MMA i inne sztuki walki Myślenice

 • 3 kwi 2014

  Witam serdecznie.
  Czy ma ktoś może jakieś namiary ( np. strony internetowe) klubów czy organizacji działających na terenie Myślenic związanych z MMA? Poprosiłbym ewentualnie o link plus jakąś, krótką opinię.
  Pozdrawiam.

TKKF Myślenice

 • 6 kwi 2013

  Witam wszystkich sympatyków siatkówki. Chciałem odnieść się do obecnej ligi TKKF siatkówki, a dokładniej do regulaminu. Jest wiele osób, które przez regulamin nie mogą wsiąść udziału w takich rozgrywkach. Chodzi tutaj dokładniej o wymóg wiekowy drużyny. Nie lepszym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie wymogu wiekowego dla osób chętnych do gry w lidze TKKF? Chodzi mi o to, że najmłodszy zawodnik może mieć np. 16 lat. Dziewczyny w zespole to ciekawy pomysł. Wpływa to na pewną innowacje w rozgrywkach. Druga kwestią jest absencja dla byłych zawodników lig profesjonalnych. Wystarczyłaby taka zasada jak w lidze Krakowskiej, że w danym sezonie gracz aby mógł być zgłoszony do rozgrywek TKKF nie może występować w lidze profesjonalnej. Taki punkt w regulaminie TKKF Kraków dobrze się spisuje i inne drużyny nie mają z tym problemu. Gracz nigdy nie zapomni i nie zatraci swoich umiejętności. Wprowadzenie takich zmian pomogłoby w jeszcze większej popularyzacji siatkówki w Myślenicach. Zgłosiłoby się więcej zespołów i byłaby przez to większa rywalizacja. Niewątpliwie Nasza miejscowa liga mogłaby dorównać w przyszłości innym rozgrywką okolicznych miejscowościach. Bardzo proszę o komentarze i opinie. Warto pomyśleć nad nowym regulaminem przed kolejnym sezonem.

  3 6

Dalin - siatkówka

 • 6 gru 2012

  Witam serdecznie wszystkich. Uważnie śledziłem wszystkie posty, a co za tym idzie całą tą dyskusją. Za każdym razem sprawa sprowadza się do finansów, które są od wielu lat nieodłącznym elementem sportów wszelkiego rodzaju. Klub nie ma pieniędzy bo większość wydatków idzie na spłacanie piłkarzy i ich sekcji, którzy niewątpliwie zadłużyli Dalin. Jeżeli wszyscy tak ubolewają nad tym, że sekcja siatkówki cierpi na tym to nie najlepszym rozwiązaniem byłoby odłączenie siatkówki od Dalinu i podpięcie pod inny klub Myślenicki , który ma predyspozycje na przyszłość? Wtedy łatwiej odnalazło by się sponsorzy i warunki treningowe, jak i kadrowe mogłyby być lepsze niż teraz. Nie zamierzam tutaj nikogo obrażać. Wyraziłem tylko swoje zdanie na ten temat. Pozdrawiam wszystkich sympatyków siatkówki.

  8

Tenis Ziemny w Myślenicach

 • 11 lip 2012

  Witam wszystkich. W Myślenicach są bardzo fajne korty do gry w tenisa ziemnego. Mam do panstwa pytanie: Czy jest może jakiś klub albo amatorki klub w tenisa ziemnego w Myślenicach. Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dziękuje.

  3 3