Tydzień do wyborów. Największe szanse na zostanie posłem dajecie dwóm kandydatom

 • 7 paź 2019

  Kto? Warszawski Sąd Okręgowy w orzeczeniu w sprawie wprowadzenia Stanu Wojennego w 2012 roku. tak nazwał kierownictwo a to co pod nim czyli głównie SBcja to zwykli żołnierze zorganizowanej grupy przestępczej o charakterze zbrojnym.
  Słabo z wiedzą, widzę :)

  7 3
 • 7 paź 2019

  Alternatywna rzeczywistość to chyba u Ciebie skoro nie potrafisz połączyć braku lekarzy z problemami ze służbą zdrowia :)

  3 3
 • 7 paź 2019

  Niektórzy to naprawdę mają wyprane mózgi przez TVNy. Za czyich rządów, Lula lekarze emigrowali? Za pisu?
  Pis rządzi dopiero 4 lata a Ty oczekiwałeś, że w tym czasie zwiększy nabór na studia i wykształci lekarzy i pielęgniarki? Dodam, że pielęgniarka to obecnie minimum magister.
  Obudź się kobieto.

  6 7
 • 7 paź 2019

  Ty Lula porównujesz żołnierzy Wehrmachtu czyli jednostki poborowe do SBków? Ich raczej porównuj do SS lub Gestapo.
  Zresztą nazwano ich organizacją przestępczą. Znasz organizację przestępczą ze specjalnymi dodatkami emerytalnymi za przynależność do niej?

  7 2
 • 7 paź 2019

  Podesłałem link do interpretacji szefa KP Koalicji Obywatelskiej. Jest tam jak byk to o czym napisałem. Będziesz podważać opinię samej wierchuszki KO?

  4 4
 • 7 paź 2019

  Tacy nie czują. Oni nawet samodzielnie nie myślą. W KO myślenie zarezerwowano na same szczyty partii.

  6 8
 • 7 paź 2019

  emerytem SB-ckim już na pewno nie zostaną, Ty pewnie także.
  Rozumiem, że należysz do tych którzy uważają, że jak jedni jedzą kaszą a drudzy mięso to średnio wszyscy jedzą gołąbki :)

  7 3
 • 7 paź 2019

  Komuniści tylko o tym mówili ale jedli zawsze lepiej. Nikomu nie jest bliżej do komunistów oczywiście poza Lewicą, której przewodniczący na wizji sam się przyznał, że jest, niż Koalicji Obywatelskiej. Ta sama narracja. Wiele mówią ale to co naprawdę myślą i co robią mamy w nagraniach.
  Do tego wszystkiego wykorzystywanie ludzi chorych na głowę we własnych konwencjach. Koszmar.

  https://youtu.be/9OMvIGCfHcg

  4 5
 • 7 paź 2019

  Żal nawet wspominać Niesiołowskiego co pobierał łapówki w formie usług seksualnych i grochówki. Wszyscy z PO w Sejmie wiedzieli ale nie kryli swojego a teraz Niesiołowski jedzie po Schetynie od insektów.
  Zmądrzał czy taki cwany?

  5 5
 • 7 paź 2019

  Krótka pamięć? A który to poseł Platformy miał burdel w swojej kamienicy?

  6 4
 • 7 paź 2019

  A co widzisz złego w 13 czy 14 emeryturze, która będzie równa kwotowo dla wszystkich emerytów? Pewnie Tobie podoba się podwyżka procentowa, tak, żeby ten z emeryturą 1200zł dostał marny ochłap a drugi z emeryturą 5000zł dostał konkret?
  Dokładnie wszyscy mają jednakowe żołądki tylko, że ci z większymi emeryturami bez podwyżek mogą zjeść rarytasy gdy większość stać na kaszę i ziemniaki.

  7 5
 • 7 paź 2019

  Polityk to przeważnie kłamca. Większość widzi, że obecnie tylko pis nie rzuca kiełbasą wyborczą bez pokrycia. Jeszcze nigdy od 30 lat żadna z partii politycznych nie miała na tydzień przed wyborami takiego poparcia. To o czymś jednak świadczy. Jedni to nazwą rozdawnictwem i przekupywaniem przedwyborczym a inni standardem w którym rządzący mają przeznaczać środki w odpowiednie miejsca a już na pewno w te które jest zapotrzebowanie społeczne. Platforma Obywatelska przeznaczała pieniądze na mafie, które zresztą jak pokazały taśmy Neumanna, sama tworzyła. Sami swoi sie obławiali a reszta płacąca podatki dostawała w zwrotach figę z makiem.
  Koalicja Obywatelska to zwykła patologia mafijna.

