Głośno wokół dostawcy worków na śmieci w gminie Myślenice. Wybór firmy może zastanawiać?

 • KRZYSZTOF TRYSTUŁA 10 maj 2021

  Ja się też dopisze, worki słabe nie do związania ,rozwalają się przy wiązaniu, stare były,były dużo lepsze.

  43 10

Tomasz Sawski komendantem komisariatu

 • KRZYSZTOF TRYSTUŁA 10 maj 2019

  Panie Tomaszu gratulacje.

  12 17

Gdzie można okleić samochód?

 • KRZYSZTOF TRYSTUŁA 1 mar 2016

  Najlepszy do oklejenia i do reklamy jest firma pana Tomka Sudra firma DŻOJAN firma znajduje się w Łekach z korzeniami z MYŚLENIC . SĄ GIGANCI. POZDRAWIAM WSZYSTKICH.

  5 2

Tenis stołowy: Kuba Masłowski wraca do Małopolski

 • KRZYSZTOF TRYSTUŁA 16 paź 2013

  KUBA BRAWO JESTEŚ GOŚĆ TRZYMAJ TAK DALEJ ?????????

  30

Wymiana okien, porównanie firm i ofert

 • KRZYSZTOF TRYSTUŁA 2 sie 2012

  LEK JAK MOŻESZ TO NAPISZ GDZIE TO POSTARAMY SIE COŚ POPRAWIĆ BO MA BYĆ DOBRZE ,BO JAK TRZEBA TO ZARAZ SERWISANT (bo od tego jest ) POJEDZIE DO PAŃSTWA ......

  32 29

Jestem głodna...skąd dobre jedzonko zamówić???

 • KRZYSZTOF TRYSTUŁA 2 lip 2012

  JA MAM BARDZO NIE MIŁE WSPOMNIENIA JEST TO KOŁO CPN NAD MIASTEM PO PRAWEJ STRONIE NIE PAMIĘTAM JAK SIĘ NAZYWA TEN BAR, BO PANI SZEFOWA JEST BEZNADZIEJNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. ZAMÓWIŁEM 6-RAZY SCHAB Z ZIEMN. I IIIIIIIIIIII PANI KTÓRA TO SPRZEDAWAŁA TO POWIEDZIAŁA ŻE SURÓWKI GRATIS DO TAKIEJ ILOŚĆI , I W PORZĄDKU POSZŁA DWÓJKA DZIECI PO DWIE SURÓWKI A TU WYSZŁA SZEFOWA (A DZIECI SOBIE WZIĘŁY PO DWA MAŁE OGÓRECZKI ) I MÓWI ŻE LIMIT WYCZERPANY TO JA SIĘ PYTAM CZEMU MI PANI MÓWI SURÓWKI GRATIS. JA CHCIAŁEM ZAPŁACIĆ PRZY ZAMÓWIENIU ALE PANI NIE CHCIAŁA MI POLICZYĆ. DLATEGO ICH NIE POLECAM BO ROBIĄ Z KLIENTÓW DEBILI, NATOMIAST POLECAM RESTAURACJE W WĘDZĄCE BAR DUO-BIS JEST TANIO I PYSZNIE I NIKT CI NIE MÓWI ŻE MASZ A CI NIE DADZĄ .

  14 20

Myślenice: Rondo im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Dzisiaj odsłonięcie pomnika

 • KRZYSZTOF TRYSTUŁA 18 cze 2012

  I GOŚĆIU MASZ RACJE BO TAK JEST JAK PROSTY CHŁOP CHCE COŚ ZAŁATWIĆ TO NIE MA TAKICH SZANS TU TERMINY , A JAK JÓŻ KTOŚ COŚ MA, TO MU SIE SAME DRZWI DO URZĘDU OTWIERAJĄ NIESTETY TAK CHYBA MUŚI BYĆ .

