Panoszący się jak smród po gaciach... Znawca wszystkiego. Najmądrzejszy z najgłupszych. Słowotok, grafomaństwo. Świr na punkcie poprawnej polszczyzny w internecie. Wojuję i biegam jak osioł za marchewką. Znam się na wszystkim, chociaż o tym nie mówię. Dużo mówię, nie znając się na niczym. Obraził się na internet, skasował konto, odpoczął, wrócił. Jest żydem, komunistą, polakiem, korwinistą, pisowcem, peowcem, kodziarzem, złomiarzem. Jest wierzący, praktykujący, mason, pedał, gej i feminista. Głupi but, intelektualna gwiazda, szowinistyczna świnia. Przykładny katolik, ateista, satanista. Murarz-tynkarz, inżynier z papierem. Bogaty bez pieniędzy, biedny z górą forsy. Sławni ludzie o Def_Ibrylatorze: "inżynier inteligentny def-ibrylator toczy kule gówna" - jasmin "Masz się za inteligenta a słoma z butów wyłazi" - krowka123 "Kup se maść na ból dupy :D :D" - Kibel z Vegi

Puk! Puk! To ja smog. Jestem coraz bliżej...

 • Def Ibrylator 24 wrz

  Ps. Specjalnie podkreślam emisję CO2 samolotów, bo problem w powietrzu istnieje i z tym się zgadzam. Ale nadal jest to mały procent problemu, który nas dotyka, jako mieszkańców Myślenic.

  2
 • Def Ibrylator 24 wrz

  W chwili obecnej, wg Flightradar jest 57 samolotów (liniowców) nad granicami Polski. Boeing 747 emituje w ciągu 24h tyle CO2 ile 250 samochodów przez rok (PRZEZ ROK). Teraz proszę porównać skalę 57, a nawet 100 samolotów będących permanentnie w powietrzu do 13,5mln mieszkań, 6 mln budynków (gospodarstw) i 28 678 678 zarejestrowanych samochodów.

  Logicznym jest, że najpierw należy zabierać się za problemy, które są najbardziej degradujące nasze zdrowie. Samoloty ? Owszem, ale w 10 lub nawet późniejszej kolejności.

  2 2

Proboszczowi nie podoba się mural z kogutem. Symbolizuje wieś, czy nawiązuje do ideologii LGBT?

 • Def Ibrylator 4 wrz

  Bardzo często się zdarza, że Ci najbardziej walczący z pewnymi cechami sami je skrycie posiadają a walka ta jest wynikiem braku akceptacji tejże cechy w sobie. Tak najczęściej (lub bardzo często) działa nasza psychika. Także pozdrawiam Proboszcza jak i statystyki mówiące o ilości ukrytych Gejów w stanie duchownym.

  2

Tomasz Suś do drifterów: Nie życzę sobie, abyście robili "kręciołki" po nocach na naszym terenie

 • Def Ibrylator 4 wrz

  Podpisałbym się rękami i nogami pod petycją, żeby dresom w golfach zafundować przyzwoite miejsce do legalnego driftu. Ostatnio jeden taki fan ortalionu prawie roztrzaskał mi w biały dzień auto na Małpim Gaju, bo podjął brawurową decyzję o zrobieniu sobie kilku kółek, z którymi nie do końca sobie poradził. W środku dość ruchliwego w tym miejscu dnia. (pomijam fakt, że 10 metrów dalej jest instalacja, z której korzystają dzieci).

  8 3

Arcybiskup Marek Jędraszewski: Pojawiają się ideologie, które w imię wolności chcą zawładnąć naszymi sercami i umysłami

 • Def Ibrylator 3 wrz

  Możemy się kłócić, możemy się sprzeczać ale nie zmieni to jednego - od wielu lat kościół idzie ku upadkowi. My młodzi jesteśmy przeciwko kościołowi a przypominam, że to my będziemy wychowywać kolejne pokolenia. Ile kościołowi zostało ? 20 lat ? 30 ? Raz na zawsze powinno odciąć się wiarę od kościoła. Kościół się nie zmieni dlatego sam na siebie podpisał cyrograf. I to najlepsza rzecz, bo upadnie bez wielkiego rozgłosu. Po prostu z roku na rok będzie coraz bardziej milkł. Pustoszał. I ludzie poczują się w końcu wolni.

