŻYCIA DZIECI przez SZCZEPIENIA to grupa " szukająca nowej mody " to po raz kolejny winszuję inteligencji.

  http://www.fundacja.lexnostra.pl/index.php/component/content/article/31-aktualnoci/102-wywiad-prof-marii-majewskiej-podczas-spotkania-organizacji-w-fundacji-lex-nostra

  http://www.fundacja.lexnostra.pl/

  Jeśli uważasz, że filmiki na you tube na których rodzice pokazują swoje chore dzieci ku przestrodze innym nie są " wartościowe" to już nawet nie będę tego komentować.

  No cóż naszczęście nie wszyscy się szczepią ;

  5 3
 • 13 lis 2012
  muza napisał/a:

  Rodzice nie szczepiący swoje dzieci sami powinni się zaszczepić na tzn. rozsądek , to szczyt głupoty i nieodpowiedzialności by dzieci nie szczepić

  bardzo proszę aby SZ.PAN(I) MUZA zapoznała się z materiałami z linków i wypowiedziała się na temat "rozsądku" rodziców szczególnie polecam linki do filmików gdzie występują rodzice z dziećmi z powikłaniami posczepiennymi - oto przykłady
  http://portal.bioslone.pl/szczepionkowy_holokaust
  http://davidicke.pl/forum/viewtopic.php?f=7&t=9509

  http://kefir2010.wordpress.com/szkodliwe-szczepionki-all-in-1/
  http://www.monitor-polski.pl/szczepionki-kalectwa-wzw-bhep-b/
  http://www.monitor-polski.pl/szczepionka-polio-spowodowala-47500-przypadkow-paralizu-u-hinduskich-dzieci-w-2011-r/
  http://www.youtube.com/watch?v=jLIBc_huo0o&feature=player_embedded

  6 3
 • 12 lis 2012

  RODZICE KAR NIE PŁACĄ czytajcie to ważne
  http://m.gloswielkopolski.pl/p3m2c/artykul.html?synd=661247

  6 1
 • 8 lis 2012

  Przegrana Sanepidu w sprawie szczepień
  opublikowane przez: Dzieci są ważne, dnia: 26. 06. 2011

  Relacja poznańskiej mamy, która wygrała proces w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym dotyczący egzekwowania szczepień i nałożenia grzywny za uchylanie się od szczepienia dzieci.

  http://dziecisawazne.pl/przegrana-sanepidu-w-sprawie-szczepie/

  8
 • 8 lis 2012

  Nikt was nie może ukarać zapoznajcie się z tymi materiałami to bardzo ważne
  http://www.monitor-polski.pl/category/szczepionki/
  poczytajcie co mają do powiedzenia rodzice którzy nie szczepią i wygrali sprawy sądowe z sanepidem i to sanepid im musiał zapłacić:
  http://www.stopnop.pl/

  Wniosek do Rzecznika Praw Obywatelskich o skierowanie Ustawy „o szczepieniach” do Trybunału Konstytucyjnego.

  http://lexnostra.nowyekran.pl/post/76448,wniosek-do-rzecznika-praw-obywatelskich-o-skierowanie-ustawy-o-szczepieniach-do-trybunalu-konstytucyjnego

  A na sam koniec dajcie do podpisu to lekarzowi który chce zaszczepić wasze dzieci:

  Oświadczenie Lekarza

  Ja, niżej podpisany oświadczam ze,

  Szczepionka (tutaj nazwa szczepionki)___________________________

  Wyprodukowana przez:______________________________

  Seria i numer:_____________________________

  Zawierająca następujące składniki:____________

  ________________________________________

  Zastosowana jest, celem zapobiegnięcia: (nazwa choroba)

  _____________________________________________

  Ta szczepionka wolna jest od wszelkich zanieczyszczeń i aplikuje ja dzisiaj

  Panu/Pani/Dziecku (imię nazwisko, data urodzenia)

  _______________________________________________

  Zapewniam, ze zastosowana szczepionka jest absolutnie bezpieczna i nie zagraża życiu ani zdrowiu. Nie powoduje żadnych bezpośrednich szkód ani tez późniejszych komplikacji zdrowotnych takich jak paraliżu, uszkodzenie mózgu, ślepoty, gruźlicy, rakowym owrzodzeniem w miejscu zaszczepienia lub gdzie indziej, uszkodzenia nerek, zapalenia wątroby prowadzących do śmierci lub tez nie.

