Sułkowice: Pięciolatka zginęła na przejściu dla pieszych

 • 28 lis 2017

  Ludzie ogarnijcie swoje debilne wypowiedzi

  5 5

UWAGA! Dla Myślenic ogłoszono najwyższy stan zagrożenia powodziowego

 • 15 maj 2014

  Bardzo dobrze ze ostrzegaja przed powodzia. Na zarabiu straz juz dziala i wszyscy sa a.gotowosci. kazdy powinien sobie pomagac. Gdyby.nie.powodz w 2010 roku to nic bysmy sie nie nauczyli. Choc wiadomo zawsze cos tam polrawilismy ale zobaczymy czy to.odnowienie.zarabia zrobienie odwodnienia spelni sie. Trzeba bylo zrobic najpierw zabezpieczenia przed.powodzia a nie myslec i budowac plac zabaw. Z tego placu nic.nie.bedzie jesli woda go.zmyje. nie mowie tez ze nie powinni zbudowac tego placu ale trzeba mysle w.prsyszlosc a.nie udawac ze w 2010 nikt.nie wiedzial o.powodzi. a co jesli.woda odetnie zarabie od.centrum.??

  3 3

Nagrał wypadek na zakopiance. Wszystko trwało kilka sekund [WIDEO]

 • 31 sty 2013

  witam. wypadek jak wypadek. ale mamy podaną datę 28 stycznia 2013 a na filmiku widać że wypadek zdarzył się 16_07_2012. dlaczego dopiero teraz został dodany ten filmik z tym wypadkiem. i dlaczego jest różnica w datach.??

  2 1

Zignorował znak STOP: Dwie osoby ranne [wideo]

 • 13 sty 2012

  witam. wszyscy piszą co im przyjdzie na myśl. prawda jest taka że audi a3 jechało zgodnie z przepisami a wv passat jechał niezgodnie z przepisami. zignorowanie znaków to jest pierwsze.Po drugie przed wzazdem na skrzyżowanie trzeba się rozgładać. i zmniejszyć prędkość.Co wyleciało z pod tego audi ? pewnie jakiś kot :D ktoś dodał taki komentarz dla waszej wiadomości to nie był kot a dym z rury wydechowej bo to jest diesel i nawet przy niskich obrotach pojawia się czarny dym

  4