Badania w ciąży

 • 11 paź 2014

  Karta pierwszy raz wyrabiana jest bezpłatnie, jak zgubisz to za kolejną już płacisz. Ja robiłam w 2012 r. koszt około 250 z tego co pamiętam ale badania robiłam bez toksoplazmozy bo mam antyciała i nie musiałam robić.

 • 2 cze 2014

  Osobiście wszystkie badania w ciąży i nie tylko wykonywałam w Diagnostyce w dawnej Telefonice obecnie Certus. Zawsze byłam zadowolona :) Najważniejsze, że posiadajac kartę stałego klienta wyniki masz dostępne również na internecie, co bardzo mi ułatwiało sprawę bo moje wyniki otrzymywał również mój ginekolog i nie musiałam jeździć po wyniki.

  2 3

ginekolog -jakiego polecacie?

 • 10 cze 2014

  Ja osobiście polecam dr Chęcińskiego, prowadziłam u niego całą ciążę, gdy trafiłam do szpitala z zagrożeniem wcześniejszym porodem codziennie był u mnie i sprawdzał jak wyniki i jak tylko zapytałam o cokolwiek chętnie odpowiadał. Niestety jak miałam poród był na urlopie, ale później spotykając mnie czy w szpitalu czy na ulicy chętnie rozmawiał pytając się jak mały. Widziałam też jego stosunek do innych pacjentek i też był ok.

  26 9
 • 16 maj 2013

  Nie wiem jakoś nigdy na wizycie nie było szybko, nie mówiąc już że na USG genetycznym byliśmy godzinę, bo na każde pytanie spokojnie odpowiadał. Ale każdy ma prawo wybrać swojego lekarza i mieć opinie na jego temat :)

  7 1
 • 15 maj 2013

  Witam serdecznie. Ja obecnie prowadzę ciążę u dr Chęcińskiego i jestem bardzo zadowolona. Cena za wizytę niska, godziny ustalane tak aby jak najkrócej czekać w kolejce, usg najnowsze przy okazji zawsze można podpatrzeć 3D i 4D. Jeżeli coś się dzieje to pan doktor otwiera po godzinach gabinet i nigdy nie odmawia. Co mnie pozytywnie zdziwiło gdy dzwonisz i pan dr nie odbierze to na pewno jak tylko będzie mógł to do Ciebie oddzwoni. Ogólnie dla mnie prowadzenie i traktowanie pacjenta super - niejeden lekarz mógłby się wiele nauczyć :)

  5 8
 • 29 maj 2009

  Witam chętnie się wypowiem w sprawie ginekologów w Myślenicach, przez całą ciąże chodziłam do dr Dziewońskiej (jedyne odstraszające to długie czekanie teraz umawiane są pacjentki na godzine) sympatyczna lekarka pomocna i odpowiada na każde pytanie, w szpitalu poznałam dr. Dudka i mogę go polecić kto chce rodzić w Myślenicach w szpitalu. Każda pacjentka jest zauważona, o swoje się najbardziej oczywiście martwi, przychodzi na kazde wezwanie i sms :) I rewelacyjnie robi cesarki. NIe wypowiadam się na temat dr Kocota i Konopki bo dla mnie to inna bajka, każdy z nich mi podpadł w swojej pracy i nie mam do nich zaufania. Pozdrawiam :)

  9 19

Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

 • 10 cze 2014

  Jeden podkład na łóżko dają, ale warto mieć swoje na zmianę :) Na sale porodową warto mieć wodę bo się przydaje i dużo siły :) Po potrzebne dla ciebie szczególnie wkładki laktacyjne i podpaski poporodowe, oczywiście wszystko co używasz - czytaj kosmetyki. Dla dziecka pampersy i chusteczki nawilżane a na wyjście ubranka i oczywiście fotelik.

  3 1
 • 17 lut 2014

  Ja urodziłam w sierpniu trzeba było mieć pampersy i chusteczki nawilżane. Ubranka tylko na wyjście. Jeżeli chodzi o położną to z tego co słyszałam nie można mieć swojej przy porodzie, ja miałam akurat na dyżurze Panią Halinkę i nie wyobrażam sobie porodu bez niej. :)

  4
 • 7 lip 2011

  Witam. Moje dziecko dziś 3,5 latek jako maleństwo tylko tolerowało butelki ze smoczkami AVENT jeżeli natomiast chodzi o smoczki to tylko NUK i bądź tu mądry. Jeżeli chodzi o moje koleżanki to ich dzieci tylko tolerowały NUK. Każde dziecko lubi inne smoczki , musisz sama wypróbować i się przekonasz najważniejsze muszą być odpowiednie do wieku.

  1 1

chirurg dziecięcy

 • 7 lip 2011

  Wczoraj podcinaliśmy wędzidełko naszemu synkowi, mały był dzielny a o lekarzu mogę napisać same superlatywy. Świetny lekarz z ekstra podejściem do dzieci, mały cały czas się śmiał i nawet nie wiedział kiedy nie miał już krótkiego języka. Jeżeli ktoś się jeszcze waha czy wybrać się do pana doktora to uważam że może iść śmiało.

