www.facebook.com/CritzFanpage

Strażnica OSP na zarabiu

 • Kamil Szymoniak 28 paź 2016

  Jeżeli chodzi o OSP Bulina, bo sam jestem w tej jednostce, to mamy Forda Transita zakupionego z własnych pieniędzy, które sami uzbieraliśmy pomiędzy strażakami, którego sami musieliśmy wyremontować, oraz przemalować na barwy strażackie. Co do Stara, którego mamy z przekazania od OSP Droginia (Star 200) to nie mamy więcej żadnych nowych samochodów pożarniczych, więc bardzo prosiłbym o nie pisanie nieprawdy, a przejeżdżając koło jakiegokolwiek OSP to sobie stań i popatrz co sami strażacy robią, bo ile zrobi firma to zrobi (ale wcześniej trzeba bardzo dużo starań żeby ktoś pomógł tej jednostce, a to nie jest tak, że pieniądze same przychodzą, dużo też musieliśmy dać od siebie), ale to tak naprawdę są podstawowe rzeczy, resztę robimy my sami, czy to wykończenia czy cokolwiek. Nasze chłopaki i dziewczyny, chociaż mają rodziny i inne zajęcia i problemy to przychodzą i pomagają. Weź się zapisz do jednostki i zobacz co to znaczy, jak potrafisz tylko mądrować i składać wnioski do prokuratury.

  34 4

Myślenicki Festiwal Lata 2013

 • Kamil Szymoniak 26 lip 2013

  Raczej to pierwsze, ale idzie to ścierpieć :) Gorzej będzie na brzegach raby, tam zawsze okupują to miejsce ludzie mający na celu się tylko i wyłącznie nawalić.

  66 234

Myślenice: Była krowa w "maluchu",a teraz bydło wozimy w...

 • Kamil Szymoniak 14 lip 2013

  Z głodnym się nie najesz, a z głupim nie nagadasz. ;)

  38 2
 • Kamil Szymoniak 13 lip 2013

  Wychodzi z tego tyle, że im mniejsze auto, tym bardziej pojemne :)

  44 4

Wiśniowa: Okradł strażaków. Okazało się, że w domu ma plantację konopi

 • Kamil Szymoniak 18 cze 2013

  Pomyślałby kto ;) Ukradł sprzęt, który kiedyś mógłby jemu i wielu innym ludziom ocalić życie. Żenada.

  49 6

Snajper w Myślenicach: Grupa ASG Hunters planuje odwet [WIDEO]

 • Kamil Szymoniak 17 cze 2013

  Montaż naprawdę na wysokim poziomie, ale scenariusz trochę kuleje :) Rola niektórych aktorów też pozostawia dużo do życzenia :) Tak czy siak na wielki plus! :)

  8 31

Jawornik: W tym roku ruszy budowa kładki dla pieszych

 • Kamil Szymoniak 29 kwi 2013

  eofen : ciesz się, że powstanie taka a nie inna ;) Wszędzie narzekanie... Gdyby wybudowali normalną kładkę, zaoszczędzonych pieniędzy z niej i tak byś nie zobaczył, więc jaki to ma sens? ;) Przynajmniej nie będzie tak ponuro :)

  18 15

Znaleźliście już siebie i swój dom w Google Street View?

 • Kamil Szymoniak 23 kwi 2013

  Gusta i guściki "paulinko" ;) to, że jedno podoba się Tobie to nie znaczy, że ma się innym podobać, poza tym google street view nie służy do wyszukiwania "stylu" chyba, że jest to warsztat stolarski. Czytając wnikliwie Twoje komentarze jestem pewien w 100 %, iż Twoje jakże bujne owłosienie jest już zjedzone od utleniacza.. ;) Sorry za offtop.

  69 8

Pijemy na potęgę: Więcej niż w Myślenicach piją tylko w Zakopanem

 • Kamil Szymoniak 23 mar 2013

  Gdyż Myślenice przyjeżdżają notorycznie do Zakopca.. ;)

