Bożena Góra: Będziemy protestować do skutku

 • 23 sty

  Żenadą to jesteś Ty ignorancie. Spróbuj sobie tam przejść lub przejechać w godzinach szczytu. Mimo, że nie jestem mieszkańcem Krzyszkowic to bywam tam często i aż strach patrzeć na to co się tam dzieje. Ile jeszcze ludzi musi zginąć?

  7 1

Czy w Myślenicach jest miejsce na pomnik żołnierzy wyklętych?

 • 25 kwi 2014

  Witam, jako autor tematu jestem bardzo pozytywnie zaskoczony odzewem ze strony redakcji oraz innych forumowiczów. Moją intencją jest aby ten fakt nie został zaprzepaszczony. Dlatego zapraszam do polubienia strony: http://www.facebook.com/pomnikwmyslenicach . Zapraszam do komentowania oraz aktywnego uczestniczenia. Im więcej nas będzie tym większa szansa na to, że uda się doprowadzić sprawę do końca.
  Pozdrawiam, Artur

  3 2

Pomnik żołnierzy wyklętych w Myślenicach, co myślicie?

 • 23 kwi 2014

  Oczywiście zgadzam się z Tobą, że pamięć jest najważniejsza ale czy nie powinna ona mieć odzwierciedlenia w świecie materialnym? Moja inicjatywa bynajmniej nie łączy się z nadchodzącymi wyborami bowiem, nie reprezentuję ani nie promuję żadnej opcji politycznej. To pomysł, który narodził się już dosyć dawno.

  9 8
 • 22 kwi 2014

  Witam wszystkich forumowiczów. Zastanawiam się czy w Myślenicach byłoby miejsce na pomnik żołnierzy wyklętych lub/ i Rotmistrza Pileckiego. Myślę, że nasze miasto powinno uczcić bohaterów polskiego podziemia antykomunistycznego. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

  25 25