  4 1

Dalsze losy Myślenic zawierzone Matce Boskiej. Msza na Rynku przyciągnęła tłumy

 • Def Ibrylator 3 wrz

  "Zawierzenia" są fajne dopóki jest fajnie. Czekam na komentarz ludzi wiary, jak woda zabierze pół Zarabia lub na ulicy dojdzie do kolejnego pobicia z prawie skutkiem śmiertelnym. Jakoś wtedy wszyscy szukają powodów takich wydarzeń w zupełnie innej przestrzeni duchowej. Jak jest dobrze - Matka Boska czuwa. Jak jest źle - "proszę nie mieszać Boga w sprawy ziemskie". Jak ksiądz ostatnio mówił, że "wielki dar mamy od Boga, że jest dzisiaj słońce i możemy się spotkać na ołtarzu zewnętrznym" to dlaczego milczy, jak wali deszczem i żabami ? Dlaczego nie powie "dzisiaj Bóg jest złośliwy i nikczemny. Musimy poczekać aż zmieni mu się humor" ? Wtedy widziałbym sens i pewną logikę w takim podejściu.

  6 1

Strajk w szkołach zawieszony. Matury odbędą się bez przeszkód. Protest wznowią we wrześniu

 • Def Ibrylator 30 kwi

  W Polsce jest około 600 000 nauczycieli. Z programu 500+ korzysta ok. 2 400 000 rodzin (co daje jakieś plus/minus 6 000 000 osób "pod wpływem 500+" nie wliczając dziadków, którzy zagłosują na PIS bo Jarek "dał na wnuka"). Już wiecie, dlaczego pieniądze poszły na 500+ a nie na nauczycieli (niepełnosprawnych, pracowników służby zdrowia, etc) ? 500+ rząd wykupił sobie prawie pewne zwycięstwo w przyszłych wyborach za jednym ruchem. A urodzeń coraz mniej. Brawo Jarek.

  8 6

Myślenice: Najwięcej zgłoszeń dotyczy ulicy Sobieskiego

 • Def Ibrylator 30 maj 2018

  Yanosik i CB radio nie zwalnia od przestrzegania prawa a policja nie ma prawa ukrywać swojej obecności. Trzeba jeździć z głową i zgodnie z przepisami - to jest podstawowe prawo. A to czy wiemy gdzie stoi policja czy nie, to już nasza sprawa. Aut jest za dużo, drogi są niedostosowane do takiego ruchu, są ogromne korki, ludzie się przez to spieszą, jest nerwowo i jeszcze lubią się na drodze typowe Janusze uruchomić. I w tym wszystkim trzeba się odnaleźć, żeby w ogóle dojechać do pracy. Jest źle i będzie coraz gorzej. Noga z gazu, bo nie ma większej różnicy, czy jedziemy po zakopiance 130 czy 90 km/h. I tak nas zatrzyma korek albo światła. Dojedziemy na miejsce w podobnym czasie.

  16 6

Myślenice: Wstawiła wodę na herbatę i zasnęła. Policjanci weszli do mieszkania przez balkon

 • Def Ibrylator 29 maj 2018

  Wyważasz drzwi. W międzyczasie sąsiadka się budzi, szybko wyłącza czajnik, gdy ty kopniakiem lądujesz z jej drzwiami w jej przedpokoju. Drzwi rozwalone, szkody pewnie na 1000-2000 zł, sąsiadka zdrowa i jedynie wody w czajniku brak. No i drzwi z futryną. Starsza kobieta będąc poniekąd poirytowana tym, że prawie się zabiła i próbując gdzieś ulotnić swoją frustrację wynikającą z zaawansowanego wieku oskarża Cię o szkody, wtargnięcie a niedajbóg napaść. Kończy się policją, aferą w bloku (i pewnie na osiedlu) i pokazywaniem palcem na ulicy.

  Wiem, że to skrajny przypadek, ale właśnie dla takich przypadków ludzie najpierw dzwonią po służby. Dzisiaj nawet ofiara potrafi być wredną jędzą.

  33 6
 • Def Ibrylator 29 maj 2018

  Ja tam kilka lat temu na kacu rano postawiłem elektryczny czajnik na kuchenkę gazową. Po 1,5 godzinie wody nie było, ale czajnika jakże i również też.

  16 5

Myślenicki Festiwal Lata 2018: Kto powinien zagrać i co zmienilibyście w tej imprezie?

 • Def Ibrylator 22 sty 2018

  Aż się zalogowałem pierwszy raz od 2 lat, żeby napisać komentarz, który i tak nic nie wniesie i nic nie zmieni.

