Myślenice: Protest przed sądem. Mieszkańcy przeciwko zmianom w ustawie o Sądzie Najwyższym

 • 19 lip 2017

  A kto upoważnił ciebie pisać w imieniu Myślenic? Napisz że ty "przepraszasz" ale we własnym imieniu. a nie Myślenic. Uzurpujesz sobie prawo którego nie masz jak robi twój idol Jaruś.

  37 22

Brzączowice: Dwie osoby ranne w zderzeniu samochodów

 • 28 maj 2017

  Znalazł się ekspert? Wart z takimi ocenami iść do rządu.

  2

Ile dajemy księdzu podczas wizyty duszpasterskiej? [SONDAŻ]

 • 24 sty 2017

  To dlaczego nie poszedłeś po kolędzie, bo ciebie nie widziałem.

  5 3

Pcim: Most na Suszance otwarty

 • 8 lis 2016

  I słusznie. Popieram przypominanie tego faktu. O takim "umorzeniu" należy przypominać społeczeństwu abyśmy wiedzieli na kogo oddajemy głos w wyborach. Tacy ludzie nie powinni zajmować stanowisk publicznych.

  4 14

Myślenicka prelekcja Ministra Obrony Narodowej Bogdan Klicha

 • 27 paź 2016
  OKOKI napisał/a:

  A myślałem że to Maciarewicz jest ministrem Obrony Narodowej.Albo to ja jestem nie doinformowany albo autor tych wypocin.

  Warto nauczyć się czytać tekst ze zrozumieniem.

  1

Powiat podpisuje umowę z Caritas. W Nowej Wsi powstanie ośrodek rodzinny

 • 21 paź 2016

  Zadaję publiczne pytania do Rady Powiatu:
  Czy sprawca przestępstwa Józef Tomal wobec którego umorzono postępowanie może być w dalszym ciągu starostą. Czy ten fakt był omawiany w trakcie sesji Rady.
  Czy wobec "naprawienia szkody" za publiczne pieniądze można przyjąć jako działanie co najmniej nieetyczne lub niezgodne z prawem.

  20 15

Gminy pytają: Co powinno powstać wokół zbiornika dobczyckiego? [ANKIETA]

 • 28 lip 2016

  Przecież o to chodzi aby wyrazić opinię w ankiecie, potem może referendum i tak przeleci do wyborów a potem zaczniemy od początku bo przecież będzie "nowa-stara władza" i tak samorządowcy z wyborcami będą bawić się przez następne lata. Kilkadziesiąt lat minęło a "władza" w tej sprawie nie zrobiła nic. Przepraszam "udostępniła spacer po zaporze" ale to wymagało ustawienia kilku tablic.

  30 2

Strategia Gminy: Jaki mają pomysł na Dobczyce 2022 roku?

 • 5 cze 2016

  A gdzie ta obiecana, zawarta w porozumieniu z innymi gminami wokół jeziora trasa rowerowa. Już pewnie nie jest aktualna.

  3

Harbutowice: Zabytkowa studnia doczeka się renowacji. Ma ponad 120 lat

 • 12 maj 2016

  Popieram OKOKI. Ta tak zwana "Studzienka" warta jest zainteresowania. Może ten niewątpliwy zabytek jest warty odnowienia.

  21 6

Całodobowa linia telefoniczna podczas Światowych Dni Młodzieży

 • 15 kwi 2016

  Zwracam się do "mieszkanki 1980". Dobrze byłoby aby przyszłe "odpowiadające" posty były merytoryczne a nie mówiące o jakimś leczeniu. Pan Starosta jest osobą publiczną i społeczeństwo ma prawo wiedzieć o sprawie sądowej tak bulwersującej jak molestowanie. Ja wiem że jest to niewygodny temat zarówno dla Starosty jak i jego obrońców do których niewątpliwie "mieszkankę 1980" można zaliczyć.

  32 21

Myślenice: O polityce prorodzinnej i programie 500plus z posłem Szlachetką

Dobczyce: Nowa siedziba ISPINY otwarta

 • 11 lut 2016

  "...Liczę na to, że Państwo staniecie się takim ośrodkiem opiniotwórczym dającym pewne wzory, dającym pewne przekonanie innym mieszkańcom, że może warto zastanowić się nad sprawami związanymi ze sztuką z estetyką, z ładem. Musimy stwarzać pewne wzory, pewne kanony estetyczne , popracować nad pewnymi stylami, których nam też brakuje, bo mamy w tym w naszym kraju pełną wolność, i dobrze ale z drugiej strony mamy pewien bałagan, właśnie ten stylistyczny – mówił burmistrz Paweł Machnicki."
  Czy ten burmistrz wie o czym mówi?

  4 5

Zaniesiemy za granice prawdę o RP, Nasz cel - to demokracja bez wypaczeń.

