Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

 • 13 paź 2016

  Ja nie rozumiem jednej rzecz,y świat idzie do przodu wszędzie się pisze jakie dobroczynne działanie ma obecność matki przy maleństwie w pierwszych dniach życia, szpitale dążą do maksymalnego kontaktu mamy i dzieciątka a Myślenice zrobili remont i pozbywają się mam.
  A co jeśli się nie zgodzę? To nie jest zgodne z prawami pacjentki.

  15 9
 • 2 sie 2013
  klaudianowa napisał/a:

  Witam, wszystkie Mamuśki:) mam takie pytanko, gdzieś wcześniej wyczytałam o wyprawce do szpitala, stąd moje pytanie: jakie rzeczy należy ze sobą zabrać?,jakie mają być te podkłady poporodowe, są jakieś rozmiary i jaką ilość?

  Dla siebie koszulkę do porodu w miarę wygodną i jakąś na zmianę ewentualnie dwie, klapki pod prysznic, kapcie do pomykania na co dzień, zabierz wodę mineralną nie gazowaną z dzióbkiem do picia, podkłady to w aptece kupisz BELLA MAMMA są naprawdę chłonne i tanie a dla maleństwa pampersy i chusteczki nawilżone:) życzę powodzenia

  3 1
 • 26 mar 2013
  weronika napisał/a:

  DZIEWCZYNY CZY W MYŚLENICKIM SZPITALU MĄŻ MOŻE BYĆ PRZY PORODZIE-PORÓD RODZINNY?czy trzeba to zgłaszać wcześniej?płaci się za to?

  Witaj!
  Nie musisz zgłaszać wcześniej porodu rodzinnego, podczas przyjęcia na blok porodowy położna zapyta czy mąż zostaje albo Ty powiesz. Ja rodziłam na początku marca i nic nie płaciliśmy za obecność męża przy mnie. Polecam poród z mężem nic tak nie koi bólu jak wsparcie najbliższej osoby:)

  4