  Jeżeli ludzie mają ciśnienie, żeby słuchać disco-polo, zapewne trzeba im będzie "oddać" jeden dzień pod ich gusta. Przyjdą, potańczą, wypiją piwsko, pojadą do domu i będą zadowoleni. I fajnie. Ale warto byłoby na drugi dzień zrobić imprezę trochę wyższych lotów. Dlaczego ? Chociażby dla tego, że Festiwal Lata jest imprezą fundowaną z naszych podatków i sam ten fakt wymaga, aby impreza była chociaż minimalnie na jakimś poziomie. Nie mówię tutaj o koncercie muzyki poważnej czy jakiejś awangardzie free-jazzowej, której nie ogarnia większość ludzi, ale o jakimś artyście, który jednak coś sobą reprezentuje. I śpiewa na żywo. Przykład ? Dikanda na festiwalu folkowym. Bawili się wszyscy. Poziom wysoki. To tylko przykład, nie mówię, żeby ich znowu spraszać, ale dlaczego nie iść w podobnym kierunku ?

  Disco-Polo ryje beret. Ja rozumiem, że czasami człowiek musi zryć sobie beret. Ciężko pracujemy, mało kto po 10 godzinach roboty ma ochotę w domu roztrząsać przy radio motyw przewodni Bohemain Rhapsody, rozumiem to. Ale miejmy na miłość boską chociaż względnie jakiś minimalny poziom i kulturę ! Mi-ni-mal-ny ! Tworzymy, jasna dupa, jakieś tam pseudo państwo, staramy się żyć w jakiejś tam pseudo-zgodzie i mamy tą kulturę jaką mamy, nie depczmy jej jeszcze bardziej za państwowe pieniądze promując disco-polo.

  Możecie już uruchamiać minusy. Całuję,

  Ja

  13 4

Pamiętacie zespół HellHaven? Myślenicka formacja wydała kolejną płytę [ODSŁUCH]

 • Def Ibrylator 8 mar 2017

  Radość życia w blues'ie ? A wiesz skąd wzięła się nazwa blues ? Sprawdź sobie proszę :)

  Ps. Proszę pociągnąć tą rozmowę dalej, bo w końcu jakaś rozmowa na poziomie o gatunkach muzycznych. Rzadko się to zdarza na Miasto-Info.

  2
 • Def Ibrylator 8 mar 2017

  Strasznie mnie interesuje, gdzie tutaj widzisz typową symbolikę metalową. Nie oceniam zespołu pod kątem muzycznym z powodu, że ich bardzo dobrze prywatnie znam i nie byłoby to obiektywne, ale to jeden z nielicznych zespołów grających cięższą muzykę, który nie dość, że odszedł od metalowego łojenia, to jeszcze pozbył się typowo metalowej symboliki poszukując formy w zupełnie innym spektrum sztuki...

  Polecam przesłuchać chociaż jeden utwór lub rzucić okiem na teledysk, który ostatnio wydali.

  2

UWAGA NA SMOG: Małopolska ogłasza alarm. W myślenickim wysoki poziom stężenia

 • Def Ibrylator 2 lut 2017

  Boli Cię, że ludzie chcą coś w końcu zrobić ? Że chcą dożyć skromnej 80 a nie w wieku 40-50 lat umrzeć na raka ?

  20 9

25 Finał WOŚP. W Myślenicach zebraliśmy rekordowe 124 140,27 zł

 • Def Ibrylator 17 sty 2017

  Bardzo dobrze, że krówka pisze takie rzeczy. Już od dawna zauważyłem pewną tendencję, że im bardziej tacy ludzie sprzeciwiają się WOŚP, tym więcej WOŚP zbiera pieniędzy. Rok temu była nagonka prawicy na WOŚP - boom ! Rekord. W tym roku ogromna nagonka prawicy i rządu - boom ! Kolejny rekord. Życzę sobie, aby w przyszłym roku prawicowcy wyszli na ulicę z transparentami, to może WOŚP przekroczy granicę 100 000 000 zł, czego z całego serca życzę !

  22 9

Mimo mrozu myśleniczanie przeszli w Orszaku Trzech Króli

 • Def Ibrylator 12 sty 2017

  A ja słyszałem, że najsłynniejszy pochodzi z San Escobar.

  1 5

Sułkowice: Zamiast Halloween postawili na korowód świętych

 • Def Ibrylator 3 lis 2016

  Ah ta radość na twarzach dzieci...

  7 2

religia jak supermarket?

