Wypadek na moście osieczańskim. Kobieta wylądowała w Rabie

 • Piotr Kania 13 lip 2016

  Na razie wynika z tego że nie miała zapiętych pasów!!!

  24 15
 • Piotr Kania 13 lip 2016

  Kobieta wypadła przez okno, czy ki czort, o co kaman? Nie jasno napisany artykuł

  41 12

UWAGA! Zmiana organizacji ruchu na głównych ulicach

 • Piotr Kania 17 lis 2015

  Dla mnie jedna rzecz jest nie jasna dlaczego drogowcy zrobili linie przerywaną przy stacji ORLEN dla jadących od wiaduktu i skręcających w prawo w strone Dekady?
  Wprowadza to w błąd bo w takiej sytuacji powinienem ustąpić pierwszeństwa pojazdowi który z jakiegos powodu znajduje sie ( opuszcza) skrzyżowanie, a co za tym idzie pojazdowi, który wymusił na mnie pierwszeństwo przejazdu, a to ja jade drogą z pierwszeństwem.
  A bardzo często spotkałem sie tam z taką sytuacją gdzie Busiarze jadąc od szpitalnej (z mostku) w strone Dekady wymuszali tak pierwszeństwo!!!
  Wg mnie jest to do poprawki!

  2

NOWE STREFY PARKOWANIA: Za postój przy ul. Jordana zapłacimy 2 zl

 • Piotr Kania 28 sty 2015

  To ja czekam na wprowadzenie komunikacji miejskiej ...
  A ceny drożej niż w Krakowie!

Krzyszkowice: Wpadła w poślizg na Zakopiance. Cudem uniknęła kraksy [WIDEO]

 • Piotr Kania 14 paź 2014

  z tego co widze to Bęczarka, a nie Krzyszkowice...

  i jedna uwaga jesli ta miła Pani prowadziła by z telefonem przy uchu nie skończyło by sie to tak pięknie jak na załączonym "obrazku".
  Zwłaszcza że po wykonanym manewrze od razu mówiła do 2 osoby, a nie szukała telefonu :)

  5 1
 • Piotr Kania 13 paź 2014

  .... kto mial glosniki to slyszal ze to kobieta jechała wiec i kobiety potrafia zapier...ć :)
  Brawo dla Pani za wyjście z opresji!!

  17 13

Rondo gotowe. Jak oceniacie jego wykonanie?

 • Piotr Kania 19 gru 2013

  Ktoś nie do końca przemyślał to rondo.
  To co piszecie, że można przez to rondo przejechać bardzo szybko - potwierdzam i zgadzam się z tym w zupełności. Nie jestem chyba na tyle odważny zwłaszcza w mieście i ze względu na bezpieczeństwo innych by tego spróbować ale 100km/h jest realną prędkością, która można by było pokonać odcinek z dolnego przedmieścia w stronę rynku.
  Są dwie opcje które załatwiły by tak naprawdę sprawę bezpieczeństwa na tym rondzie podczas jego wykonywania.
  1. gdyby środek ronda (środkową wysepkę) wciągnąć głębiej w ul. Słoneczną - spowodowało by to konieczność zwolnienia oraz uniemożliwiło przejazd prosto w stronę rynku.
  2. druga opcja poniekąd mogła by być powiązana z 1 opcja , a chodziło by o to, by wykonać wymuszony najazd przed rondem od prawej do lewej strony wjeżdżając na rondo.

  Druga opcja jest o tyle lepsza, że mogła by być teraz wykonana - kwestia przestawienia kostki itd.
  Taka jest moja opinia i szkoda, że ktoś kompetentny nie przyłożył się do sprawy.

  Na pewno to rondo ułatwi ruch byle nie kosztem bezpieczeństwa.

I Runda Pucharu Off-Road: Samochody tonęły w błocie [WIDEO]

 • Piotr Kania 2 kwi 2013
  Vivaldi napisał/a:

  dwuznaczniki, niedopowiedzenia, fałszywa uprzejmość ... ja z tej strony znam MSM, ale w tym wypadku widzę to inaczej, ponieważ było napisane :

  "Zamierzamy poprzez zbiórkę dobrowolnych datków do puszek (...) w ten sposób wspomóc Rodziców Nikodema (...).
  Sędziowie oraz osoby funkcyjne (...) należne wynagrodzenia również przekażą do puszek."

  nikt nic nie wspomniał o wpisowym a trzeba sobie uzmysłowić , że wpisowe z założenia powinno być dochodem operacyjnym stowarzyszenia. Bez pieniędzy operacyjnych żadna impreza nie ruszyłaby z miejsca. Z wpisowego pokrywa się m.in wynagrodzenia sędziów więc i ta część trafiła tym razem do Nikodema. Reszta wpisowego zazwyczaj trafia do kasy na kolejne czynności operacyjne następnej imprezy. Bez tej nazwijmy to "płynności" nie będzie kolejnej imprezy być może dla kolejnego potrzebującego.
  Coś chyba pomyliliście między datkiem, dobrowolną zbiórką, dobrowolnym przekazaniem a normalnymi pieniędzmi operacyjnymi stowarzyszenia/firmy, które winny pozostać w kasie.
  Dym powstał pewnie z niezrozumienia, nadinterpretacji lub niedopowiedzenia lub zamydlania i mało klarownego przedstawienia ....ale jak wspomniałem wcześniej, nic nowego w MSM --> coś się zrobi, coś się powie, jakoś się ślizgnie i odbębni sukces, niemniej tym razem wg.mnie słusznie zatrzymali resztę wpisowego (choć kiedyś rozliczali nas z nie swojego - jakżeż historia koło zatoczyła i jak teraz samopoczucie Panie Prezesie ???).

  akumulator44 napisał/a:

  Chciałbym poruszyć dość konkretną sprawę i liczę na wasze poparcie :) czy ktoś z moto sportu może mi wyjaśnić dlaczego nie chcą przekazać kwoty 2600 zł zebranej za wpisowe od kierowców na małego Nikodema ????? Przecież przedstawiciele zapewniali nas że przekażą swoje honorarium :( Panowie zimny kubeł wody na głowę........ oby wasze dzieci kiedyś nie zachorowały tak poważnie......... bo to straszne co pieniążki z wami robią!!!!!!!!!!!!

  Panowie zapraszam pod link: http://mmotosport.pl/?p=2665
  Tutaj informacja na ten temat!!

  1