SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

 • 30 kwi 2012

  No właśnie pytałem, co zrobić żeby zaglądali. My mamy sklep z wyprzedażowym agd, rtv. Rok temu było OK, ale od stycznia jest gorzej. Dobrze, że prowadzimy jeszcze hurtownię na dolnym i sprzedajemy przez internet. Szukamy osób, które mają trochę czasu i potrafią sprzedawać przez Allegro.

  4 1
 • 28 kwi 2012

  W ZORZY jest około 300m2 do wynajęcia. Zarząd Spółdzielni zbytnio tego nie głosi (poza ogłoszeniem 5x5cm w Myślenickiej). Mały sklep w ZORZY potrzebuje powierzchni 15m2 za około 1000zł/mc. Prawda, że wieje komuną ale normalnie w centrum za niewielką powierzchnię trzeba dać 3000zł.mc + ogrzewanie. Może ktoś z sensownym biznesem rozkręci ten lokal? Tylko proszę nie piszcie o samym lokalu, że brzydki i nikomu nie chce się wychodzić na górę. Napiszcie co powinno pojawić się w ZORZY.

  5 3
 • 10 kwi 2012

  Za granicą czasem pojawiają się atrakcyjne stock'i z markową odzieżą. Myślę jednak, że w detalu ciężko wszystko sprzedać (rozmiary, kolory, fasony). Coś, co wydaje się super biznesem potem już takie nie jest :) Przykładowo kupiłem po 5,30 EUR kilka tysięcy lamp wartych średnio 100-120zł za sztukę. Potem ledwo poszły po cenie zakupu....

  4