Brak mi słów;)

Zakaz wstępu do lasów osobom nieupoważnionym. Do 11 kwietnia

 • 13 godz.

  No trudno, nie można do lasu, bo tam wirusi zarazki, to pójdę do mrówki.

  15

Przedsiębiorcy reagują na przestój. Od burmistrza i radnych oczekują zdecydowanych działań i wsparcia

 • 20 mar

  Sprawa jest w miarę prosta. Jeżeli państwo naprawdę chce pomóc drobnym przedsiębiorcą którzy w tej sytuacji nie mogą prowadzić działalności, to niech zawiesi np. na trzy miesiące obowiązek odprowadzania zabójczego zusu. Składki zus są u nas absurdalnie wysokie Żadne odraczanie tylko kwartał bez zusu.

  10 1
 • 20 mar

  ucieło mi wpis.

  ....proponuje, to jest się z obozu PO lub Macieja. Oczywiscie nie będe Ci udawadniał że nie jestem z żadnego obozu, bo była by to strata czasu. W sumie to nic wiecej nie chcę mi się na Twój komentarz odpisywać, beton zawsze będzie betonem.

  8 5
 • 20 mar

  Nie jesteś partnerem do dyskusji, może na żywo było by lepiej. Na forum wygląda to tak, że jak się nie przyklaskuje wszystkiemu co władza proponuje

  10 7
 • 20 mar

  Uderza mnie w tych komentarzach cecha charakterystyczna dla zwolenników pisu. Jad, zawiść, nienawiść i złorzeczenie.
  Fun klub rządu na pierwszym planie zawsze ma płytkie spojrzenie, żeby przypadkiem przedsiębiorca nie miał za dobrze, ale może jeden z drugim spróbuje popatrzyć na drugą stronę. Może wasi znajomi, ktoś z rodziny, ktoś kogo spotykasz w sklepie, może za chwilę nie będzi miał gdzie pracować. Przesyańcie się martwić że pracodawca będzie miał za dobrze, martwcie się żeby pracownik nie miał źle.
  A już na zupełnym marginesie zostwił bym personalne kwestie pana R. na problem trzeba popatrzyć z szerszej perspektywy co dla wielu będzie cięzkie do zrobienia.

  88 10

Pacjent z podejrzeniem koronawirusa w Myślenicach. „Trwają badania. Nie ma powodów do paniki”

 • 11 mar

  Do Boga się modlisz, nie do Jarosława? To znaczy że jest ktoś nad Jarkiem, czyli jest nadzieja;-)

  7 5

Na chodniku przy szpitalu nie zaparkujesz. Wjazdu blokują słupki

 • 9 mar

  No i kiedy z Myślenic odjedzie do Krakowa ten złoty pociąg, to mnie martwi.

  16 6
 • 9 mar

  Ty Bolek, Tobie ktoś z gminy płaci żebyś się wyśluzowywał na forum do tych którzy nie jęczą z zachwytu nad kolejnymi pomysłami gminnych mentorów.

  16 10

Koniec z parkowaniem za darmo. Przy ul. Szpitalnej stanęły parkomaty

 • 4 mar

  Już któryś raz widzę Twoje komentarze i zawsze mają kąśliwy charakter. Więc może w Twoim stylu(ale w miarę grzecznie), może masz na tyle wyprany muzg i lubisz jak Cię rżną na każdym kroku, ale nie wszyscy myślą jak Ty i reszta świty. Uważasz że podjeżdżając do apteki na parę minut powinno się płacić, choćby tą symboliczną złotówkę mało jest już w tym grajdołku rządzonym przez ratownika basenowego opłat i obciążeń. Nie mało!

  20 1
 • 3 mar

  Co za pierdoły piszesz. Pod dekadą bierzesz darmowy bilet na pierwszą godzine i tyle. Co chwile przewija się surowy pan i sprawdza czy ktoś nie zagiął czasoprzestrzeni.

  28 3

Żeby zarejestrować samochód trzeba czekać godzinami? Sprawdzamy jak działa wydział komunikacji w Myślenicach

 • 29 lut

  No to rzeczywiście draństwo co tam się wyprawia, bo rozumiem że wiesz to z własnych doświadczeń i obserwacji, a nie powielanych stereotypów o pracy urzędników.

  1 1

Poprawka na kolej?Burmistrz Szlachetka odpowiada na słowa posła Marka Sowy. „Panowie, po co ta szopka?"

 • 13 lut

  Jarosław, uwielbiam ten Twój tekst.... "przypomnę Panu" , "przypomnę Pani", "przypomnę Państwu"
  To jest dobre, bardzo dobre, ale my Ci też przypomnimy...... w swoim czasie;-)

  14 5

Radni chcą, aby tunel na Zakopiance nosił imię Generała Maczka

 • 12 lut

  Po jaką cholerę nadawać nazwe tunelowi?