  100 13

Klub/bar w rynku = niebezpiecznie w centrum

 • Kamil Szymoniak 15 lis 2012

  Ehh :) Czytajcie uważnie... Klub a bar to jest wielka różnica... W lokalu muzyka grała na takim poziomie, że każdy mógł się swobodnie porozumiewać, więc nie wiem jak komukolwiek mogło cokolwiek przeszkadzać.. Pijani? ;) Mało takich po nocach w Myślenicach? Byłem tam i wiem, że nikt się nie bił ani nic, wszystko pełna kultura. Co do karetki, to jeden uczestnik po prostu dostał PADACZKI, więc nie dziwcie się, że karetka była potrzebna a zbiegowisko gapiów po prostu przeniosło się na postój taksówek. Jeżeli dalej tak będziecie reagować na cokolwiek nowe w Myślenicach, to nigdy tu niczego nie będzie dla ludzi, którzy po prostu chcą spokojnie usiąść, porozmawiać i odpocząć w weekend... Niestety na razie nie ma tam palarni, więc ludzie na "papieroska" muszę wychodzić na zewnątrz, ale gdy ja tam wychodziłem, to ludzie byli bardzo spokojni, nie hałasowali i rozmawiali z normalnym poziomem głośności, a po "dymku" wracali do środka, bo po co będą tam stać jak zimno. :) Rozumiem, że pewne wrzaski mogły zakłócać ciszę, jaka panuje u was w mieszkaniach nieopodal postoju taksówek, niestety wydarzyło się to przez tą akcję "padaczkową" i niektórzy ludzie byli bardziej przejęci ratowaniem człowieka, niż zwracaniem uwagi na głośniejszy ton rozmów (normalne następstwo sytuacji stresowej), a co do zakłócania ciszy nocnej, czy wam to się nigdy nie zdarzało? ;) Przemyślcie to :) w następny weekend dołożymy wszelkich starań, byście mogli spać spokojnie :) Pozdrawiam.

  12 1

Myślenicki Festiwal Lata 2013: Kto powinien wystąpić?

 • Kamil Szymoniak 15 lis 2012

  Trochę nie wiąże się to jedno z drugim :) Nie mówię, że to zła opcja, ale niektórzy ludzie po prostu mają gdzieś, kto będzie grał na Festiwalu. :) a o to chodzi, że Ci którzy podejmą się tej roli, pójdą z tymi ankietami do tych osób, którzy będą na pewno na tej imprezie i będą pewni co do wyboru gwiazdy na sobotę i niedzielę, :)

  15

Medialny dyrektor: Jeden dzień z życia Jerzego Cachla [WIDEO]

 • Kamil Szymoniak 30 wrz 2012

  Nie wszystko złoto co się świeci ;)

  9 4

Rallysprint Myślenice o Puchar Burmistrza Miasta

 • Kamil Szymoniak 22 wrz 2012

  No właśnie, napiszą tylko ile wpisowe, ale gdzie to już nie napiszą.. jeżeli w Myślenicach to są dwie opcje : albo niżej biedronki przy cooperze, albo na parking przy kortach tenisowych na zarabiu. Ale jeżeli odcinek ma 1,5 km to raczej będzie on właśnie w pobliżu "Orła" ;)

  3 2

duchy...:)

 • Kamil Szymoniak 31 lip 2012

  Znam dużo takich opowieści (naprawdę się wydarzyły), ale jeżeli chodzi o takie miejsca, w których się coś dzieje to trzeba popytać ludzi starszych, oni najlepiej wiedzą gdzie to i owo się dzieje ;)

  11 1
 • Kamil Szymoniak 30 lip 2012

  W Dobczycach koło Skrzynki jest jeden taki dom ;) Z opowieści wiem, że w nocy, gdy chcesz włączyć kamerę w telefonie, czy cokolwiek, to obraz zaczyna siarczyć, że nic nie widać i dzieją się różne nieciekawe rzeczy ;) Ale nie wiem, bo tam nie byłem i wolę tego jednak nie sprawdzać :)

  10 2

Myślenicki Festiwal Lata 2012 oczami mieszkańców: SONDA i koncert Happysad [WIDEO]

 • Kamil Szymoniak 30 lip 2012

  A myślałem, że jednak zobaczę swoją buzię na tej sondzie :D Szkoda, że wrzuciliście parę "małomównych i wywyższających" się komentarzy ;) Tak czy siak impreza warta świeczki :)

  14 23

Wypoczynek w okolicy

 • Kamil Szymoniak 30 lip 2012

  Jeżeli chodzi o wodę, to polecam jezioro Czorsztyńskie :) Ewentualnie zapraszam pod Gubałówkę http://www.gubalowka.net.pl/ naprawdę świetnie tam jest, a ceny naprawdę są tanie ;)

Myślenicki Festiwal Lata 2012: W sobotę zagrał Happysad

 • Kamil Szymoniak 30 lip 2012

  Pogoda udała się naprawdę mega! :) Tylko szkoda, że "puszkowe" nie było w ogóle chłodzone ;) Nie wiem na co im te chłodnie były :)) Ogólnie naprawdę to wszystko wyszło znakomicie :) Więcej takich imprez w Myślenicach! :)

  7 5

Polanka: Dzikie wysypisko śmieci. Straż miejska kontroluje posesje

 • Kamil Szymoniak 30 mar 2012

  Nie pierwsze i nie ostatnie takie wysypisko w Polance.

