Rondo "Dom Grecki" gotowe. Jak oceniacie wykonanie?

 • Anna 4 lis 2014

  Nigdy wszystkim nie dogodzi. Ale rzeczywiście wstyd, aby kierowcy nie umieli jeździć rondem. Lewy kierunkowskaz przy wyjeździe, eh..., albo go w ogóle nie ma, aby drugi musiał czekać zamiast upłynniać ruch. Rondo nie zależnie od kształtu ma znaki, które wskazują, że jest rondem. A tak w ogóle w tym miejscu było potrzebne.

  Jak się nic nie robi - źle, jak się robi - też źle. Wybory idą, każdy ma szansę się wykazać. Może Ty forumowiczu spróbujesz swoich sił zamiast wciąż krytykować...

  14 1

Tędy będziemy jeździć... gdy ruszy budowa ronda

 • Anna 20 paź 2013

  Tylko narzekanie. Wszystko na nie. Przecież rondo w tym miejscu odblokuje wyjazd ze Słonecznej, gdzie notorycznie są korki. Remont pociągnie za sobą utrudnienia, ale ronda nie da rady się stworzyć za pomocą czarodziejskiej różdżki.
  Miłego dnia:)

  28 9

Czy busy przejmą linie po PKS Myślenice?

 • Anna 9 wrz 2013

  Moje dziecko również chodzi do gimnazjum i ostatnio po lekcjach czekało na przystanku 20 minut, a bus który jechał z Myślenic wziął tylko parę osób, a reszta dzieci szła piechotą. Ponad 10 dzieci szło piechotą do domu. Jest to trasa na godzinę marszu BEZ CHODNIKA i przy pełnym ruchu, a co będzie w zimie?

  3 5

praca - myslenice i okolice

 • Anna 3 gru 2012

  Słyszeliście może coś o belmebie, firmie Ryś albo o firmie w Izdebniku, gdzie robią materace?

  5