  Zapewniam ze zaaplikowana szczepionka przez _____ lat zabezpiecza przed ta wyżej wymieniona choroba.

  W przypadku wystąpienia w/w choroby przed tym okresem, zobowiązuję się do dobrowolnej wypłaty (bez procesu sadowego) odszkodowania w wysokości 40 tys. PLN.

  W przypadku wystąpienia psychicznych lub fizycznych powikłań w związku z dzisiejszym zaszczepieniem, zobowiązuje się, poszkodowanemu / ej lub rodzinie wypłacić odszkodowanie w wysokości

  ___________ PLN (słownie)___________________________

  bez odwlekania i wzywania sądów

  ______________ (miejsce i data)

  ____________________

  Podpis i pieczątka lekarza

  10 3

Smoleńsk - zamach czy katastrofa?

 • 8 lis 2012

  @ czytelnik
  nie prowokuj nikt nie chce prowadzić z tobą dyskusji w każdym wklejonym przezemnie materiale jest podany link ew. napisałem kolejny post ze źródłem cyt. treści - ponieważ na tym forum nie ma możliwości edycji.

  Wystarczy czytać ze zrozumieniem i wszystko wyczytasz

  33 2
 • 5 lis 2012

  <b> do czytelnika </b> nie jesteś jedyną osobą korzystającą z tego forum - jest wiele innych osób które szukają alternatywnych mediów ; nie na TVN - ie świat się kończy .
  <u>Twoje poglądy mnie nie interesują ani dyskusja z Tobą.</u>
  Wiem że masz dyżur na forum i musisz działać, ale ogarnij się i nie zabraniaj innym wpisów :)
  Wolność słowa gwarantuje nam Konstytucja. A PRAWDA I TAK ZWYCIĘŻY !

  50 3
 • 4 lis 2012

  Komu zależało na usunięciu Lecha Kaczyńskiego i większości rządu?
  23/10/2012 — prawdaxlxpl

  W styczniu 2010 r. prezesem EuRoPol Gazu został – nie kto inny, tylko Aleksandr Miedwiediew Był więc jednocześnie wiceprezesem Gazpromu, prezesem spółki Gazprom-Export i prezesem EuRoPol Gazu, który miał decydować o umorzeniu – uwaga 1,2 miliarda złotych długu Gazpromowi. Konflikt interesów stał się oczywisty. W końcu października 2009 r., w Moskwie rozpoczęły się negocjacje dotyczące warunków nowej umowy gazowej. Gazprom postawił jeszcze jeden warunek: zażądał anulowania 1,2 miliarda złotych długu. Premier Tusk zadeklarował przychylność dla tego pomysłu. Poparł go minister skarbu Aleksander Grad.

  O takim rozwiązaniu nie chciał jednak słyszeć Michał Kwiatkowski – prezes EuRoPol Gazu SA. Kwiatkowski stanowczo dał do zrozumienia, że dopóki pełni funkcję prezesa, nie podpisze dokumentu anulującego dług Gazpromu. Jego stanowisko poparł Jerzy Tabaka – członek zarządu spółki. Gdy rząd zajął odmienne stanowisko, Kwiatkowski wysłał do Aleksandra Grada list, w którym stwierdził, że umorzenie długu będzie stanowić złamanie polskiego prawa, za co grozi kara pozbawienia wolności. Na ten list minister Grad jednak nie odpisał. 11 grudnia 2009 r. przeciwko podpisaniu umowy na rosyjskich warunkach opowiedział się szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego – Aleksander Szczygło. Trzy dni później Kancelaria Prezydenta oficjalnie poinformowała, że jest przeciwna nowej umowie gazowej z Rosją. 20 stycznia odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej EuRoPol Gazu. Zawieszono w pełnieniu obowiązków Michała Kwiatkowskiego i Jerzego Tabakę, którzy sprzeciwili się umorzeniu długów Gazpromowi.

