Nauczycielka plastyki z Wiśniowej wiceprezesem w PGNiG

 • 15 cze 2023

  To fake news wymyślona historia przez portal Wirtualna Polska, a tu znowu gówno burza i powielanie nieprawdy .Tyle w temacie.

  7 50

Patrycja Koprzak i Piotr Jagniewski z nagrodą za wywiad roku 2022. Miasto-info.pl w top 5 lokalnych mediów w Polsce

 • 9 mar 2023

  Ale jaja, rzetelność, bezstronność i wiarygodność, to żart? Nagroda od swoich onetu, polityki i reszty tak samo rzetelnych mediów jak Miastoinfo. A poza tym Local e-Journalism Awards czyli Stowarzyszenie Mediów Lokalnych skupia taką liczbę lokalnych mediów z całej Polski w liczbie 23, że strach się bać na liczbę 979 miast. Ale pamiętajcie, że to te prawdziwe ostoje demokracji, uczciwości, rzetelności i w ogóle europejskości.

  14 23

Dzieci na pikniku konstytucyjnym w Dobczycach. "To jest absolutny skandal", kontra "spotkanie apolityczne i edukacyjne"

 • 11 cze 2021

  To Ty tak nisko upadłeś, że nie można Cię już w żaden sposób cytować, czytać itp. To patologia tych ludzi organizatorów sięga DNA!!!. Byłeś na tym spotkaniu na rynku w Dobczycach, widziałeś, słuchałeś, NIE, więc jak możesz się wypowiadać i wygłaszać jakiekolwiek tezy i się mądrzyć. A materiał filmowy umieszczony na tym forum oczywiście okrojony i pozbawiony haseł o odwołaniu Prezydenta, o łamaniu konstytucji, i wykrzykiwanych hasłach przez Pana Żurka i spółki. I to jest OK. droga redakcjo?

  11 44

"Dobra zmiana" PiS

 • 20 kwi 2021

  Możecie Vivalfi , t-34 i AntyPatusMyslenice dalej marzyć . Z wami już nikt nie chce dyskutować, ilość gówna i szamba jakie wylewacie, już was zalała, i nie oczekujcie że normalni ludzie będą się z wami w tym szambie grzebać.

  4 6
 • 11 lut 2020
  bono napisał/a:

  Chuj.m może być każdy, ale rasistowski
  drugi sort, to , złodziej czy zdradziecka morda , to ch.j przy tym, to pieszczotliwe słowo.

  Szkoda komentować i tyle w temacie

  6 22
 • 11 lut 2020
  prywatnie napisał/a:

  Duda wygwizdany dziś w Pucku
  https://m.youtube.com/watch?v=XWkS_g_ClD4

  Tak tak pogratulować chwastom, uroczystości państwowe a tu grupa 15 oszołomów gwizdy, wyzwiska, co za kultura, ale czego się nich spodziewać.

  11 20
 • 5 lis 2019

  Zastanawiam się "bono" jak można tak bez sensu pier.....lić?

  10 4
 • 14 gru 2018
  WKibic napisał/a:

  W pysk się leje lub po pysku bije. " Szczelać" to możesz w krzaki. Desantowcem ani PZPR, ani PiS nie byłem i nie jestem, aby mnie w Pcimiu mieli obić. Lanie w pysk to przenośnia. Widać to nie na Twój kaczy mózg.

  Zapomniałeś Pan jak marnym byłeś Pan wójtem i nauczycielem i za co Pana w szkole wysłali na wcześniejszą emeryturę, nie jeden były uczeń i mieszkaniec Pcimia chętnie Pana by jak to Pan powiedział zlał po pysku co niewątpliwie się Panu należy. I mimo że to forum nie jesteśmy na ty.

  4 6
 • 13 gru 2018

  Ja myślę Panie Wkibic że należy Pana wyszczelać po pysku, to się Panu należy jak nikomu. W końcu Pan się doigra i Pana miejscowi w Pcimiu obiją i będzie demokracja w praktyce

  6 6
 • 6 lis 2018
  prywatnie napisał/a:

  Kaczyński, czy tak naprawdę służy Putinowi, czy nie, robi wystarczająco dużo dla rozsadzenia i skłócenia tego kraju, jak też Unii Europejskiej, od środka. Oczywiście że jak był w opozycji wrzeszczał że PO łamie demokrację, podwyższa cenę benzyny i żywności, i w ogóle trzepie kasę gdzie się da. Ale gdy sam cwaniaczek doczekał się rządów partii to oczywiście 500 z plusem dał żeby kupić głosy, ale w sprawie cen benzyny i artykułów spożywczych cicho sza. To ci pisowska przewrotność. Marksistowski filozof. I dostało mu się po nosie, nawet w małych miasteczkach nie będzie mógł robić co chce przez swoje marionetki, dziecinka smoleńska Wasserman, nokaut w Krakowie, nokaut w Gdańsku, a nawet w naszych Mcach PiS musi się słuchać innych. Sraczka dziwaczka :-)

  Na obniżkę cen benzyny oczywiście czekamy, nikt Kaczyńskiemu nie stoi na przeszkodzie dla tych zmian, ma większość w sejmie i marionetkę w Orlenie. Alleluja i do przodu.

