Myślenice. Kierowca busa potrącił psa? Policja weryfikuje zgłoszenie i przegląda nagrania z monitoringu

 • 11 sty

  Mało tego znam prywatnie całą masę policjantów, patrz jaki ze mnie fałszywiec... Zdemaskowałeś mnie 🤦🤦

  2 5
 • 10 sty

  Policja odesłała mnie z informacją że mam czekać na telefon to co weryfikuja?

  15 6

Tydzień do wyborów. Tak oceniacie szanse kandydatów „ziemi myślenickiej” na zdobycie mandatu poselskiego

 • 7 paź 2023

  Na Pana trzeba mieć pieniądze wygląd i kulturę, tu brakuje conajmniej dwóch tych rzeczy.... I nie chodzi mi o pieniądze bo te ma napewno 🤷

  10 4

Myślenice. Radny prowadzi działalność gospodarczą na mieniu gminnym. Czy powinien stracić mandat?

 • 21 mar 2023

  Może się okaże że Panowie Szlachetka i Suder mają gdzieś halę do wynajęcia poza gminą i jak tam się Orliki przeniosą to sprawa ucichnie, kto wie?.

  12 3

Płatne strefy parkowania i parkometry zamiast parkingowych. Dzisiaj radni podejmą decyzję

 • 25 mar 2019

  Jeszcze co do Kis and Ride sugerowanego przed szkołą nr 1, słychać opcję że na kilkanaście minut można będzie parkować to kilkanaście minut ludzie będą dzieci całować? To nie pary nie mogące się rozstać i całujące się z języczkiem, Całuj i Jedź czyli powinno to trwać 1-2 minuty, tak właśnie funkcjonuje to przed szkołą nr 2, mamusie i tatusiowie zostawiają na 15 minut auto i odprowadzają dzieci, z tym że przed godziną 8 te kilkanaście minut uniemożliwia swobodne wysadzenie dziecka i dzieci nadal wysiadają z zatrzymujących się na drodze samochodów. Nie można zrozumieć że jak chcesz odprowadzić dziecko to wjedź na parking na terenie szkoły i zostaw zatoczkę dla tych którzy chcą się zatrzymać, wysadzić i odjechać??

 • 25 mar 2019

  Zwiększanie opłat w centrum ma sens jeśli będzie alternatywny darmowy parking na obrzeżach, wtedy nie chcesz chodzić płacisz - nie chcesz płacić to spacerujesz.
  Plac targowy usunięto z Traugutta żeby było gdzie parkować a jak narazie to 2/3 wiecznie czymś zagospodarowane a na Sobieskiego powyżej ronda tyle aut że jak ktoś byle jak stanie nie przy krawężniku to ciężko się minąć samochodom.

  2

Strajk nauczycieli: Większość pracowników szkół "za". Te placówki będą protestować

 • 22 mar 2019

  Prawda jest taka że na podwyżkę zasługuje 70 może 80% nauczycieli, reszta to ludzie z dyplomem którzy nie bardzo posiadają wiedzę albo nie potrafią jej przekazać.

  54 16

Myślenice: Prezes MZWiK rezygnuje ze stanowiska

 • 15 lis 2018

  Ciekawe czy MZWiK będzie teraz jeździć swoimi autami czy nadal wypożyczać?

  32 5

Myślenice: Policjanci mieli pomagać sutenerom. Są zatrzymania

 • 31 paź 2018

  Faktycznie, zwłaszcza że wszędzie piszą że w sprawie z 2016roku...

  17 3
 • 30 paź 2018

  "zorganizowanej grupie przestępczej" ???????????????? gangster z Węglówki jeżdżący Audi w leasingu, mający bilon w kieszeni. W sumie z Pilotem i z Mitanami miał kontakty, to powiązania grube...

  58 22

Zmiana proboszcza w parafii Krzczonów

 • 12 cze 2018
  UnaVeglia napisał/a:

  PO1. Człowieczku... Nie wiesz nic o BOGU więc się nie odzywaj[...]

  PO2. Ja nigdy nie udzielam się na forum...bo nie lubię kłamać... A tu zostaje (niestety) wszystko-co napisze...wiec jeśli coś pisze to tylko wtedy KIEDY wiem, że nikomu(ani sobie) nie zrobię krzywdy "słowem(obmawianie, OBRAŻANIE, kłamanie itd) ...
  [...]

  Ty tak na poważnie?? Albo nie rozumiesz tego co piszesz, albo nie znasz słowa obłuda.

  UnaVeglia napisał/a:

  [...]
  A z drugiej strony nie wydaje mi się żebyś był z innej parafii, ponieważ za bardzo się tu udzielasz...za bardzo się kłócisz... Poprostu powinieneś być obiektywny - a tego nie widzę, nie słyszę... Więcccc....???

  Więc jak? Robimy spotkanie zapoznawcze? Bo chyba nie macie się czego wstydzić i chcecie sprawdzić czy jesteśmy tym za kogo się podajemy.