  18 3

Zawody narciarskie o puchar burmistrza miasta i gminy Myślenice

 • Kamil Szymoniak 26 lut 2012

  Tak tak :D z pewnością na takim śniegu :D

  1

Myślenice: Sprzeciw czy żart? Rondo im. Koziołka Matołka

 • Kamil Szymoniak 5 gru 2011

  Jak oni nazwą to rondo takim imieniem jakim mieli, to ja się stąd wyprowadzam...

  5 3

Do starostwa wpłynęły wnioski od 20 przewoźników

 • Kamil Szymoniak 12 sie 2011

  Chciałbym wspomnieć, że w planach była jeszcze inna "galeria" ładny dwupiętrowy budynek o wiele lepszy niż ten, który mamy teraz. Koźmiński tłukł się z innymi o te działki długie czasy - przypominam galeria już miała stać 2 lata temu, a nie wybudowano jej tylko i wyłącznie przez spory. Poza tym tak jak już wcześniej wspomniałem, że te 2 złote to tylko chwilowo za wjazd na dworzec, a po jakimś roku skoczy do wspaniałych 12 złotych... Nic dziwnego, że busiarze nie chcą wjeżdżać na dworzec, bo gdyby to zrobili to byliby wszyscy uziemieni i większość z nich musiałoby porzucić swoją pracę po jakimś czasie. A co najlepsze MO na siłę nie chce, żeby busy wjeżdżały na plac kongregacji, chociaż on tam nie powinien mieć nic do gadania, bo to nie jego działka! Busiarze stali na placu przy słowackiego i było dobrze, ale jak komuś się chce $ to niestety ale są zgryzy i tyle. Coś mi się wydaje, że już w niedługim czasie na rynku przed gminą będzie piękne zebranie z transparentami :)

  16 4

Maciej Ostrowski: Wierzę, że wspólnie uda się rozwiązać ten problem

 • Kamil Szymoniak 29 lip 2011

  Taaak wjazd na PKS 2 zł? :) Oczywiście może i tak ale po max pół roku zmienią umowę i wklepią 10 zł za wjazd :) Jeżeli w umowie będzie wzmianka, iż opłata za wjazd na teren dworca nie ulegnie zmianie to myślę, że każdy "busiarz" by się zgodził :) Szwagropol też chciał wjeżdżać na Myślenicki dworzec ale jeszcze za czasów starego dworca. Powiedzieli 18 zł za wjazd na teren PKS! Więc między innymi dlatego możecie się cieszyć, że autobusy na Zakopane kursują tak rzadko.

  Pozdrawiam ;-)

  21 8

PKS Myślenice: Od 1 lipca odwołuje wszystkie kursy lokalne

 • Kamil Szymoniak 28 cze 2011

  Żałosna polityka PKS Myślenice - jak ludzie zobaczą, że nie ma kursów lokalnych to będą mieli w d*pie całe "Nie dla przenosin na dworzec PKS" i sami będą się musieli zgodzić bo nie obsłużą wszystkich linii...

Zarabie: Trwa odbudowa, Dni Myślenic coraz bliżej

 • Kamil Szymoniak 9 cze 2011

  [quote=gość: aaabbbyyy] Critz napisał/a: Przynajmniej teraz nie będzie się asfalt kleił do butów jak to było parę wiosen temu, nie będzie trzeba siadać na ławeczkach malowanych x razy.
  Parę postów wyżej mamm40 pisze:
  "alejka w parku została odbudowana za kasę z MSWiA więc urząd miasta nic w nią nie zainwestował. Odradzam chodzenie po niej w czasie upałów bo można obcasy stracić asfalt bowiem jest tak kiepski a piękne ławeczki nagrzane słońcem potrafią fajnie poparzyć metalowymi obramowaniami"
  enjoy [/quote]

  Ten nowy asfalt zapewne będzie się bardziej się kleił niż ten stary... z tego co pamiętam stary asfalt był jak jedna wielka breja. ;) No ale najlepiej to tylko narzekać :) ważne, że COKOLWIEK jest nie ważne za kogo kasę ale jest.

  1 4