Brak mi słów;)

Poseł Marek Sowa: „Małopolska Kurator Oświaty przez siedem tygodni blokuje postępowanie wyjaśniające w stosunku do nauczyciela, polityka PiS-u z Myślenic”

 • 15 sty

  Onob, jestem z Myślenic znam tego pana doskonale i to co mogło przechodzić lata temu teraz już nie przejdzie. Chyba jest na tyle głupi i nie reformowalny, że nie rozumie, że czasy się zmieniły, to nie sa lata kiedy Stawarz bił dzieci linijką, wszyscy wiedzieli ale też nie reagowali, bo nauczyciel był bogiem w szkole. Może taki dym jak piszesz właśnie jest potrzebny, ale pewnie znów będzie zamiecione pod dywan. Pisowska sfora dba o swoich.

  A jezeli masz zastrzeżenia co do cnotliwości dziewczyn na zarabiu to koniecznie pisz do taliba Czarnka on zrobi tam porządek.

  26 4
 • 14 sty

  Może go tak nie wybielaj, bo od lat ma wyrobioną opinie. Z każdym rokiem szkolnym zastanawiałem się co on tu jeszcze robi.

  28 6
 • 14 sty

  Dobrze piszesz. Rodzice nie od dziś skarżą na jego zachowania, ale jak do tej pory woleli siedzieć cicho.
  Ci co go tak gorliwie bronią, albo nie znają sprawy, albo ubierają to w politykę. Pisowski parasol bezpieczeństwa odbiera rozum, przyzwoitość i kilka innych cech.

  29 6
 • 14 sty

  W jakich czasach nam przyszło żyć, a wszystko przez to, że trochę ponad 40% obywateli zbyt często upadało na głowę. Głowa szybko się nie goi, a za pasem kolejne wybory. Szczerze martwię się o mój kraj.

  30 3

Kto i w jaki sposób może wyrażać wiarę? Spór polityków ze Świętem Trzech Króli w tle

 • 12 sty

  Ci co na nich głosowali lub w jakiś sposób przyczynili się do ich stołków powinni mieć teraz moralną czkawkę.
  Nie można o tej pseudo władzy myśleć inaczej jak o bandzie gówniarzy z dużym kieszonkowym. Jestem zażenowany co za prostactwo dorwało się do żłoba i kwiczy przy każdej okazji, a ten świński kwik słychać coraz dalej.

  27 7

Radni przegłosowali podwyżki diet dla siebie i burmistrza. "Nie ma wątpliwości, co do zaangażowania i pracy na rzecz gminy i mieszkańców"

 • 30 lis 2021

  I rządząc taką naszą pipidówką można zarabiać prawie tyle co prezydent, chociaż ten też niczym się nie wykazuje.

  25

Radni przegłosowali podwyżkę dla starosty. „Nie jest to maksymalna pensja”

 • 29 lis 2021

  Tomal, wstydź się. Jakieś cymbały po raz kolejny dały ci szanse na ten stołek na którym nie robisz nic, a już na pewno nie na tyle żeby dostawać taką pensję. Gdybyś miał szczyptę honoru to podwyżki byś nie przyjął. Wiem naiwny jestem przecież wy tam jesteś żeby nachapać ile się da.

  45 34

Myślenice: Narodowy Bieg Stulecia odwołany. Biegacze zostali na lodzie, a samorządowcy kłócą się w sieci

 • 10 lis 2021

  Gówniarze na stołkach, wstyd i żenada. Jeden i drugi nadają się do grabienia liści w parku, nie do rządzenia.

  49 21

Wjazd na Chełm dla wszystkich? Starosta nie pozostawia złudzeń

 • 18 paź 2021

  Ja bym zostawił zakazu wjazdu, ale dał tabliczkę....... "żeby wpuszczać tylko w krawatach. Klient w krawacie jest mniej awanturujący się."

  35 4

To nie pierwsze tego typu zgłoszenie. Kolejne dzikie wysypisko zlokalizowaliście nad Rabą

 • 12 paź 2021

  Byłem dwa tygodnie temu, tylko jeden rodzaj śmieci i musiałem zapłacić. Nie wydaje mi się żeby to była luźna interpretacja pani w okienku na która akurat trafiłem.

  8 2
 • 12 paź 2021

  Dzikie wysypiska hmmm..... jakby tu rozwiązać problem. Może by zlikwidować limit 100kg/na miesiąc lub obniżyć opłaty powyżej tego limitu. Być może więcej śmieci trafi na wysypisko niż do lasu czy nad Rabę.
  Jarosław nie dziękuj, cieszę się, że jak zwykle mogłem pomóc.

  37 3

Powiat unieważnił dwa przetargi na wyposażenie nowej siedziby. Czy w Myślenicach uda się utworzyć punkt paszportowy?

 • 2 wrz 2021

  Bardzo interesujące warunki tych "przetargów". Jestem ciekaw która firma(i skąd)się tam wstrzeli.

  3 4

Fontanna na Rynku - skandal!

 • 8 sie 2021

  Ale temat przegapiłem, fontanna, dzieci, hałas małomiasteczkowego rynku. Trzeba być życiowym zgorzknialcem żeby tak narzekać.

