Tak głosowali mieszkańcy powiatu myślenickiego: Andrzej Duda 70,68%, Rafał Trzaskowski 29,32%

 • 16 lip

  I widzę, jak zwykle na forum żal dupe ściska, nie można się pogodzić z porażką po raz 6- ty i wymyśla się bzdurne teorie i wnioski wyciągane przez pseudo autorytety z gazety Wyborczej zwanej "Wybiórczą". Ciekawe jak długo teraz będziecie mieli ciśnienie na pęcherz ? Eksperci i Autorytety

  1 4

"Dobra zmiana" PiS

 • 11 lut
  bono napisał/a:

  Chuj.m może być każdy, ale rasistowski
  drugi sort, to , złodziej czy zdradziecka morda , to ch.j przy tym, to pieszczotliwe słowo.

  Szkoda komentować i tyle w temacie

  6 22
 • 11 lut
  prywatnie napisał/a:

  Duda wygwizdany dziś w Pucku
  https://m.youtube.com/watch?v=XWkS_g_ClD4

  Tak tak pogratulować chwastom, uroczystości państwowe a tu grupa 15 oszołomów gwizdy, wyzwiska, co za kultura, ale czego się nich spodziewać.

  11 20
 • 5 lis 2019

  Zastanawiam się "bono" jak można tak bez sensu pier.....lić?

  10 4
 • 14 gru 2018
  WKibic napisał/a:

  W pysk się leje lub po pysku bije. " Szczelać" to możesz w krzaki. Desantowcem ani PZPR, ani PiS nie byłem i nie jestem, aby mnie w Pcimiu mieli obić. Lanie w pysk to przenośnia. Widać to nie na Twój kaczy mózg.

  Zapomniałeś Pan jak marnym byłeś Pan wójtem i nauczycielem i za co Pana w szkole wysłali na wcześniejszą emeryturę, nie jeden były uczeń i mieszkaniec Pcimia chętnie Pana by jak to Pan powiedział zlał po pysku co niewątpliwie się Panu należy. I mimo że to forum nie jesteśmy na ty.

  4 6
 • 13 gru 2018

  Ja myślę Panie Wkibic że należy Pana wyszczelać po pysku, to się Panu należy jak nikomu. W końcu Pan się doigra i Pana miejscowi w Pcimiu obiją i będzie demokracja w praktyce

  6 6
 • 6 lis 2018
  prywatnie napisał/a:

  Kaczyński, czy tak naprawdę służy Putinowi, czy nie, robi wystarczająco dużo dla rozsadzenia i skłócenia tego kraju, jak też Unii Europejskiej, od środka. Oczywiście że jak był w opozycji wrzeszczał że PO łamie demokrację, podwyższa cenę benzyny i żywności, i w ogóle trzepie kasę gdzie się da. Ale gdy sam cwaniaczek doczekał się rządów partii to oczywiście 500 z plusem dał żeby kupić głosy, ale w sprawie cen benzyny i artykułów spożywczych cicho sza. To ci pisowska przewrotność. Marksistowski filozof. I dostało mu się po nosie, nawet w małych miasteczkach nie będzie mógł robić co chce przez swoje marionetki, dziecinka smoleńska Wasserman, nokaut w Krakowie, nokaut w Gdańsku, a nawet w naszych Mcach PiS musi się słuchać innych. Sraczka dziwaczka :-)

  Na obniżkę cen benzyny oczywiście czekamy, nikt Kaczyńskiemu nie stoi na przeszkodzie dla tych zmian, ma większość w sejmie i marionetkę w Orlenie. Alleluja i do przodu.

  Brednie jak zwykle w żaden sposób kodziaże nie pogodzą się z przegraną nikt nie twierdzi że pis wygrał w cuglach ale o wizji przegranych wyborów nie ma mowy, a wy swoje, marionetki, sraczka, służba putinowi itp. Forum do rozwiązywania problemów światowych szkoda że takich użytkowników jak "prywatnie" nie zatrudniło onz jako doradców najwyższej klasy i ekspertów od problemów świata i wszechświata:))))

  4 7
 • 28 sie 2017

  A WAM NADAL ŻAL DUPY ŚCISKA. BO JEDYNE CO WAM ZOSTAŁO TO PIEPRZYĆ TRZY PO TRZY :-)))))))))

  38 36

Tydzień do wyborów. Największe szanse na zostanie posłem dajecie dwóm kandydatom

 • 7 paź 2019

  Jak można podawać takie bzdury, kiedy Koalicja Obywatelska miała 31 % chyba w snach jej działaczy, ich średnia 29% to dobry żart. Notowania sondażowe Koalicji Obywatelskiej to od 19% do 28% a więc ich średnia to 23,5% a nie 29% proszę redakcjo nie wprowadzać ludzi w błąd !!!!!!

