Powiatowy Dzień Zdrowia: 570 przebadanych osób [WIDEO]

 • 10 cze 2013

  to że pieniążki nie są konkretnie z naszej kieszeni nie oznacza, że należy te pieniądze po prostu zmarnować. Jeżeli te pieniądze znalazły się już w naszej wspólnej kieszeni to postarajcie się w naszym wspólnym imieniu dobrze je wydać, tak jakbyście wydawali swą prywatną kaskę, niech tak ciężko wam przez palce przejdą a wtedy będziemy mieć wspólną radość. A happeningi zostawcie na koniec, jak już będziemy chcieli się wszyscy bawić.

  15 15
 • 10 cze 2013

  mam tylko pytanie ile taka impreza kosztuje i czy nie lepiej te środki przeznaczyć na szpital w Myślenicach? Wydaje mi się, że badania właśnie tam powinny być przeprowadzane a nie na rynku w namiocie. I jeszcze jednego nie rozumiem czemu mają sużyć dni zdrowia? Promocji zdrowia? Chyba nawet małe dziecko wie, że jak jest chore to trzeba się leczyć więc po co to promować na rynku i wyrzucać pieniądze? Osobiście chciałbym żeby na codzień zdrowie było promowane w myślenickim szpitalu przez szybką, fachową i miłą obsługę. Na dobrym sprzecię i w odpowiednich warunkach i bez kolejek rocznych! Dlatego mam prośbę do Pana Starosty aby bardziej myśleć przy wydatkowaniu publicznych (czyli naszych wspólnych) pieniędzy.

  37 42

Inauguracja Klubu Gazety Polskiej w Myślenicach

 • 16 lut 2013

  Jeżeli ktoś chce posłuchać to przyjdzie jeżeli nie to nie przyjdzie. Myślę, że trzeba poznać argumenty obu stron i wtedy samemu wyciągnąć wnioski. Prawica niech se mówi swoje, lewica swoje, PO swoje, PIS swoje a Ty słuchaj wszystkich i myśl samodzielnie!!

  7

organizacja imprez

 • 6 mar 2008

  Zespoly lokalne z checia by zagraly tylko nie ma gdzie i ciezko cokolwiek zorganizowac. Wiem o czym mowie bo gram w takim zespole.