Brak ciepłej wody na osiedlu

 • 4 lis 2013

  Mam pytanie czy ktoś wie co jest powodem braku ciepłej wody w kranach?

  1 3

Dziurawienie i cerowanie dostępu. Problem kładki nad Bysinką powraca

 • 27 paź 2013

  Dziwny pomysł z zamykaniem czegoś, co wybudowano dla dobra ogólu za publiczne pieniądze. Zamiast zamykać można przenieść konstrukcje w inne miejsce gdzie takie rozwiązanie byłoby użyteczne np na wysokości ul. Ogrodowej

  11 4

TELEWIZJA KABLOWA

 • 1 wrz 2013
  seba napisał/a:

  Jest w blokach na osiedlu : )

  Jaka?

  2 1

Myślenice: Syndyk złożył wniosek o wygaszenie licencji PKS

 • 28 sie 2013
  naslu napisał/a:

  a ja jem frytki i popijam colą, powiem wam że nawet dobre

  twój poziom prostactwa bije wszelkie rekordy

  11 2

Jakie książki czytacie i co polecacie ?

 • 22 sie 2013

  Polecam miłośnikom kryminałów - Fabrykantka aniołków - Camilli Lackberg.

  3

Straz miejska sulkowice

 • 8 lip 2013
  pnikonion napisał/a:

  idz do urzędu miasta i złóż skargę a się nie wyżalaj . Nie od dzisiaj wiadomo ze straz wiejska jest niepotrzebna

  Gdyby zrobił, tak jak sugerujesz to zapewne wszystko rozbiloby się po kościach. Natomoast teraz wszystko jest transparentne i nawet jeśli nikt nie zostanie ukarany, to przynajmniej ludzie zobaczą jak wygląda władza w ich mieście.

  17 1

SOLARIUM W MYŚLENICACH

 • 22 cze 2013

  Solarium jest passe, teraz tylko naturalna opalenizna jest sexy

  9 5

Żmije

 • 22 cze 2013

  Słyszałem, że w Szwecji gdzie jest naprawdę bardzo dużo tych gadów, ludzie opsypują sobie wokół posesji trutkę na szczury. W Polsce, aż takiego problemu ze żmijami nie ma, więcej ludzi umiera od ukąszenie osy niż żmiji.

  2

ŚCIEŻKA ROWEROWA - rowerzyści na trasie biegowej

 • 22 cze 2013

  Problem nie w tym, że ktoś chce sobie po tej ścieżce pospacerować, lecz w tym iż niektórzy spacerowicze nie ustępują pierwszeństwa rowerzystom. Myśle, że pomogłoby poziome oznaczenie ścieżek, ponieważ oznaczenie pionowe jest punktowe i nie rzuca się w oczy.
  Drugim problemem jest brak koszy na śmieci, a jak wszyscy dobrze wiemy zdecydowana większość naszego społeczeństwa nie ma problemu z wyrzucaniem śmieci gdzie popadnie.

  9 1

Czy w Myślenicach jest miejsce na kolejną galerię handlową?

 • 31 maj 2013

  Bliskość Zakopianki jest dużą szansą na frekwencję dla takiego obiektu, pod warunkiem, iż będzie bezpośredni zjazd i odpowiednio duży parking. W przeciwnym wypadku na samych mieszkańcach taka galeria niewiele zarobi, a co za tym idzie nie znajdzie atrakcyjnych najemców.

  14 2

Rolki w Myślenicach

 • 31 maj 2013
  muza napisał/a:

  w dni świąteczne ścieżka rowerowo- biegowa w godzinach tzn szczytu to kpina, mamuśki z dzieciakami, z wózkami i całe rodziny spacerujące i jeszcze będą pouczać rowerzystów to jest kultura przez malutkie k

  Zgadzam się, mamy społeczeństwo niewyedukowane, ignorują wszelkie informacje dotyczące przeznaczenia i funkcji pewnych obiektów. Lezą jak stado baranów całą szerokością ścieżki i jeszcze zwracają uwagę ze zdziwieniem w glosie, ze ktoś ma czelność tu jeździć na rowerze.

  10 1

NAZIEMNA TELEWIZJA CYFROWA

 • 20 maj 2013

  Dzisiaj przeskanowałem i mam 3 MUX'y wtym o dziwo TVP info Katowice. Antena pokojowa bez zasilania

  3

Andrzej Urbański: Wodę można pić prosto z kranu

 • 15 maj 2013

  Hmm... oczywiscie kazdy ma prawo do narzekania, tylko czy przez to że sobie ponarzekasz, czujesz się lepiej? Bo według mnie, tylko powoduje wzrost frustracji. Co do azbestowych rur, to nie są one szkodliwe dla zdrowia. Azbest jest niebezpieczny w postaci pyłu.
  Ja jestem zadowolony, z tego faktu, iż w końcu mądrze zostały zagospodarowane środki unijne w naszej gminie. Po serii kretyńskich i zupełnie noepotrzebnych inwestycji, typu strzelnica, biblioteka, w końcu powstało coś na co ludzie czekali od bardzo dawna. Minusem tej inwestycji jest wygląd budynków technicznych i koniecznie trzeba tam posadzić las ;)

  12 2

Dzień Ziemi: Harcerze sprzątali brzegi Raby, a tam taśmy po zawodach, pralki, a nawet telewizor

 • 6 maj 2013

  Powinno być więcej tego typu akcji, lecz organizowanych przez miasto, bardziej społecznych, angażujących jak najwięcej ludzi. Myślę, że takie projekty są ważne, nie tylko z ekologicznego punktu widzenia, ale przede wszystkim są ważne w swerze edukacyjnej.