  10 6

OBŁUDA TVN

 • 29 sie 2019

  I woli wyjaśnienia wszystkie negatywy z jednego IP komputera. To się nazywa praworządność i demokracja, nie myślisz tak jak ja, to negatyw. Ja chyba jednak mimo aspektów prawnych podam do publicznej informacji dane tej osoby.

  8 21
 • 29 sie 2019

  Żal, żal, i jeszcze raz żal. W obliczu takiej awarii, jak w Warszawie w obecnym stanie wód w Polsce, TVN szczątkowe info. Na ten temat. Ta, obiektywna, rzetelna i prawdomówna telewizja :-), nie mówi o tym nic, lub prawie nic, bagatelizując problem. Gdzie te hordy protestujących ekologów, zielonych, społeczników, prawdziwych obrońców natury,itp. Wołam GDZIE!!! Gdzie europosłowie wołający o pomoc do UE. Ci ludzie obrońcy ekologii i ich telewizja to, szambo spuszczane do Wisły, do jej zdrowych wód, zanieczyszczając zdrowe wody i wmawiając obywatelem, że to gówno płynące Wisłą to nowa jakość. Tylko pogratulować TVN i ich telewidzom pijcie na zdrowie to co puszczacie w nurt.

  34 160

Maszyny Hazardowe typu HOT-SPOT

 • 10 maj 2019

  Legalnie pograć ? , to ściema już dawno władze Myślenic i skarbówka powinny zrobić z tym porządek jak w innych miastach. To te same budy z grami jak wcześniej niby "legalna zmiana zasad losowania " i już nie podpadają pod ustawę hazardową to ściema!!! Ludzie przez takich pseudo szemranych biznesmenów tracili majątki, zdrowie, normalne życie, niejedna tragedia się tam rozegrała, żerowania na ludziach uzależnionych i chorych , bo to choroba, a teraz niby majestacie prawa można tak funkcjonować . TO NIELEGALNE. dobrze że wyszedł ten temat. APEL DO URZĘDU SKARBOWEGO I WŁADZ MIASTA O POZBYCIE SIĘ Z NASZEJ MIEJSCOWOŚCI TYCH NIBY LEGALNYCH BUD, TAK JAK UCZYNIŁY TO INNE MIASTA !!!!! Proszę o poparcie tego postu kto się z nim zgadza.

  19 1

KOD - Komitet Obrony Demokracji

 • 18 sty 2019
  WKibic napisał/a:

  Radykalizacja dwóch plemion. Tak. Boję się, że będzie się wzmacniać. Mamy dwa razy wybory w tym roku. Jednak nie będzie to już podział na PiS PO, lecz PiS AntyPis. To inna jakość. Czy w tej sytuacji jest miejsce na partię Biedronia? Wydaje się, że nie. Zwycięży pragmatyka. Łączenie sił, aby odsunąć PiS od władzy. Staliśmy się zakładnikami tego podziału. Wybór mniejszego zła znów zadecyduje. Biedroń próbuje budować na opozycji wobec tego dualizmu. Wydaje się, że nie pora na to. Walka z radykalizmem w PiS i AntyPiS wydaje mi się bardziej potrzebna. A KOD? Niechże sobie te happeningi robi. To ciekawe i kulturalne, bez siania nienawiści. Jeszcze raz powtarzam, KOD robi pożyteczne rzeczy. Za czyje? Nie interesuje mnie. Za moje pieniądze TVPiS, Rydzyk, prawicowe gadzinówki robią propagandę. PiS nie umie oddzielić państwa od PiS. Setki Misiewiczów doją mój kraj bezczelnie, a Vivaldi atakuje podskoki Kodowców. PiS niszczy demokrację i instytucje państwowe. To na dziś jest główne pole walki dla przyzwoitego człowieka. Biedroń musi poczekać albo znaleźć sposób na współdziałanie z AntyPiS. Inaczej przegra.

  To ja przypomnę (a kto nie wieży niech wejdzie w historię postów pana Wkibic) to są same: obelgi, plucie, wyzywanie, nawoływanie do skończenie z PIS-em, pomiatanie każdym kto nie myśli tak samo jak (pan Pawlikowski) najwyższy czas podawać nazwiska takich ludzi. Nie jest pan przyzwoitym człowiekiem za jakiego się pan podaje, został pan zmuszony do przejścia na emeryturę w szkole bo skończył by pan przed komisją dyscyplinarną w kuratorium, po drugie po pana miernym i nijakim wójtowaniu wyborcy panu podziękowali a pan nie potrafi się z tym pogodzić i cały czas pan pluje jadem, nienawiścią, jest tak małostkowym człowieczkiem i tylko jedno co mogę zrobić dla pana to:
  bardzo panu współczuć czym się pan stałeś i co pan sobą reprezentujesz.