  9 7
 • 7 paź 2019

  Po ostatnich taśmach głosować na Platformę i Koalicję Obywatelską?
  Szef klubu PO-KO pokazał w której czarnej dup.e ma swoich wyborców i jakie standardy demokratyczne popiera w Tczewie.
  Chyba tylko niepełnosprawni na umyśle mogą jeszcze głosować na KO.

  8 4

"Dobra zmiana" PiS

 • 25 lip 2016

  Co by jednak nie pisać i mówić, to właśnie Kaczyści ratują ten kraj przed chorą ideologią multikulti. Za to należą im się brawa.

  6 8

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

 • 24 mar 2016

  Oj Panie @kamilsz , ale Pan pojechał :( Nie wdawałbym się w żadne dyskusje, bo nawet nie wie Pan z kim rozmawia. Pewnie większość to ludzie którzy niespecjalnie Panu życzą a Pan się podstawia jak na strzelnicy :(
  Ale nie o tym chciałem.
  Jaki to konkretnie model dysku i co konkretnie w nim siadło, bo odzyskiwanie z uszkodzonych dysków danych, oczywiście w zależności co się uszkodziło, nie jest wielkim problemem i kilkukrotnie to robiliśmy bez specjalnej potrzeby zatrudniania w tą sprawę innych firm.
  Problem zaczyna się w przypadku skasowania fizycznie danych i ich nadpisania lub konkretnego zniszczenia fizycznego dysku a z tego co czytałem, takie rzeczy u Pana nie wystąpiły, więc odzysk powinien być bułką z masłem.

  9 1
 • 27 lut 2016

  Ale jedziecie po tym photograph.pl :( Można wiedzieć, czy chodzi o to, że się nie zabezpieczył i stracił materiały nagrane z kilku wesel, czy o to, że robi "słabe" filmy? Czy o to że oddaje po bardzo długim czasie?
  Od 2 lal działam w tym temacie, wcześniej tylko fotografia, i wiem jak teraz wyglądają "porządnie" zmontowane i nagrane filmy z wesel. Sam sprzęt to tylko początek tematu i niestety nie tak jak myśli większość, że sprzęt jest wykładnikiem dobrego filmu. Powiedziałbym, że sprzęt tylko nieznacznie pomaga w otrzymaniu dobrego obrazka. Głównym odpowiedzialnym za dobry film jest CZAS poświęcony na montaż. Nawet materiał ze "słabego" sprzętu, ale zarejestrowany przez osobę mającą pojęcie o sztuce montażu, da finalnie stukrotnie lepszy film niż ten zrobiony z najnowocześniejszych urządzeń: dolly, roniny, steadicamy, krany kamerowe. Przeważnie jest tak, że na weselu myśli się, że wszystko się nagra i pięknie zmontuje. Atmosfera zabawy wpływa na łatwość podejmowanych decyzji i wydaje się wtedy "to nie problem", ale przychodzi czas posiedzenia nad filmem i wtedy zaczyna się Golgota i kombinowanie, jak to zrobić by było to fajne i przyjemne do oglądania a by się nie "zaje..ć pracą" . Już nie jest tak łatwo. Czas jest najważniejszy w tej pracy i to, że jakiś photograph.pl ma długie terminy oddawania wesela, o niczym nie świadczy. Chyba, że owy człowiek przyjmuje tych wesel tuzin na miesiąc i to jest powód ?
  Jak widać nie bronię ani nie krytykuję tutaj nikogo, bo nie znam i nie wiem jaki system pracy ma ten ktoś przyjęty. Nie przejmuję się też kto jest u nas kim, bo działam na co dzień w Kraku i nie narzekamy na braki zleceń ;) Ale temat w sumie bardzo ciekawy :)

  3 5
 • 27 lis 2013

  Mam kumpla co filmuje, to mogę jutro w pracy zapytać. Tylko podaj konkretny termin. Pakiet minimalny robi z tego co wiem za 2,5 tysiąca ale cena w HD. W 3D jak się wstrzelisz z terminem to pewnie zrobi ci za 3 tysiące.

  14

Smoleńsk - zamach czy katastrofa?

 • 5 lis 2013

  A komu ten wrak jest potrzebny do szczęścia? Jestem zdania że w ogóle nie powinni go tu przywozić. Szkoda kasy na transport.

  1 6
 • 26 paź 2013

  Sójka - potrafisz mi wytłumaczyć jedną prostą sprawę na której od miesięcy (od prezentacji filmu Gargas) wychodzi zakłamanie komisji Macierewicza?
  Popatrz na mój wpis z 02.02.2013 - 15:38 ze strony bodajże 8 tego tematu. prawie 9 miesięcy temu napisałem że Polska czarna skrzynka nigdy nie trafiła w sowieckie ręce i została na następny dzień przekazana do instytutu w Polsce.