  5 2

Smoleńsk - zamach czy katastrofa?

 • 10 kwi 2013

  A ja mam do was, "smoleńskich ekspertów lotniczych", jedno pytanie - ilu z was wie dlaczego samolot lata?

  5 44

NOWA STACJA PALIW W MC

 • 3 kwi 2013

  BP albo Orlen, ale to ma mniejsze znaczenie - i tak będzie drożej niż w Krakowie

  13

Dolne Przedmieście: Powstanie ścieżka rowerowo-biegowa, chodnik i wodociągi

 • 2 kwi 2013

  Świetna informacja- już nie mogę się doczekać :)

  1

Urząd skarbowy zwrot podatku za 2012r

 • 22 mar 2013
  basiek napisał/a:

  a do mnie jeszcze nie przyszło

  widocznie coś przeskrobałaś ;)

  6
 • 22 mar 2013

  Ja rozliczyłem się elektronicznie 8.03 i wczoraj otrzymałem zwrot

  3 1

Brak WODY!!!!

 • 16 mar 2013
  Hexe napisał/a:

  Mhmh ciekawe, czyli jeśli ktoś nie posiada telefonu komórkowego to nie nie ma prawa do informacji???? Zastanawia mnie według jakiego prawa to jest ustalone? i jeszcze jedno: "już o 14:50 dostałam powiadomienie z systemu" jak się ma to do zapisu w regulaminie który zakład wodociągów sam sobie ustanowił mówię o 3-dniowym uprzedzeniu o planowanej przerwie. Mózg mam i używam. Nie lubię jak się ludzi nie szanuje i traktuje byle jak.

  To się nazywa szukanie problemu na siłę - czyli narodowa cecha polaków.
  W swoim drugim poscie tego tematu - Hexe ubolewa nad brakiem informacji o awariach na www. Gdy dowiedzial się o serwisie sms, znalazł kolejny problem - brak telefonu. RĘCE OPADAJĄ

  6 5

Myślenice: Antysemickie napisy na murach cmentarza żydowskiego

 • 15 mar 2013

  Też mi się to rzuciło na oczy w pierwszym momencie. Niestety takie mamy czasy - nie ma świętości. Jedynym rozwiązaniem jest powszechny monitoring.

  14 6

Gdzie tanio i szybko można rozliczyć pit?

 • 5 mar 2013

  Ludzie jak możecie tracić pieniądze na usługi, których nie potrzebujecie. W internecie jest mnóstwo darmowych programów ułatwiających, a w zasadzie samo rozliczających PIT. Są banalnie proste, prowadzą nas krok po kroku przez cały formularz. Myślę, że nawet 8 letnie dziecko by sobie poradzilo.

  9 2

Serwis rowerowy!

 • 3 mar 2013

  Witam
  Chciałbym odświeżyć temat w związku ze zbliżającą się wiosną.
  Chce oddać rower na full serwis i nie chce przy tym przepłacić.
  Kogo w Myślenicach polecacie?

  1

Inauguracja klubu Gazety Polskiej: Antoni Macierewicz w Myślenicach

 • 19 lut 2013

  Mógł jeszcze zostawić na pamiątkę relikwie z tupolewa i zasadzić brzozę. Totalny ciemnogród, aź wstyd mieszkać w tym mieście.

  14 15

Powiat myślenicki: Bez pracy co 7 mieszkaniec. Stopa bezrobocia 14,1%

 • 11 lut 2013

  Gospodarka rynkowa oparta jest na wzajemnej wspolzaleznosci podmiotów działających na wspólnym rynku. Wydawać by się mogło, iż to prosta zasada. Spada konsumpcja powodem tego jest m.in. brak pracy lub obawa utraty zatrudnienia. Brak popytu na dobra i usługi skutkuje ograniczeniem zamówień u dostawców i producentów. W wyniku czego wszyscy szukają oszczędności, w takich sytuacjach koszty pracy najłatwiej zredukować poprzez zwolnienia. I tu koło się zamyka, spadek zatrudnienia to spadek konsumpcji...itd.
  Czy jest szansa na wyjście z tego impasu? Wątpię... pracuję w bardzo dużej korporacji i tak źle to jeszcze nie było. Nie dziwcie się wzrostom cen w sklepach, to nie tylko efekt rosnącej inflacji. Firmy wskutek spadku obrotów próbują ratować się wzrostem marż, to normalny mechanizm.

  11