  13 3
 • KRZYSZTOF TRYSTUŁA 18 cze 2012

  NO TO JAK TO JEST POMNIK STOI NIKT NIE WIE ILE JEST PRZEPŁACONY I CZY NIE MÓGŁ BYĆ TANIEJ , GDZIE JEST ZAPYTANIE MIESZKAŃCÓW CZY NA COŚ INNEGO NIE ZABRAKNIE IDĄ CIĘŻKIE CZASY ALE ONI MAJĄ, I IM CHLEBA NIE ZABRAKNIE , A TAKI CHŁOP ZE WSI NIEWIE JAK KONIEC Z KOŃCEM ZWIĄZAĆ I MA BYĆ . BYŁEM NA OTWARCIU TRWAŁO TO JAKIEŚ 30-MIN. I PO WSZYSTKIM PYTAM CZEMU NIE BYŁO ROZMOWY O TYM KTO PONIUSŁ KOSZTA , ALBO KTO ZAPŁACI BO UNIA TEGO NIEDA , LUDZI GARSTKA BO PONIEDZIAŁEK GODZ. 14,00 A CHYBA ŻE KOMUŚ UDAŁO SIĘ TRAFIĆ ,WIĘCEJ BYŁO STRAŻY, POLICJI A GOŚĆIE PRZYPADKOWO ZATRZYMANI PRZEZ POLICJANTÓW JAK MA SIEDZIEĆ W SAMOCHODZIE TO WYSZEDŁ I PATRZYŁ NA TO WSZYSTKO NA TĄ CEREMONIE Z NASZYCH PIENIĘDZY BO JAK MYŚLIĆIE KTO ZAPŁACI ???????????????????????????????????

  7 8

TENIS STOŁOWY: Kuba Masłowski w I lidze

 • KRZYSZTOF TRYSTUŁA 2 cze 2012

  KUBA JESTEŚ ŚWIETNY I TAK TRZYMAJ BO TATA JEST WIELKI WĘDKARZ, ALE TAK MA BYĆ COŚ TRZEBA LUBIĆ,POZDRAWIAM KRZYSIEK . on nie umie grać gra jak baba TO JAK ZWYKLE PISZĄ CI CO CI ZAZDROSZCZĄ JESZCZE RAZ TRZYMAJ SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  11 1

Lubień: Wypadek na zakopiance: 2 osoby nie żyją, 6 zostało rannych

 • KRZYSZTOF TRYSTUŁA 2 cze 2012

  I TO SĄ PIĘKNE SŁOWA TEGO PANA K19 BO TO JEST TRAGEDIA I NIEMA CO TU KOMENTOWAĆ BO KAŻDEMU SIĘ TO MOŻE PRZYTRAFIĆ BO JESTEŚMY TYLKO LUDZMI CHWILA NIEUWAGI I TYLE TRZEBA ????????????????????????????????????????????????

  6 1

Pijani rowerzyści i motorowerzyści coraz częściej na drogach

 • KRZYSZTOF TRYSTUŁA 18 kwi 2012

  to jak pan pisze wyżej jest prawda jak ktoś ma 0,01 pr. to jest przestępca a panowie z immunitetem mają na wszystko pozwolenie i nic im nie zrobią bo taka jest rzeczywistoś, chłop ukradnie chleb ze sklepu i dostanie 5-lat adrugi ukręci 5-milionów i dostanie 3-lata jest jakaś sprawiedliwośc ?????????????????????????

  2 2
Do sprzedania nowe okno

Do sprzedania nowe okno

Do sprzedania nowe okno PVC. Stanowiło ono element wystawy w salonie sprzedaży stolarki. Okno dwuskrzydłowe na ruchomym słupku, prawe skrzydło rozwierno-uchylne, lewe rozwierne. Okno sześciokomorowe na profilu Deceuninck wyposażone w trzy uszczelki, trzyszybowy pakiet szklenia z ciepłą ramką, alumi...

850 zł Osieczany 14 wrz
Pakiety szybowe.

Pakiety szybowe.

Do sprzedania nowe pakiety szybowe/szyby zespolone ciepłe wypełnione izolacyjnym gazem Argon. Pakiety dwuszybowe z ciepłą ramką brązową wewnątrz. Głębokość pakietów to 20mm. Wymiary szyb: 4szt. 530mm. x 435mm. 8szt. 500mm. x 535mm. Cena za 1szt. to 70,00zł. Netto.

70 zł Osieczany 14 wrz
Wynajme mieszkanie.

Wynajme mieszkanie.

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 70 m2 położone w miejscowości Osieczany, około 4 km. od centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na piętrze budynku, osobna klatka schodowa. W skład mieszkania wchodzi duży salon, pokój, łazienka i kuchnia a także antresola nad salonem(prowadzą do niej schody)...

2 300 zł Osieczany 8 wrz