  Tymczasowym prezesem EuRoPol Gazu został… Aleksandr Miedwiediew Komentując roszady personalne w EuRoPol Gazie SA, doradca Lecha Kaczyńskiego Janusz Kowalski poinformował, że jeśli dojdzie do umorzenia długów Gazpromowi, Kancelaria Prezydenta zawiadomi prokuraturę oraz zwróci się do Sejmu o powołanie komisji śledczej. Od tego momentu, obóz prezydenta Kaczyńskiego stał się główną przeszkodą na drodze do anulowania długów Gazpromu i przejęcia przez rosyjski koncern naftowy całkowitej kontroli nad dostawami gazu do Polski. Reasumując: Kaczyński i jego ludzie stali się główną przeszkodą do uzależnienia Polski od dostaw rosyjskiego gazu. Już 21 stycznia, czyli jeden dzień po zawieszeniu Kwiatkowskiego i Tabaki, Donald Tusk i Aleksander Grad podali do wiadomości publicznej, że opowiadają się za umorzeniem Gazpromowi długu w wysokości 1,2 miliarda złotych.

  Cztery dni później rząd podjął decyzję o umorzeniu wielkiego długu Gazpromowi. 27 stycznia potwierdził to wspólny komunikat Gazpromu PGNiG i EuRoPol Gazu, którym tymczasowo kierował Aleksandr Miedwiediew. W ciągu kilku następnych dni doradcy Lecha Kaczyńskiego sugerowali w mediach, że będą wnioskować o powołanie komisji śledczej, jeżeli rząd dotrzyma słowa i umorzy długi Gazpromu. Tusk się jednak nie ugiął. 10 lutego polski rząd zatwierdził projekt nowej umowy gazowej z rządem 10 kwietnia Lech Kaczyński wsiadł na pokład rządowego tupolewa lecącego do Katynia. Ten dzień stał się jednym z najtragiczniejszych w powojennej historii Polski. Oprócz prezydenta, zginęli bowiem najważniejsi przeciwnicy umowy gazowej z Rosją.

  22 1
 • 4 lis 2012

  Każdy internauta dotrze do informacji, które same narzucają wnioski w sprawie smoleńskiej. Niniejsze krótkie opracowanie to syntetyczna analiza która pozwoli niezorientowanym na własną ocenę zdarzeń. Wszystkie drogi prowadzą do Gruzji, Armenii, Kazachstanu, Teheranu, konfliktu w Syrii, konfliktu arabsko-żydowskiego i dążeń elit żydowskich do utworzenia państwa żydowskiego w obszarze Polski pomniejszonym o ziemie jakie mają być zwrócone Niemcom ( Pomorze, Śląsk, Mazury podzielone na część niemiecką i rosyjską ).

  Lech Kaczyński prowadził bardzo aktywną politykę scalającą małe państwa Bałtyckie, Gruzję, Armenię, Kazachstan, Słowację, Bułgarię i Polskę. W strategii amerykańskiej to była strefa grodząca, strefa aktywnej dyplomacji ograniczającej imperializm rosyjski i jego dominację w tej strefie. Amerykańscy stratedzy od dawna zapowiadali eskalację konfliktu żydowsko – arabskiego i destabilizację regionu przez fundamentalistów w Iraku, Iranie, Afganistanie. Kocioł w Afganistanie, najazd na Irak, to były ruchy wyprzedzające przed uformowaniem się silnej koalicji talibów i arabskich ortodoksów zdolnej do ataku na Arabię Saudyjską i Izrael. Nie wymieniam tu Pakistanu, bo choć jest on pod kontrolą USA to trudno przewidzieć jego zachowanie w wypadku sojuszu Iraku, Iranu, Afganistanu, Syrii, Egiptu.

  Od lat amerykańscy stratedzy uznawali że Gruzja , Armenia to strategiczne państwa w regionie. W ramach sojuszu NATO Lech Kaczyński miał za zadanie zasymilować te państwa, otoczyć je ochroną. Zadanie to wykonał wzorowo. Pomarańczowa rewolucja wsparta przez Polskę Lecha Kaczyńskiego na Ukrainie wzmocniła sojusz Polski i Ukrainy, państw Bałtyckich, Słowacji i Bułgarii w sprawie walki o wolną Gruzję i Armenię. Silnie popierali te dążenia Amerykanie. Rosja świadoma planów ataku amerykanów na Iran postanowiła zaatakować Gruzję by otworzyć sobie drogę do pomocy Iranowi w konflikcie z Izraelem i USA. Wykorzystano konflikt w Osetii. Rosjanie nie zdawali sobie jednak sprawy że za tę akcję przyjdzie im słono zapłacić. Lech Kaczyński wywiązując się z roli lojalnego sojusznika NATO wsparł Gruzję dyplomatycznie i militarnie.

