Stacja narciarska Myślenice góra Chełm

 • 25 gru 2012

  Jakie warunki na stoku?

  3
 • 19 gru 2012

  A może tak przestaniecie się kłócić i napisze ktoś jakie warunki na stoku :)

  3 1

GASTRONOMIA OPINIE - pizzerie, puby, kawiarnie, restauracje, kebaby, bary

 • 26 lis 2012
  gumiś napisał/a:

  ... Bo nie ukrywajmy że w miieście to była najlepsza knajpa. Jeszcze zatęsknicie .

  Haha

  14 5
 • 25 paź 2012

  A nie "dyskoteka"?

  1
 • 24 paź 2012

  Co tam słychać w naszych myślenickich knajpkach?

  2
 • 3 maj 2011

  Cafe Nina też otwarta. Nie ma dań obiadowych, ale sałatki, tarty, zakąski, kanapki na ciepło itp są i da się tym dobrze pojeść ;)

  1

Ul. Kazimierza Wielkiego: Słowacki kierowca przebił się pod wiaduktem

 • 26 wrz 2012

  Nie podnieśli mostu, ale przy ostatnim remoncie obniżyli drogę, więc tragedii nie rób. Kierowca nie patrzył na znaki i już.

  6 4

Drukarnia - gdzie i co wydrukować?

 • 20 lip 2012

  Wszystkie konkretniejsze informacje udzielam w prywatnej wiadomości

  6
 • 18 lip 2012

  Cześć,
  szukam godnej polecenia drukarni z niewygórowaną ceną, która specjalizuje się w mniejszych wydrukach typu ulotki i wizytówki. Możecie coś podpowiedzieć?

  3 8

Jestem głodna...skąd dobre jedzonko zamówić???

 • 17 lis 2011

  Kati. z tym 10 zł za dobra kawę to trochę przesadziłaś.. Zwykła rozpuszczalna Tchibo kosztuje chyba koło 30 zł, nie wspominając o cenie profesjonalnego ekspresu do kawy :)

  3 2
 • 26 kwi 2011

  Sałatka Grecka z fetą w Cafe Nina ;)

PKS Myślenice: Od 1 lipca odwołuje wszystkie kursy lokalne

 • 22 cze 2011

  Skoro pks nie chce już wozić ludzi, myślicie, że nie zainteresowałyby się tym inne spółki? Typu Szwagropol czy Voyager... Tak samo mogliby jeździć u nas jak i w Sączu, Krakowie, Zakopanem itd.

  8

Pizzeria w myślenicach

 • 20 cze 2011

  Sabaka, Lisia łapka to jest właśnie u Lisa, a na przeciwko da grasso jest Dziupla z najpyszniejszymi zapiekankami i cheeseburgerami.

  2 1
 • 7 cze 2011

  Różowa pizzeria ?:) Moim zdaniem zbyt fajny i duży lokal jak na pizzerię.

  2 3

"Ksiądz" J.J

 • 20 maj 2011

  Szanowna Alino Przedział. Skąd wiesz, czy nie byłam ostatni raz do spowiedzi w zeszłym miesiącu? Poza tym kwestia mojej wiary czy kogokolwiek z mojej rodziny nie powinna Cię obchodzić. Ten wątek został założony, aby przestrzec innych przed tym panem i dowiedzieć się, kto jeszcze padł jego ofiarą.

 • 19 maj 2011

  [quote=gość: Stefanek]Oczywiście prostactwo tu prezentowane jest przerażające. Racje ma Alina. Ja osobiście również nie lubię księdza JJ jak i nie znosiłem KG obydwóm to wygarnąłem w kancelarii jak chcieli mnie "spuścić po linie" . Na to konto chodzę na Zarabie do Św.Franciszka i z zemsty nie wpuszczam organisty i kościelnego z opłatkami :-). Jeżeli juz nie znajdę sensownego wykrętu to jestem na kolędzie a jak się uda to sama żona z dziećmi bo księdza przyjąć trzeba. JJ faktycznie jest grubiański i niekompetentny ale to tylko człowiek "jak się ma jaja" to trzeba mu to wygarnąć a nie tu się popisywać "bohaterstwem".[/quote]

  Może najwyższa pora zjednoczyć się, coś z tym zrobić i wysłać zbiorowe pismo do kurii z prośbą o usunięcie tego pana.

 • 19 maj 2011

  [quote=gość: Alina Przedział]Hohoho, ile tutaj chojraków, a posługują się tylko inicjałami. Popieram przedmówcę - takie sprawy powinno się omówić w kancelarii z proboszczem lub wspomnianym ks. Janem. Ja go bardzo szanuję, umie wstrząsnąć. Ale jeżeli ktoś nadal tkwi na etapie dziecka idącego do Pierwszej Komunii, może się wystraszyć. Nie podobają Wam się księża w kościele w Rynku? To chodźcie do innego jeżeli naprawdę Wam na tym zależy.[/quote]

  Gdyby to ode mnie zależało, imię i nazwisko tego pana było by napisane w całości. Jeżeli chodzi o moje nazwisko- bardzo proszę- Pilch. I mam nadzieję, że ten pan mnie "dobrze" i na długo zapamięta.
  Poza tym jesteś kolejną osobą, która nie wysiliła się do przeczytania poprzednich postów, zrób to, a potem komentuj.