  25 6
 • 12 gru 2018

  Zastanawiam się bono jak można tak pierdo..ć

  7 6

Powiat: Radni wybrali starostę. Na trzecią kadencję został nim Józef Tomal [WIDEO]

 • 22 lis 2018

  Ciekawe po jakim czasie Ostrowski wydyma Tomala, jak to było z Kurowskim kiedy był burmistrzem straci posadę i skończy w sądzie z zarzutami. Obstawiam rok.

  23 14

"Korupcja polityczna?"Burmistrz komentuje wybory prezydium.Odpowiada mu wiceprzewodnicząca

 • 20 lis 2018

  Przecież od początku było jasne że Pani Ambroży to, nie "Bez układów" tylko Nowoczesna jak jej mąż, a teraz zdziwienie że układa się przecież przedłuża układ z komitetem Ostrowskiego z przed wyborów. Więc jak mogła zagłosować inaczej. Myślę że jeszcze będziemy światkami nie jednego dziwnego numeru w wykonaniu tej Pani i tłumaczenia się że to dla dobra mieszkańców i jako przeciwwaga dla burmistrza.

  86 60

Wybory Samorządowe 2018

 • 18 paź 2018

  Chciałem jeszcze raz przypomnieć wyborcom, że pan Halek to następca pana Ostrowskiego. Pan Halek deklaruje zmiany obniżki, podpisuje zobowiązania i tu moje pytanie dlaczego tego wszystkiego nie zrobił jego pryncypał????. Jeszce raz przypominam, że pan Halek zdradził w radzie powiatu swoich kolegów dla władzy i uważam że zdradzi nas jako wyborców, bo to taki typ człowieka. Jeśli chodzi o pana ostrowskiego to chcę ostrzec wyborców że to wilk w owczej skórze, ukradkiem chce się dostać do powiatu tam objąć stanowisko i znowu narobić dziadostwa. Myślę że dogadał się z panem Tomalem i razem chcą połączyć się jeśli ich radzi dostaną się do powiatu i jeden obejmie stanowisko starosty a drugi wice. Uważam że tum panom Halkowi, Ostrowskiemu Tomalowi po licznych skandalach sprawach karnych, zdradach należy się usunięcia z lokalnej polityki i aby do niej już nigdy nie wrócili.

  14 19

Myślenice nagrodzone za inwestycje ze środków UE

 • 8 paź 2018

  No pogratulować :) ranking pisma samorządowego " Wspólnota" która skupia w swoim rankingu 25 gmin z całej Polski co za sukces. Ha ha ha ha

  30 15

Krzysztof Halek podpisuje kontrakt dla Myślenic, prezentuje program i kandydatów na radnych [WIDEO]

 • 5 paź 2018

  Słabo Panie odkrywco u Pana z tym odkrywaniem. Zarzuca na Szlachetce że tylko cały czas yyyy itp. a Pan Halek jak duka z kartki jąka się to Panu nie przeszkadza. A co do trollingu to chyba Pan wie najlepiej jakie polecenia wydano dla kandydatów na radnych z komitetu Pana Halka. Więc słabo to wychodzi w konfrontacji z rzeczywistością.

  70 22
 • 5 paź 2018

  No proszę jak się klakierzy Pana Halka uaktywnili pisząc o świetnym programie " To jakiś żart" to co kolega wspomniał powyżej gdzie był ten Pan przez ostatnie 10 lat. Poza tym że zdradzał swoich kolegów z klubu ostentacyjnie go opuszczał, i się obrażał. JAK KTOŚ ZDRADZA W MAŁYCH RZECZACH TO MOŻESZ BYĆ PEWIEN ŻE W DUŻEJ ZDRADZI CIĘ NA PEWNO!!!!!!!!

  81 28

Burmistrz - wyrok sądu w sprawie ZUO

 • 7 gru 2017

  nic nie rozumiem???, jaki ARMiR, jaka Energa , jakie Krzyszkowice???

  27 7
 • 6 gru 2017

  A przecież to ty gaby jak pamiętam byłeś największym kapusiem i donosicielem a teraz ciśniesz po innych i ich szkalujesz, a ponad to nie powołuj się na znajomych bo ich nie masz.

  56 6

Kocham PiS

 • 29 sie 2017

  Ja to cytuję tobie bono bo to ty i kłamiesz i siejesz demagogię, myślę że najwyższy czas się ogarnąć.

  27 8
 • 28 sie 2017

  I napisane jest po pierwsze:
  "Nie będziesz brał imienia Pana Boga swego na daremno. i po drugie " Nie będziesz mówił fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu". :-))

  37 10