Potrzebni dawcy grupy krwi B Rh -

 • paulam 8 sty 2015

  Witam. Ja mam esa od OSP Stróża i nr do kontaktu, to 605-283-374. Pozdrawiam

  1

Pobicie koło brooklynu

 • paulam 15 gru 2014
  KOKOS napisał/a:

  dla kogo jakiś to jakiś !!!

  Nie mam zamiaru prowadzić dyskusji, ani kłótni tym bardziej. Nawet nie mam na to siły. Tylko nie lubię jak ktoś tworzy nową historię! A prócz mnie są też inni (bardzo bliscy) i może nie mają zamiaru czytać.
  Ania-dzięki!

  3
 • paulam 15 gru 2014

  A może dacie sobie już spokój?! Zwłaszcza Ci co nie wiedzą i tworzą bajeczki. Nie wiem-nie piszę. Dla Was to jakiś Krzysiek. Dla mnie kuzyn,sąsiad i bardzo dobry kumpel! Niech już sobie śpi spokojnie.

  10 2
 • paulam 20 paź 2013

  osoba, którą pobito straciła pamięć i jak na razie nawet napisu woda nie umie przeczytać ;/

  18 1

Zasań: Ciało kobiety leżało przy drodze. Była w ciąży

 • paulam 3 paź 2014

  Zgadzam się w 100%! Tamta sprawa poszła w zapomnienie i z tą pewnie też tak będzie. Niestety, ale jakoś dziwnie "nasza" policja nie radzi sobie z niczym innym jak tylko z drobnymi złodziejaszkami w marketach...

  17

Komis z odzieżą używaną

 • paulam 14 mar 2014

  Witam. Czy ktoś wie może na jakiej zasadzie działa ten komis?

  1

Zwłoki w lesie. To może być zaginiona 73-latka z Myślenic

 • paulam 7 mar 2014

  Nie rozumiem na jakiej pdst stwierdzasz,że np. nie miała kurtki, że zaginęła wcześniej niż podano? Masz na to potwierdzenie czy to luźne domysły?
  Nie mnie osądzać jak było na prawdę, ale znałam tę panią, bywała czasem nawet co dzień u mnie i śmiało mogę napisać, że nie była osobą w pełni sprawną. I nie piszę tu tylko o sprawności fiz, ale przede wszystkim umysłowej. Nie wyciągam tego z tzw. palca, tylko przedstawiam stan faktyczny. Podam jeden przykład z jednego ze spotkań z p Władysławą.
  Przychodzi stoi z godzinę nawet chodź widzi, że nie mogę poświęcić jej czasu (klienci). Po dłuższej chwili dochodzi do wniosku, że będzie przynosiła jabłka, bo mój mąż lubi jabłka. Tyle, że nigdy nie widziała mojego męża to raz a dwa mój mąż wcale za jabłkami nie przepada.
  Mimo wszystko i mimo moich tłumaczeń, pani często przynosiła jednak te jabłka-dla męża bo on lubi...
  Niech jej światłość świeci i odpoczywa w spokoju.
  Pozdrawiam

  12 3

Praca w Wilczym głodzie

 • paulam 21 sty 2014

  Tragedia! Nawet się tam nie wybieraj. Szkoda czasu i nerwów.

  28 4

Pediatrzy w Myślenicach - pyta przyszła mama...

 • paulam 20 gru 2013

  W jednym z koment pochwaliłam dr. Mrowca. Po kolejnych dwóch spotkaniach z nim na całodobowej już niestety nie mogę tego zrobić. Dziecko 5 lat, gorączka pod 41 cały dzień nawet po syropie i czopkach na zbicie oraz po kompresach, wymioty, teczka z historią chorowania grubsza niż u nie jednego 80-sięciolatka. Doktor lotem błyskawicy osłuchał i nie stwierdził nic. Zapisał ibufen na zmianę z paracetamolem i tyle. Dziękuję i do widzenia. Już nie mówię o tym, że poczekalnia pełna a pan wstał po drzemce i do niczego mu spiesznie nie było (niedziela-środek dnia).
  Przyznam, że miałam przenieść do niego dzieciaki, ale po ostatnim dziękuję bardzo za takie usługi.

  14 10
 • paulam 30 lis 2012

  Mam dwóch chłopców (2,5 oraz 4,5). Ze starszym właśnie wróciłam do domu po pobycie w szpitalu (po raz czwarty w tym roku zresztą). Śmiało i z czystym sercem mogę polecić dr Klechę. Oprócz tego dr Murzyn (niestety nie pracuje już na oddziale w myślenicach) oraz doktora Mrowca.

  2

Poszukiwani sprawcy napadu

 • paulam 14 lis 2013

  popieram hotspot w całości. Do danego stanowiska musi być odpowiedni człowiek. I gdybym to ja miała taką firmę to również zatrudniła bym młode kobiety. Jeśli ktoś uważa,że wchodząc do salonu gier powinna go obsługiwać emerytka (nie ubliżając nikomu) to jego sprawa. Po prostu są stanowiska pracy do których nie każdy się nadaje.
  Mam nadzieję, że sprawcy się znajdą. Każdy złodziej, wandal i tym podobni powinni być ukarani.

  8 8

Segregowanie śmieci

 • paulam 3 sie 2013

  Co by nie pisać, wszyscy wiemy jedno- ustawa kuleje i to bardzo! I jeszcze dużo wody w Rabie upłynie nim wszystko będzie jak ma być. A na razie trzeba się uzbroić w cierpliwość.

  3 2
 • paulam 3 sie 2013

  Tak.. szkło rozkłada się tylko... 4000 lat a grzybki w momencie

  2

Przedszkolanki zgubiły czterolatka podczas spaceru

 • paulam 15 gru 2012

  Panie Andrzej pilnowanie dzieciaków to obowiązek pań, więc uważam że kara się należy mimo iż nie zgubiły dziecka specjalnie. I jak już ktoś wspomniał jeśli nie ma ich na tyle aby bezpiecznie odbyć spacer to lepiej zostać w budynku przedszkola i nie narażać na stresy.
  Każdy popełnia błędy, ale trzeba za nie ponosić konsekwencję.
  Mam dwóch chłopców w przedszkolu i panie bardzo faje, ale gdyby mi dzieci zgubiły to nie było by miło.

  23 10