 • 19 maj 2011

  [quote=nomad] Ale ludzie, konkrety ! Co powiedział. Obrażonym można się czuć choćby za to, że ktoś powie "Krzywo się uczesałeś". Póki co to zwykłe bicie piany z waszej strony. Zero konkretów. [/quote]

  Konkrety masz wypisywane od początku tej dyskusji. Może łaskawie zerkniesz na poprzednią stronę i poczytasz?

  [quote=gość: aall] większość komentarzy pokazuje, że w Myśelnicach mieszkają ludzie bardzo poważni, jedno zdanie rozkładające na tysiące elementów, infantylizm, zero poczucia humoru a przede wszystkim dystansu do siebie i do innych, żenada!!! może ktoś zrozumie o co mi chodzi;) [/quote]

  W momencie śmierci kogoś bliskiego, naprawdę trzeba mieć wielką wyobraźnię, żeby sobie żartować.

  [quote=gość: lol] Nie ubliżając nikomu , w cale się nie dziwię że mamy taką władzę w Myślenicach , to o Nas świadczy kogo wybieramy, i przykład księdza ktoś palnął głupotę i wałkujecie to przez kilka już dni. Ja muszę stwierdzić że nigdy z Nim nie miałem problemu wręcz jest dla mnie wzorem do naśladowania , chyba że jestem normalny człowiekiem według zasad. [/quote]

  Mówimy o księżach, na których wybór nie mamy wpływu. Zastanów się o czym piszesz. Natomiast, jako parafianie, powinniśmy mieć szansę decydowania o tym, kto ma reprezentować naszą parafię.

  1
 • 19 maj 2011

  [quote=gość: Michal] Ja również zostałem obrażony przez tego pana. Z tego co widzę jakakolwiek interwencja u proboszcza mija się z celem. Może jakieś pismo do kurii opisujące jego zachowanie pomoże ? Jak sądzicie? [/quote]

  Jestem tego samego zdania. Nie sądzę, że proboszcz coś zrobi w tym temacie. Chętnie się z Tobą spotkam i z całą przyjemnością podpiszemy się pod pismem.

 • 17 maj 2011

  [quote=sh_ma] Co myślicie że coś to zmieni na lepsze, że się tu poużalacie??
  Umówcie się i idźcie go w końcu opieprzyć w realu!
  jeżeli to prawda co piszecie.
  Oczywiście kulturalnie i na osobności. [/quote]

  Wyobraź sobie, że na następny dzień byliśmy u tego pana, który śmiał się nam prosto w oczy i zamknął drzwi przed nosem. W dodatku miał prowadzić pogrzeb naszej bliskiej osoby, do czego na szczęście nie doszło.

  [quote=taki_gość] Ewentualnie wybierzcie się ze skargą do Proboszcza. Tu już dosyć piany poleciało. [/quote]

  U proboszcza też byliśmy.

  5
 • 16 maj 2011

  Nie będę tutaj pisać jego wszystkich słów, jakie skierował w stronę naszej siódemki. Jednak niektórych rzeczy nie można nie napisać. Jak można powiedzieć do 13 letniej dziewczynki "po co żeś tu przyszła", w dodatku na głos, gdzie słyszeli wszyscy wokół, jak można zwymyślać kogoś od głupków, mówić komuś, że jest pusty? Jak można powiedzieć do 20 letniej dziewczyny, że niedługo umrze i nie trafi do nieba?
  Z całym szacunkiem, ale jeśli jesteś jedną z tych osób, które bronią tego pana- nie masz prawa obrażać kogoś, kto napisał o "księdzu" J w złym świetle. Wyraź swoją opinię, ale nie krytykuj. Gdyby nas taka sytuacja nie spotkała nigdy nie zaczęłabym tego tematu. Jednak wielokrotnie słyszałam, że potraktował tak też innych.

  11
 • 16 maj 2011

  Ten "ksiądz" jest w kościele w rynku. Ma jasno brązowe włosy, z grzywką na bok i charakterystyczną dziurkę w brodzie. Podczas spowiedzi patrzy się prosto w oczy.

  7 8
 • 16 maj 2011

  [quote=małcinkowa] czy to chodzi o ta spowiedź przed pogrzebem?? [/quote]
  Tak, o spowiedź przed pogrzebem.

  6 9
 • 15 maj 2011

  Dokładnie.

  8 19
 • 15 maj 2011

  Czy ktoś z Was miał do czynienia z tym pseudo księdzem ? Proszę podzielić się ze mną swoimi wrażeniami po spotkaniu z tym panem. Mnie i 8 innych osób z mojej rodziny (w tym samym czasie) spotkało mnóstwo nieprzyjemności z jego strony. Zostaliśmy obrażeni i zmieszani z błotem podczas spowiedzi.

  14 28