  13 1

Blokada Zakopianki w Krzyszkowicach. Burmistrz apeluje o złagodzenie protestu. Organizatorzy mają 3 postulaty

 • 24 sty

  Wydawało mi się że ten protest miał zwrócić uwagę i być może rozwiązać problem bezpieczeństwa.
  Okazuje się że został ubrany w polityczne przepychanki i to przez część mieszkańców Krzyszkowic, którzy nie pójdą bo są wyborcami pisu. Drodzy państwo Idiotyzm.

  12 5

Szkołę na Chełmie i Dolnym Przedmieściu czeka likwidacja?

 • 20 sty

  pan Kracy Ty tam zapewne nie chodziłeś, tylko pewnie do któregoś molocha. Wnioskuje po tonie wypowiedzi, szczypta buty i brak taktu.
  Powinienieś wiedzieć że małe placówki edukacyjne mają swoje plusy. Edukacja w klasach 1-3 jest często powierzana jednemu nauczycielowi, który doskonale zna swoich uczniów i program realizuje w małej grupie. Podobnie jak w szkołach prywatnych.

  25 8

Bożena Góra: Będziemy protestować do skutku

 • 18 sty

  Burmistrza na proteście pewnie nie będzi, Jego prawej ręki miłośnika soszial mediów też nie, ale jakby się udało i tunel czy co tam trzeba powstało, i jakimś cudem chłopaki mieli jeszcze stołki, to do przecinania wstęgi będą pierwsi. Już widzę jak wyrywaja sobie nożyczki.

  41 13

Parkuj i płać! Radni robią porządek na drogach

 • 25 gru 2019

  Suder jest oderwany od rzeczywistości i jest zapewne przekonany, że inni też żyją w jego świecie facebooka i selfie. Propaganda i promowanie swojego wizerunku, za to ma płacone.

  15 1

Droga, której nikt nie chce

 • 19 gru 2019

  Jarosław, weź Ty tą drogę w swoje władanie. Powiększysz sobie w ten sposób elektorat(na wszelki wypadek) jak by coś nie pykło w przyszłych wyborach. Wprowadzisz opłate za wjazd, a dla mieszkańców jakiś karnet, że niby taka strefa na przykład czy coś. Na górze parkometry i zaraz ten kawałek asfaltu się zbilansuje. No a jak będzie skocznia, to się tak będzie kręciło że na tym wąskim kawałku zrobi się drugą nitkę, wiekszy ruch, wieksza kasa no.

  21 6

Myślenice: Kolejna wycinka drzew na ul. Słowackiego

 • 18 gru 2019

  Sam nie wiem, może dobrze że wytną wszystkie drzewa w mieście. W sumie po cholere nam takie drzewa bez liści, a sosny czy świerki mają sens tylko w grudniu.

  4 2

ŚMIECI DROŻEJĄ. Burmistrz tłumaczy dlaczego, a opozycja przypomina mu obietnice wyborcze

 • 12 gru 2019

  Obyście przed kolejnymi wyborami zapamiętali nazwiska tych którzy tak chętnie przyklepują wszystkie podwyżki. Może ta mądrość życiowa uchroni nas/was przed głosowaniem na gęby które znacie, a które nie mają nic do zaoferowania.

  7 2
 • 2 gru 2019

  Oj, ale nie wszyscy Bolek i TomekL nie będą, a jak będą to nawet tego nie odczują w domowym budżecie;-)

  19 7

Wycinka drzew wstrzymana. Burmistrz i wicestarosta zabierają głos

 • 9 gru 2019

  Skoro ten podpis jest tak ważny i daję zielone światło, to nie ma się co dziwić że wasza wysokość burmistrz jest grilowany za wycinkę. Boże jakie to proste.

  12 9

Trwa wycinka drzew przy ul. Słowackiego w Myślenicach. Mieszkańcy planują protest

 • 9 gru 2019

  Ale klepnął temat podpisem znaczącym "możecie rżnąc drzewa" czy się oburzył "w życiu nie oddam wam naszych drzew"

  4
 • 7 gru 2019

  A ja mam pytania do Pana Mateusza Sudra. Czy zrobił Pan sobie zdjęcia przy sciętych drzewach lub jak siedzi Pan na pniaczku, bo jestem ciekaw kiedy je Pan opublikuje na fejsiku ze swoją zadowoloną i uśmiechniętą buzią jak ma Pan to w zwyczaju?
  Pewnie sympatycy będą je licznię lajkować, a i od komentarzy w których będą właźić w .......też się zaroi.

  39 8

Radny apeluje o kosz przy kapliczce. Burmistrz obawia się kradzieży

 • 17 lis 2019

  Nie jest dobrze! Miasto i okolice opanowała plaga kradzieży koszy, a moje kosze stoją samotne obok sosen i co teraz mam zrobić? Monitoring, gps pod pokrywą każdego, łąńcuchy czy zdemontować im kółka?

  6 2