  61 36
 • 10 cze 2018
  zofia0 napisał/a:

  Cudzysłów użyłeś ponieważ napisałeś to gwarą (krzczonowską zresztą) ale po "nie traktuj dosłownie słowa pisanego" powinieneś użyć kropki. Wiem że twoje horyzonty sięgają bardzo daleko może nawet dalej niż Pcim ale co ja tam mogę o tym wiedzieć, głupia gęś że wsi, tej nie mentalnej Panie Miodek(obiecuje że to przed snem ostatni mój komentarz) idę spać do stodoły na siano.....

  To już nie jest wiara, to jest FANATYZM. Każdego kto ma inne zdanie niż Ty uważasz za swoją opozycję, z tym że podejrzewam że większość z forum nie będzie widziała problemu pokazać swoją twarz na dowód że jesteśmy zupełnie obcy a nie z waszej społeczności. Pytanie "zofio0" czy wy "obrońcy wiary" również...

  133 38
 • 6 cze 2018

  Jak się wieś będzie edukować to dajcie znać bo zrobiłem błąd w słowie "pousuwanych" więc też potrzebuję lekcji ortografii :( :( :(

  40 38
 • 6 cze 2018
  UnaVeglia napisał/a:

  PS:NAPRAWDĘ trzeba być gł...m, żeby myśleć, że NA FORUM JEST prawie 1000 OSÓB...

  Po 3. Do sąsiednich parafii to WY JEZDZICIE (już o tym pisałam wyżej)... bo reszta parafian uczęszcza tu na każde nabożeństwa i Mszę Swięte ... WIĘC PROROCTWA ZOSTAW BOGU i zajmij się : dziecmi/pilnuj męża/idź do pracy jak ci się nudzi /ucz się
  KIMKOLWIEK JESTEŚ DAJ SOBIE SPOKÓJ BO TYLKO SIĘ "BŁAŹNISZ"

  Po 4. DATKI na tacy NIE SPADŁY A WZROSŁY I W KASIĘ PARAFIALNEJ JEST KWOTA (...) kilkunastoTYSIECZNA i jak dotąd...swietnie sobie bez was radzimy...

  Muszę Cię rozczarować, wy z Krzczonowa nie macie wyłączności na pisanie na forum, zaszokuje Cię zapewne ale w innych miejscach powiatu Myślenickiego również mamy Internet i to troszkę dłużej niż wy.

  U nas też jest ksiądz przez którego ludzie jeżdżą po okolicznych parafiach bo wypraszał ludzi z dziećmi z kościoła i sądził zmarłych jeszcze przed pochówkiem, więc problem jest w ludziach czy w człowieku który minął się z powołaniem???

  Co do kwestii finansowych to wy jesteście wspólnotą kościelną czy sektą bo w sektach stawia się na materializm.

  Konto usunięte napisał/a:

  Nigdzie nie widze we wpisie tego kogos,co konto ma juz usuniente zeby pisal cos o 8 klasach podstawowki..Czytaj zatem uwaznie i potem zabieraj glos.A to jest racja,jesli nie jestes z naszej parafii,to po co wtykasz nos w nie swoje sprawy????Jezeli jak twierdzisz jestes ponadto???Jednak babska ciekawosc i wscibskosc nie dala ci spokoju i wziela gore..hehehe. Pilnuj swojego podworka,i nie wcinaj sie w nie swoje sprawy!!!!!
  Ps teraz co drugi wpis to osoba nie z naszej parafii,dziwne???

  A co w tym dziwnego że co drugi wpis nie z parafii? Forum miasto-info to miejsce publiczne i każdy ma prawo pisać takie są uroki równouprawnienia, to po pierwsze. Po drugie widzę że wśród zwolenników księdza też analfabeci, a podstawówkę wytykacie reszcie. Sporo kont pousówanych czyli rozumiem że Ci ludzie stwierdzili że nie mieli racji, nie zależnie od tego w którym obozie byli...

  I popieram że pisanie o ludziach którzy lokalnie są rozpoznawalni jest sku........twem. A jak jesteś kozak to opisz w tym rebusie siebie, ale do tego trzeba mieć cohones :) :) :)

  83 45

Myślenice: Najwięcej zgłoszeń dotyczy ulicy Sobieskiego

 • 30 maj 2018
  służbista napisał/a:

  [...]nie reagują z własnej inicjatywy na żadne wykroczenia drogowe czy porządkowe. Jak to jest możliwe panowie komendanci, gdzie są ich przełożeni, jak są policjanci rozliczani z zadań i.t.d..

  Jak jakiś czas temu kleili mandaty na mieście to był płacz że swoich karają, fakt że na poparkowane byle gdzie auta (ul. Kościuszki wyłączone z ruchu powierzchnie z wymalowanymi liniami, przystanek pod carrefourem) mogli by zwracać uwagę.