  Brednie jak zwykle w żaden sposób kodziaże nie pogodzą się z przegraną nikt nie twierdzi że pis wygrał w cuglach ale o wizji przegranych wyborów nie ma mowy, a wy swoje, marionetki, sraczka, służba putinowi itp. Forum do rozwiązywania problemów światowych szkoda że takich użytkowników jak "prywatnie" nie zatrudniło onz jako doradców najwyższej klasy i ekspertów od problemów świata i wszechświata:))))

  4 7

DEBATA. Po co nam muzeum? A jeśli już jest, to w jaki sposób je prowadzić i jaką rolę powinno odgrywać w codziennym życiu mieszkańców?

 • 24 lut 2021

  Przepraszam za literówkę, chodziło mi oczywiście o LULA.

  4 1
 • 24 lut 2021

  Jak wspierać rodzinę to po całości, ale po co się jej później wypierać i twierdzić, że się jej nie zna. No i oczywiście bez politycznych przytyków, to co ja piszę jest ważniejsze i najważniejsze, a inni maja siedzieć cicho i przytakiwać bo to ja LUNA jestem alfą i omegą.

  6 2
 • 19 lut 2021

  Oczywiści nikt nie wspomniał o osobie autorki recenzji bezstronnej i obiektywnej Pani Olgi Furman-Szczotkowskiej, żony bezpartyjnego recenzenta działań obecnego burmistrza -))), To na marginesie. Gdyby wystawa została tworzona przez odpowiedniego dyrektora, nie z nadania PIS to mogła by prezentować puste ściany, a ta Pani by się zachwycała śmiałym pomysłem, nie szablonowym myśleniem, wybieganiem w przyszłość, kreatywnością itp. Ale nie, to człowiek znienawidzonego PISu, i musi być źle, nie może być bohaterstwa, patriotyzmu, a już odwoływanie się do religii, to właśnie małomiasteczkowość, dulskość, zacofanie, prowincjonalna dziura!!!
  A gdyby stworzyć wystawę, w rozumieniu postępowym tej Pani, o walce Pani Lempart, ruchach postępowych lewicy. Antifie, i lewackich bajówkach, ich bohaterstwie oddaniu sprawie, niewiarygodnych czynach, to było by coś. Podsumowując za prace semestralna tej Pani dwa i brak zaliczenia, nie zrozumienie przesłania wystawy, własny egoizm i narzucanie skrzywionego zdania innym, oraz stronniczość w osądach, zawiść, złość itp. Proszę już nie studiować bo strach pomyśleć jaką głupotę Pani po drodze jeszcze z mężem wymyśli, aż się boję.

  40 48

Mam dość

 • 31 paź 2020
  bono napisał/a:

  A jak upadała komuna i budowano Solidarność, to Myślenice szło przez Rynek w pochodzie protestacyjnym?
  A może cały Kraków i Warszawa?
  Nie.
  Była taka sama liczba w dużych miastach a nawet mniej. bo te miasta można z tamtych lat wymienić z wykorzystaniem jednej dłoni.
  W Myślenicach marszów protestacyjnych nie było, ani Dobczycach, Zakopanem czy Bochni.
  To tak nie działa, że wychodzi całe miasto.
  Żadna rewolucja nie była zorganizowana przy czynnym udziale większości, ale za cichą akceptacją tej większości. Tak to działa.

