Myślenice. Radni za wprowadzeniem zakazu palenia węglem w mieście. Jak argumentują swoją decyzję?

 • 30 wrz

  Pompy ciepła, fotowoltaika, wodór... Czy oni się słyszą?

  2
 • 30 wrz

  Jeden cytat:
  "Mirosław Fita (PiS) dopytywał, czy od 2030 r. wszystkie miasta w Małopolsce będą miały zakaz palenia węglem i paliwami węglopochodnymi. - To zależy, czy zostanie wprowadzona legislacja, która jest w planach, która jest określona w polityce energetycznej państwa do 2040 r. Jest bardzo duża szansa, a jeśli nie, to taki zakaz będzie obowiązywał tam, gdzie zostaną wprowadzone lokalne uchwały antysmogowe – wyjaśnia ekodoradca."

  Czyli mam rozumieć, że na terenie Małopolski takie zmiany są dopiero w planach (nie wiadomo czy dojdzie to do skutku), a my mimo wszystko zaostrzamy swoje wewnętrzne prawo w tym zakresie??? Jeśli tak, to Szlachetka promuje się na wyższych szczeblach za pieniądze mieszkańców.
  Ale nie ma co się dziwić... Ci w Warszawie sprzedają Polskę, to On wraz z myślenickim gronem pedagogicznym (radnymi) sprzedał Nas. Uczycie się od najlepszych. Brawo WY!

  Dedykacja

  https://www.youtube.com/watch?v=7IkVivQfjk0

  2

Zakaz instalacji pieców i palenia węglem w Myślenicach? Radni przegłosowali rezolucję

 • 28 wrz

  Tylko różna może być ilość tej wody w układzie i straty ciepła. Resztę dopowiedz sobie sam.

  3
 • 27 wrz

  Kiedy my się wreszcie doczekamy normalnej, lokalnej, NIEZALEŻNEJ władzy??? A nie ciągle jedno i to samo... Żałosne, podporządkowane polityczniaki bez jaj!!! Które nie walczą o interes mieszkańców tylko o ciepłą, dobrze płatną posadkę, "dodatkową pensję" pod stołem i interes partyjny. PO RAZ KOLEJNY SAMORZĄD I BURMISTRZ = DNO!!!!!!!
  PS. Myślałem, że gorzej niż za Ostrego już być nie może...

  44 2
 • 27 wrz

  Im się już chyba normalnie w "odbytach" (cenzura) poprzewracało... ale tak to jest jak w Mieście od kilku kadencji rządzi grono pedagogiczne oderwane od rzeczywistości i bez pojęcia o życiu.. Oni sobie chyba nie zdają sprawy z tego, że w budynkach starszej generacji taka zabawa nie kończy się wyłącznie na wymianie kotła, ale na dostosowaniu CAŁEJ instalacji (rury, kaloryfery itd.). To są ogromne koszty!!! A co ciekawe nie dotyczy to okolicznych wiosek, gdzie większość tych błaznów politycznych zapewne mieszka.

  72 2

Remont ul.Kniaziewicza

 • 25 kwi

  Nowo powstałe miejsca parkingowe to objaw wielkiej troski o dobro mieszkańców... Podejrzewam, że już niebawem staną tam piękne parkometry :) Jeszcze pewnie tylko radni-bezradni muszą to "klepnąć" i po sprawie. A jazda tym slalomem za każdym razem poprawia mi humor, bo kojarzy mi się z tym fragmentem:
  https://www.youtube.com/watch?v=3_f8iiTD9B8

  9

Truskawki

 • 6 cze 2014

  Można również kupić na tzw. Końskim Rynku (ul. Kilińskiego). Z tego co wiem ostatnio były chyba po 4 zł.
  Sprzedają tam zarówno handlarze, jak i plantatorzy, od których towar jest z pewnością świeższy, lepszy i bardziej "eko" niż ten przywożony nie wiadomo skąd... ;)

  1 1

Nauki przedmałżeńskie/ poradnia rodzinna u nas w Myślenicach

 • 25 lis 2013

  Witam!
  Ja obecnie również jestem na etapie przygotowań przedślubnych. Chciałbym zatem dodać do dyskusji coś od siebie...
  Niestety nie mogę się wypowiedzieć na temat samej poradni w Myślenicach. Nasz kurs przedmałżeński odbyliśmy u Dominikanów w Krakowie, a indywidualne spotkanie w poradni w Dobczycach, którą szczerze polecam!
  Ostatnio trafiłem na pewną wypowiedź, którą bardzo chciałbym się z wami podzielić, gdyż zakładam, że większość osób, które czytają ten wątek jest zainteresowanych zbudowaniem dobrej relacji ze swoja "drugą połówką" jeszcze przed ślubem ;)
  Polecam zwłaszcza dla Panów, choć myślę, że zarówno dla Pań może się ona okazać dosyć ciekawa...

  http://www.youtube.com/watch?v=csDnqS7PFvg&feature=share

  Pozdrawiam!

  PS. Mam tylko nadzieję, że nikomu nie zabraknie odwagi, aby wysłuchać do końca sympatycznej Starszej Pani.

  1 3

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

 • 7 sie 2013

  Dworek Fantazja w Skomielnej Białej

  16 4

ZAGINIONE/ZNALEZIONE/POTRZEBUJĄCE POMOCY ZWIERZĘTA

 • 16 lut 2012

  Lilka1, dzięki za pomoc. Pies wrócił już do właściciela. :)

 • 15 lut 2012

  Dzisiaj tj. 15.02.2012r. przybłąkał się do mnie (Myślenice) owczarek niemiecki długowłosy.
  <div>Właściciela proszę o kontakt.</div>
  <div>kbkf@op.pl</div>