  Przez te miesiące, łącznie z filmem Gargas, cały czas kłamano mówiąc że dane ze skrzynek mogły i pewnie zostały sfałszowane. Nawet ostatnio w programie Kawa na Ławę rzecznik PiS, plecie trzy po trzy i się kompromituje udając wielce zdziwionego, że Polacy dotąd nie mają czarnych skrzynek i że leżą w rosji.
  Jakim trzeba być ćwokiem, by nie wiedzieć o tak podstawowej sprawie o której ja, maluczki wiedziałem na długo przed filmem Gargas.
  Przecież to jest jakaś parodia. Oni sami nie wiedzą co i jak, kompromitując się na każdym kroku.

  Rzecznik PiS nie wiedział do dzisiaj a ja maluczki wiedziałem prawie rok temu:
  http://tvnplayer.pl/programy-online/kawa-na-lawe-odcinki,339/odcinek-37,S00E37,23458,ogladaj.html

  Jak ci się nie chce słuchać całości to przewiń do 17:45 i popatrz jak się kompromituje Hofman.

  Byle kto by ich śmiechem zabił :)

  3 7
 • 25 paź 2013

  Ja też uważam że to katastrofa. Katastrofa stanu inteligentnych ludzi w tym kraju. Chyba wszyscy normalni stąd już wyjechali a zostali w większości tylko smoleńszczyki i ich urojona religia.

  2 8

Przebudowa skrzyżowania słonecznej i kazimierza

 • 5 lis 2013

  Rondo imienia Jana Dunina Brzezińskiego. Z tego co wiem tak ma się nazywać ale na razie jest to nieoficjalnie. Oficjalnie dopiero radni mają zadecydować żeby tak się nazywało.

  2 5

Stosunek myśleniczan do Islamu

 • 15 cze 2013

  Zastanawialiście się może w jaki sposób i kiedy chrześcijaństwo trafiło w Europę? Nie mówię o kolebce europejskiego chrześcijaństwa ale o tym w jaki sposób zostało wszczepione siłą i właśnie Ogniem i Mieczem w Europę. Zrobił to jeden gość, Konstantyn I Wielki. Jeden gość sterroryzował całą Europę i za pomocą swoich legionów "nawracał" "niewiernych".
  Islam nawraca bezkrwawo, ale na dzisiejsze czasy w najefektywniejszy z możliwych sposobów.
  Trzeba także pamiętać że Islam to wspaniała religia. To religia pokoju i miłości, a to o czym wy w większości mówicie to choroba islamu, ortodoksy i psychole, ale tacy są wszędzie, w każdej religii. Czy takie Głodzie to wg was prawdziwi katolicy? Czy tego oczekuje się od hierarchów kościelnych ? Chyba nie.

  Pytanie: co spowodowało że Islam stał się postrzeganym na równi z terroryzmem. Kiedy nastały początki terroryzmu islamskiego i co spowodowało że w religii miłości i pokoju, ortodoksyjni islamiści zaszczepili bakcyla terroru tworząc odłam, do którego europejczycy i amerykanie błędnie sprowadzają całą religię islamską ?

  Znalazłem tak na szybko
  https://www.youtube.com/watch?v=6gnLXdm81Z0

  4 4
 • 13 cze 2013

  A w czasach gdy chrześcijaństwo miało wiek teraźniejszego islamu, byliśmy inni niż oni teraz ?
  Widocznie tak wygląda ewolucja religii ? 7 wieków różnicy - 700 lat temu byliśmy zaawansowani w nawracania mieczem. Chrześcijaństwo tamtych czasów nawracało mordem, więc co cię tak Anula dziwi ?

  5 2
 • 13 cze 2013

  Potoczny "Arab" to nie Semita ? Wszystkie ludy z bliskiego wschodu to Semici.

  6 1
 • 13 cze 2013

  Nam nic nie grozi. Oni zalewają kraję gdzie mogą wyciskać kasę z socjalu. W Polsce pomarliby z głodu.

  Widzę że ci najwięksi katolicy to antysemici. Jak to się ma do miłości do bliźniego :) Taki kościół jacy katolicy, więc nie ma się co dziwić że stali na Krakowskim Przedmieściu i darli japy na Tuska, gdy prezes i ojciec dyrektor im tak kazał ;)

  To już nie jest religia. To jest fanatyzm i głupota.

  9 8