  Z racji młodego wieku autora tych słów, trudno je komentować!. Ja sobie zdaję sprawę, że niewiedza i głupota nie boli. Porównywanie obecnych czasów do komunizmu waliki o niepodległość, ruchów społecznych, narodowych, z obecnym ruchem, zawiedzionych wynikiem wyborów ludzi + środowiska lewackie + znudzona garstka tz." postępowej młodzieży" i wypowiadanie się o cichej akceptacji większości TO ŻART manipulacja, oderwanie od rzeczywistości. Życie w jakiejś alternatywnej bańce, i tak jak pisałem poprzednio próba narzucenia większości swojego zdania powtarzanego do upadłego w nadziei że stanie się rzeczywistością

  29 47
 • 31 paź 2020

  Tak ja w tytule " Mam dość " dyktatu ludzi, zadałem sobie trud podczas wczorajszej manifestacji maszerującej przez ulice na której mieszkam i policzyłem 93 osoby, narzucające nam czyli większości swoje zdanie swój światopogląd. To ma być demokracja, wola kogo?, cały czas ci sami ludzie!!! mają na ustach hasła: wolność precz z dyktatem, demokracja, wole sądy, prawa kobiet itp. A co robią? Udają wrażenia są nas miliony, w skali Myślenic 93 osoby jak wspominałem, w skali kraju około 50 d0 60 tyś. I oni mam narzucają swoją wolę, mamy podporządkować się ich woli, te same twarze na manifestacjach co zawsze + kilka osób z młodzieży zwołanej przez facebook z hasłem przewodnim, nie prawa kobiet ich ochrona, ale cytuję" jebać pis" itp. Za nic mają epidemię przepisy sanitarne dobro innych, liczą się tylko oni, ich racja i nic więcej. Bo to teraz jest modne, za tydzień lub dwa już nie. Mam świadomość że pisząc na tym forum spotkam się z sytuacją ,że albo mój post zostanie usunięty, lub pozytywne komentarze zostaną zablokowane, mimo to pisze ten post, z nadzieja że nawet niewielka ilość osób go przeczyta, i podzieli moje zdanie, wyrażając myśl " mam dość" narzucania woli przez pseudo demokratów którzy mając na ustach słowa o wolności , równości, demokracji, nie mają z tymi słowami nic wspólnego.

  58 58

Tak głosowali mieszkańcy powiatu myślenickiego: Andrzej Duda 70,68%, Rafał Trzaskowski 29,32%

 • 16 lip 2020

  I widzę, jak zwykle na forum żal dupe ściska, nie można się pogodzić z porażką po raz 6- ty i wymyśla się bzdurne teorie i wnioski wyciągane przez pseudo autorytety z gazety Wyborczej zwanej "Wybiórczą". Ciekawe jak długo teraz będziecie mieli ciśnienie na pęcherz ? Eksperci i Autorytety

  1 4

Tydzień do wyborów. Największe szanse na zostanie posłem dajecie dwóm kandydatom

 • 7 paź 2019

  Jak można podawać takie bzdury, kiedy Koalicja Obywatelska miała 31 % chyba w snach jej działaczy, ich średnia 29% to dobry żart. Notowania sondażowe Koalicji Obywatelskiej to od 19% do 28% a więc ich średnia to 23,5% a nie 29% proszę redakcjo nie wprowadzać ludzi w błąd !!!!!!

  10 6

OBŁUDA TVN

 • 29 sie 2019

  I woli wyjaśnienia wszystkie negatywy z jednego IP komputera. To się nazywa praworządność i demokracja, nie myślisz tak jak ja, to negatyw. Ja chyba jednak mimo aspektów prawnych podam do publicznej informacji dane tej osoby.

  8 21
 • 29 sie 2019

  Żal, żal, i jeszcze raz żal. W obliczu takiej awarii, jak w Warszawie w obecnym stanie wód w Polsce, TVN szczątkowe info. Na ten temat. Ta, obiektywna, rzetelna i prawdomówna telewizja :-), nie mówi o tym nic, lub prawie nic, bagatelizując problem. Gdzie te hordy protestujących ekologów, zielonych, społeczników, prawdziwych obrońców natury,itp. Wołam GDZIE!!! Gdzie europosłowie wołający o pomoc do UE. Ci ludzie obrońcy ekologii i ich telewizja to, szambo spuszczane do Wisły, do jej zdrowych wód, zanieczyszczając zdrowe wody i wmawiając obywatelem, że to gówno płynące Wisłą to nowa jakość. Tylko pogratulować TVN i ich telewidzom pijcie na zdrowie to co puszczacie w nurt.

  34 161

Maszyny Hazardowe typu HOT-SPOT

 • 10 maj 2019

  Legalnie pograć ? , to ściema już dawno władze Myślenic i skarbówka powinny zrobić z tym porządek jak w innych miastach. To te same budy z grami jak wcześniej niby "legalna zmiana zasad losowania " i już nie podpadają pod ustawę hazardową to ściema!!! Ludzie przez takich pseudo szemranych biznesmenów tracili majątki, zdrowie, normalne życie, niejedna tragedia się tam rozegrała, żerowania na ludziach uzależnionych i chorych , bo to choroba, a teraz niby majestacie prawa można tak funkcjonować . TO NIELEGALNE. dobrze że wyszedł ten temat. APEL DO URZĘDU SKARBOWEGO I WŁADZ MIASTA O POZBYCIE SIĘ Z NASZEJ MIEJSCOWOŚCI TYCH NIBY LEGALNYCH BUD, TAK JAK UCZYNIŁY TO INNE MIASTA !!!!! Proszę o poparcie tego postu kto się z nim zgadza.

