ginekolog -jakiego polecacie?

 • 29 kwi 2019
  lieszkaniec10251 napisał/a:

  nie pytają do kogo się chodziło, każdy chodzi do lekarza i nie ma to znaczenia jakiego

  Owszem pytają się do kogo się chodzi,a później na łapu capu jeśli nie do nich.

  1 9
 • 29 kwi 2019
  LOLA napisał/a:

  JA POLECAM DR KOCOTA SUPER LEKARZ I DOKLADNIE ROBI USG

  Tak zrobił dokładnie usg że nie zauważył mojej ciąży (dziecko zmarło)i dostałam krwotok wewnętrznego i omal nie straciłam życia. Rozumię że mlody lekarz początkujący ale żeby lekarz z doświadczeniem nie zrobił dokładnego usg?! ????

  2
 • 29 kwi 2019
  aska napisał/a:

  bo poświęca swojej pacjentce dosłownie 5minut!!! za taką wizytę już niezapłace

  Badanie 5 minut , a w trakcie wizyty telefon odbiera co chwilę , za każdym razem liczy inaczej za wizytę którą wygląda tak samo(mówię o ciazy),Nie mówiąc już o wiecznym ,,poślizgu ,,nawet ponad godzine

  3

Dr. Chęciński a poród w Myslenicach

 • 29 kwi 2019

  To prawda że jak się nie ma swojego lekarza w szpitalu to się Tobą nie zajmą albo zajmą byle jak. Chodziłam do Kocota i poroniłam przyjechałam do szpitala na oddziale mieli dyżur Chęciński i Micał przyjeli mnie i w trakcie badania oboje zapytali jaki lekarz mnie prowadzi gdy powiedziałam zaczęli się śmiać.Nie dość, że czułam się okropnie bo straciłam dziecko,leżałam zakrwawiona przed obcymi facetami to jeszcze czułam się poniżona. Czy tak zachowują się lekarze z powołania czy dla kasy?!Kolejna sytuacja w tym roku leżałam na oddziale ginekologicznym obchód był gdy był Kocot to zainteresowanie moja osobą było ale gdy to nie było na obchodzie to popatrzył w kartę i poszli.Leżała że mną dziewczyna początek ciąży bolało ja gardło nie chciała bardziej zaszkodzić sobie i dziecku więc zapytała mojego lekarza Kocota jak przyszedł do mnie zapytać o zdrowie co może wziąść na@gardlo to odwrócił się i powiedział że musi zapytać swojego lekarza dopiero gdy popatrzył na mnie to jej z łaską odpowiedział.Czy tak powinien zachowywać się lekarz w szpitalu? Nie ważne do kogo kto chodzi ale opieką powinna być taka sama i najlepsza dla kazdego pacjenta.Dudek będzie bronił każdego bo ordynator i co ludzie powiedzą.Tam jeden drugiego nienawidzi bo konkurencja i nawet jak się nie trawia to rączka rączkę myje.Dobrze mówią że Myślenice to umieralnia bo przez niedopatrzenie i niedokładne zbadanie mnie przez jednego z lekarzy straciłam jedno dzieciątko i omal nie straciłam życia swojego i mogłam osierocić dwoje dzieci.

  11 17

Paszporty do tatralandii na Słowację dla dzieci???

 • 13 lip 2013

  Czy potrzebuję paszporty dla dzieci jak jade na Słowację do tatralandii???

  13 6

Ogród-HURTOWNIE Z krzewami,drzewkami ???okolice Myślenic :-)

 • 30 maj 2013

  Czy ktoś może wie gdzie można kupić tanio drzewka,krzewy ,kwiaty i inne rośliny do ogrodu ???? prosze pisać na priv ilonam3@wp.

  4 5