ALARMUJECIE: Ktoś wybudował TO przy "Lipce" na Plebańskiej Górze. Co to jest?

 • michał hoffmann 8 lis 2019

  Na Plebanskiej,jest zaplanowane,sadzenia lasu krzyży.Akcja rozpoczyna się wczesną wiosną

  19 20

Referendum w sprawie Olimpiady w Myślenicach? Pytamy was o zdanie już dzisiaj [SONDAŻ]

 • michał hoffmann 15 kwi 2014

  Firma budująca tor na pewno nie będzie regionalna ale zatrudni mieszkańców Myślenic i okolic , tak jest po prostu taniej. Przykładu nie trzeba daleko szukać , firma Mota-engil która budowała Zakopiankę w naszych okolicach zatrudniała większość pracowników z powiatu myślenickiego,

  3 6
 • michał hoffmann 14 kwi 2014

  moim zdanie budowa toru w Myślenicach przyniesie sporo korzyści mieszkańcom .Poprawi się jakość Zakopianki , zostanie przebudowana na drogę ekspresową a co za tym idzie powstaną nad nia np. kładki dla pieszych .Przy budowie toru i ewentualnej rozbiórce znajdzie prace wielu Myśleniczan a kosztu budowy nie poniesie gmina . Miasto zostanie tez rozreklamowane ,co poprawi turystykę w następnych latach.

  6 9

Myślenice: Narkotyki w mieście. Dwa ujawnione przypadki w przeciągu kilku dni

 • michał hoffmann 12 mar 2014

  ciekawi mnie czy spożywasz alkohol .wielu ludzi spożywających alkohol jest przeciwnikami "trawy" a wynika to z ignorancji ,wszystkie badania na ten temat, mówią ze alkohol jest bardziej szkodliwy od marihuany a marihuana nie bardziej uzależnia niż np.czekolada .
  jeśli palenie by było legalne, państwo zapewne nałożyło by akcyzę .teraz dostęp do palenia jest i tak bardzo szeroki a profity czerpią grupy przestępcze . państwo wydaje tez duże pieniądze na sprawy karne i policje nie mówiąc już o ludziach którzy siedzą za posiadanie .trzeba by było jeszcze wspomnieć ze w Holandii jest mniej narkomanów niż w innych krajach Europy .
  zachęcam do zapoznania się z badaniami :)

  5 8

Jawornik: Kładka nad "Zakopianką" w 2015 roku

 • michał hoffmann 6 gru 2013

  Oczywiście ,to ze będzie kładka ,jest najważniejsze .Niestety pozostawia wiele do życzenia jej wygląd .
  Za tą kase mogło powstać coś ładnego ,coś co podobało by się większości użytkownikom .
  Trudno też oceniać czy za te pieniądze mogło powstać więcej kładek nie mając odpowiedniej wiedzy.

  7 3

Myślenice oczami mieszkańców: Czy rondo w śródmieściu powinno nosić jakąś nazwę? [WIDEO]

 • michał hoffmann 8 gru 2012

  Rondo Śródmieście ! ta nazwa mi najbardziej odpowiada. Nawiązuje do miejsca i jest apolityczna .Rondo Koziołka Matołka już mamy,jedno wystarczy!

  14 7

Myślenice: Uprawiali konopie przy cmentarzu żydowskim. Złapani na gorącym uczynku

 • michał hoffmann 4 wrz 2012

  powinni łapac przestepców a nie jakiś ludzi którzy zasadzili sobie kilka krzaków:( az krew sie gotuje!wyroki dla takich ludzi to pomyłka,przecież to najczęściej normalni młodzi ludzie których wiezienie tylko zdemoralizuje .Ponadto jaki jest sen delegalizacji konopi?skora badanie dowodza ze jest mniej szkodliwa od legalnego alkoholu .

  55 17