  20 1

KOD - Komitet Obrony Demokracji

 • 18 sty 2019
  WKibic napisał/a:

  Radykalizacja dwóch plemion. Tak. Boję się, że będzie się wzmacniać. Mamy dwa razy wybory w tym roku. Jednak nie będzie to już podział na PiS PO, lecz PiS AntyPis. To inna jakość. Czy w tej sytuacji jest miejsce na partię Biedronia? Wydaje się, że nie. Zwycięży pragmatyka. Łączenie sił, aby odsunąć PiS od władzy. Staliśmy się zakładnikami tego podziału. Wybór mniejszego zła znów zadecyduje. Biedroń próbuje budować na opozycji wobec tego dualizmu. Wydaje się, że nie pora na to. Walka z radykalizmem w PiS i AntyPiS wydaje mi się bardziej potrzebna. A KOD? Niechże sobie te happeningi robi. To ciekawe i kulturalne, bez siania nienawiści. Jeszcze raz powtarzam, KOD robi pożyteczne rzeczy. Za czyje? Nie interesuje mnie. Za moje pieniądze TVPiS, Rydzyk, prawicowe gadzinówki robią propagandę. PiS nie umie oddzielić państwa od PiS. Setki Misiewiczów doją mój kraj bezczelnie, a Vivaldi atakuje podskoki Kodowców. PiS niszczy demokrację i instytucje państwowe. To na dziś jest główne pole walki dla przyzwoitego człowieka. Biedroń musi poczekać albo znaleźć sposób na współdziałanie z AntyPiS. Inaczej przegra.

  To ja przypomnę (a kto nie wieży niech wejdzie w historię postów pana Wkibic) to są same: obelgi, plucie, wyzywanie, nawoływanie do skończenie z PIS-em, pomiatanie każdym kto nie myśli tak samo jak (pan Pawlikowski) najwyższy czas podawać nazwiska takich ludzi. Nie jest pan przyzwoitym człowiekiem za jakiego się pan podaje, został pan zmuszony do przejścia na emeryturę w szkole bo skończył by pan przed komisją dyscyplinarną w kuratorium, po drugie po pana miernym i nijakim wójtowaniu wyborcy panu podziękowali a pan nie potrafi się z tym pogodzić i cały czas pan pluje jadem, nienawiścią, jest tak małostkowym człowieczkiem i tylko jedno co mogę zrobić dla pana to:
  bardzo panu współczuć czym się pan stałeś i co pan sobą reprezentujesz.

  25 6
 • 12 gru 2018

  Zastanawiam się bono jak można tak pierdo..ć

  7 6

Powiat: Radni wybrali starostę. Na trzecią kadencję został nim Józef Tomal [WIDEO]

 • 22 lis 2018

  Ciekawe po jakim czasie Ostrowski wydyma Tomala, jak to było z Kurowskim kiedy był burmistrzem straci posadę i skończy w sądzie z zarzutami. Obstawiam rok.

  23 14

"Korupcja polityczna?"Burmistrz komentuje wybory prezydium.Odpowiada mu wiceprzewodnicząca

 • 20 lis 2018

  Przecież od początku było jasne że Pani Ambroży to, nie "Bez układów" tylko Nowoczesna jak jej mąż, a teraz zdziwienie że układa się przecież przedłuża układ z komitetem Ostrowskiego z przed wyborów. Więc jak mogła zagłosować inaczej. Myślę że jeszcze będziemy światkami nie jednego dziwnego numeru w wykonaniu tej Pani i tłumaczenia się że to dla dobra mieszkańców i jako przeciwwaga dla burmistrza.

  86 60
Dwie metalowe półki IKEA KUNGSFORS

Dwie metalowe półki IKEA KUNGSFORS

Oferuję do sprzedania dwie metalowe półki IKEA KUNGSFORS , z dodatkowymi elementami, koszyczki, haczyki, szyny. Jedna z półek ma wyjmowaną tackę pod spodem, w której zbiera się woda z suszarki. nie wysyłam ,odbiór osobisty. Wykonane z stali nierdzewnej

200 zł Myślenice 17 cze