Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

 • 17 lut 2017

  U dr Sobieraj wyrwanie ósemki zależy od jej położenia. 100- 300 zl. No chyba że na fundusz ale wtedy stanie i czekanie od 6 rano.

  3 6
 • 13 wrz 2016

  Ja polecam dr Kusiak obok kościoła na osiedlu 1000-lecia. Ma umowę z NFZ (przyjmuje także prywatnie). Lecze się u niej od dziecka (podobnie jak cała moja rodzina). Potrafi wytłumaczyć, jeśli poprosiłam o znieczulenie to nigdy mi nie odmówiła nawet do niewielkiej plomby. I kiedy faktycznie nie było sensu rozdlubywania zęba to dopiero wtedy wysyłała do chirurga szczękowego (moje ósemki). Znam ludzi, którzy chwalą sobie u niej leczenie kanałowe (ja nie miałam tej "przyjemności" leczyć kanałowo). Ogólnie bardzo polecam :)! Terminy nie są bardzo odległe a osoby z bólem przyjmie praktycznie od ręki (jeśli ma chwilę) .

  1 40

Myślenice-jakiego ginekologa wybrać? ??

 • 17 lut 2017

  Dr Łapa. Przyjmuje zarówno na fundusz jak i prywatnie. Przemiła kobieta, która wszysyko wyjaśni, dokładnie przebada a wizyta to czysta przyjemność bez stresu

  10 3

Wybory Samorządowe 2014: Marcin Pawlak burmistrzem Dobczyc

 • 20 lis 2014

  Pani d. < z małej litery bo nie mam do niej żadnego szacunku > to czysty obraz podłości i ludzkiej zawiści i chęci wywyższenia się. nigdy bym nie skreślił miejsca przy jej nazwisku. Bardzo dobrze, że przegrała, straciła resztki godności i szacunku w oczach wielu, wielu ludzi po ostatnich akcjach.

  5 3
 • 18 lis 2014

  I bardzo dobrze, że wygrał . Nie będę się wypowiadać na temat jego konkurentki bo szkoda słów . Jak ludzie potrafią być podli.

  23 12

Wstępne wyniki: Burmistrzem Myślenic Maciej Ostrowski. Radnymi w gminie Myślenice zostali...

 • 17 lis 2014

  max1999 , przynajmniej będzie na kogo narzekać przez te 4 lata. No szkoda, bo człowiek naprawdę bardzo fair i myślący o powiecie. Wybory samorządowe to niestety nie wybory partii a ludzi a o tym wyborcy zapominają. Bardzo dziwne ze postanowili zmienić starostę a odwagi brakło do zmian burmistrza. Coś tu jest bardzo nie halo....

  13 9
 • 17 lis 2014

  Wielką krzywdę wyrządzono poprzedniemu Staroście, wielką. Jestem osobą zorientowaną w tym, co zrobił dla powiatu i jakie miał plany. Wiem, że drugiej takiej osoby nie będzie. Wszystko potrafił załatwić. Nie jesteście świadomi ile trudu wkładał w każdą inwestycję <nawet w głupie rondo> . Nie wiecie ile laurów dla powiatu zdobyliśmy i jak wysokie ogólnokrajowe miejsca zajmuje nasz powiat, jak bardzo się zmienił, jak unowocześnił. Panie Józefie ! Dla mnie i wielu jest pan zwycięzcą, teraz chwila odpoczynku i miejmy nadzieję, że te 4 lata szybko minął !

  30 19

Wybory Samorządowe 2014: Frekwencja w powiecie 47,01%

 • 16 lis 2014

  Wiesz, w wyborach samorządowych nie powinno się do końca patrzeć na partie. Patrzysz na ludzi, ludzi których znasz, szanujesz i których chcesz, aby byli na konkretnych stanowiskach. Ludzi, którzy udzielają się lokalnie ( tak wybiera się radnych ) A to jak rządzi burmistrz czy wójt w dużej mierze zależy od tego kto rządzi na szczeblu centralnym bo to tam podejmowane są najważniejsze decyzje, którym gminy muszą się podporządkować bez względu na to czy ich zarządcy pochodzą z tej czy innej partii .

  17