Cracovia Maraton 2014: Tomasz Matoga na 34 miejscu

 • 22 maj 2014

  Dla Twojej informacji, większa część trasy maratonu miała się pierwotnie odbyć po bulwarach wiślanych, które jednak ze względu na wylanie Wisły podczas fali powodziowej, zostały zamknięte, w wyniku czego trasa została ostatecznie zmieniona.

  4 1

Otwarcie drogi Borzęta - Gorzków - Wieliczka

 • 3 lis 2013

  A czy przecinał może BYŁY senator Bisztyga?

  5 4

Gangsta

 • 29 sie 2013

  Czy zagadka ma jakiś związek z segregacją śmieci?

  8 1

Głogoczów: Policja znalazła kierowcę, który uszkodził wiadukt. Zahaczył o niego przewożoną koparką

 • 9 mar 2013

  Jak już masz kolego tyle pytań, to pozwól że powiadomię Cię, iż znak "?" na klawiaturze uzyskuje się trzymając "shift" i jednocześnie wciskając "/".

  6 7

Myślenice: Mężczyzna odmówił wizyty księdza. Z bronią zabarykadował się w domu

 • 23 sty 2013

  Zaraz, zaraz. Czyli gość po prostu nie chciał przyjąć księdza, sąsiadom coś dziadziu pobredził, zamknął się we własnym domu, pod chatę zajechał mu oddział antyterrorystów i wywlekli go na badania psychiatryczne za posiadanie wiatrówki i nieprzyjęcie księdza?

  W tym kraju nic mnie nie zaskoczy...

  63 15

PARKINGI W MYŚLENICACH

 • 12 sty 2013

  No to masz problem człowieku, bo to prywatny parking zarządcy Galerii Dekada, i to jego sprawa czy woli udostępnić go klientom galerii, pracownikom Tesco, czy pasażerom busów. Niektórzy to chyba jeszcze mentalnie w komunie zostali i nie pojmują wolności, własności prywatnej i kapitalizmu. Jeśli Cię to denerwuje, to rób zakupy gdzie indziej, a nie żal się na forum.

  3 6

Rondo Śródmieście: Otwarcie w sobotę. UWAGA - wraca stara organizacja ruchu

 • 6 gru 2012

  Panie mirekm, błaźnisz się Pan z każdym kolejnym komentarzem. Najpierw uparcie bronisz swoich wymyślonych przepisów, a jak Ci na tacy podają przepisy to nagle wymyślasz, że o Myślenice Ci chodziło. Co z tego że wszystkie ronda w Myślenicach mają przy wjeździe "ustąp pierwszeństwa"? Pojedziesz gdzieś poza Myślenice i już może być inaczej. Fakt, że najczęściej występują takie właśnie ronda, ale jazda na pamięć jest zgubna, trzeba patrzeć na znaki, bo przejedziesz bezkolizyjnie 1000 razy po rondzie, a tu nagle trafisz na takie bez znaku A-7 i stłuczka gotowa.

  Niedowiarkom polecam krakowskie rondo przy M1 pod Praktikerem ;)

  12 5