  14 3

Pediatrzy w Myślenicach - pyta przyszła mama...

 • 17 kwi 2010

  Ja nie mieszkam w Myślenicach tylko w Sułkowicach, niestety z moim synkiem jak miał 6 tygodni trafiłam do szpitala w Myślenichach, o tym fakcie niestety nie mogę się pozytywnie wypowiedzieć ale spotkałam tam jedną fajną lekarkę dr Murzyn i naprawdę już nie jeden raz nas wyleczyła i zawsze rafiła z diagnozą. Zawsze do 15 jest w szpitalu i nie ma problemu jak coś siędzieje można zawsze przyjechać ona zobaczy dziecko, oprócz tego przyjmuje prywatnie w domu ale do nas przyjechała do domu i wzieła tyle samo pieniędzy. Naprawdę polecam z całym sercem.

  6 2

Okulista/leczenie wzroku dzieci i dorosłych

 • 10 kwi 2010

  Właśnie dużo dobrego słyszałam o dr Wójciku i właśnie do niego sięwybierzemy. Ale zastanowiło mnie że przyjmuje też na NFZ i tu pytanie czy ktoś wie jakie długie są terminy na Kase Chorych??

  13 4
 • 6 kwi 2010

  Szukam w myślenicach dobrego okulisty dla dziecka, chłopczyk ma 2 lata. Czy ktoś czasem korzystał i ma jakieś opinie. Pozdrawiam

  6

LUMPEKSY, CIUCHOLANDY W MYŚLENICACH ?

 • 3 kwi 2010

  Niestety nie mogę się wypowiedzieć na temat taniej odzieży w Myślenicach. My jeździmy do Krakowa do BIGI, to duża hala na Ruczaju wielkości 100 m2. Tam jeździmy raz na jakiś czas i naprawdę można wiele fajnych i tanich rzeczy znaleść. Szczególnie jak ktoś ma dzieci. Jeżeli chodzi natomiast o osoby które na allegro sprzedają rzeczy to moja znajoma sprzedaje rzeczy używane właśnie które znajduje w lumpeksach i naprawdę na tym można nieźle zarobić jak się znajdzie jakieś perełki, które kupisz za 10 zł a sprzedasz za 100...tylko czasami trzeba się naszukać. Więc życzę miłych zakupów i radosnych świąt :)

  3

USG Myślenice

 • 28 sty 2010

  Chyba nie wróciła, bo o ile wiem to nie jestem AniaD, kimkolwiek ona jest.

 • 27 sty 2010

  A kogo możecie polecić, tylko żeby było USG od ręki ...

  2
 • 27 sty 2010

  Potrzebuje od ręki zrobić prywatnie USG wiem że robi prywatnie dr Tokaj i tu moje pytanie czy nie orientuje się ktoś z was od której do której doktor przyjmuje prywatnie w domu u siebie. Niestety zgubiłam kartkę właśnie z godzinami przyjęć... Dziękuje i pozdrawiam :)

  4

Szkoła rodzenia w Myślenicach

 • 29 maj 2009

  Hmmm wiem że lewatywy nie robia obowiązkowo jak chcesz to ci zrobią pytają sie o zgodę. Jak jesteś podgolona lub masz krótkie włosy to nie gola, chyba że powiesz że nie chcesz to też wbrew tobie togo nie robią.

 • 29 maj 2009

  Szkoła rodzenia działaLa jeszcze niedawno, jeżeli chodzi natomiast o poród masz wybór czy rodzisz rodzinnie w osobnym pokoju czy na sali ogólnej, której boksy oddzielone są ściankami działowymi. Powiem wam że rodziłam ponad rok temu w Myślenicach, poród trudny i zakończony cesarką wspominam całkiem oki. Nie mogę mieć wogóle zastrzeżeń do personelu i pielęgniarek na oddziale połóżniczym. Oczywiście różne są dni ale jak coś się dzieje zawsze pomocne i uśmiechnięte nawet w środku nocy. Wiem bo spędziłam tam 6 dni. Jeżeli chodzi o lekarzy to zależy na jaki dyżur się trafi, jedni są lepsi inni gorsi jednak i tak najlepiej mieć lekarza prowadzącego ze szpitala.

  1

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

 • 29 maj 2009

  Witam tym razem jestem już zalogowana :) Dziękuje za informacje odnośnie dentystów. Ostatecznie los i ząb tak chciał, że dentysty szukałam na szybkiego i to popołudniu. Trafiłam do Orto-dentu szybko i sprawnie choć wyrywanie nie było łatwe. Później niestety dopadł mnie pech i zapalenie nie z winy dentysty i trafiłam na dyżur całodobowy do Krakowa ul. Zacisze i choć chodzi tu o dentystów w Myślenichach mogę wam powiedzieć jedno wreszcie znalazłam dentystkę z powołaniem i dla pacjentów. Jest to oczywiście prywatna jednostka więc i trzeba płacić. Ale naprawde super :) Wczoraj mój mąż wyrywał tam zęba mądrosci zabieg po znieczuleniu trwał 5 minut a dziś dziąsło wygląda super.:)

  2 5