  Z rezerwy polskiego stanu zabezpieczenia na wypadek wojny przekazano Gruzinom rakiety GROM wraz z kodami do samolotów rosyjskich. Rakiety te woziła właśnie ta Tutka, która spadła pod Smoleńskiem. Był to celowy zabieg bo Rosjanie nie mogli zestrzelić samolotu prezydenta. W tym czasie finansjera USA i Europy Zachodniej w porozumieniu z Lechem Kaczyńskim nakłoniła biznes zachodni do wycofania aktywów z Rosji. Doszło do panicznej ucieczki kapitału. Rubel z dnia na dzień stracił prawie 100% wartości . Interweniował Centralny Bank Rosji wpompowując blisko 300 mld USA. W Gruzji Gruzini strzelali do Rosjan jak do kaczek dzięki rakietom pozyskanym od Lecha Kaczyńskiego. Dopiero przypadek sprawił że Rosjanie w jednym zatrzymanych wozów gruzińskich odkryli polskie rakiety. Rosja dobita kryzysem w obawie przed niepokojami oraz pod presji międzynarodowej opinii wycofała się z Gruzji. I tak na koniec roku rubel stracił 50% wartości. Rosja poniosła klęskę dyplomatyczną i ekonomiczną nie notowaną w jej ostatniej historii. Od tego momentu zaczęto w Rosji planować odzyskanie straconych pozycji i zemstę. Do władzy w USA dochodzi Obama ( z dużym udziałem środowisk żydowskich z USA i Rosji ) .

  Środowiska żydowskie z USA, przez Obamę, zmiękczają Rosję by ta poluzowała swoją politykę w Azji i zagwarantowała stabilizację Izraelowi. Pod pretekstem zakończenia polityki multi – kulti , co ogłasza Angela Merkel, USA i państwa zachodnie proponują Rosji , że zdemokratyzują północną Afrykę i w tych państwach skumulują emigrację zarobkową. W rzeczywistości chodzi o zabezpieczenie zachodniej granicy Izraela i rozbicie antyizraelskiej koalicji dyktatorów korzystających ze wsparcia Moskwy. Rosjanie doskonale wiedzą o co idzie gra. Domyślają się, że USA chce Syrii, że to wstęp do kontroli bliskiego wschodu, że Amerykanie chcą chronić wschodnią rubież Izraela i mieć otwartą drogę na Teheran. Putin stawia warunek – poluzowanie polityki USA w Europie Środkowej. Dochodzi do porozumienia. W dniu 17 września 2009 roku zostaje podpisany pakt Obama- Putin, nowsza wersja paktu Ribbentrop-Mołotow. Data dobrana zostaje przez Obamę nieprzypadkowo. Obama śmiejąc się w swoim stylu przypomniał Polakom datę ataku ZSSR na Polskę, której efektem był mord katyński. Obama „sprzedaje” Rosji Polskę w pakiecie wraz z Ukrainą i Europą Środkową.

  Prezydent Lech Kaczyński ostro sprzeciwia się paktowi. Polscy politycy, dowództwo wojskowe, hierarchowie Kościoła gwałtownie protestują. Zarzucając Obamie zdradę i unicestwienie sojuszu NATO. Środowisko żydowskie żądne odwetu na Polakach naciska Obamę by zrobił „porządek” z Lechem Kaczyńskim i polskimi elitami. W Afryce dochodzi do zainicjowanych przez USA, Anglię, Niemcy zmian w Algierii, Tunezji, Libii i Egipcie przy biernej postawie Rosjan. Po katastrofie 10 kwietnia Rosja rozbija z kolei związek państw stworzony przez Lecha Kaczyńskiego. Niszczy “Pomarańcze” na Ukrainie, wprowadza tam swojego Janukowycza , podporządkowuje sobie Litwę , Łotwę , Estonię, Słowację , Bułgarię. Amerykanie i Rosjanie ustalają nową strefę wpływów na granicy Rumunii. Putinowi jest potrzebny w Polsce spolegliwy rząd. Ludzie z PO korzystają z okazji . Putin mami ich wielkimi zarobkami na wspólnych kontraktach obrotu gazem i ropą. Do łask wracają znowu w Polsce ludzie filo-rosyjscy skupiający się wokół Prezydenta Komorowskiego, obrońcy służb specjalnych PRL. Tusk idzie na ustępstwa gdzie tylko może, nord – stream, gaz, ropa, embargo żywności .