  17 4

Myślenice: Kiedy przechodził przez pasy wjechał w niego kierowca dostawczaka

 • 22 kwi 2018

  Kolejnym przykładem są przeniesione pasy koło Carrefoura, po pierwsze wyjeżdżając z mostu na Bysince lub od Zarabia mamy przez chwilę zasłonięty widok przez słupek w samochodzie i kilka razy już zdarzyło mi się że raźno wchodzący gdzieś z boku pieszy schował się za nim i potem trzeba gwałtownie hamować bo przejście jest za blisko skrzyżowania, druga sprawa to zlikwidowane przejście kawałek dalej po którym ludzie dalej spacerują, bo przechodzeniem tego nazwać nie można. Masa kierowców nadal zatrzymuje się tam gwałtownie żeby przepuścić pieszych narażając tym jadących z tyłu i tym samym pieszych.

  15 2

Sułkowice: Zajechali mu drogę. Kopali i bili 19-letniego kierowcę - potem świadka zdarzenia

 • 14 mar 2018
  Rutger napisał/a:

  Gdyby była zalegalizowana broń palna tacy bandyci chcąc atakować innych już by się zastanowili czy aby ich potencjalna ofiara nie wypali do nich z broni.
  Posiadanie broni palnej powinno być zalegalizowane.
  Każdy powinien posiadać broń palną, żeby móc się bronić przed bandytami!

  Master plan... gorzej że oni też mogli by mieć broń i ofiara mogła by już nie mieć czasu sięgnąć po swoją...
  Poza tym trochę ponosi fantazja z tymi bandytami, no ale jaki kraj, tacy bandyci... ????

  15 32

KONTROWERSJE: Przez remont Słonecznej zamiera handel? Wicestarosta sprawdza i publikuje film [WIDEO]

 • 17 paź 2017

  Ogólnie do samego remontu nic nie mam, ale niech Pan Starosta powtórzy ten manewr koło 8 rano, najlepiej próbując wyjechać ze Żwirki i Wigury, ludzie jeżdżą jak po pastwisku, brak minimum dobrej woli żeby chociaż co piąty ogarniał sytuację w koło siebie a nie tylko przed swoją maską i wypuścił jedno auto z mostu, jak już trafi się ktoś kumaty to i tak pięciu następnych zmieni pas na lewy i nie da się wyjechać, to niestety urok skierowania całego ruchu do centrum gdzie i tak w niektórych godzinach ten ruch był spory. Tu większość rzeczy jest od d.py strony robionych, o infrastrukturze drogowej pasowało pomyśleć przed galeriami.
  Co do handlu to jak busy ze Słowackiego wyganiali to nikt nie płakał że tam się ludziom handel urwie, albo teraz jak wsadzili tam przystanek z którego nie ma nic poza wiecznym śmietniskiem. Nie wspominając o pasach przy samym skrzyżowaniu...

  38 2

Ten problem sygnalizujecie od lat. Czy policja z nowym komendantem zrobi porządek z parkowaniem?

 • 5 kwi 2017

  Jaki Ty mądry jesteś parkuj 200 metrów od domu to pogadamy jak długo bedzie Ci się podobało.

  1 3
 • 24 mar 2017

  Zróbcie parkingi a potem róbcie porządki, mieszkam koło szpitala i jak wracam do domu to nie mam gdzie zaparkować w promieniu dwóch ulic. Nowy komendant to chce pokazać że jest kozak ale to nie tędy droga Panie Podinspektorze...

  111 13

Budowa wiaduktu Polanka - Myślenice

 • 26 wrz 2016

  Orientuje się ktoś może co to za przebudowa powyżej na światłach koło Marimexu?

  1

Myślenice: Urzędnicy pytają co zmienilibyście w mieście [ANKIETA]

 • 26 sie 2016

  Napewno też usunął bym ten zegar odliczający do ŚDM bo już niedługo będzie miesiąc po, a on dalej straszy...

  19 5
 • 26 sie 2016

  mysleniczanka Wszystko na TAK poza busem do Świątnik a nie Świątników. NIe wiem czy zdajesz sobie sprawę jaką inwestycją jest duża dyskoteka nie mówiąc już o tak wielkiej jak Energy...

  3 8

Myślenice: Wiadukt na Zakopiance w połowie rozebrany

 • 26 cze 2016

  Remont ma potrwać 14miesięcy, tylko czemu musi zachaczyć o dwoje wakacji, czyli okres o wzmożonym natężeniu ruchu. Poza tym samochody omijające korki paraliżują miasto i chaotyczną jazdą wynikającą z nieznajomości drogi powodują zagrożenie w tym i tak dzikim mieście...

  13 4

Myślenice: Ograniczenia na Zakopiance. Prace przy wiadukcie stają się faktem

 • 30 maj 2016

  Myślę że te wjazdy i wyjazdy zaplanował ktoś zza biurka i ruch wakacyjny mocno zweryfikuje te plany. Oby się tylko nic nikomu nie stało...

  22 7