 • Def Ibrylator 13 wrz 2016
  maktor napisał/a:

  Taka tam ciekawostka i komentarze z sieci:

  autor: MS (anonim) (2016-09-08 14:55)
  Co kilka miesiecy zabarwiaja sie rzeki na calym globie na kolor czerwony. Algi, zanieczyszczenia lub inne klamstwa podawane sa jako wytlumaczenie tego zjawiska. Faktem jest ze ten kolor zawsze pojawia sie w ciagu zaledwie kilku godzin i znika samoistnie a tzw. uczeni podaja nam dlaczego tak sie dzieje. Dlaczego kolor czerwony? Od Kanady po Rosje wszedzie algi i chemiczne zanieczyszczenia? Tylko sama Ziemia wie dlaczego zabarwia rzeki na ten wlasnie kolor. Czlowiek jest zbyt glupi zeby osiagnac takie super efekty. Nie w tej skali i nie na calym globie. Apokalipsa? Samo zycie na ziemi jest sama Apokalipsa. Apokalipsa to odslona, ujawnienie i tym samym wszystko powoli jest normalne jak to co dzieje sie na naszych oczych a swiat stoi na glowie. Nawet czerwony kolor rzeki nikogo juz nie dziwi bo zbyt duzo wszystkich innych prawd jest ujawniane kazdego dnia. Jestesmy zasypywani objawieniami, ujawnieniami i odslonami. Wiekszosc z nas boi sie tego wszystkiego co teraz niczym lawina walania sie z ciemnosci.

  autor: spacepol (anonim) (2013-11-03 18:43)
  Wiecie co, pomijając zabarwienia wywołane jakimś procesem chemicznym. Czy jest to spowodowane glonami czy też "płynącą biblijną krwią" ;)) to pewne jest jedno: w ciągu ostatnich wielu lat wcześniej, na taką skalę takie i podobne zjawiska nie występowały. A czy to była krew czy glony, w biblii to opisali, więc musiało się to wtedy wydarzyć. Co nastąpiło po tych "znakach" to możemy przeczytać. Czy tak samo może być teraz? Czy są to "objawy" czegoś co się zbliża?
  Nikt tego nie wie i na nic nie wpadnie. Dowiemy się sami w swoim czasie.
  Jeśli dożyjemy oczywiście.

  http://nt.interia.pl/technauka/news-rosyjska-rzeka-zmienila-kolor-na-czerwony,nId,226 ,

  Otóż nie do końca można się zgodzić. W dawniejszych czasach podobne rzeczy również się działy tylko obecnie żyjemy w erze cyfrowej. Glon w Rosji nie zdąży jeszcze do końca pierdnąć, a w USA i Europie już bombią w TV, że Rosja ma pierdzące glony. I na odwrót. Prywatne stacje, które zarabiają na oglądalności, żerują na tego typu wydarzeniach. Nie dziwmy się, że co chwilę słyszymy, że ktoś kogoś pobił, zabił, że są same wypadki i wojna. To wszystko działo się niegdyś tak samo, tylko w czasach, gdy przepływ informacji trwał kilkanaście dni, nikt nie przejmował się, że ktoś umarł czy zaginął na drugim końcu świata.

  Żyjemy w czasach, gdy informacja o śmierci najbrzydszego kota okrąża ziemię w 5-10 minut.

  Apokalipsa na ziemi trwa od momentu, kiedy powstał człowiek. Zabijamy się z dnia na dzień sami i nie potrzeba nam do tego żadnej siły wyższej. Zabijemy się sami, w podobny sposób, jak (być może) cywilizacja żyjąca przed nami, na co jest tyle samo dowodów ile negacji.

  4

Cooper Standard otworzył nową fabrykę. Będą zatrudniać

 • Def Ibrylator 2 wrz 2016

  Pięknie wykończona hala, drogie maszyny i podzespoły, trawa skoszona co do centymetra, balony, szampany, funkiel nówka kostka brukowa, ładny Pan z wąsem na bramie, drogie garnitury...

  A płaca tysiąć pińcset na rękę. A człowiek przecież ma dwie ręce. I obiema pracuje.