  Realizacją paktu Obama – Putin jest rządu Tuska. Wchodzą do niego po połowie ludzie ze środowiska żydowskiego wspierającego demokratów Obamy ( Appelbaum ) oraz reprezentanci wspierający Kreml. Sikorski zostaje Ministrem Spraw Zagranicznych ( wspiera USA ), Boni ( wspiera Rosję ) centralną postacią spraw publicznych, Rostowski ( wspiera USA ) Ministrem Finansów , Grabarczyk jako Minister Infrastruktury ( wspiera Rosję ), za nimi cała grupa ludzi w służbach o sympatiach rosyjskich lub amerykańskich. To Sikorski z Tuskiem podrzucą Unii Europejskiej „trupa” w postaci ACTA podczas debaty nad sprawami rybołówstwa – prezent elit zbliżonych do Obamy dla amerykańskich Koncernów przed wyborami prezydenckimi w USA Anno domini 2012. W media powstaje tandem Gazeta – ludzie Obamy związani z żydowskimi sympatykami demokratów, TVN 24 – ludzie związani z rosyjskimi służbami.. Amerykanie nie chcą jednak odpuszczać TVN i Murdoch podchodzi do kupna stacji. Ludzie byłych służb PRL nie wierzą jednak amerykanom i wchodzą w układ z Francuzami. TVN przejmuje koncern Viviendi. To z tego powodu Gazeta z takim zaangażowaniem promuje środowisko żydowskie wywodzące się z komunistycznej elity lewicujących Żydów bliskich demokratom żydowskim. Rosja wraca na stracone pozycje. Putin znowu jest w grze. Zachowanie Obamy w „sprawie polskiej” potwierdza wątpliwości jakie zrodziły się po śledztwie szeryfa Arpaio.

  Z prowadzonego przez „najtwardszego szeryfa w USA” potężnego śledztwa wynika, że dokumenty ubezpieczeniowe i akt urodzenia Obamy zostały sfałszowane. Fakty te opublikowały media amerykańskie. Strach przed konsekwencjami tej publikacji zmroził nawet Fox News. Działania szeryfa Arpaio mają coraz więcej zwolenników. Donald Trump publicznie ogłosił oszustwo Obamy. Jeśli komuś się wydaje że Mitt Romeny jest nadzieją Polaków to mogą się one okazać złudne. Romney ma niemieckie pochodzenie. Elity niemieckie liczą na jego wygraną. Merkel coraz poważniej spogląda na Pomorze Zachodnie, Śląsk i część Mazur. Niemcy są skłonni zgodzić się wykroić z Polski stosunkowo duży obszar na którym mogło by powstać państwo żydowskie pod warunkiem zwrotu Pomorza, Śląska i części Mazur. Zabiegi dyplomatów prowadzą do unicestwienia Polski. Pomimo propozycji holocaustu Polaków nie ma konsensusu w jaki sposób pozbyć się Polaków. Ostatecznie zwycięża koncepcja nękania społeczeństwa bezradnym i skorumpowanym państwem i blokowanie zmian w Polsce. „Brudną robotę” powierzono Żydom którzy mają „wysuszyć” populację Polaków. Malejącą liczebność Polaków mają stopniowo wypełniać imigranci z Izraela. W odpowiednim czasie ruszy wielka kampania propagandowa uzasadniająca zmiany terytorialne Polski i jej zajęcie przez Niemcy i Rosję. Nie jest wykluczone, że Żydom powierzona zostanie także część Ukrainy, gdyż już teraz Rosjanie podzielili Ukrainę na część Rosyjską ( Donbas ) i zachodnią, jaka może wejść w granice państwa żydowskiego w zamian za niemiecki Śląsk, Pomorze i cześć Mazur. Zaborcy zaproponują Polakom zmianę obywatelstwa i pozostanie na swoich ziemiach w zamian za rezygnację z polskości, języka i tradycji. Oporni ulokowani zostaną w obozach koncentracyjnych .

  http://edgier25.wordpress.com/

  22 3