Rewitalizacja Zarabia: tych obiektów korzystano najczęściej w 2011

 • 8 mar 2012

  Zarejestrowany gościu, faktycznie bardzo dobrze, że ją wybudowali. Szczególnie za takie pieniądze. Nie trzeba być geniuszem żeby dostrzec idiotyzm tego przedsięwzięcia. Dobrze, że służy komukolwiek i tacy jak Ty w niej bywają, ale wydawać tyle funduszy na obiekt z którego korzysta tak mała liczba osób... I nie trzeba tego wnioskować na podstawie powyższych statystyk. Wystarczy wybrać się tam w jakikolwiek dzień i trochę pobyć. Po prostu tłumy !

  3

Mówią o sobie: Nowe gwiazdy internetu [wideo]

 • 23 sty 2012

  @Skandal
  Zapamiętaj. To, że ktoś krytykuje, nie oznacza, iż musi potrafić zrobić coś lepiej.

  A jeżeli chodzi o moją opinię to fajny pomysł, spoko wykonanie i nie ma się chyba na siłę czego czepiać :) Co prawda nie poruszyło to zbytnio mojego poczucia humoru, ale odczucie jak najbardziej pozytywne :)

  12 3

Prezentacja filmu ''URLOP'' i myślenickiej sceny sportów ekstremalnych [wideo]

 • 14 sty 2012

  Nie można zapominać o Sułkowicach. Tam to dopiero chłopaki się napracowali budując swoją trasę. Włożyli w to strasznie dużo swojego czasu i pracy. Poziom, który aktualnie reprezentują jest wysoki.
  Jeżeli chodzi o nasz Bmxowy film to po prostu chcieliśmy zwrócić uwagę na to, że ktoś w tym mieście naprawdę korzysta ze skateparku. Może w przyszłości Burmistrz się bardziej nami zainteresuje i zrobi chociażby to oświetlenie? Kto wie.

  14