 • 17 gru 2015
  krabik napisał/a:

  Zaiste.....demokracja wg. bangsterowców od PET-ru, lewaków komuchów, POpaprańcw - to obrona "wielkich zdobyczy" (nie) rządów lat ostatnich : aborcja, różnorodność pedalsko-lesbijska, seksualizacja dzieci od przedszkola, tabletki wczesnoporonne, ustawa 1066 - o interwencji obcych sił w naszym kraju, setki afer, korupcja, nepotyzm, wasalstwo Merkelowej i Brukseli..... Ta walka to po prostu kwiczenie świń odrywanych od koryta !

  Ale najważniejszego nie wspomniałeś: "POLSKA w RUINIE". Wbij to sobie do głowy.

  9 8

Daniel Obajtek prezesem ARiMR

 • 27 lis 2015

  Jarek Sz. zadziałał i dla środowiska zrobił znakomity deal. Myślę że ta folia co ją dostarczył Obajtek dla paprykarza też zrobiła swoje.

  45 25

Jarosław Szlachetka w Sejmie. Złożył ślubowanie

 • 15 lis 2015

  Rozstawione paluchy które cokolwiek symbolizują to jest niestosowne właśnie w dniu złożenia przez posła ślubowania.. Popieram zdanie Jagienki50.

  32 22

Nauczyciele odebrali nagrody

 • 20 paź 2015

  Czy ten pan nie ma wstydu pokazywać się publicznie???

  9 43

STAROSTA JÓZEF TOMAL MA POSTAWIONE ZARZUTY PROKURATORSKIE

 • 20 lip 2015

  Do "mieszkanki 1980". Co ma rondo przy mleczarni (której dziesiątki lat już nie ma) do molestowania? Jeżeli do tego pisze kobieta, a tak mam prawo domniemywać to zastanawiam się jakie jest porównanie obrzydliwości molestowania do budowy ronda. Czyżby plany budowy ronda usprawiedliwiały molestowanie (jeżeli takowe było?). Czy straszenie że ronda przy tak zwanej mleczarni nie będzie jak nie będzie pana starosty JT. No, lekka przesada. "Bolek" ma rację pisząc o swoich wątpliwościach dotyczących zasług starosty, Ja także uważam go za zwyczajnego urzędnika i jego kompetencji.

  3 49
 • 18 lip 2015

  Cokolwiek się stało to wstyd mieć takiego starostę. Nawiązując do poprzedniego postu to ciekawe że nikt Prezydenta M. Krakowa nie posądza o takie świństwa a naszego J.T jakoś prokurator widzi w nim podejrzanego. Nie jest prawdą że wystarczy napisać do prokuratury a tam przekazują do sądu.

  9 34

Starosta stanie przed sądem

 • 14 lip 2015

  Panie Tomal to wstyd, szczególnie że podejrzenie jak napisano dotyczy molestowania jednego z najbardziej ohydnych przestępstw.

  28 46

Międzynarodowy bieg Skawiński i bieg na rolkach

 • 15 maj 2015

  Zuch dziewczyna. Dała radę.

Dobczyce: Paweł Machnicki złożył ślubowanie

 • 8 maj 2015

  Tekst informacji pisany "mało znaną polszczyzną". Język polski jest jednak dla niektórych osób dość trudny.

  2

Mistrzostwa Powiatu Myślenickiego Par Brydżowych

 • 21 sty 2015

  W brydża trzeba umieć grać. To nie jest zechcyk jak się wydaje "służbiście".

  16 11

Radni powiatowi wybrali starostę. Ponownie został nim Józef Tomal

 • 2 gru 2014

  I to nazywamy wyborami rady powiatu. Pyskówka w trakcie przeprowadzania wyborów w której prym wiedzie Tomal a potem wybierają takiego krzykacza na starostę. Takiej kompromitacji nie spodziewałem się na sesji ale jak mówił jeden z klasyków jaka rada takie wybory i taki starosta.

  51 58

Nowy starosta

 • 1 gru 2014
  Misiekk napisał/a:

  Tomal znowu został starostą
  Jak to możliwe że mniejszość znowu wygrała? :)
  Ci ludzie żadnego honoru nie mają aby tylko się dorwać do kasy.
  Po co chodzić głosować jak cała ta banda i tak się poukłada jak będzie chciała.

  Człowieku naiwny piszesz o honorze tych ludzi? Jak są politykami "pożal się Boże", pseudopolitykami to wówczas trudni mówić o honorze. Taki jak JT to nawet na woźnego w szkole nie nadaje się dlatego poszedł w politykę.

  20 41

Wybory Samorządowe 2014: Radnymi powiatowymi zostali...

 • 22 lis 2014

  Za podarowaną kiedyś folię "paprykarzowi" Kaczyński wszystko Obajtkowi wybaczy.

  3 1