  91 4

Butelki, puszki, reklamówki a nawet koce i namioty. Tak imprezowicze zaśmiecają "Dalin"

 • Def Ibrylator 31 sie 2016

  Kurde, nie jestem stary, przed trzydziestką, niby mogę stwierdzić, że niedaleko mi do młodego pokolenia (albo tak chcę sądzić :) ) ale jak my kilka/kilkanaście lat temu chodziliśmy się znietrzeźwić i alkoholowo zniszczyć, idąc pod las, na ognisko, gdzie była mieszana gorzała z piwem i winem, śpiewy, krzyki i bóg wie co jeszcze... zawsze po sobie sprzątaliśmy. Nikt się nad tym nie zastanawiał, było to robione z automatu. Jedyne co mogło wkurzać to fakt, że worki ze śmieciami zostawialiśmy w śmietnikach osób prywatnych po drodze a i czasami dzwony u św. Jakuba z niewytłumaczalnych boskich powodów zaczynały dzwonić o 3 nad ranem...

  Kiedyś nawet zamiataliśmy patelnię (czyt. "czarny dach") ze szkła, żeby się przyjemniej siedziało.

  To było naturalne. Jeżeli dla dzisiejszej młodzieży sprzątanie po sobie jest nienaturalne, to co będzie z przyszłymi pokoleniami ? Nie dość, że zrobią syf, zniszczą komuś elewację, to jeszcze dadzą Ci w pysk, że się źle na nich popatrzyłeś.

  7

Wybraliście wydarzenie lata 2016

 • Def Ibrylator 31 sie 2016

  Jestem pozytywnie zaskoczony. Byłem pewny, że wygrają cebulowe festiwale, czyli Myślenicki Festiwal Lata i Dni Dobczyc.

  Miło być tak zaskoczonym pozytywnie z rana.

  22 2

Światowe Dni Młodzieży

 • Def Ibrylator 1 sie 2016

  Jak podchodzicie do słów Papieża o islamie ? O nie łączeniu go z terroryzmem, o prośbie nawiązywania stosunków, o pokoju z islamem ? Wiem, że Papież powiedział coś, z czego nie będzie zadowolone zapewne ponad 50% polskiego społeczeństwa.

  Moim zdaniem, pozycja Papieża wymaga od nas, abyśmy się spróbowali do jego słów zastosować. Jeżeli tak mówi, może jest w tym jakiś większy cel. Po jego słowach, niechętnie i bojaźliwie, ale jestem w stanie wyciągnąć rękę w stronę islamu, który również zechce sprowadzić naszą koegzystencję do twórczego dialogu.

  Lubię Franciszka za to, że nie jest populistą i nie istnieje pod ludzi, tylko dla ludzi. Mówi o rzeczach trudnych, nie owija w bawełnę.

  4 1

Obawa przed ŚDM ?

 • Def Ibrylator 1 sie 2016

  Chciałem podziękować służbom porządkowym oraz wszystkim odpowiedzialnym za organizację imprezy. Ogarnięte perfekcyjnie. Pracuję zaraz koło miejsc spotkań pielgrzymów i do pracy dojeżdżało mi się łatwiej, jak w zwykłe dni. Policja z bronią automatyczną na co drugim skrzyżowaniu również zwiększała moje poczucie bezpieczeństwa. Bez żartów.

  Nadal bolą mnie te stracone miliony złotych przez firmy, Państwo itp, itd, ale przynajmniej wszyscy żyjemy a i impreza sama w sobie ciekawa. Oglądałem prawie całą.

  14

Falszywe plotki przeciwko Ksiedzu w Rudniku! Odrazajace!

 • Def Ibrylator 28 lip 2016

  A co nas obchodzi jakiś ksiądz z jakieś małej pipidówy ?Załatwiać takie sprawy na mszy a nie na forum.

  248 41

"Dobra zmiana" PiS

 • Def Ibrylator 13 lip 2016
  maktor napisał/a:

  Szanowna Redakcjo, piszę z pozycji normalnego mieszkańca, który udziela się na tym Forum. Uczulam Redakcję na obraźliwe, mało merytoryczne wpisy, które do dyskusji nic pożytecznego nie wnoszą; niosą w sobie natomiast bardzo dużą dawkę agresji, mało szacunku do drugiej osoby. To Forum zamiast przyciągać, zaczyna po prostu odstraszać. I myślę, że to nie są tylko moje osobiste odczucia. Proszę o zwrócenie na to uwagi. Bez względu na orientację polityczną, drugiemu człowiekowi należy się szacunek. Dziękuję.

  Do wypieprzenia lista następujących użytkowników:
  *Def_Ibrylator
  *t-34
  *Krówka
  *Kibel z Vegi
  *Bono
  *Wkibic

  i wiśnia na torcie

  *Walker84.

  To w sumie można od razu forum zamknąć.

  3 1