Straże Pożarne

 • 25 cze 2013

  Moim zdaniem nie ma co płakać, czy to na regulamin czy na sędziów. Motylek 1 piszę o nauce postaw dzieci przez "dorosłych". Dla mnie regulamin powinien być święty, wszystko jest czarne na białym, od początku do końca, i kropka. A na odprawie opiekunowie pierwsi szukali odstępstw od regulaminu, i to jest nauka postaw? Coś tu nie gra. A poza tym jest to krzywdzące dla tych, którzy przejdą dalej do eliminacji wojewódzkich. Tam już nie będzie odstępstw od regulaminu, i wszyscy muszą go mieć w jednym paluszku, nawet dzieci startujące w zawodach. A co do sędziów i tak byli wyrozumiali, bo wg regulaminu w ćwiczeniu bojowym nie wolno zawodnikom rozmawiać w trakcie konkurencji, a przecież nikt za to punktów nie dostał. Według Mnie zawody były przeprowadzone sprawnie i prawidłowo. A jak to przy takich zawodach, zawsze znajdą się ludzie którzy będą zadowoleni lub nie.

  2 1
 • 20 lut 2013

  Pożar stolarni w Jaworniku

  4 1

Puchar Polski pumptrack w Myślenicach w 2013 roku

 • 6 gru 2012

  Tylko jak zwykle w Myślenicach o tym wydarzeniu będzie cicho, zresztą jak zwykle. Przebieg informacji w naszym mieście jest tragiczny, a wystarczy powiesić jakieś plakaty i tyle, a później mówią że frekfencja słaba, bo nikt o tym nie wiedział.

  10 2

Rondo Śródmieście: Otwarcie w sobotę. UWAGA - wraca stara organizacja ruchu

 • 6 gru 2012

  Masz rację i nawet redakcja to zauważyła, pisząc zasady poruszania się po rondzie na końcu artykułu. Masakra lepiej pozostawić to bez komentarza...

  12 3

Ul. Kazimierza Wielkiego: Słowacki kierowca przebił się pod wiaduktem

 • 26 wrz 2012

  A wystarczyło podnieść most jak go remontowali parę lat temu, bo przecież go od podstaw budowali, no chyba że się nie da, bo w Polsce jak zwykle wszystko pod górkę.

  17 3

Zasiłki rodzinne: Oświadczenie zamiast zaświadczenia

 • 20 wrz 2012

  Takie małe pytanie do redakcji: Czy sprawdzaliście jak to działa w MOPS-ie, bo ja jak byłem, to Pani która mi odbierała wniosek o rodzinne od razu pytała o zaświadczenie z US?.

  2 1

fotoradary w myslenicach

 • 18 wrz 2012
  almar25 napisał/a:

  Zaczęło się. Właśnie wczoraj na zakopiance zamontowano 2 najnowocześniejsze fotoradary. Jadąc wieczorem widziałem jak pięknie robi zdjęcia. Zgadnijcie w których miejscach są od wczoraj czynne skrzynki

  Z tego co wiem jeden jest w Krzyszkowicach, ale nie wiem czy jest już czynny.

  1