Myślenice-jakiego ginekologa wybrać? ??

 • 16 gru 2016

  Kocot jest w porządku, szczególnie będąc już w szpitalu możesz być spokojna

  12 6

Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

 • 16 gru 2016

  Kocot jest ok, jeśli chcesz rodzić w Myslenicach napewno się Tobą dobrze zajmie, Kiszki nie znam

  8 2
 • 3 gru 2015

  Taaa nastawienie, jak już wspomniałaś każda kobieta jest inna, popatrz wyżej komentarz wszystko do samego porodu było podobne jak u Ciebie i co? I ja tak miałam ale bez skurczy bo najpierw odeszły mi wody... również kazałabyś mi przeczekać z tym w domu aż nadejdzie ten "ból wymarzony" a w szpitalu kazałbyś czekać położnym aby nie podawały oksytocyny mimo iż rozwarcie nie rusza? 19h męczarni w szpitalu (praktycznie odpływałam)- bez znieczuleń- zagrożenie życia i kończy się na cesarce faktycznie bajkowo... I wybacz ten ból NIE urodził się w głowie.

  Mimo wszystko gratuluję że miałaś takie książkowe porody, każdej przyszłej rodzącej takich życzę.

  8 9
 • 29 wrz 2013

  Ja stosowałam i szczerze nic nie pomogło, raczej jeśli ma działac ten cały gaz to tylko na Twoja podświadomość, w moim przypadku nawet na to nie pomogło, wdychałam go raczej aby dłużej wydychac powietrze z przepony bo miało to zmniejszyc ból ale jeśli i on jest silny to nie ma pomocy jedynie znieczulenie którego w myslenickim szpitalu nie ma.

  4 2

SYLWESTER 2016: Zamiast fajerwerków i imprezy pod chmurką - noc filmowa w kinie

 • 9 gru 2016

  Z tego co wiem to MOKiS ma Panią Dyrektor a wszędzie nagle nagłaśniane są "świetne" decyzje Pana Wicedyrektora....

  26 13

Pytanie do świeżoupieczonych mam :)

 • 16 cze 2015

  Ja polecam panią Anne Gubałę, rewelacyjna kobieta, we wszystkim pomoże, doradzi, powoli i odkładnie wszystko wytłumaczy pokaże, porozmawia i wesprze, mogłam dzwonić w każdej chwili i nie raz to wykorzystałam, również wizyt kilka było - tyle ile ja potrzebowałam, kontrolowała również moją ranę po cesarce - a goiła się długo ze względu na bakterie które się tam dostały.
  Zaprzestała wizyt dopiero kiedy ja odczułam ze dam sobie już rade, jednakże zawsze mogłam zadzwonic

  3

chirurg dziecięcy

 • 25 kwi 2015

  Mam pytanie, mam skierowanie z synkiem do chirurga i pomyslalam o Maslance czy ma ktos jakis kontakt do niego i wiecie gdzie on przyjmuje? Gdzie trzeba sie rejestrowac na nfz? Czy lepiej prywatnie?

  9 3

Cesarskei cięcie w szpitalu w M-ach

 • 19 kwi 2015

  Moja cesarkę prowadził dr. chęciński z dr. micałem, w szpitalu spędziłam 12 dni ponieważ miałam w ranie rope a Pan doktor CH umył od winy ręcę zwalając winę na mnie... Jedyną osobą która się mną rewelacyjnie zajęła był dk. Kocot mimo iż nie byłam pacjentką żadnego z Panów... wspomnienia mam fatalne, po powrocie do domu przez miesiąc nadal mi się rana goiła a ropa wciąż wypływała, ograniczony ruch+karmienie dzieciątka i ciągłą opieka nim = bardzo trudny okres początkowy

  3 5

Pediatrzy w Myślenicach - pyta przyszła mama...

 • 2 gru 2013

  Ja slyszalam o dwoch i dopiero po pol roku do roku mozna robic w odstepie 6 tygodni (od pielegniarki)

  1