  9

PSL przedstawił listę "tłustych kotów". To politycy związani z PiS zatrudnieni w spółkach Skarbu Państwa. Wśród nich burmistrz Myślenic

 • 21 lip 2021

  Ty, ale przecież Ci Twoi, to mieli być lepsi, mieli nie kraść tak jak PO. A tu proszę kradną lepiej niż PZPR przed stanem wojennym. Mało tego ich wyborcy proszą ich o to "kradnijcie dalej my wierne psy PISu będziemy was bronić w mediach, kościele w Toruniu hauhau......"

  66 6

Blokuje się Zakopianka i ulice Myślenic. Utrudnienia w ruchu potrwają do 1 lipca

 • 17 cze 2021

  Doprawdy nie rozumiem jakim trzeba być kretynem* żeby bronić zaistniałej sytuacji, nie widzieć korków, chaosu, braku koordynacji.
  *proszę redakcje o nie kasowanie mojego wpisu, bo nie skierowałem go do konkretnych nicków, mogłem, ale tego nie zrobiłem.

  26 2

Myślenice. Awantura radnych o zaśnieżone chodniki. "Może pan iść do toalety" kontra "chamstwo i brak kultury”

 • 28 sty 2021

  Słabe to. Nikt nikomu nie dał po mordzie ani w d.....e nie kopnął, żeby chociaż za krawaty się szarpali, ale nie. Idą jednak w dobrym kierunku, tylko martwię się o co pójdzie jak śniegu nie będzie.

  42 16

Myślenice. Urządzili sobie kulig na parkingu. O karze zdecyduje sąd. Mamy nagranie

 • 20 sty 2021

  Wysoki sądzie, proszę nie mieć litości! Zamknąć wszystkich, ale tak żeby wyszli przed kolejną zimą tylko w ten sposób będziemy wiedzieć czy się zresocjalizowali. i mogą żyć obok nas(tych bez sanek), a jeżeli nie skończyli 15-stego roku życia to poprawczak.

  23 22

Gmina Myślenice. Radni przegłosowali podwyżkę cen śmieci. Ile zapłacimy za ich odbiór w 2021 roku?

 • 31 gru 2020

  Szanowna redakcja może przytemperować swoje cenzorskie zapędy, była szansa na ciekawą dyskusje to zaś się dorwaliście echh....

  13 2

Myślenice. Wybudują 18 tras rowerowych o długości 32 km. Pierwsze powstaną w 2021 roku

 • 26 gru 2020

  Zawsze będą inne potrzeby "chleba nie igrzysk". Ja nie jestem funem tej władzy, ale uważam że to akurat jest dobry ruch.
  Teraz dostaje za moje wpisy minusy, ale wielokrotnie słyszalem że nic się tutaj nie dzieje, no to może małymi krokami coś drgnie w tym kierunku.

  37 12
 • 26 gru 2020

  Myślenice były kiedyś znane z DH, trialu odcinka rajdów samochodowych i przez krótkowzroczność i płytkie myślenie(np. nadleśnictwa)od lat jesteśmy omijani szerokim łukiem. Trasy na Uklejnie i Chełmie nie będą służyć tylko miejscowym. A czy nie chodzi o to żeby Myslenice były miejscem atrakcyjnym dla turystów.

  43 12

Konserwator zabytków odebrał bożnicę w Wiśniowej. „To ważny, przełomowy dzień”

 • 23 lis 2020

  Oj na pewno dołożył i to nie jeden;-)

  4 5

Ich główna funkcja to upłynnianie ruchu, ale od 12 lat radni nadają im imiona. Dzisiaj nazwanych mamy 9 rond

 • 9 lis 2020

  Radni! Wiem że modne jest hasło zostań w domu, ale ogarnijcie się, wybierzcie do jakiegoś większego miasta oderwijcie się na chwilę od zaścianka. Dobrze wam to zrobi i może skończycie na żywca wymyślać kretyńskie inicjatywy. Niech wam się nie wydaje że dokonujecie czegoś wiekopomnego, bo tak nie jest, ale zrozumiecie to jak skończą się wasze kadencje.

  21 2

Park na Zarabiu w Myślenicach będzie nosił imię Jana Izydora Sztaudyngera. Radni nazwali też 5 rond

 • 3 lis 2020

  Drodzy radni, kiedy odejdę z tego świata, to moim nazwiskiem nie nazywajcie skrzyżowań z ruchem okrężnym gdyż uważam iż jest to głupie, równie głupie jak wywalanie kilku baniek na pomniki. Rondo, to rondo co tu się tak podniecać.
  Za chwilę każde skrzyżowanie będzie miało grawerowaną tabliczkę z nazwiskiem, a może i monitoring obsługiwany przez dwóch strażników pilnujących tej tabliczki.

  35 30

Ktoś nie śpi aby spać mógł ktoś.

 • 17 paź 2020

  Dawno nie widziałem wpisów Adzygmunta, ktoś wie dlaczego?

  6 1

Liczba zakażonych ciągle rośnie. Wicestarosta: "Strefa żółta coraz bliżej"

 • 16 wrz 2020

  A Ty skąd wiesz że to nie spisek.

  9 3